(^1 JobTrack.nl Medewerker vastgoed s§> lescaut Auris Groepsdocent m/v Hoofd Receptie m/v 18 I Zaterdag 14 juni 2008 PZC Kijk ook op De Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren hebben hun dien sten Personeel Organisatie, Finance Control, Bestuurs- ondersteuning, Facilitair Bedrijf en Medisch Facilitair Bedrijf samengebracht in de Stichting samenwerking ondersteunende diensten Zeeuwse Zieken huizen. Deze stichting vormt het gemeenschappelijk service centrum voor beide zieken huizen en verleent haar dien sten onder de werknaam ServiZZ. Voor het Servicecentrum Finance Control, zoeken wij per direct een enthousiaste: Medewerker Grootboek en een Vakspecialist crediteuren Het betreffen dienstverbanden voor gemiddeld 36 uur per week, voor bepaalde tijd, namelijk voor de duur van één jaar. Daarna bestaat de mogelijkheid tot omzetting naar onbepaalde tijd. Als medewerker grootboek bent u samen met een aantal collega's verantwoordelijk voor een juiste, tijdige en volledige verwerking van de uitkomsten van de subadministraties en rechtstreekse mutaties in het grootboek. U draagt zorg voor het opstellen van de belastingaangiften, maakt analyses van tussenrekeningen en u stelt mede de conceptjaarrekening op volgens planning. Tevens draagt u mede zorg voor een goede registratie van de Materiële activa en projecten en ondersteunt u de vakspecialist grootboek. Als vakspecialist crediteuren ondersteunt u de Financiële admini stratie door het verzamelen, coderen, verwerken, beheren, contro leren en vervolgens betaalbaar stellen van de crediteurenfacturen binnen het beleid en de richtlijnen van de afdeling F&C. Voor beide functies beschikt u over minimaal MBA-niveau, heeft u een goed ontwikkeld analytisch vermogen en kunt u nauwkeurig en zelfstandig werken. Wij bieden een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Zieken huizen. De salarisindicatie van de functieprofielen is voorlopig geïndiceerd volgens FWG schaal 45 (minimaal 1.601,- en maxi maal €2.602,-). De functies zullen in 2008 via het FWG 3.O-systeem definitief beschreven en gewogen worden. Informatie is te verkrijgen bij de heer L. Jordaan, hoofd Financiële administratie a.i., telefoonnummer (0118) 42 58 40 of de heer K. Verheijen, directeur Finance Control, tel. (0118) 42 54 30. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 08.30 (medewerker grootboek) of 08.35 (vak specialist crediteuren) vóór 27 juni 2008, richten aan Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P8<0 Servicecentrum, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via het e-mailadres: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. Deze vacatures kunt u ook vinden op www.soz.nl,www.zwv.nl en www.zz.nl Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise SO De Kring De Koninklijke Auris Groep is partner voor mensen die moeite hebben met horen, spreken, lezen, schrijven of begrijpen. Auris is creatief, verbindend en betrokken. SO De Kring is per 01-08-2008 op zoek naar een (max, Wtf. 0.75) De leerlingen van SO De Kring zijn kinderen met een auditieve en/of communi catieve beperking. De Kring heeft 12 groepen verdeeld over 3 gebouwen. Elke groep bestaat uit ongeveer 13 leerlingen. Het team bestaat uit 43 leden. Voor meer informatie over de functie en de organisatie zie www.auris.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Flun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. I'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. De afdeling woondienstverlening vormt het frontoffice van I'escaut woonservice. Naast de dagelijkse klantencontacten worden binnen deze afdeling ook beleid en vastgoedconcepten ontwikkeld. Dit gebeurt door ontwikkelingen op de woningmarkt en wensen van klanten in kaart te brengen en te analyseren. Binnen het team wijkontwikkeling en beheer zijn de taken rondom het beheer van vast goed gebundeld. In verband met pensionering van de huidige functionaris zoeken wij een (m/v) Het werk In deze technisch-administratieve functie ben je verantwoordelijk voor de back-office- werkzaamheden van het team wijkontwikkeling en beheer. Daarnaast ben je mede verantwoordelijk voor de werkzaamheden voor Verenigingen van Eigenaren. De taken binnen de functie zijn onder andere: - het samenstellen van schoonmaakprogramma's en de controle op contracten en facturen hiervoor; - het behandelen van verzekeringsschades; - het verzorgen van werkzaamheden ten behoeve van verenigingen van eigenaren en het vervangen van de VvE-bestuurder; - verantwoordelijk voor de uitvoering van de koopgarantregeling. De competenties Je bent geschikt voor deze functie als je communicatief, initiatiefrijk en klantgericht bent en over teamgeest beschikt. Je hebt een afgeronde MBO-opleiding op technisch/administratief gebied. Onze arbeidsvoorwaarden Wij bieden een een salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van een jaar. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot uiterlijk 25 juni 2008 opsturen. Richt je brief aan: I'escaut woonservice t.a.v. de heer J. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl Wij zijn per direct op zoek naar een: Functie eisen: Voor het uitgebreide functieprofiel: zie onze website www.goldentulipwestduin.nl Opleidingseis: MTRO, MHO.TIO of gelijkwaardig. Aard dienstverband: Arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd (I jaar, met wederzijds goedvinden te verlengen) met een proeftijd van 2 maanden. Salaris is conform Horeca CAO, groep 8. Aantal uur: 38 uur per week, wisselende diensten. Sollicitaties kunt u sturen naar: info@goldentulipwestduin.nl of per post naar: Golden Tulip Westduin, Westduin I 4371 PE Koudekerke t.a.v. de directie Vergaderen, midden in de natuur, onderaan de duinen waar rust is verzekerd. Bij ons in Golden Tulip Westduin te Koudekerke bij Vlissingen bieden wij 4 sterren Zeeuwse Gastvrijheid op een TOP locatie. Zelfs uw zakengasten geven vvij bet vakantiegevoel! www.goldentulipwestduin.nl vacaturetèliPt www.zwy nt en www.zz.nl Voor volledige kijk op www.soz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18