5
de versukkeling geraakt'
'Die gelijkheid van dagen en weken. Eigenlijk is het leven van monniken al
een SOOVt VOOïbeveiding op het hiernamaals literatuurwetenschapper Kees Fens
si
PZC Maandag 16 juni 2008 I 39
I RTL 8
07:05 Twins 07:30 Cir
cus 08:00 The bold and
the beautiful 08:25 De
kraamafdeling 09:00
Best of Homeshopping
12:00 Hotel 12:35 Lek
ker weg op het water
13:05 Teen Angels 14:15
De smaakpolitie 15:10
Summerland 16:05 The
bold and the beautiful
16:30 Hotel 17:05 JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:30 RTL GP:Transo-
rientale rally 2008 09:00
RTL Z Nieuws 11:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
12:00 RTL Z Nieuws
12:40 Tennis: Ordina
Open 200813:00 RTL
Z Nieuws 13:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
14:00 RTL Z Nieuws
14:40Tennis: Ordina
Open 200815:00 RTL
Z Nieuws 15:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
16:00 RTL Z Nieuws
16:40 Tennis: Ordina
Open 2008 17:00 RTL
Z Nieuws 17:45 Tennis:
Ordina Open 2008
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
07:00 Teen Titans 07:30
Boo! 07:55 SamenWo-
nen 08:30 Hotel 09:00
Outback Jack 10:05 Pro
vidence 11 :00 Astro TV
13:00 Marriage under
construction 13:30 Hot
properties 13:55 Rose-
anne 14:25 Punk'd 14:55
Disney Feest: Kim Possi
ble 15:30 Tyra 16:25 Rea
dy steady cook 17:25
Will Grace 17:50 Jud
ging Amy
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get The Gadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Ful, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
O
18:05
ER, dramaserie
18:00
The A-Team, ac
18:45 TV Makelaar, hui
18:45 Gilmore girls, dra- 18:00
Politieachtervol-
tieserie
zenmagazine
maserie
gingen
18:55
Stacked, komische
18:15
The Fresh Prince
serie
of Bel-Air
18:45
According to Jim
18:55
Trots op onze
jongens
19:00
Hart van Neder
19:25
The Osbournes,
19:40 Dr. Phil, talkshow
19:35 McLeod'sdaugh- 19:00
According to Jim,
land -Vroege
reallifeserie
ters, dramaserie
vervolg
editie, nieuwspro
19:55
RTLGP:Trans-
19:10
Friends, comedy
gramma
orientale rally
serie
19:20
Shownieuws -
2008
19:40
Two guys, a girl
Vroege editie
and a pizza place,
19:50
Trauma centrum
comedyserie
20:30 Miss congeniali-
20:30
Men with
20:30 Gooische vrou
20:30 Cold case, detecti- 20:05
Two and a half
ty, filmkomedie
brooms, filmko
wen, komische
veserie
men, comedyserie
medie
dramaserie
20:30
Jericho, dramase-
21:30 Gooische vrou
wen, komische
dramaserie
21:30 Army wives, dra
maserie
21:30 Hotshots: EK Lin
gerie, amusement
21:40 Jericho, vervolg
22:40 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:55 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:35 Threesome, ro
mantische kome
die
22:30 As the world
turns, soapserie
22:20 De co-assistent,
dramaserie
22:55 Cold feet, drama
serie
22:35 Surface, actieserie
23:00 Shownieuws
- Late editie,
nieuws uit de
showbizz wereld
23:25 Voetbalsuppor
ters op de vuist
23:20 Oprah Winfrey
show, talkshow
23:55 Love my way, dra- 23:30 Invasion, drama-
maserie serie
00:25
Video vigilante
00:20
RTLGP: Trans-
00:10
RTL Nieuws
00:55 Nachtprogram
00:30
Sports Stars
00:55
Astro TV Night
orientale rally
00:20
Teleshop 8
mering: Happy
Challenge 3
01:55
Red Live
2008
00:21
Sneak preview
Hour Relax TV
01:35
Nachtprogram
05:55
Koopjes tv
00:55
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
04:00 Hart van Neder
mering
00:56
Nachtlounge
05:30
Astrotijd
land - Late editie/
02:00
Poker after dark
03:00
The hotspot
Shownieuws (h)
05:30
Astrotijd
00
vo
O
M
O
O
M
M
W
n
x
raam aan de noordzijde. „Dat is
één stuk licht. Als je God als licht
wilt voorstellen, dan is het die ro
zet. Het is de mooiste afbeelding
van God in West-Europa."
Kees Fens ging naar Bourgondië
om de basiliek van Sint Magdalena
in Vézeley te bezoeken, naar de ab
dij van Sint Bernardus in Fonte-
nay en naar de Vaucluse in de Pro
vence. Omdat de breekbare litera
tuurwetenschapper en criticus
thans zelf niet meer kan reizen,
ging filmmaker Hans Keiler aan de
hand van Fens' notities die plaat
sen nog eens langs: de laatste plek
ken 'waar hemel en aarde elkaar
nog lijken te raken'.
Het Uur Var De Wolf: Kees Fens, erfgenaam
van een lege hemel, Nederland 2, 23.50
Kees Fens (links) tijdens de documentaire in gesprek met Abt Dom Bernar
dus Peter. foto Erik van Empel/GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 De wedstrijd
18:46 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:15
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
13:55 Thuis. 14:25 Airport.
14:55 Heartbeat. 15:45
Vlaanderen vakantieland. 16:30
Sweet Baby James. 17:05
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Zwitserland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 1000 zonnen.
20:00 Het weer. 20:05 F C.
de Kampioenen. 20:40 De
Olympische droom. 21:10
Flikken. 22:00 Zomer 2008.
22:50 Het journaal laat. 23:11
KENO-uitslagen. 23:12 Het
weer. 23:15 The bill. 00:05 De
rode loper. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40 Staf-
kes straffe kost. 08:50 Disney
classic cartoon. 08:59 CAN
VAS. 09:00 De zevende dag.
09:55 Lentebeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Pocoyo. 15:35
Bumba. 15:40 Draakje. 15:45
Bob de Bouwer. 15:55 Harry en
zijn emmer dinosauriërs. 16:05
Kleine Einsteins. 16:30 Samson
Gert. 16:55 Smos. 17:15
Doug in het Disney festival.
17:45 Go IV. 17:54 CANVAS.
17:55 Sporza: Wielrennen.
18:39 KETNET. 18:40 Oggy en
de kakkerlakken. 18:50 GoGo
stop. 19:10 George van de jun
gle. 19:25 Oggy en de kakker
lakken. 19:35 Flight 29 down.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:40 De canvascrack. 21:15
Top gear. 22:05 Jonestown.
22:55 Het peulengaleis. 23:25
Sin City law. 00:20 Desperate
housewives.
RTBF1
09:20 Au quotidien. 10:20
Virus au paradis. 11:56 Ques
tions d'argent. 11:57 Table
des terroirs. 12:05 Les feux
de l'amour. 12:48 Nieuws
overzicht. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Pas de
panique. 16:45,17:35 7 a la
maison. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45
Au quotidien. 19:21 Chaud
devant. 19:22 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:10 Weerbe
richt. 20:15 Studio Euro 2008.
20:40 Voetbal: Euro 2008.
22:45 Studio Euro 2008.23:10
Rupert Murdoch impérator.
00:09 Questions d'argent.
00:10 50° nord.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 10:35
Minuscule. 10:40 Geisha, le
crépescule des fleurs. 11:37
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 13:00 Tekenfilms.
13:35 Mao, une histoire chi-
noise. 14:40 Toute une histoire.
15:30 C'est pas sorcier. 16:02
lei bla bla. 16:05 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 Les Griffin. 19:45 Scenes
de crime. 20:15 Beursberich
ten. 20:20,20:30 Un gars, une
fille. 20:35 Voetbal: Euro 2008.
22:48 D'art d'art. 22:50 KENO.
22:51 Weerbericht. 22:55 Le
12 minutes. 23:10 Beursbe
richten. 23:15 Le meilleur du
classique. 00:10 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Doctors. 15:15 Diagnosis
murder. 16:00 Nieuws en
weerbericht. 16:05 LazyTown.
16:30 Animalia. 16:55 Franken
stein's cat. 17:05 Roar. 17:30'
Bernard. 17:35 Grange Hill.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 Voetbal:
Euro 2008.23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
One foot in the grave. 00:05
Triangle.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Hider in the house.
09:25 The owl. 09:30 Get
squiggling. 09:45 Something
special. 10:00 Bob the builder.
10:10 Charlie and Lola. 10:30
Big barn farm. 10:45 Nina and
the neurons. 11:00 In the night
garden. 11:30 Focus. 11:50
Primary geography. 12:10
Razzledazzle. 12:30 Wipe out.
13:00 The daily politics. 13:30
Working lunch. 14:00 Animal
park. 15:00 Sun, sea and bar
gain spotting. 16:00 Murder,
she wrote. 16:45 Flog it! 17:30
Ready steady cook. 18:15
Escape to the country. 19:00
Eggheads. 19:30 A taste of
my life. 20:00 Ray Mears goes
walkabout. 21:00 Springwatch
sealife. 22:00 Mary Queen
of shops. 23:00 Grumpy old
women. 23:30 Newsnight.
00:15 Weerbericht. 00:20 The
apprentice.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:15 Melodien der Berge.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittags-
magazin. 14:00Tagesschau.
14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Giraffe, Erdmannchen Co.
17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 18:55 UEFA Fufêball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: EURO
live. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 UEFA
Fufêball-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
EURO live. 20:45 Voetbal: Euro
2008.23:30 UEFA FuRball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: Waldis
EM-Club. 00:05 Nachtmagazin.
00:25 Krömer - Die internatio
nale Show.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gltick. 11:15,11:35
Reich und Schon. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags-
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Küchen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO 5113.19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
WISO-Dokumentation. 20:15
Rosamunde Pilcher: Magie der
Liebe. 21:45 heute-journal.
22:12 Weerbericht. 22:15
Enthüllung. 00:15 heute nacht.
Discovery
07:40 Rides: Ultimate offroad.
08:30 Beetle crisis. 08:55
Wreck rescue. 09:25 Brainiac.
10:15 Mean machines: The
transatlantic challenge - Exca
vators. 10:40 Scrappy races.
11:35 Mission implausible.
12:30 How do they do it?:
Buildings/Electricity pylons/
Balloon makers. 13:00 How do
they do it?: Bulletproof vests/
Robots/Formation skydivers.
13:25 Dirty jobs: Leather tan
ner. 14:20 Oil, sweat and rigs.
15:15 American chopper: Sil
ver state choppers. 16:10 Ame
rican hotrod: Make-a-whish car.
17:05,17:35 5th Gear. 18:00
How do they do it?: Spaces-
uit/Diesel engines/Neon signs.
18:30 How do they do it?:
Forest fires/Car exhaust/Space
station. 19:00 Mythbusters:
Paper crossbow. 20:00 Dirty
jobs: Bridge painter. 21:00
Dirty jobs: Spray insulation
technician. 22:00 Shocking
survival videos: Skydive plane
fire. 22:30 Shocking survival
videos: Runaway truck ramp.
23:00 Fight quest: Indonesia.
00:00 Deadliest catch: Man
overboard.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash inves
tigation: African hijack. 13:00
Stonehenge decoded. 14:00
Ultimate disaster: Earthquake.
15:00 Animal patrol: Double
trouble gators. 15:59 National
Geographic Junior. 16:00 Kids
for animals. 16:30 Michaela's
wild challenge. 17:001 didn't
know that. 17:30 The snake
wranglers: Hunt for Africa's
viper giant. 18:00 Brilliant
beasts: Hog genius. 19:00
Earth investigated: Human ex
tinction. 20:00 Mad labs. 20:30
Air crash investigation: Fire
fight. 21:30 King Tut: Murder
and legend. 22:30 Bible unco
vered: Search for Noah. 23:30
Seconds from disaster: Puerto
Rico gas explosion.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF Pure.
13:00 10 X Pink. 14:00 De
videotheek. 15:00 Serveert.
15:30 Your superchart. 16:30
Reaction. 17:30 Serveert.
18:00 Clipkennis. 18:30
De videotheek. 20:00 Your
superchart. 21:00 Serveert.
21:30 De videotheek. 22:00
TMF Pure. 23:00 TMF Classics.
00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10,11:00 M is for music. 14:00
Euro top 20.15:00 Making
the movie. 15:55 My super
sweet 16.16:20 The Hills.
16:50 The X-Effect. 17:15
Can't get a date. 17:40 Pimp
my ride. 18:10 Made. 19:00
My super sweet 16.19:30 The
Hills. 20:00 Hogan knows best.
20:25 True life. 21:20 Pimp my
ride. 21:45 My super sweet 16.
22:10 The Hills. 22:40 Hogan
knows best. 23:05 Punk'd.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
Euro top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Les escapades de Petitrenaud.
09:00 Cöté maison. 09:25
Outremers. 09:50 Kiosque.
10:45 Des chiffres et des
lettres. 11:15 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 La
France au menu. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Cathérine.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Sous le soleil. 15:00 Les voy-
ageurs de la Korrigane. 16:00
Nos années pension. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Le point. 18:00 Nieuws.
18:25 Le journal de I'eco. 18:30
Le crabe-tambour. 20:30 Frans
nieuws. 21:00,21:55 Avocats
et associés. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Des racines et des ailes.
Eurosport
08:30 Motorsports weekend.
09:00 EURO 2008 Show.
09:30,11:30 Voetbal: EURO
2008.13:30 EURO 2008 Show.
14:00 Autosport: FIA WTCC.
15:00 Tennis. 16:00 Voetbal:
EURO 2008.18:00 EURO
2008 Show. 18:15 Atletiek.
20:00 EURO .2008 Show.
20:15 Vechtsport: Fight club.
23:00 EURO 2008 Show. 23:30
Voetbal: EURO 2008.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business in
ternational. 13:00 World news
Asia. 14:30 World sport. 15:00
World news Asia. 15:30 Reve
aled. 16:00 Your world today.
19:30 Revealed. 20:00 Your
world today. 20:30 World busi
ness today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.