>rt s uw Zeeuws-Vlaamse Roetad lie»» wit Michel Leonhart wordt definitief buiten de boot voor de Spelen ondernemingsplan 50.000 waard? Aanmelden kan tot: 60 Vrijdag 13 juni 2008 P Bondscoach Chayes is niet gecharmeerd van roeier uit IJzendijke. de \nvej tenngsboost van MeLd u nu aan op Toekomstige Ondernemers I Startende Ondernemers I Bestaande Ondernemers door Karei Pleunis IJZENDIJKE - Roeland Lievens kan deelname aan de Spelen in Peking als roeier in de lichte vier defini tief vergeten. De Zeeuw kreeg van bondscoach Susanne Chayes te ho ren dat wel zijn maatje Paul Dre- wes, maar niet Lievens naar de Spelen gaat. De argumentatie waarmee Chayes de roeier uit IJzendijke definitief uit de ploeg zette, klonk hem als zeldzaam onzinnig in de oren. „Ik zou niet met druk om kunnen gaan", zegt Lievens. „Ik kon het niet geloven. Ik heb tal van Neder landse titels op mijn naam en met de lichte vier heb ik tijdens wereld bekerwedstrijden twee keer brons gepakt. En dan met zon argumen tatie op de proppen komen. Maar goed, zij is de baas." En of Peking nu definitief voorbij is? „Geen idee, maar ze heeft me min of meer laten weten dat ze Roeland Lievens leek hard op weg naar een plaats in de boot van de lichte vier voor Peking. De bondscoach laat de Zeeuw nu definitief vallen. me daar helemaal niet nodig heeft, ook niet als reserve.". De klap kwam hard aan, want veel hoop kan de Zeeuw nu iet meer koesteren, terwijl hij eind vorig jaar nog zo goed op weg leek naar een plaats in de boot. Lievens (24) zat aanvankelijk niet bij de eerste vier. Hij kwam pas in beeldnadat de eerste keuze van Chayes tijdens de wereldbekerwed strijd op de Amsterdamse Bosbaan dramatisch presteerde en werd overvleugeld door het tweede team, met Lievens en Drewes in de boot. Dat won brons. Een flink gewijzigde eerste boot, met Drewes en Lievens, won ver volgens in Luzern weer brons en kwalificeerde zich daarna in Mün- chen voor de Olympische Spelen. Aan het begin van dit seizoen liet Chayes echter doorschemeren dat prestaties uit 2007 geen garantie boden voor 2008. Ze zou de boot opnieuw en naar eigen goeddun ken vullen. Lievens is zwaar aangeslagen, al vindt hij dat de boot met Paul Dre wes, Marshall Godschalk, Ivo Snij ders en Gerard van der Linden een medaille kan pakken in Peking. „Al is mijn teleurstelling enorm groot, ik gun die jongens een plak. Ze hebben er allemaal keihard voor gewerkt." Michel Leonhart volgde tijdens zijn jaren bij HVV'24 de cursus voor het Uefa A-diploma in Brussel en is met glans geslaagd. foto Peter Nicolai boost Ier waarde van '50.000 zal gaan nemer met het meest innovatieve idee voor de regio. naar de onder IK BOOST. Ga v°or profiteer 2^5^ Er arren Startende en bestaande ondernemers- met innova tieve ideeën, die een meerwaarde hebben voor ondei - nemend Zeeuws-Vlaanderen, worden door de Junior- Kamer Zeeuws-Vlaanderen uitgenodigd zich aan te melden als kandidaat voor JK BOOST '2008, het grootste B to B event van de regio! Tijdens dit event, dat op 21 november 20!)8 plaatsvindt, wordt de JK BOOST 2008 uitgereikt. De investerings- met nieuwe en vernieuwende ideeën die een economische meerwaarde hebben voor Zeeuws-Vlaanderen. Junior Kamer Zeeuws-Vlaanderen De Junior Kamer Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit jonge, ondernemende mensen, die wonen en of werken in deze streek. De Junior Kamer Zeeuws-Vtaanderen zet zich met veel enthousiasme en plezier in voor het ondernemende klimaat in de regio Hulst- Terneuzen-Sluis,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 96