CWcu; Gerenommeerde topwijnen uit Zuid-Afrika De Ui tvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Familieberichten vervolg van pagina 36 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu 1 Drie rode juweeltjes OM Ov 44 I Zaterdag 14 juni 2008 PZC wa Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de warme belang stelling en het medeleven na het overlijden van onze zorgzame vader, opa en over-opa Cornelis Sturm Uw handdruk, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juni 2008 Het heeft mij goed gedaan dat u op welke manier dan ook blijk hebt gegeven van uw medeleven tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en na het overlijden van mijn lieve man KoKok Heel hartelijk dank daarvoor. Herma Kok-van Liere Driewegen, juni 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, vader, groot-en overgrootvader Jan Tuinman Betuigen wij u onze oprechte dank. K.A. Tuinman-van den Bos Kinderen Klein-en Achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, juni 2008 15 juni 1999 15 juni 2008 In liefdevolle herinnering Mevrouw C. Kramer-Huiszoon Peter, Astrid, Caroline en Dennis Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Lyngrove Estate mag zich scharen onder de absolute top van Zuid-Afrikaanse wijnhuizen. Elk jaar weer worden de wijnen overladen met medailles. Enkele voorbeelden: International Wine and Spirit Competi tion, Decanter World Wine Awards en de Old Mutual Trophy Wine Show. Met grote trots presenteren wij u 3 wijnen die u ook in een proefpakket kunt bestellen. Proefpakket Lyngrove Estate - 2 flessen Lyngrove Estate Collection Shiraz 2005 - 2 flessen Lyngrove Estate Reserve Cabernet Merlot 2003 - 2 flessen Lyngrove Estate Platinum Cabernet Merlot 2003 Normale prijs 63,70 Lezersprijs €41,70 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft de wijn binnen maximaal zes werkdagen in huis. Lyngrove Estate Collection Shiraz 2005 Een zachte, warme wijn met bessenfruit en verleidelijke indrukken van karamel. Winnaar van de zilveren medaille op de Michelangelo International Wine Awards. 7% rr- Lezersprijs €4,95 Lyngrove Estate Reserve Cabernet Merlot 2003 Robuuste, frisse smaak, fruitig en kruidig met indrukken van laurier en paprika. Langdurige zeer aangename afdronk die goed in evenwicht is. Normale prijs 8,95 Lezersprijs €6,95 Lyngrove Estate Platinum Cabernet Merlot 2003 Zuid-Afrikaanse topwijn in de stijl van een klassieke Bordeaux. De smaak is rijp en zeer geconcentreerd met verleidelijke indrukken van zwarte bessen, kruiden, rijpe rode bessen en subtiel hout. Lagering van 12 maanden op 100% nieuw eikenhout. Normale prijs 15,95 Lezersprijs 8,95 Meer informatie en bestellen bestel; op www.pzc.nl/webwinkel BON LYNGROVE ESTATE Ik bestel (aantal) dozen (6 flessen) Collection Shiraz 2005 a 4,95 per fles (aantal) dozen (6 flessen) Reserve Cabernet Merlot 2003 a 6,95 per fles (aantal) dozen (6 flessen) Platinum Cabernet Merlot 2003 a 8,95 per fles (aantal) proefpakketten (6 flessen) Lyngrove Estate a 41,70 Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. E^TRA Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - 0 231231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46