familieberichten Colofon Familieberichten ■M Jan Jozias Vermeulen 36 I Vrijdag 13 juni 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geboren: 11 juni 2008 Emma en Daan dochter en zoon van Coline van Groesen en Harry Trommelen zusje en broertje van Julia Justus de Harduwijnlaan 10 6136TR Sittard "Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig rust. Heden nam de Here tot Zich onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Catharina Berrevoets-van der Oest sinds 1978 weduwe van Adriaan Johan Berrevoets in de leeftijd van 93 jaar. Oosterland, Paulien van de Velde-Berrevoets Jo van de Velde Zierikzee, Eva Lokker-Berrevoets Anton Lokker ~in liefdevolle herinnering- Goes, Coby Hendrikse-Berrevoets Ko Hendrikse Zierikzee, Ko Berrevoets Nella Berrevoets-Smits Waddinxveen, Gerda Blok-Berrevoets Jan Blok Brouwershaven, Hans Berrevoets Leny Berrevoets-van der Werf Zierikzee, Gerrit Berrevoets -in liefdevolle herinnering- kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 11 juni 2008 Scheldestraat 86 Correspondentieadres: Watermolen 1 4301 HP Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 16 juni in de grote zaal van zorgcentrum "Borrendamme", Schelde straat 2 te Zierikzee, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde zaal. Oma we zullen u missen Addie-Judith - foshua-Milan-Nova Arwin-Jolanda - Kevin Jan-Carla - Tommy Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAIMD' (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Rien de Bruiine Johan Hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee i Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl Waardig gestorven in haar eigen 'kotje'. Verdrietig maar met trots en respect voor de wijze waarop zij geleefd heeft, nemen we afscheid van ons Ma en lieve Oma Maria Christina de Groot Sinds 6 januari 1978 weduwe van Cyriel Emiel Boerjan IJzendijke, 24 mei 1924 t Oostburg, 11 juni 2008 Wageningen Marleen Boerjan Noordbroek Annelies van der Pers-Boerjan Paul van der Pers Marieke Katrijn Borne Gustaaf Boerjan Anke Huiskamp-Boerjan Liesbeth Emiel Sappemeer Jos Boerjan Ingrid Haans Wilma Kleisen Ma is thuis, Slickenburgschans 2-03, waar u vrijdag, zaterdag en zondag afscheid van haar kunt nemen van 15.00 - 18.00 uur. De afscheidsviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 16 juni om 12.00 uur in de Eligiuskerk, Eligiusplein 1, te Oostburg, waarna ze wordt begraven op de R.K. begraafplaats van Oostburg. Na afloop is er tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Residentie KWL-gebouw, Slickenburgschans. Correspondentieadres: Slickenburgschans 2-03 4501 LC Oostburg Bekenden die geen rouwkaart hebben ontvangen, worden alsnog langs deze weg uitgenodigd bij het afscheid aanwezig te zijn. Moeder zijn is alles geven zorgen lijden, liefdeen leven. Moeder zijn is alles derven allesen tevreden sten'en. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, toch nog onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, omazus, schoonzus en tante Gerharda Johanna ten Hoor weduwe van Gerrit Johannes Braam 31-7-1922 Malang (Ned.Indië) t 12-6-2008 Terneuzen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Familie ten Hoor Familie Braam Sas van Gent, 12 juni 2008 Julianastraat 48,4551 GJ De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 17 juni om 13.00 uur in Familie huis "De Geslootene Boom" aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Moeder ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom" waar u dinsdag 17 juni om 12.15 uur afscheid van haar kunt nemen. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Sfcïk.&s Geschokt zijn wij na het overlijden van Dirk de Bruijne Vol overgave en vakkundig heeft hij ruim 30 jaar de belangen van de bietenrooicombinatie behartigd. Bietenrooicombinatie KATS voorzitter: M.J.Breure werkverdeler: A.G.Ebbens Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van Dirk de Bruijne Tot op het laatst was hij actief betrokken in onze samen- werkingscombinatie. We bewaren goede herinneringen aan de vele persoonlijke contacten die er waren. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en personeel van Proefboerderij Rusthoeve Colijnsplaat, 12 juni 2008 Bedroefd zijn wij om het overlijden van ons gewaardeerd Raad van Toezichtlid, Mevrouw Sina van Kesteren-Ton Sina bekleedde vele jaren de functie van Algemeen Bestuurslid en sinds vorig jaar van Raad van Toezicht van de stichting Ouderenzorg Noord-Beveland. Wij zullen haar betrokkenheid en heldere kijk op de ouderenzorg en onze organisatie missen. Wij wensen de kinderen veel sterkte toe in het verwerken van het verlies van hun moeder. Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, bewoners zorgcentrum Cleijenborch cliëntenraad en ondernemingsraad medewerkenden en vrijwilliggers Raad van Toezicht Raad van Bestuur, M.J.C. Oosdijk Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Petrus Johannes Rademaker - Peter - in de leeftijd van 71 jaar André en Petra de Vries Robert en Marianne Walrave Lisette Ricardo Correspondentie adres: Stremselstraat 94 1445 MD Purmerend De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 16 juni 2008 om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend daarop is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij kennis moeten nemen van het zeer plotseling overlijden van onze altijd aanwezige buurman Kees Riemslag Ons oprecht medeleven gaat uit naar Corry, de kinderen en kleinkinderen. De buren Ik heb je lief Marjo Tot ons groot verdriet is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn allerliefste man en rots in de bran ding, mijn dierbare broer, onze zwager en oom in de leeftijd van 62 jaar. Andijk: Marjo Vermeulen - Vergouwe Breskens: J.A. Vermeulen, in herinnering J.M.S.Vermeulen - Basting, in herinnering Breskens: Jos Vermeulen, in herinnering Breskens: Andre Vermeulen en Sascha Vermeulen - Vroon Breskens: P.J.Vergouwe, in herinnering Pt.Vergouwe - Dhont, in herinnering Breskens: Saar en Adri Leenhouts - Vergouwe Essen: Lies en Willie Krabbe - Vergouwe Den Haag: Ineke en Jan van den Heuvel - Vergouwe neven en nichten Andijk, 11 juni 2008 Molenweg 33 1619 EV Andijk Jan is overgebracht naar huiskamer Rubato van het uitvaartcentrum, ibislaan 3 te Andijk, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst is maandag 16 juni om 14.00 uur in het kerkgebouw aan de Middenweg 4 te Andijk. Aansluitend aan deze dienst vindt de begrafenis plaats op de Oosterbegraafplaats aan De Weet te Andijk. Ha afloop is er gelegenheid tot condoleren in zaai 3 onder de toren van voornoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72