Familieberichten ■Bit Remi Baecke Jan Dieleman Alberic Augustinus Groosman ééÈÊL fpg Kees de Vos Dankbetuiging Martijn Schelstraete Voor meer familieberichten zie pagina 44 36 I Zaterdag 14 juni 2008 PZC sd Wij danken u voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaartdienst en alle andere blijken van deelneming heeft ons gesteund en wij waarderen dat zeer. fani. Baecke-Michielsen Sas van Gent, juni 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het over lijden en bij de begrafenis van onze geliefde en zorgzame tante Geertruid Butijn - Tante Trui - willen wij u hartelijk dankzeggen. Uit aller naam: H. Sinke L. Sinke-Fierloos Oostdijk, juni 2008 Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Davidse-Meijers willen wij u hartelijk danken. De kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2008 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Namens de familie Terneuzen, juni 2008 Hierbij willen wij u van harte bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Het was voor ons een steun en zal een dankbare herinnering blijven. Een bijzonder woord van dank voor het personeel van Woonzorgcentrum Huize Emmaus, aan Uitvaartverzorging Vera Quataert en aan dhr. J. van Voorenberghe. Mevr. I.E. Groosman-Roesbeke kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, juni 2008 Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma Sara Cornelia de Maillie-de Hulster het heeft ons veel steun gegeven. Familie de Maillie Cadzand juni 2008 Niemand staat stil bij het woord "samen Maar het is een groot gemis, als "samenuit je leven verdreven is. Het was fijn om te mogen ervaren, dat zovelen met ons meeleef den tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hendricus Jacobus Smit Henk Dit alles heeft ons veel goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. M.J. Smit-de Bree kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, juni 2008 Voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zwager Jan Kouijzer betuigen wij u onze oprechte dank. Ook voor uw medeleven na het tragische overlijden van onze zus en schoonzus Janny van Mourik betuigen wij u tevens onze oprechte dank. Alle lieve reacties, telefoontjes, kaarten, welgemeende woorden en andere tekenen van steun en medeleven hebben ons erg goed gedaan in deze voor ons droevige dagen. Naar wij hopen zullen Jan en Janny nog lang in uw herinnering voortleven. Uit aller naam: Familie De Reus-Van Mourik Mr. P. Moggestraat 42 4315 AD Dreischor 10 juni 2008 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Cornelis Janse Kees zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, juni 2008 De enorme leegte en pijn die overblijft na het ■fSmrfs overlijden van mijn man, onze lieve vader en "Super Opa' Wim van Oppen wordt enigszins verzacht door de grote belangstelling, vele kaarten en troostende woorden. Onze dank hiervoor. Nan van Oppen-Koning Susanne Schaap-van Oppen Bart Schaap Kevin en Senna Ingrid van Oppen Willem van Oppen Martine Kraak-van Oppen Vlissingen, juni 2008 Dankbetuiging In dankbare herinnering aan Henk Schouwenaar De mens is zijn leven lang op zoek naar een thuis. Alleen de liefde is een huis om eeuwig in te wonen! Voor uw vriendschap en toewijding zijn wij u zeer dankbaar. Middelburg: E. Schouwenaar-v. Sluys Kinderen - kleinkinderen en achterkleinkinderen Juni 2008 Nog steeds zijn wij enorm overdonderd door het veel te vroege afscheid van onze zoon en broer Harm van Os maar zullen het, hard zoals het leven soms ongevraagd blijkt te zijn, een plek in ons hart moeten zien te geven. De vele reacties en de enorme opkomst bij het afscheid en de crematieplechtigheid was enorm en hartverwarmend, dit heeft ondanks het verlies erg goed gedaan. Het liefst zouden wij een ieder daarvoor persoonlijk willen bedanken, maar beseffen ons door de enorme hoeveelheid dat zulks ondoenlijk is, derhalve willen wij allen onze oprechte dank betuigen voor de belangstelling die wij mochten ont vangen. Piet, Ellen, Frank, Leonie van Os Kapelle, 14 juni 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Tannie Moes-Wisse willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te morgen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. A.A. Moes kinderen en kleinkinderen Temeuzen, juni 2008 Zoveel bloemen, Zoveel kaarten, Zoveel belangstelling, Zoveel troost. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg onze dank betuigen voor al uw steun en meeleven, na het overlijden van onze lieve zorg zame man, pa, opa en overopa George de Nijs Een bijzonder woord van dank aan pastoor Poppe en alle medewerkers van Dela voor de goede zorgen. Tilly de Nijs-Dankaart Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en fantastische opa willen wij u hartelijk bedanken. Wil de Vos-Grootjans Astrid en Adri Marvin Fabian Arnemuiden, juni 2008 Ontroerd door de overweldigende belangstelling en blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn zoon, broer, schoonbroer, oom, kleinzoon en neef willen wij u allen in deze onze oprechte dank betuigen en zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost die u ons hiermee gegeven heeft. Familie Schelstraete Terneuzen, juni 2008 Leeg is de plaats, maar rijk de herinnering aan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Leuntje Kousemaker-Schroevers De talloze blijken van belangstelling en het hartelijk meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na haar overlijden, zijn ons tot grote steun en troost geweest. Hiervoor onze hartelijke dank. Uitvaartverzorging H. Jobse te Middelburg zeggen we dank voor de begeleiding bij de voorbereiding voor de begrafenis en de correcte en stijlvolle plechtigheid in de kerk en op de begraafplaats. Namens de familie, Janis Kousemaker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 112