Familieberichten h.jobse Colofon Familieberichten dfflfetwt i i Uitvaartverzorging OVERTOOM-GROEN 32 I Zaterdag 14 juni 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiliebehchten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Woensdag 9 juli a.s is het 50jaar geleden dat wij JanMoison en Corry Moison-Huizen elkaar het ja-woord gaven. U bent uitgenodigd om dit met ons te vieren van 16.00 uur tot 17-30 uur in "De Stenge" te Heinkenszand. Terneuzen, juni 2008 Wij danken u allen voor de vele kaartjes, bloemen en telefoontjes die wij mochten ontvangen bij ons 60-jarig huwelijksjubileum. Hartelijk dank daarvoor. Willem en Francien de Regt-van der Slikke Na een kort ziekbed is mijn zwager en onze oom rustig ingeslapen. de heer fan Adriaan Bos sinds 5 mei jl. weduwnaar van lansje Andrina Bos-van der Hage Nisse, 18 augustus 1920 f Middelburg, 4 juni 2008 M.L. Weststrate-van der Hage Tonny en Henk Lia en Lieuwe Correspondentieadres: Amalialaan 63 4461 SR Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Lieve oma Molen, Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog naar de hemel en nemen wij je gewoon mee terug. Te klein zijn wij om te begrijpen te klein zijn wij om te weten te klein zijn wij om je te verliezen groot zijn wij om van je te houden. Liefs, Anne, Isabel en Yvette Lieve ma, waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel onterecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Jean-Paul en Miranda Mario en Sigrid Nooit de moed opgeven Ook al is het soms zwaar De kracht om verder te leven zeker met en voor elkaar. Ineke, die voor en tijdens haar ziekte alles positief benaderde, heeft de dappere strijd die ze de laatste vier jaar heeft moeten voeren, verloren... Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede herinneringen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Seraphina Joanna Frida Maria van den Bunder-Scherbeijn Ineke echtgenote van Aloys ven den Bunder *8-4-1955 112-6-2008 IJzendijke: Aloys van den Bunder IJzendijke: Jean-Paul en Miranda van den Bunder-Boekhout Anne Isabel IJzendijke: Mario en Sigrid van den Bunder-Verplanke Yvette IJzendijke, 12 juni 2008 Correspondentieadres; Biestraat 3 4515 CD IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen van Ineke in het mortu arium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op zondag 15 juni om 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 17 juni om 10.00 uur in de r.-k. kerkte IJzendijke. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in het Maurits- hof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Hierna volgt de crematieplechtigheid in besloten kring. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ineke van den Bunder Moeder van onze vriend Jean- Paul Wij wensen Aloys, Jean-Paul, Miranda, Anne en Isabel, Mario, Sigrid en Yvette en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Jeroen en Mariska Carl en Vronie Paul en Ingrid Jeska en Chris MikeenNysja Randal en Simone Frits en Kitty Altijd vrolijk en positief, nooit uit het veld te slaan. Hard vechten tegen haarziekte, maar altijd aandacht voorde mensen om haar heen. Met veel verdriet en ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ineke Wij wensen Aloys, Jean-Paul, Miranda, Anne, Isabel, Mario, Sigrid, Yvette en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Robbie, Christie, Nick, Aron, Renate, Robin, Angelo, Annemieke, Jur, Gerard, Margo, Jort, David, Marianne, Meike, Milan, Antonie, Martien, Petra, Jaap, Mark, Jelle, Jodie, Heidi, Christian, Odile, Thijs, Tristan, Annemie, Tineke, Michael Ai een lange tijd, zijn wij jou een beetje kwijt. Je was er wel en toch ook weer niet, en dat deed ons vaak verdriet. Alsmaar verder ging je van ons vandaan, tenslotte moesten wij je laten gaan. Ons bereikte het trieste bericht dat overleden is onze oud-collega Ineke van den Bunder-Scherbeijn In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten in het bijzonder uit naar haar man Aloys, haar kinderen en haar kleinkinderen. Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Ineke kracht en troost voor de toekomst zullen geven. Oud- collega's Woonzorgcentrum Emmaus IJzendijke Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in haar macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Lieve tante Ineke, je was een tante om trots op te zijn, dat we je nu moeten laten gaan doet ons pijn. Jos en Marita Mariska f, Nico, Nigel, Kaylan-Nicole Christina en Werner, Mauro Paula Erik en Carola, Esmee, Yvo Peteren Gerlinda Camiel Ingeborg en Arthur, Michael, Corné Daniël en Cindy Nancy en Marco, Carsten Jordy Jamie Angie Na een strijd moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand weef hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde, het deed je zeer ons te laten staan. Maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten gaan. Op 12 juni hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Ineke van den Bunder-Scherbeijn Wij wensen Aloys, Jean-Paul, Mario, Miranda, Sigrid, Anne, Isabel en Yvette heel veel sterkte met dit verlies. Miel en Ria Rinus en Mien Joke en Theo Jost Sjaak en Marijke Marlies en George Remieen Jeannine Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 O Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34