S
met een hoofdletter P
De blik van de Franse regisseuse Catherine Breillat is zo klinisch als die van
een gynaecoloog. 'Cinema Erotica'
o
«te» W I taP S
PZC Vrijdag 13 juni 2008 I 63
06:30 The bank of mum
and dad 7:35 According
to Jim 08:05 The Bold
and the Beautiful 08:30
ER 09:30 De kraamafde-
ling 10:00 JAG 11:00
Best of Homeshopping
12:00 Two and a half
men 12:25 Two guys, a
girl and a pizza place
12:50 Hotel 13:25 Ro-
seanne 13:55 Show
nieuws 14:15 De grote
verbouwing 15:10 Mc'
Leods daughters 16:05
The Bold and the Beau
tiful 16:30 Hotel 17:05
JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:20 De kijker aan zet
14:20 RTL Z Nieuws
14:40 De kijker aan zet
15:00 RTL Z Nieuws
15:40 De kijker aan zet
16:00 RTL Z Nieuws
16:20 De kijker aan zet
16:40 RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
07:05 SamenWonen
07:35 Hotel 08:05 Pe
king Express VIP: Terug
blik 09:10 Trauma cen
trum 09:40 Providence
10:40 Safari 10:55 Astro
TV 12:55 Gilmore girls
13:50 Roseanne 14:20
Complete Savages 14:50
Disney Feest: Kim Pos
sible 15:20 Born2Cook
15:50 Ready steady cook
16:45 Suddenly Susan
17:15 Will St Grace 17:40
Judging Amy
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Jacob Dub-
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get St The Gadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Fu!, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
18:05 ER, dramaserie
18:00 The A-Team, ac- 18:45 Derek Ogilvie:
18:35 Gilmore girls, dra- 18:00
Politieachtervol-
tieserie The ghost whis-
maserie
gingen
18:55 Stacked, komische perer, compilatie
18:15
According to Jim
serie
18:45
Hotshots: EK Lin
gerie
18:55
Trots op onze
jongens
19:00 Hart van Neder
19:25 The Osbournes,
19:40 Dr. Phil, talkshow 19:30 McLeod's daugh
19:00 Friends, comedy
land - Vroege
amusement
ters, dramaserie
serie
editie, nieuwspro
19:55 Allez allez Zim
19:25 The Simpsons,
gramma
babwe, docusoap
animatieserie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie
19:50 Trauma centrum
20:30 The Pelican brief.
20:30 White sands,
20:30 Kees Et co, come- 20:30 The horse whis-
20:30 Wegmisbrui
thriller
thriller
dyserie perer, romantisch
kers!, verkeerspro-
filmdrama
gramma
21:00 EHBO: Eerste
Hulp Bij Opvoe
den, opvoedpro
gramma
21:25 Top Gear, auto
magazine
21:30 Hotshots: EK Lin
gerie, amusement
21:45 Top Gear, infor
matief
22:30 Hart van Neder
22:30 At close range,
22:00 Airline, docusoap
22:40 Scream, horror-
land - Late editie,
misdaadfilm
22:30 As the world
film
reportages
turns, soapserie
22:45 Shownieuws-
Late editie
22:50 Piets weerbericht
22:55 The pelican brief
23:45 Bulletproof, actie
23:20 Oprah Winfrey
23:50 Final analysis, dra
film
show, amusement
mathriller
01:20 Astro TV Night
00:40
RTL Poker: Po
00:10
RTL Nieuws
02:05 Nachtprogram
00:00
Nachtprogram
02:20 Red Live
kerkampioen van
00:20
Teleshop 8
mering: Happy
mering
Nederland
00:21
Sneak preview
Hour Relax TV
00:50
Nachtprogram
01:40
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
mering
01:41
Nachtlounge
02:00
Poker after dark
00
O
O
10
O
NI
O
O
NI
V
N>
NI
NI
UI
O
03:00 The hotspot
Dit in 1976 met veel rumoer ont
vangen erotische drama van de Ja
panse cineast Nagisa Oshima ver
telt het op een historisch voorval
gebaseerde verhaal van een dienst
meisje dat zich met allesverteren-
de passie op haar baas stort. Uitein
delijk zal ze hem, met zijn goedvin
den, wurgen. Op dat moment was
Oshima al bekend als maker van
rauwe films met een opstandige
kijk op de Japanse samenleving.
De aaneenschakeling van seksscè
nes in L'empire des sens was er ver
antwoordelijk voor dat de Neder
landse filmkeuring probeerde de
schitterend gefilmde kroniek van
een lichamelijke liefde uit de bio
scoop te houden. Vergeefs.
Romance, Nederland 2, 00.40 uur. L'empire
des sens, morgen, Nederland 2, 00.25 uur.
fü
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu de week
18:33 De Zeeuw van Vlaande
ren
18:46 Regioned
In L'empire des sens wurgt een dienstmeisje haar baas, voor wie ze een alles-
verterende passie koestert. foto GPD
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
14:00 Thuis. 14:25 Airport.
14:55 Heartbeat. 15:40
Sporza: Wielrennen. 17:05 Vro
lijk Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
1000 zonnen. 20:00 Het weer.
20:05 F.C. de Kampioenen.
20:40 The lost world: Jurassic
Park. 22:50 Het journaal laat.
23:11 Winstverdeling joker
lotto. 23:12 KENO-uitslagen.
23:13 Euro millions-uitslagen.
23:16 Het weer. 23:20 The bill.
00:10 De rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en
de kakkerlakken. 07:30 Miss
BG. 07:45 Rocket mijn raket.
07:55 George van de jungle.
08:05 Samson Gert. 08:30
Oggy en de kakkerlakken.
08:40 Stafkes straffe kost.
08:50 Disney classic cartoons.
08:59 CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Lentebeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Pocoyo. 15:35
Bumba. 15:40 Draakje. 15:45
Bob de Bouwer. 15:55 Harry
en zijn emmer dinosauriërs.
16:05 Kleine Einsteins. 16:30
Samson Gert. 16:55 Smos.
17:10 Doug in het Disney
festival. 17:35 Miss BG. 17:50
Rocket mijn raket. 18:05 Oggy
en de kakkerlakken. 18:10 Go
IV. 18:20 Peperbollen. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De Canvascrack.
21:15 Regenesis. 22:05 Fawlty
Towers. 22:35 De keien van de
Wetstraat. 23:10 Green wing.
00:05 Desperate housewives.
RTBF1
09:15 Au quotidien. 09:55
Télétourisme. 10:20 Rosamun-
de Pilcher: Victimes du destin.
11:55 Questions d'argent.
11:56 Table des terroirs.
12:05 Les feux de l'amour.
12:48 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:40
Télétourisme. 13:50 Derrick.
14:50 Virus au paradis. 16:50,
17:40 7 a la maison. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:21 Chaud devant. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15 Les
ex de mon mee. 22:05 Trek
king Euromillions. 22:15 Super
joker- en lottotrekking. 22:20
Auto mobile. 22:50 lies... était
une fois. 23:50 Joker- en lotto
uitslagen. 23:51 Questions
d'argent. 23:55 50° nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 10:10
Minuscule. 10:15 Screen.
10:35 D6bels. 11:30 Questions
d'argent. 11:35 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:00 Tekenfilms. 13:30 ïles...
était une fois. 14:25 Toute
une histoire. 15:20 C'est pas
sorcier. 15:45 Tekenfilms.
16:50 Les niouzz. 17:03 Air
de familie. 17:05 Plus belle la
vie. 17:35 Studio Euro 2008.
17:55 Euro 2008: EK Voetbal.
19:55 Studio Euro 2008.20:07
Beursberichten. 20:12 D'art
d'art. 20:15 Un gars, une fille.
20:20 Studio Euro 2008.20:40
Euro 2008: EK Voetbal. 22:40
Studio Euro 2008.23:02 D'art
d'art. 23:03 KENO. 23:05
Weerbericht. 23:10 Le 12
minutes. 23:25 Beursberichten.
23:30 Wallons-nous.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Doctors. 15:15 Diagnosis mur
der. 16:00 Nieuws en weerbe
richt. 16:05 LazyTown. 16:30
Animalia. 16:55 Frankenstein's
cat. 17:05 Bernard. 17:10 The
Basil Brush show. 17:35 The
slammer. 18:00 Newsround.
18:15 The weakest link. 19:00
Nieuws en weerbericht. 19:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 20:00 The One show.
20:30 Voetbal: Euro 2008.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Friday night
with Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and Kan-
trop. 08:25 Newsround. 08:30
Hider in the house. 09:30
Springwatch. 10:00 Bob the
builder. 10:10 Charlie and Lola.
10:25 Fimbles songtime. 10:30
Big barn farm. 10:45 Nina
and the neurons. 11:00 In the
night garden. 11:30 Magic key.
11:45,12:00 The way things
work. 12:15 Tales from Europe.
12:30 Watch. 12:45 Something
special. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Out of the blue. 14:25
Tennis. 19:00 Great British
menu. 20:00 Gold fever! 20:30
The trees that made Britain.
21:00 Gardeners' world. 22:00
Alexei Sayle's Liverpool. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 23:55
Weerbericht. 00:00 Newsnight
review.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:20 Der
Meineidbauer. 12:00 Tages
schau urn zwölf. 12:15 UEFA
FufêbalJ-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
EURO live. 13:00 ARD-Mittags-
magazin. 14:00 Tagesschau.
14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Brisant. 16:30,18:00 UEFA
Fufêball-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
EURO live. 20:00 Tagesschau.
20:15,20:45 UEFA Fufêball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: EURO
live. 23:20 UEFA FuRball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: Waldis
EM-Club. 00:00 Nachtmagazin.
00:20 Das schnelle Geld - Die
Nick Leeson-Story.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Ruhrpott-Schnauzen. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Ruhrpott-Schnauzen. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Wege
zum Glück. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Kitzbühel. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Forsthaus Falkenau. 20:15
Siska. 21:15 KDD - Kriminal-
dauerdienst. 22:00 heute-
journal. 22:25 Politbarometer.
22:34 Weerbericht. 22:35
Das Duo: Blutiges Geld. 00:05
aspekte.
Discovery
07:40 Rides: ZZ Chop. 08:30,
08:55 Wheeler dealers: MGB
GT. 09:25 Brainiac. 10:15 Mean
machines: The transatlantic
challenge - Forwarders. 10:40
Scrappy racers. 11:35 Mission
implausible. 12:30 How do
they do it?: Vehicles/Deep
mine/Ultimate football.
13:00 How do they do it?:
Helicopter/Luxury yachts/Ball
park. 13:25 Dirty jobs: Snake
wrangler. 14:20 Oil, sweat and
rigs: Hurricane-proof anchors.
15:15 American chopper:
Byron Nelson. 16:10 American
hotrod: '59 Chevy low rider.
17:05 Beetle crisis. 17:35
Wreck rescue. 18:00 How do
they do it?: Buildings/Electricity
pylons/Balloon makers. 18:30
How do they do it?: Bulletproof
vests/Robots/Formation
skydivers. 19:00 Mythbusters:
Seasickness - Kill or cure. 20:00
Dirty jobs: Leather tanner.
21:00 Die Ludolfs. 22:00
Overhaulin'. 23:00 Fight quest:
France. 00:00 Deadliest catch:
Dead of winter.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:0© Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 No borders:
Lovers on the ice. 13:00
Megastructures: Beijing
water cube. 14:00 Egypt: King
Tut uncovered. 15:00 My
brilliant brain: Born genius.
15:59 National Geographic
Junior. 16:00 Totally wild.
16:30 Let's get inventin. 17:00
I didn't know that. 17:30 The
snake wranglers: Jungle Geoff
and the viper strike. 18:00
World's deadliest animals:
Central America. 19:00 Perfect
weapon: Shootout. 20:00 Se
conds from death: The death of
Ayrton Senna. 20:30 Air crash
investigation: Out of control.
21:30 Trapped: Cave rescue.
22:30 Air crash investigation
special report: Fatal fix. 23:30
Seconds from disaster: Munich
Olympic massacre.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 X Nelly
Furtado. 14:00 De videotheek.
15:00 Serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Serveert. 18:00 Valerio
duikt onder. 18:30 De video
theek. 20:00 Your superchart.
21:00 Serveert. 21:30 Valerio
duikt onder. 22:00 TMF Dance.
23:00 TMF Dance - non stop.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10.11:00 M is for music. 14:00
US top 20.15:00 All access:
Hook-ups Break-ups. 15:55
My super sweet 16.16:20 The
Hills. 16:50 The X-Effect. 17:15
Can't get a date. 17:40 Pimp
my ride. 18:10 Made. 19:00
My super sweet 16.19:30 The
Hills. 20:00 Hogan knows best.
20:25 True life. 21:20 Pimp my
ride. 21:45 My super sweet 16.
22:10 The Hills. 22:40 Hogan
knows best. 23:05 Punk'd.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00 US
top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
La France au menu. 09:00 Si
lence <^a pousse. 09:25 Le plus
grand musée du monde. 09:50
Le camping. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Cathé-
rine. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Sous le soleil. 15:00
Sous le soleil des cournouailles
les tropiques. 16:00 Nos an-
nées pension. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00
Ripostes. 18:00 Nieuws. 18:25
Les journal de l'éco. 18:30,
19:25 Avocats et associés.
20:30 Frans nieuws. 21:00 Sur
parole22:00 Envoyé spécial.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 La tempête.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:00
EURO 2008 Show. 09:30,
11:30 Voetbal: EURO 2008.
13:30 EURO 2008 Show. 14:00
Tennis. 15:15 Wielrennen.
16:45 Tennis. 17:00 EURO
2008 Show. 17:15 Tennis.
20:00 EURO 2008 Show. 20:15
Tennis. 20:30 Timbersport se
ries. 21:00 Poker. 22:00 Youth
only zone. 22:30 Autosport:
Rally. 23:00 EURO 2008 Show.
CNN
09:00 Business international.
10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 World
sport. 11:00 Larry King. 12:00
Business international. 13:00
World news Asia. 14:30 World
sport. 15:00 World news Asia.
15:30 International correspon
dents. 16:00 Your world today.
19:30 International correspon
dents. 20:00 The campaign
trail. 20:30 World business
today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 21:45 CNN Marketplace
Middle East. 22:00 World news
Europe. 22:30 World sport.
23:00 Business international.
00:00 The situation room.