J Familieberichten jfagr fjy Colofon Familieberichten öéauilsskw 7 de Groot-de Kam bv JÈT tel. 0118-612868 24 I Dinsdag 17 jun i 2008 PZC Sluittïjden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Zwijgzaam, stil en zonder klagen, heb jij je ziekte gedragen. je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze trotse moeder en oma Elisabeth Angelique Drijvers Echtgenote van Leen Bouwman Amsterdam, 18 mei 1941 t Vlissingen, 15 juni 2008 L. Bouwman Ronald en Saïda Björn en Sentina Monique en Anton Danny-John en Isabella en kleinkinderen Statenlaan 216 4336 CP Middelburg Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis. Er is daar dagelijks gelegenheid tot afscheid nemen van 19.00 tot 20,00 uur. We zullen haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op vrijdag 20 juni a.s. om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Looft- de Heer, want Hij ie goed, want zijn goedertierenheid ie tot in eeuwigheid He aim 136:1 Na een dappere strijd is van one heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Cornells Arendse Rinus Oost-Souburg, <3 september 1931 t Zaltbommel, 15 juni 2003 Miep Arendse-3uys Elsbeth en Ruud Koen Öobbie en Frank Adriaan en Eveline Huibersakker 21 5301 WX Zaltbommel Rinus is thuis, waar u woenedag 13 juni van 16.00 tot 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Donderdag 19 juni om 11.00 uur komen we bij elkaar voor een dienst van Woord en Gebed in de kerk "Het Anker", Vergtweg 37, Zaltbommel, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats "Nieuwe Tijningen", Plaatsmajoor te Zaltbommel. Gelegenheid tot condoleren woenedag tijdens het afscheid nemen thuis en donderdag na de begrafenis in "Het Anker". God heeft one geen kalme reie beloofd, maar wel een behouden aankomet. Na een ernstige ziekte en moedig dragen, is nu op zondag 15 juni 2003 op 76-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Rinus Arendse We wensen Miep zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen troost, warmte en vrede toe bij het terugzien op zijn leven. Oost-Souburg: A. Arendse (in herinnering) Halsteren: F.J. Sakko-Arendse H. 5akko (in herinnering) Axel: J. Arendse M.3. Arendse-Tekelenburg Zwijndrecht: J.C. Hordijk-Arendse (in herinnering) A. Hordijk Zwijndrecht: E.N. Haasdijk-Arendse J. Haasdijk St. Laurens: M.P. Arendse C. Arendse-van de Plasse Nichten, neven, achternichten en -neven Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Beeke weduwnaar van J.S.M. Hoogerland in de leetijd van 91 jaar. Fam. Beeke 15 juni 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Ineke van den Bunder-Scherbeijn In ZorgSaam Wooncentrum Emmaus, waar zij gewerkt heeft, was zij een zeer gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat vooral uit naar haar man Aloys, haar kinderen en familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur en medewerkers van ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante fohanna van den Ende Geboren, - overleden, 16 maart 1922 te Borssele 15 juni 2008 te Goes Arnemuiden: A. van den Ende-Nieuwenhuyse Veere: Th. Hommes-van den Ende Borssele: G. van den Ende M.B. van den Ende-Melis Middelburg: M.L. van den Ende-Reuvers Middelburg: P. Beunder-van den Ende G. Beunder Neven en nichten Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehobothhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Rehoboth' (kamer 21) Correspondentieadres: Cleeuwendamme 9,4454 BX Borssele De rouwdienst wordt gehouden D.V, donderdag 19 juni om 13,00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 12.30-12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen van onze zus, schoonzus en tante in het mortuarium van de kerk. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrpotdekam.nl - info@degrootdekam.nl wa Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewij ding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Wilhelmus Adrianus Deijnen -Jacques- Ede, 22 februari 1923 t Vlissingen, 14 juni 2008 H.C. Deijnen-Elslander Jacques en Gré Eileen Jody Julian Cees en Marlies Renée Thijs Boulevard de Ruyter 256 3481 K) Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. ■ïgt'vv Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend op alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Jacques Deijnen Roosendaal: Riet en Harry Sluis: Wim en Heieen Enige en algemene kennisgeving Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Verdrietig, maar toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van Ron Dunnes In de leeftijd van 48 jaar. Middelburg: Jeanet Luitwieler Patricia Dunnes Yaeli Jessica Dunnes Veronique en Cindy Guido en Kim Pa en ma Dunnes Pa en ma Luitwieler Arend Familie Marteijn Familie Poppe Familie Zondag 16 juni 2008,4332 VS Middelburg Prins Hendrikstraat 18 Ronald is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Ron Jouw humor zullen we nooit vergeten. Liefs van Lidewij en Mirte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26