Televisiei
I
dankzij Ben Jerry's
'Wat me echt een beet
durfde, omdat het vee
tje geraakt heeft, is dat
l dunner geworden is.'
dat die mevrouw het ijs niet meer op
Alaskareiziger Aart van Veller
PZC Woensdag 18 juni 2008 I 39
06:00 Koopjes tv 07:00
The Fresh Prince of Bel-
Air 07:30 According to
Jim 07:55 The bold and
the beautiful 08:25 De
kraamafdeling 08:55
Best of Homeshopping
12:00Twoandahaif
men 12:25 Two guys,
a girl and a pizza pla
ce 12:55 Hotel 13:25 Ro-
seanne 13:55 Hart van
Nederland - Late edi
tie 14:15 McCloud 15:15
McLeod's daughters
16:10The bold and the
beautiful 16:35 Hotel
17:05 JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:30 RTL GP: Transo-
rientale rally 2008 09:00
RTL Z N ieuws 11:40 Ten-
nis: Ordina Open 2008
12:00 RTL Z Nieuws
12:40 Tennis: Ordina
Open 200813:00 RTL
Z Nieuws 13:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
14:00 RTL Z Nieuws
14:40 Tennis: Ordina
Open 200815:00 RTL
Z Nieuws 15:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
16:00 RTL Z Nieuws
16:40 Tennis: Ordina
Open 200817:00 RTL
Z Nieuws 17:45 Tennis:
Ordina Open 2008
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
07:10 Teen Titans 07:40
Amish in the city 08:30
Hotel 09:05 Punk'd
09:30 Trauma centrum
10:05 Providence 11:00
Astro TV 13:00 Gilmore
girls 13:55 Roseanne
14:25 Punk'd 14:50 Dis
ney Feest: Teacher pet
15:30 Reunion 16:25
Tyra 17:15 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get S The Gadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Pos
sible, Skunk Ful, New!,
The suite life of Zack
and Cody, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
TELEVISIE
18:05
ER, dramaserie 18:00
The A-Team, ac
18:45 Herman den Blij
18:10
Will S Grace, co
18:00
Politieachtervol-
tieserie
ken Herrie in de
medyserie
gingen
18:55
Stacked, komische
keuken!, realityse-
18:40
Judging Amy, dra
18:15
The Fresh Prince
serie
rie
maserie
of Bel-Air
18:45
According to Jim
18:55
Trots op onze
jongens
19:00
Hart van Neder- 19:25
The Osbournes,
19:40 Dr. Phil, talkshow
19:35 McLeod's daugh-
19:00
According to Jim,
land - Vroege
reailifeserie
ters, dramaserie
vervolg
editie, nieuwspro- 19:55
RTL GP: Trans-
19:10
Friends, comedy
gramma
orientale rally
serie
19:20
Shownieuws -
2008
19:40
Two guys, a girl
Vroege editie
and a pizza place,
comedyserie
20:00
Trauma centrum, 20:30 Alien, sf-film
20:30 True stories:
20:30
Passion for fa
20:05
Two and a half
informatief
Call me: The rise
shion, fashionpro-
men, comedyserie
20:30
De 25 meest op-
and fall of Heidi
gramma
20:30
NCIS, detectivese-
merkelijke dik
kerds aller tijden,
overzicht
Fleiss, filmdrama
21:30 Model in 1 dag,
amusement
21:30 Hotshots: EK Lin
gerie, amusement
21:40 Threat matrix,
dramaserie
22:35
Hart van Neder
22:50 Alone in the
22:05 De bruiloft van...,
22:30
Make me a su
22:35 Medical investi
land - Late editie,
dark, actiefilm
realityprogramma
permodel USA,
gation, dramaserie
reportages
22:35 As the world
modellenwedstrijd
22:50
Piets weerbe
richt, weerbericht
turns, soapserie
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:20
Ruzie met de bu
23:25 Oprah Winfrey
23:25
The Agency, een
23:30 Crime stories:
ren, serie reporta
show, talkshow
kijkje
Voices from the
ges
23:55
WillSt Grace, co
dead, serie repor
23:50
Moordzaken, se
rie documentaires
medy (h)
tages
00:50 Astro TV Night
01:50 Red Live
00:35
RTLGP:Trans-
00:15
RTL Nieuws
00:20
Lovespring
00:40
Bottom
orientale rally
00:25
Teleshop 8
00:50
Nachtprogram
01:15
Nachtprogram
2008
00:26
Sneak preview
mering: Happy
mering
01:10
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
HourS Relax TV
02:00
Poker after dark
01:11
Nachtlounge
05:30
Astrotijd
04:00
Hart van Neder
02:45
Nachtprogram
03:00
The hotspot
land - Late editie/
mering
05:30
Astrotijd
Shownieuws (h)
en het ijs meten, dan blijkt de dik
te van het ijs slechts 1.35 meter te
bedragen. Dat hoort vier meter te
zijn, aldus Aart. „Echt shocking."
Oprichters Ben Cohen en Jerry
Greenfield van Ben Jerry's wil
len met hun klimaatveranderings
college 'iets terug doen voor de
maatschappij', zo stellen ze op de
website van het Climate Change
College. Daartoe werken ze samen
met het Wereldnatuurfonds en de
Nederlandse poolreiziger Mare
Cornelissen.
Behalve naar Barrow reisde Aart
ook naar Healey waar hij naar me
thaangas zocht, en nam hij een
kijkje bij de in water uitmonden
de gletsjers in de Prince William
Sound.
Vanaf vandaag iedere week Emergency
Earth: Planet Meltdown, MTV, 19.00 uur.
00
10
O
O
ro
O
O
O
KJ
KJ
KJ
O
O
KJ
W
O
O
O
X
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Wie nu
18:33 Muis Leeuw
18:46 Regioned
De 22-jarige Aart van Veller (midden) bekijkt dankzij het bedrijf Ben Jer
ry's de klimaatverandering in Alaska. foto CPD/MTV
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
13:55 Thuis. 14:25 Airport.
14:55 Clips. 15:00 Villa
politica. 16:20 Clips. 16:30
Sweet Baby James. 17:05
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Zwitserland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 1000 zonnen.
20:00 Joker- en lottotrekking.
20:05 Het weer. 20:10 F.C. de
Kampioenen. 20:50 De aarde
vanuit de hemel. 21:25 Flikken.
22:15 Zomer 2008.23:05 Het
journaal laat. 23:26 Winstver
deling joker en lotto. 23:27
KENO-uitslagen. 23:28 Het
weer. 23:35 The bill. 00:25 De
rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Se Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40
Stafkes straffe kost. 08:50
Disney classic cartoons. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Lentebeelden. 13:59 KETNET.
14:00 Robbedoes en Kwab-
bernoot. 14:25 Doug in het
Disney festival. 14:50 George
van de jungle. 15:00 Brandy
Mr. Whiskers in het Disney
festival. 15:25 De hopeloze
heks. 15:50 Rocket mijn raket.
16:05 Samson Sc Gert. 16:30
Lazytown. 16:55 Smos. 17:15
Doug in het Disney festival.
17:45 Go IV. 17:54 CANVAS.
17:55 Sporza: Wielrennen.
18:39 KETNET. 18:40 Oggy
en de kakkerlakken. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 Le couperet.
22:40 De Canvascollectie live.
23:35 Desperate housewives.
00:20 Doorlopende herhaling
van Terzake.
RTBF1
09:16 Kaieteur. 10:10 Le
charme brumeux du crime:
Le manoir des fous. 11:57
Questions d'argent. 12:00
Table des terroirs. 12:05 Les
feux de l'amour. 12:49 Nieuws
overzicht. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Louis
Page: Au nom du père. 16:45,
17:35 7 a la maison. 18:26 Air
de familie. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45
Au quotidien. 19:22 Chaud
devant. 19:23 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:10 Joker- en
lottotrekking. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Studio Euro 2008.
20:45 Voetbal: Euro 2008.
22:50 Studio Euro 2008.23:15
De Gaulle intime.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:40 Noms de djeux. 11:37
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 13:00 Tekenfilms.
16:02 lei blabla. 16:05 Teken
films. 17:40 Les niouzz. 17:50
Air de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 Les Griffin. 19:50 Scènes
de crime. 20:15 Beursberich
ten. 20:25,20:30 Un gars,
une fille. 20:35 Voetbal: Euro
2008.22:49 Air de familie.
22:52 D'art d'art. 22:55 KENO.
22:56 Weerbericht. 23:00 Le
12 minutes. 23:16 Lotto- en
jokeruitslagen. 23:20 Beursbe
richten. 23:21 Screen. 23:40
Opinions. 00:10 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Paardenkoersen. 16:20 Nieuws
en weerbericht. 16:25 Tommy
Zoom. 16:35 Animalia. 17:00
Uncle Max. 17:10 Young Dra-
cula. 17:35 Blue Peter. 18:00
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Traffic cops. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 EastEnders. 22:00 Holby
City. 23:00 Nieuws en weerbe
richt. 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:35 The
National Lottery draws. 23:45
Match of the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Clutter nutters. 09:00
Prank patrol. 09:30 Get
squiggling. 09:45 Something
special. 10:00 Bob the builder.
10:10 Charlie and Lola. 10:30
Big barn farm. 10:45 Nina
and the neurons. 11:00 In the
night garden. 11:30 Earth: The
power of the planet. 12:30 The
daily politics. 14:00 See hear.
14:30 Working lunch. 15:00
Coast. 15:05 Springwatch
action team. 15:35 Murder, she
wrote. 16:20 Paardenkoersen.
18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 Flog
it! 20:00 Coldplay at the BBC.
20:45 Heroes unmasked. 21:00
Springwatch spectacular. 22:00
Tribal wives. 23:00 Room 101.
23:30 Newsnight. 00:15 Weer
bericht. 00:20 Rob Brydon's
identity crisis.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:30 Die Landarztin -
Diagnose Tollwut. 12:00 heute
mittag. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau urn fiinf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 18:55 UEFA Fufêball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: EURO
live. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 UEFA
Fufêball-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
EURO live. 20:45 Voetbal: Euro
2008.23:30 UEFA Fufêball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: Waldis
EM-Club. 00:05 Nachtmagazin.
00:25 Tortilla Soup - Die Würze
des Lebens.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wegezum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Küchen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Wismar. 18:50 LOTTO
Ziehungam Mittwoch. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Küstenwache. 20:15
Das T raumschiff: Tasmanien.
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 Bella
Block: Bitterer Verdacht. 23:45
Markus Lanz.
Discovery
07:40 Rides: Hollywood
speed. 08:30 FutureCars: The
brain. 09:25 Brainiac. 10:15
British biker build-off. 10:40
Scrappy races. 11:35 Mission
implausible. 12:30 How do
they do it?: Family car/Tita
nium/Letter. 13:00 How do
they do it?: Nuclear sub/Crash
test dummies/Fruit veg.
13:25 Dirty jobs: Vomit Island
workers. 14:20 Oil, sweat and
rigs. 15:15 American chopper:
Iowa Bureau Farm bike. 16:10
American hotrod: Make-a-
whish car. 17:05 Wrecks to
riches USA. 18:00 How do they
do it?: Land mines/Air boats/
Warehouse. 18:30 How do
they do it?: Black boxes/Steam
turbine/Racing car. 19:00 My-
thbusters: Archimedes death
ray. 20:00 Dirty jobs: Alligator
egg collection. 21:00 Ultimate
survival: Siberia. 22:00 Everest:
Beyond the limit - Breaking
point. 23:00 Fight quest: Brazil.
00:00 Deadliest catch: Good
fishing.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash
investigation: All engines
failed! 13:00 Bible uncovered:
Cain and Abel - Brothers at
war. 14:00 Earth shocks:
Megaflood. 15:00 Animal
patrol: Triple trash bears. 15:59
National Geographic Junior.
16:00 Totally wild. 16:30 Mi-
chaela's wild challenge. 17:00
I didn't know that. 17:30 The
snake wranglers: The devil boas
of Cozumel. 18:00 Brilliant
beasts: Pigeon genius. 19:00
War machines: Cruise missile.
20:00 Mad labs. 20:30 Air
crash investigation: Cutting
corners. 21:30 Earth investiga
ted: Human extinction. 22:30
Perfect weapon: Siege engines.
23:30 Seconds from disaster:
Derailment at Eschede.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 De
videotheek. 13:00 10 X Di-
Rect. 14:00 De videotheek.
15:00 Serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Serveert. 18:00 Clipken
nis. 18:30 De videotheek.
20:00 Your superchart. 21:00
Serveert. 21:30 De videotheek.
22:00 TMF Classics. 00:00
Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10.11:00 M is for music. 14:00
Rock chart. 15:00 Real world/
Road rules challenge. 15:55
My super sweet 16.16:20 The
Hills. 16:50 The X-Effect. 17:15
Wanna come in. 17:40 Pimp
my ride. 18:10 Made. 19:00
My super sweet 16.19:30 The
Hills. 20:00 Hogan knows best.
20:25 True life. 21:20 Pimp my
ride. 21:45 My super sweet 16.
22:10 The Hills. 22:40 Hogan
knows best. 23:05 Punk'd.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
Rock chart.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 La nature des grands
chefs. 09:00 Une brique dans
le ventre. 09:25 Littoral.
09:50 Fragments d'une cité
éternelle. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Cóté cuisine. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Cathérine. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous
le soleil. 15:00 Les sentinelles
du levant. 16:00 Nos années
pension. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Questions
a La Une. 18:00 Nieuws. 18:25
Le journal de l'éco. 18:30 Fort
Boyard. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Le ciel sur la tête. 23:10
Zwitsers nieuws. 23:40 Avocats
et associés.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:30,
11:30 Voetbal: EURO 2008.
13:30 EURO 2008 Show.
16:00-20:00 herhalingen Voet
bal: EURO 2008 en EURO 2008
Show. 20:15 Wednesday selec
tion. 20:25 Riders club. 20:30,
21:30,22:00 Golf. 22:30 Golf
club. 22:35 Wednesday selec
tion guest. 22:45 Yachtclub.
22:50 Wednesday selection.
23:00 EURO 2008 Show. 23:30
Voetbal: EURO 2008.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
Weather FX. 16:00 Your world
today. 19:30 World's untold
stories. 20:00 Your world
today. 20:30 World business
today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.