34 I Zaterdag 14 juni 2008 PZC be Bedroefd, maar met grote dankbaarheid in ons hart en alles wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat na een werkzaam leven toch nog onverwacht van ons is heen gegaan, mijn lieve man, vader en opa John de Hamer in de leeftijd van 77 jaar. Nolda de Hamer-Kopmels Annelies en Theo van der Meer Ilona en Henny Mariska en Fabian Robert en Marga de Hamer Joey Robin 4382 TX Vlissingen, 12 juni 2008 Geraniumlaan 21 -Liever geen bezoek aan Ituis- Maandag 16 juni is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Dinsdag 17 juni zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Nooit meer praten over vroeger. Bedankt voor de fijne tijd die we met jou mochten beleven. Opa slaap lekker Ilona Mariska Joey Robin "Aanvaarden is een grotere kracht dan verzet Op 12 juni is Elly Hamelink de vrouw van onze muzikant Ko overleden. Elly was als trouwe supporter altijd aanwezig bij concerten en optredens en bereid tot hand- en spandiensten voor onze vereniging. Met bewondering hebben wij gezien hoe Ko en Elly met familie en vrienden de korte tijd dat Elly ernstig ziek was tot zeer waardevol hebben gemaakt. Wij wensen Ko en allen die van Elly hielden veel kracht toe voor de komende tijd. Muziekvereniging de Volharding Zaamslag 'Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Het water gaat er anders dan voorheen. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat door het verleggen van die ene steen de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan.' Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Anthonie Leendert Hage echtgenoot van johanna Jansje Bazen 27 juli 1923 t 11 juni 2008 Sint Maartensdijk: J.J. Hage-Bazen Roosendaal: Bella en John Kloetinge: Keetie en Rien Velswijk: Ciska en Gerard Sint Maartendijk: t Kees Kattendijke: Hannie en Jan Arnhem: Heieen en Peter Poortvliet: Nap en Connie Sint Maartensdijk: Izaken Anja Klein- en achterkleinkinderen "Reijgerburgh" Provincialeweg 5a 4695 RM Sint Maartensdijk De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 16 juni om 14.00 uur in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Maartensdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in voornoemde aula. Erg verdrietig zijn wij door het wegvallen van ons bestuurslid Elly Hamelink bedankt voor je enorme inzet buurtvereniging "De Vier Heren Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke zwager en oom John de Hamer Zijn humor zal ons altijd bijblijven. Corrie en Piet t Rie en Ad t Leo en Imelda Adrie en Ineke Neven en nichten In plaats van kaarten Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed toch nog onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve (schoon) vader en opa Adriaan Cornells Jan van Loo - Adrie in de leeftijd van 80 jaar. Onze dank gaat uit naar dokter Waltman, dokter Doelman en het verplegend personeel van de afdeling Intensive Care van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor de goede zorgen en begeleiding. Goes: Dien van Loo-Bout Goes: Jos en Corrie Kapelle: Pascal en Mirella 9 juni 2008 Karei Doormanstraat 20,4461 GP Goes Ingevolge zijn wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Liever geen bezoek aan huis. De HEERE is goed, Hij is ter sterkte in den dag der benauwdheid, en Hij kent hen, die op Hem betrouwen. (Nahum vers 7) Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed door de Heere van ons is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder Pieternella Johanna Rottier-Bustraan Sinds 21 mei 2004 weduwe van Kornelis Johannes Rottier in de leeftijd van 89 jaar. in herinnering: Jan Rottier Kapelle: Rijnie Zuijdweg-Rottier Rinus Zuijdweg Voor de liefde en zorg die moeder heeft ontvangen in 'Hof Cruninghe', zijn wij heel dankbaar. Kruiningen, 12 juni 2008 Zorggroep 'Ter Weel' (locatie 'Hof Cruninghe') Correspondentieadres: Biezelingsestraat 82,4421 BT Kapelle. Onze moeder is opgebaard op haar eigen kamer in 'Hof Cruninghe', Langeviele 43 te Kruiningen, waar D.V. maandag löjunivan 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. dinsdag 17 juni om 14.00 uur in de 'Petrakerk', Goesestraatweg 18 te Kapelle, waarna aan sluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij dat toch nog vrij onverwachts is overleden op de gezegende leeftijd van 89 jaar mijn geliefde zuster Pieternella Johanna Rottier-Bustraan Yerseke: J.M. Hoogstrate-Bustraan en familie 12-06-2008 Met droefheid vernamen wij het overlijden van de moeder en schoonmoeder van onze spelers André, Marcel en Ronald Corrie de Pree-van den Dorpel Wij wensen de familie veel sterkte toe Spelers 1 e, 2e en 3e elftal S.V.Hoedekenskerke Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een steeds moeizamere weg bespaard is gebleven, geven wij u er kennis van dat op 12 juni 2008 van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Jacobus Johannes Risseeuw echtgenoot van Tannetje Jacoba Dobbelaar in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: T.J. Risseeuw-Dobbelaar Zoetermeer: IJ. Risseeuw J. Risseeuw-Moree Koos Jordi Bernhardstraat 33 4532 AS Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 16 juni van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. De rouwdienst vindt plaats op dinsdag 17 juni om 13.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uw rechtvaardigheid heb ik niet in mijn hart bedekt. Uw getrouwheid en uw redding heb ik bekend gemaakt. Ik heb uw liefderijke goedheid en uw waarachtigheid niet verheeld in de grote gemeente. Psalm 4010 De gemeente Vlissingen-Centrum van Jehovah's Getuigen geeft u kennis van het zacht en kalm inslapen van onze geliefde geloofsgenote Francisca Tienstra-Burgs Sinds 2 maart 1978 weduwe van Arie Hendrik Tienstra Geboren op 30 april 1924 Overleden op 13 juni 2008 te Middelburg te Koudekerke Gemeente van Jehovah's Getuigen Vlissingen-Centrum Correspondentieadres: G. van de Vorle Dwarsstraat 6 4386 BD Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 17 juni a.s. om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Pres. Roo- seveltlaan te Vlissingen. Voorafgaande aan de begrafenis zal er om 13.00 uur een lezing worden uitgesproken in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen aan de Van Dishoeckstraat 534 te Vlissingen, ingang Singelzijde. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Cisca vanaf 12.30 uur in de Koninkrijkszaal. Na de begrafenis is er voor ieder gelegenheid tot afsluiting in het Uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Hendrik Adriaanse Eine Willen wij iedereen hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. J. Adriaanse-Hendrikse kinderen en kleinkinderen Westkapelle, juni 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 96