Familieberichten t Familieberichten vervolg van pagina 24 Mariette van Tatenhove be PZC Woensdag 18 juni 2008 I 29 In het huis mijns Vaders zijn vele woningen: anderssinds zo zou Ik het u gezegd hebben: Joh. 14:2 In vrede ontsliep op dinsdagmorgen mijn zorgzame vader, onze opa en weduwnaar van onze moeder Gerrit Hendrik Koopmans weduwnaar van Magrieta Scheele sinds 27 mei 2007 eerder weduwnaar van Geelina Margrieta Vlaming sinds 9 mei 1989 in de leeftijd van 86 jaar. Amsterdam: Walter Koopmans - Maria Kloppenborg Nadine, Marcia Kapelle: Lenie en Adrie de Jonge-de Jonge Zwolle: Nelly en Cees Slabbekoorn-de Jonge Kapelle: Hans en Ria de Jonge-Sonneveld 's-Gravenpolder: Marianne en Bas Goetheer-de Jonge 17 juni 2008 Appelgaard 24 4421 BD Kapelle De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 20 juni om 10.00 uur gehouden in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de Petrakerk gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en (overjoma Leonie Rammeloo-Fontenoy weduwe van Jeröme Adolph Rammeloo Philippine, 18-10-1924 Terneuzen, 13-6-2008 GoesAnne-Lies Peijen-Rammeloo Ad Peijen Alan en Marieke - Benthe GeleenAlbert Rammeloo Francine Vasterling Eefje en Jeroen Maartje Guus Terneuzen Ingrid de Vries-Rammeloo Ad de Vries Liselotte en Bart Arjen en Suzanne MiddelburgRob Rammeloo Geeske Scholten Barbara Leon Stella Alphen a/d Rijn Frank Rammeloo Martine Rammeloo-Bilderbeek Arwin Jurjen Timon Sem - in herinnering AkerslootJean-Pierre Rammeloo Caat Veerbeek Silke Malin Terneuzen, 13 juni 2008 Corr.adres: Fam. de Vries Klaprooslaan 23 4537 CW Terneuzen Volgens de wens van ma heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Te weinig gezegd Te weinig gedaan Je was te jong om zo vroeg heen te gaan 15 Juni jongstleden is ons dochtertje Constanza Emilia Jeanne 's avonds laat in haar slaap plotseling overleden. Constanza ligt opgebaard bij oma, in de Jan Dellaertstraat in Westdorpe en zal vrijdag 20 juni overgebracht worden naar het crematorium aan de Bellamystraat in Terneuzen en daarom 13.00 uur worden gecremeerd. Papa en mama geven je de laatste kus. "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is." Dag lieve Mariette, rust zacht Christie, Willem en Loet Onverwacht hebben wij kennis genomen van het plotse ling overlijden van uitbaatster van voormalig FICR Atlanta. Als stichting of vereniging was je altijd welkom. Wij wensen Eddy en de familie veel sterkte toe. Namens Stichting Gildefeesten Sluiskil en Werkgroep Kerstverlichting Sluiskil Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster Pieternella van Waarde Met haar doorzettingsvermogen en positieve instelling heeft zij gedurende 32 jaar een grote bijdrage geleverd aan het ADZ. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers en directie ADZ Groep Across the sea A pale moon rises The ships have come To carry you home Verdrietig, maar met fijne herinneringen in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Jaap Zürhaar Jack Kuiper (in herinnering Suzan Kuiper Johan en Ria Kuiper Piet en Babs Kuiper Dick en Marja Kuiper Neven en nichten Na een lang, bewogen leven en een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Scheldehof is overleden, op 92-jarige leeftijd, onze moeder, oma en overgrootmoeder Sieuwke Stienstra weduwe van Jan Auke Verdam Nieuw-Beijerland: Roelof Jan Verdam Domburg: Yvonne en Henk Correljé-Verdam Thailand: Mimi en Theo Zangen-Verdam Nw.- en St. Joosland: Sonja en Wolf Gularek-Verdam Breda: Wytse en Lisbet Verdam-Diepstraten Vlissingen: Jan en Christa Verdam-Wisse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Paalhoofd 10,4386 HB Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 21 juni om 12.00 uur uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Sis, Voor afscheid was geen tijd. Te snel ging je van ons heen. Altijd die lieve woorden. Altijd die lach als je ons zag. Een kopje thee, het liefst twee. Wat zullen we dat missen. Maar lieve oma diep in onze harten zult u voortbestaan. Dag lieve oma. Liefs, Wim, Ursula, Steffie en Jeroen Lieve oma Sjoeke, We dragen u in ons hart, Zo blijft u toch nog dicht bij. We hopen dat na deze donkere dagen, Vlug de zon weer schijnen mag. Dan denken we weer vaak aan vroeger, Aan oma Sjoeke en aan haar lieve lach. Dag lief omaatje. Liefs, Marcel, Peggy, Sanne en Jelle Zeer bedroefd en met groot respect moeten wij afscheid nemen van onze oma Sieuwke Stienstra We zullen u nooit vergeten. Wilma, Michiel en Suzanne Jan en Erica Poppe ■Hli

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51