De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten 7' - lièv 1 - Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil of testament op? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel 5k die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as van een overledene een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Heeft u voorbeelden van grafstenen en urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu 8 I Maandag 16 jun i 2008 PZC Hij geleide mij in de ruimte Rust maar uit - Je taak is afgekomen Vandaag heeft God de kroon op het werk gezet Dat jij eenmaal in Zijn kracht hebt ondernomen De zin was af God heeft een punt gezet Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van Rudolf Westerhuis Ruud Geboren: Malang 6 januari 1933 Overleden: Goes 13 juni 2008 Adriaan Visser in liefdevolle herinnering Erna Westerhuis Hendrik Ido Ambacht Nienke Westerhuis Apeldoorn Albertine Louise Westerhuis Nieuwegein Onze dank gaat uit naar de bewoners en medewerkers van Dijkstede Correspondentieadres: Mevrouw Paula Beenhakker j Strandloperstraat 3 1 4451 GD Heinkenszand I Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 juni van 13.15 I uur tot 13.30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkens- zand. Aansluitend zal de afscheidsdienst aanvangen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffie- j kamer van het crematorium. bmmR Mijn God, Gij zijt mijn toeverlaat, naar u, Heer, strekt zich mijn verlangen Psalm 631 Dankbaar voor alle zorg en liefde die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Jacoba Wielemaker-Verhage weduwe van Lein Wielemaker 3 mei 1922 14 juni 2008 Oost-Souburg: Frans Mariska Sebastiaan Gouda: Wim en Els Astrid Caspar Golda Immanuël Koudekerke: lohan en Arrianne Niek Marleen Mijke Capelle a/d I Issel: Tineke en Sil Karin Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Swerf-Rust voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 14 juni 2008 Zorgcentrum "Swerf-Rust" Correspondentieadres: J. Wielemaker Dishoekseweg 39 4371 NB Koudekerke Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 juni van 19.00 tot 19.30 uur in Zorgcentrum Swerf-Rust, Kamer 114, Laurens Stommesweg 1 te Middelburg en voorafgaand aan de dienst in de consistorie van 12.15 tot 12.45 uur. Donderdag 19 juni om 13.00 uur wordt de dienst van Woord en Gebed gehouden in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Couburg, Duinstraat 4a te Koudekerke. wa Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Tannie Moes-Wisse willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. A.A. Moes kinderen en kleinkinderen Terneuzen. juni 2008 --y, ttais -» .J-tzr-, Met heel veel liefde gedenken wij Aarnout Jan van Kruiningen 16 j uni 2006 16 j uni 2008 Nout ik mis je elke dag. Ad We zullen je nooit vergeten. Wilbert Wil en Marcus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8