Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 26 I Dinsdag 17 juni 2008 PZC wa Na een rijk leven, waarin vreugde en verdriet haar deel werd, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder Jannigje Geertruida Barth weduwe van Simon Harinek in de leeftijd van 94 jaar. Kinderen Klein-, achterklein- en achterachterkleinkinderen Vlissingen, 14 juni 2008 correspondentieadres: S. Harinek Pablo Picassoplein 20 4382 KB Vlissingen De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden donderdag 19 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Bedroefd, maar met veel respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, hebben wij afscheid moeten nemen van Piet Hubregtse Zaamslag: C. Allaart-Neuféglise Sas van Gent: J. Neuféglise F.E. Neuféglise - de Reu Philippine: W.H. Wille E.F. Wille-Neuféglise Matthijs Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar met een rijkdom aan her inneringen, delen wij u mede dat, na een goede verzorging in verpleeghuis De Stelle, afdeling Klaverblad, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame pa en vriend Pieter Jacob Hubregtse Piet weduwnaar van (anna Neuféglise in de leeftijd van 92 jaar. Sas van Gent: Ineke en Martien de Pan-Hubregtse Speedy Sas van Gent: Mien van Rossum-da Graga Familie Hubregtse Familie Neuféglise Familie van Rossum Sas van Gent, 15 juni 2008 Papegeulestraat 12,4551 HZ De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op donderdag 19 juni om 14.00 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Pa ligt opgebaard in "De Geslootene Boom", waar u woensdag 18 juni om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een mens kan blij zijn dat hij nog leeft, maar niet verdrietig als hij niet meer leeft W.F. Hermans, de Laatste Roker Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij toch nog onverwacht snel afscheid moeten nemen van onze vader, grootvader, broer en zwager Johan Hendrik van Leeuwen Joop in de leeftijd van 75 jaar. William van Leeuwen Philip, Patricia Daan van Leeuwen Bill en Marijcke van Leeuwen Piet en Greetje t Kuizenga Conny van de Waardt Juultje van Leeuwen Vlissingen, 13 juni 2008 Correspondentieadres: Familie van Leeuwen Maria Austriastraat 658 1087 |C Amsterdam Het was de wens van Joop om in besloten kring gecremeerd te worden. Veel om dankbaar voor te zijn. Na een lang en zorgzaam leven is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betover grootmoeder Leuntje Aarnoutse weduwe van Johannes van Liere in de ouderdom van bijna 94 jaar. Goes: M. van den Hoven-van Liere J. van den Hoven t Biervliet: L. van Liere W. van Liere-den Arend Marian en Raymond Marleen en Gerrit Hans en Marjolein André en Sonja Kapelle: J. B. van Liere M. van Liere-Lokers Jeroen en Ilse Sluis: C. van Liere N.C. van Liere-le Grand Petra en Willem Jan Edwin en Miranda en de achterkleinkinderen Terneuzen, 14 juni 2008 Correspondentieadres: Gaaiperswei 42 4527 HD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Coensdike voor de goede zorgen. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 19 juni om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de St. Baafskerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij toch nog geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Mariette, onze ma en oma Mariette Marguerite de Regge weduwe van Jan Marinus van Tatenhove in de leeftijd van 76 jaar. Sluiskil: Eddy Marcf Sluiskil: Jean-Marie en Bianca Kimberley Lesley Jannick Assenede: Myriam en Filip Natasja Jeffrey 4541 AD Sluiskil, 14 juni 2008 Middenstraat 58 De uitvaartdienst is op donderdag 19 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua in Sluiskil. Aansluitend zal de crematiebijeenkomst plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematiebijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Nooit was iets teveel U bezat zoveel liefde En wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat Op de plaats waar eens onze dierbare oma zat U blijft altijd in onze harten voortbestaan Ook al is het heel erg moeilijk zonder u verder te gaan. We zullen je missen, maar nooit vergeten. Dag lieve oma Kimberley, Lesley Jannick Lief omaatje "Zonder opa is er niks meer aanzei je vaak... Moeilijke jaren, maar eindelijk mocht jouw stille wens in vervulling gaan. Je bent niet meer alleen nu... Marian Raymonc Merel en Arjan, Neiil Marieke Bart Marleen Gerrit Vicky Iris Hans Marjolein Thom Mick André Sonja Evi Yvo Petra Willem Jan Niek Kim Edwin Miranda Naomi Yordi Jeroen Ilse Floortje Lieve Oma Je was een bezige bij, Wanneer je ons zag was je altijd blij, Dank je voor de hand die je toestak, Dank je voor de zorg die je bood, Dank je voor de woorden die je sprak, Dankje voor de glimlach die altijd te zien was, Dank je voor alles wat je gaf, Dank je voor de lieve oma die je was. We zullen je nooit vergeten, We zullen je missen. We zullen je altijd graag zien, Jeffrey Karen Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen. Dag lieve Mariette.. Bedankt voor de fijne tijd. De vrienden van Atlanta Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moederen oma Jorijna Johanna Nagelkerke-de Leeuw sinds 31 januari 1992 weduwe van Philippus Nagelkerke in de leeftijd van 82 jaar Haarlem: Freddieen Olga Liza Eva en Tim Vlissingen: Bert en Petra Vlissingen: Wim en Marjan Tessa Leslie Vlissingen,15 juni 2008 Correspondentieadres: W.A. Nagelkerke Anna Blamanlaan 24 4385 KK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 juni van 12:45 tot 13:15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. "Mariet, you were very kind, generous and motherly figure tome. The happy memories of the times we shared together will live on. You will be dearly missed. With love from Jeremy Anita xx". Heel bijzonder.Heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Dag lieve Mariette..we zullen je missen... Cafe de Boekanier Leo en Angelo Reno Bianca Yowen en Yenoah J.F.M. Bergen, huisarts Praktijk gesloten 30 juni t/m 18 juli Waarneming: H. Meijer Tel: 461212

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28