m&tmm Familieberichten Colofon Familieberichten 28 Donderdag 19 juni 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii tel fax pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Lieve tante Melissa en ome Theo Ik wens jullie vrijdag een stralende huwelijksdag, xxxxx Merle Als je ouder wordt en je niet meer weet wie je bent als je mensen ziet en ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij datje u de rust is gegeven Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis "Ter Reede" te Vlissingen is op 94-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, oma en oma-oma Jannetje van der Broek-van den Heuvel weduwe van Pieter Jacobus van der Broek Cor en Nel Peter en Angelique Yannick Dave en Vivian Giovanno Jannie en Anton Michel en Angelique Thijs, Floor Edwin en Barbara Amber, Bram 14juni 2008 Correspondentieadres Cor van der Broek Colijnstraat 17 4384 EH Vlissingen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Als een donderslag bij heldere hemel is van ons weggenomen mijn allerliefste André, onze lieve pappa en "Big" André. Doorzijn bijzondere humor wist hij op geniale wijze mensen aan elkaar te binden. Karet Jan André Baron Collot d'Escury Officier in de Orde van Oranje-Nassau Ereburger van Hontenisse Kloosterzande Kloosterzande 12 juli 1933 17 juni 2008 Kloosterzande: Caroline Collot d'Escury-van der Wyck Terneuzen: Guyon Collot d'Escury Amsterdam: Juliette Collot d'Escury Alcove (Canada): Marina Bellaar Spruyt-Collot d'Escury Christiaan Bellaar Spruyt Nora, Anneke en André Amsterdam: Willem Collot d'Escury en Caroline Gockel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 juni om 12.00 uur in de Hof te Zande Kerk, Willem de Zwijgerlaan 2 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hulsterweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Hotel van Leuven', Hof teZandeplein 19 te Kloosterzande. Correspondentieadres en bloemen: Hoek en Bos 3,4587 LC Kloosterzande Met verslagenheid en ongeloof namen we kennis van het overlijden van Karet Jan André Baron Collot d'Escury Voorzitter Jagersvereniging WBE Hontenisse Hij was een geboren bestuurder met grote kennis van de Jachtwet en later de Flora Faunawet. Een jager in hart en nieren met liefdevoorde natuur. We zijn hem veel dank verschuldigd voor de wijze waarop en de inzet waarmee hij de belangen van de jagers behartigde. We zullen hem erg missen. We wensen zijn vrouwkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden Wildbeheereenheid Hontenisse e.o. Wij zijn ontsteld en bedroefd door het plotse overlijden van de heer K.J.A. Baron Collot d'Escury De heer Collot d'Escury is van bijzondere betekenis geweest voor het ontstaan van Stichting Tragel. Na de oprichting ervan op 1 januari 2000 is de heer Collot d'Escury vervolgens gedurende vier jaar voorzitter geweest van de Raad van Toezicht van onze stichting. Hij heeft zich zeer verdienstelijk gemaakt voor mensen met een verstandelijke beperking. Bij zijn afscheid als voorzitter hebben wij onze bijzondere erkenning daarvoor kenbaar gemaakt. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe nu zij zonder hem verder moeten gaan. drs. B.J.A. Gebruers, algemeen directeur/bestuurder Stichting Tragel mr. J.M.E. Seijdlitz, voorzitter Raad van Toezicht Stichting Tragel Het bestuur van de Stichting Faunabeheereenheid Zeeland heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van haar gewaardeerd bestuurslid K.J.A. Baron Collot d'Escury Zijn professionele inbreng en gevoel voor humor zullen we missen. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterke toe bij het verwerken van dit verlies. J. Ramondt, P.M. de Koeijer, F.J.A. Buijinck, G.L.D. Gaakeer, G.J.C. Buth, Q.J. Smeele L.R.J. Paree, M.J.A. Steijn Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer K.J.A. Baron Collot d'Escury De heer Collot dEscury was van 1 januari 1965 tot 1 januari 1974 lid van de Algemene Vergadering van een van onze rechtsvoorgangers, het waterschap Hulster Ambacht. Met ingang van 1 januari 1974 werd hij benoemd tot dijkgraaf van waterschap Hulster Ambacht. Dit ambt heeft hij tot aan de fusie van de drie Zeeuws-Vlaamse waterschappen in 1999 bekleed. Wij herinneren de heer Collot d'Escury als een uiterst bekwaam en betrokken bestuurder die een grote bijdrage heeft geleverd aan de ontwikkeling van het waterschapsbestel in Zeeuws-Vlaanderen. Wij wensen mevrouw Collot d'Escury en familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris wa Marg, mamma, oma.. Zoveel moois gezien en gedaan, Nog zoveel moois te zien en te doen. Dankbaar zijn wij voor jou. Voor wat je bent voor ons. Marg, mamma, oma... Bedankt Greet Koopman-Lakerveld echtgenote van Ruud Koopman in de leeftijd van 64 jaar. Ruud Jeroen Thijs en Esmeralda Maarten Vlissingen, 17 juni 2008 Leharlaan 4,4384 MD Vlissingen Greet is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegen heid is tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 20 juni van 20.00 uur tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 21 juni om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze medebewoner, de heer Ger Koopmans Tot 2007 vele jaren penningmeester van onze Ver. van Eigenaren. Wij wensen zijn nabestaanden sterkte bij dit verlies. Namens alle medebewoners van de "Appelgaard" te Kapelle Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt en Ik zal u ruste geve. Matth. 11:28 Verdrietig, maar dankbaar, deel ik u mede dat rustig en kalm is overleden, mijn lieve en zorgzame man Jacobus Gerard de Marée geboren op 12 april 1925 te Breskens overleden op 18 juni 2008 te Vlissingen J. de Marée-de Feijter Touwbaan 44 4331 VA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. zaterdag 21 juni 2008 om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de rouwdienst worden gehouden, waarna we mijn man naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Dankbaar voor alle gezelligheid, liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van Jannetje Jasperse weduwe van Adrie Mathijssen in de leeftijd van 81 jaar. Mattie en Rob Liza en Erik Sjaan Jasperse Louw Jasperse Vlissingen, 13 juni 2008 Correspondentieadres S.Jasperse Koestraat 12 4381JN Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vol verdriet vernamen wij het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Jannetje Matthijssen-Jasperse We denken met bewondering terug aan de manier waarop ze heeft geleefd. We zullen haar missen. Suus Jasperse-Walraven Pieter Ineke Oost-Souburg, juni 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30