mé Familiebtrichlen Colofon Familieberichten Voor meer familieberichten zie pagina 29 24 I Woensdag 18 jun i 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax pzcfamiiiebeiichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Zondag 22 juni 2008 is een heel bijzondere dag C. Kloeten N.W. Kloet-Flohil zijn dan 70 jaar getrouwd! Hun kinderen willen deze dag niet zomaar voorbij laten gaan, maar vanwege de kwetsbare gezondheid kan het geen groots feest worden. Wij zijn dankbaar, dat ze er zo lang voor ons zijn geweest. Lieve ouders gefeliciteerd met jullie platina huwelijksjubileum Petertje en Felix: in liefdevolle herinnering Cor Kloet: in liefdevolle herinnering Joke Kloet-Stins Janneke van der Wekken-Kloet Leon van der Wekken Kevin Leanne Peter Kloet Helma Kloet-Tuk Jacco Annemieke en Wilco Dianne Raanhuis-Kloet Hans Raanhuis Martin Hannah Een kaartje naar het platina bruidspaar zou heel leuk zijn!! Hun adres is: Schuurbeque-Boeije straat 2-1,4301 KK Zierikzee Met verdriet geven wij kennis dat na een rijk en geschakeerd leven, waarin hij tot het laatst toe kon genieten, na een tragisch ongeval is overleden mijn lieve broer en zwager en onze oom fohannes Bal sinds 1984 weduwnaar van Maatje Krijger in de leeftijd 98 jaar. We zullen hem missen. Tilburg, Koos Bal Riek Bal-Brekelmans Bruinisse, Jan Bal Jo Bal-Klink en verdere familie Bruinisse, 16 juni 2008 Allévo "in 't Opper" Correspondentieadres: Haverstraat 31 4311 CN Bruinisse De afscheidsdienst zal zaterdag 21 juni gehouden worden in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 11.30 uur. Voor de dienst is er van 10.00 uur tot 10.25 uur gelegen heid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Na de begrafenis kunnen we elkaar ontmoeten in restaurant "Storm", Nieuwstraat 26 te Bruinisse. Zij is gestorven zoals zij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde ze zelf dragen. Rust nu maar uit. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke moeder en lieve oma Agnes Buijs Agnes Jeanette Theodora Sorong, 15 juli 1953 t Middelburg, lójuni 2008 Middelburg: Humphrey en Danielle Lois Middelburg: Melanie Nesta Zion Breda: Pa Buijs en familie Correspondentieadres: H.S. Lourens Bree 9 4331 EA Middelburg Agnes is thuis, Pr. Mauritsstraat 42, Middelburg. U kunt daar afscheid van haar nemen op woensdag 18 en donder dag 19 juni a.s. van 15.00 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 20 juni 2008 om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om ons te ontmoeten en ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Haar werk, haar kracht Haar interesse voor het leven Haar wil zo sterk Ze heeft er alles voor gegeven Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega en verzorgende Agnes Buijs Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Namens de collega's en cliënten van de groepswoningen van SVRZ aan de |.W. Thibautstraat 31-33 Annie Joosse, locatiemanager SVRZ 't Gasthuis/Vliedberg Vivianne de Boe, teamleider Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van het lid van onze Vereniging J.W.A. Deijnen (Jacques) Lid van Verdienste Wij wensen zijn echtgenote Henny, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter M.C.T. van Ravesteijn, secretaris Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega J.W.A. Deijnen (Jacques) Wij wensen zijn echtgenote Henny, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het veiwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter j.W.M. Siewe, secretaris De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Geschrokken zijn we van het bericht van het overlijden van Ron Dunnes levenspartner van onze medewerker Jeanet Luitwieler Wij bidden de familie kracht toe en willen hen tot steun zijn in deze verdrietige tijd. Namens bestuur, directie en medewerkers CSW, drs. B.C.B.M. Hamans directeur CSW Van de Perre Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. Met een positieve instelling heeft Monique tegen haar ziekte gevochten. Vandaag heeft ze haar strijd moeten opgeven. Wij zijn intens verdrietig dat we haar moeten missen. Monique de Meester 37 jaar lieve mama van Riley en Kyliana Ko en Corrie Miranda en Mare May-Britt, Yaïza Vivienne en Jean Pierre Namens Monique gaat onze dank uit naar dr. Van Reisen en dr. De Graaf, voor de goede en liefdevolle zorg. 17 juni 2008 A. de Koningstraat 46 4434 AH Kwadendamme Er is gelegenheid om afscheid van Monique te nemen op zaterdag 21 juni van 10.00 tot 10.20 uur in de RK Parochie H. Bonifatius, Johan Frisostraat 5 te Kwadendamme. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats om 10.30 uur. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben te Kwaden damme. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de "Burcht", )ohan Frisostraat 3 te Kwadendamme. Wilt u bij het afscheid van Monique voor haar één gekleurde roos meenemen. - geen bezoek aan huis - Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Mo Verdriet omdat jij er niet meer bent. Verdriet omdat Riley en Kyliana hun mama moeten missen. Verdriet omdat het in de familie nooit meer zal zijn zoals het was. Maar ook ontzettend veel bewondering voor jouw door zettingsvermogen en de manier waarop je met je ziek zijn omging! Miranda en Mare, May-Britt, Yaïza Draag mij door het diepe water waar ik zelf niet meer kan staan. In Uw armen ben ik veilig, wanneer U mij draagt, als ik niet verder kan gaan. Diepe bewondering en respect hebben wij voor de manier waarop ze haar ziekte heeft gedragen. Groot is het gemis en het verdriet om afscheid te moeten nemen. Maar voor altijd een plekje in ons hartonze lieve, dappere schoonzus en tante Monique de Meester Ko, Corrie, Riley en Kyliana: "We zullen er altijd voor jullie zijn." 's-Gravenpolder: Ron en Berdieke Amperse Janouk Daniek Rowan Goes: Peter en Sara Amperse Luka Jarno Evie www.scu.nu Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Monique de Meester Moeder van Riley uit groep 3 en Kyliana uit groep 1 Wij wensen de kinderen en hun familie de kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Leerkrachten, kinderen, ouders, MR, SC. Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68