Geslaagd zilver Zeldenrust/ Steelant College PZC Vrijdag 13 juni 2008 I 29 ontwerpen. Het eerste jaar met ko per, dan gaat het erom dat ik de technieken onder de knie krijg en de afwerking leer. Het tweede jaar mogen we met edele metalen wer ken, met goud en met zilver. En je leert ook edelstenen te verwer ken." Als ze die opleiding achter de rug heeft, zou Lise nog er nog een paar jaar horlogemaken aan vast kunnen plakken. „Misschien doe ik dat wel. Bij die open dag heb ik een uurwerk uit elkaar gehaald en weer in elkaar gezet. Dat ging goed. Thuis pruts ik ook veel. Ik vind het leuk dingen uit elkaar te halen en te kijken hoe ze in elkaar zitten. Ik repareer ook mijn eigen fiets en scooter." Bij de open dag heb ik een uurwerk uit elkaar gehaald en weer in elkaar gezet Als straks het schooljaar begint, hoeft Lise niet te verhuizen. De bus van Breda naar Antwerpen stopt in Clinge, dus da's makkelijk. Jammer dat ze vroeg op moet, maar het is maar voor een paar jaar. „Daarna hoop ik ergens een baan te krijgen, zodat ik een paar jaar ervaring op kan doen. Maar wat ik uiteindelijk wil, is voorme- zelf beginnen. Niemand boven me, niemand onder me. Een eigen zaak." Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metalektro Michael Bakker, Vlissingen; Danny van Belsen, Oost-Souburg; Mitch van Dijk, Vlissingen; Kenny Gel- jon, Vlissingen; Mike Joosse, Oost-Souburg; Jason Kleeman, Vlissingen; Jeroen Koeman, Vlis singen; Marko Papastergiou, Vlis singen; Bryan Quaars, Vlissingen; Ben Robertson, Vlissingen; Louis Robijn, Oost-Souburg; Robin de Winter, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, sport, dienstverlening en veiligheid Nick Adriaanse, Vlissingen; Kelly van Gorkom, Vlissingen; Jerry van Luijk, Middelburg; Younes Mouel- hi, Vlissingen; Florentijn van der Paal, Oostkapelle; Marvin Schout, Oost-Souburg; Kylian Verheul, Vlissingen; Gianni Verwoert, Vlis singen; Gydo Weug, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, verzorging Chaima Abou Al Kheir, Oost-Sou burg; Yasmine Afassi, Oost-Sou burg; Roos Bommeljé, Vlissingen; Eva van den Broek, Vlissingen; Me lissa But, Vlissingen; Anneloes van den Hoek, Vlissingen; Sowie Klap, Vlissingen; Amanda Koetje, Oost-Souburg; Chelsea Luitwieler, Vlissingen; Patricia van Meeren- donk, Vlissingen; Larissa Meer man, Vlissingen; Chantal Net, Oost-Souburg; Fleur van Oor schot, Vlissingen; Melissa Ova, Vlissingen; Sanne Verstraate, Vlis singen; Daan de Vries, Vlissingen. Vmbo, theoretische leerweg Wessel Arendts, Vlissingen; Guido Ars, Vlissingen; Thierry Ars, Vlis singen; Birgül Asian, Vlissingen; Jiska Bertram, Oost-Souburg; Prachala Bhoelai, Vlissingen; Mirthe de Boer, Oost-Souburg; Ab dul Karim Bousantouh, Vlissin gen; Daphne Brandes, Vlissingen; Davy van den Broek, Vlissingen; Mark van Dalen, Vlissingen; Adre- ano van den Driest, Middelburg; Angela Filius, Vlissingen; Cansu Gedik, Vlissingen; Talisha Girja- sing, Vlissingen; Cherish Herz, Vlissingen; Sarah Izat, Vlissingen; Donn Janse, Vlissingen; Koen Jans sen, Vlissingen; Justin Jasperse, Vlissingen; Redmar de Jonge, Vlis singen; Peter Keim, Vlissingen; Chantal Kranendonk, Oost-Sou burg; Eva van Leeuwen, Vlissin gen; Rik van Leeuwen, Oost-Sou burg; Tim Liek, Vlissingen; Marili- sa Maas, Vlissingen; Evelien Oran je, Vlissingen; Ben Polvliet, Vlissin gen; Frans Poortvliet, Oost-Sou burg, Tom Provoost, Vlissingen; Daniëlle Santrac, Vlissingen; His- ham Taha, Vlissingen; Juriën Tjon-A-Koy, Vlissingen; Bobby van de Velde, Vlissingen; Nicole Verstelle, Vlissingen; Gianni Ver straate, Vlissingen; Romana Vulin, Vlissingen; Rosanne Westveer, Vlissingen; Milan Wondergem, Westkapelle; Iris van Zalinge, Vlis singen; Daniëlle Zuiderhof, Oost-Souburg. Havo, profiel Cultuur en Maat schappij Zahra Al Musawi, Vlissingen; Cynthia Franse, Vlissingen; Man- dy Hassan, Vlissingen; Mireille van der Hoeven, Vlissingen; Britt Lu- kasse, Vlissingen; Reinie de Meijer, Middelburg; Kelly Melse, Vlissin gen; Lilian Moens, Vlissingen; Ro- sie Peters, Oost-Souburg; Ivan Po- povic, Oost-Souburg; Kim de Roos, Vlissingen; Lynn Schalk wijk, Vlissingen; Marlot Schuuring, Vlissingen; Tamara Sin- ke, Vlissingen; Maja Stamenkovic, Middelburg; Chloë de Witte, Vlis singen; Lianne Zwijnenberg, Vlis singen. Havo, profiel Economie en Maat schappij Yasmin Al Khatib, Middelburg; Ru ben Baljeu, Vlissingen; Ismail Bard- did, Vlissingen; Rocco Blank, Vlis singen; Danny Cevaal, Oost-Sou burg; Joost van Druenen, Vlissin gen; Carolijn Feij, Vlissingen; Char- mayne Flolslag, Oost-Souburg; Boudewijn Jagers, Vlissingen; Ri- tesh Joeglal, Oost-Souburg; Michel le lAnnee de Betrancourt, Vlissin gen; Max Leijer, Vlissingen; Lotte Mastenbroek, Vlissingen; Sharon Notebaart, Vlissingen; Dilan Öz- can, Vlissingen; Nayara de Ridder, Vlissingen; Glenn van Roggen, Vlissingen; Jasper Willem Rouwen- dal, Vlissingen; Robert de Ruijter, Vlissingen; Djade Sadloe, Vlissin gen; Melissa Stroo, Vlissingen; Ke vin Tuns, Vlissingen; Jordy Ver meulen, Oost-Souburg; Bas van de Waeter, Vlissingen; Jean-Paul van der Weele, Scharendijke; Mladen Zivanovic, Vlissingen. Havo, profiel Natuur en Gezond heid Robert Altena, Oost-Souburg; De- nise Buijck, Vlissingen; Davy Buijs, Vlissingen; Erwin van Dron- gelen, Oost-Souburg; Nander Haas, Vlissingen; Iris van Huijstee, Vlissingen; Shair Mir, Vlissingen; Brechtje de Schipper, Oost-Sou burg; Johann Sluijs, Vlissingen. Havo, profiel Natuur en Techniek Dimitri Hubrouck, Vlissingen; Thieme Joziasse, Vlissingen; Joey Luitwieler, Vlissingen; Tim Schot man, Oost-Souburg; Jean-Paul Sij- mons, Vlissingen. Vwo, profiel Cultuur en Maat schappij Maira Burggraaff, Vlissingen; Rosanne Geljon, Vlissingen; Winya Hak, Vlissingen; Dominic de Jonge, Vlissingen; Dorothea Ko- letsos, Vlissingen; Natascha Tum- mers, Vlissingen; Lisa Tuppert, Vlissingen; Chabeli Verbart, Vlis singen; Bernadette de Vos, Koude- kerke; Chana Waisapy, Oost-Sou burg; Eliza van der Zwan, Vlissin gen. Vwo, profiel Economie en Maat schappij Yedney America, Oost-Souburg; Eva van Enckevort, Vlissingen; Erik Goedegebure, Vlissingen; Dor de Karadzic, Vlissingen; Katja de Looffj Vlissingen; Robert Riteco, Oost-Souburg; Renske Sinke, Vlis singen. Vwo, profiel Natuur en Gezond heid Marni Boer, Vlissingen; Yvonne van Dalen, Vlissingen; Shemara Fa- thi, Vlissingen; Steffannie Hemel- aar, Vlissingen; Thijs van der Horst, Oost-Souburg; Linda Me ijer, Vlissingen; Marjolein Mijn- ders, Oost-Souburg; Andrea Ver- berkmoes, Vlissingen. Vwo, profiel Natuur en Techniek Robbert Provoost, Vlissingen; Va- ya Vos, Vlissingen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn - breed Melina Bareman, Terneuzen; Sha- ry Constancia, Terneuzen; Nayro- bi Marte Feliz, Terneuzen; Marloes van Oeffelen, Breskens; Queeny Prenger, Sas van Gent; Sheree Sanches, Terneuzen; Eline Slabbe- koorn, Terneuzen; Ellen Snijders, Philippine; Dudu Uzun, Terneu zen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie Fadime Yilmaz, Terneuzen. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn - breed Lotte Bakker, Terneuzen; Lieke Blondeel, Terneuzen; Nandi de Braai, Terneuzen; Sara de Bree, Ter neuzen; Daphne de Bruijn, Sas van Gent; Tessa Cortvriendt, Sas van Gent; Yasmin van Dalen, Yer- seke; Jennifer Dierickx, Terneu zen; Anna Doorns, Terneuzen; Caitlin Dophemont, Vogelwaarde; Kimberly Faas, Sluiskil; Karlijn de Jonge, Sluiskil; Talitha de Jonge, Hoek; Nanda Kaijser, Terneuzen; Jolanda Kamerik, Terneuzen; Mar- lena Lensen, Terneuzen; Amy Op penneer, Terneuzen; Charlotte Overbeeke, Hoek; Marlot Rouw, Axel; Roxanne de Ruijter, Zaam- slag; Shedy Scholtz, Axel; Astrid Sol, Westdorpe; Wendy Strooband, Terneuzen; Evelien Verstraten, Terneuzen; Myron Vis ser, Terneuzen; Christianne van Vuuren, Zaamslag; Shelley Witte, Terneuzen. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie Maide Ardigyaka, Axel; Neyibe Ars- lan, Terneuzen; Dylan de Beer, Westdorpe; Lowie Calle, Zaam slag; Serdar (Jil, Terneuzen; Davor Duricic, Sas van Gent; Marciano van Es, Terneuzen; Birdie-Lynn Giele, Sluiskil; Sami Göktepe, Axel; Naomi Gras, Sas van Gent; Kim van de Haar, Hengstdijk; Kim van Hoorn, Sluis kil; Natasa Hrkac, Terneuzen; Tug- ba Kabaklar, Terneuzen; Erkan Ka- ya, Terneuzen; Patrick Maas, Ter neuzen; Xaviera Partodinomo, Axel; Aamir Syed, Terneuzen; Ma- rijn Verhelst, Zaamslag; Fallon Weermann, Hoek. VMBO, gemengde leerweg, eco nomie Sibel Cretin, Terneuzen; Kelsey den Exter, Vogelwaarde; Sylvia Rijk- sen, Terneuzen. VMBO, gemengde leerweg, tech niek Ilse van Broekhoven, Terneuzen. VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn Nina van Loon, Ossenisse. VMBO, theoretische leerweg Carine van Aken, Terneuzen; Eric Bakker, Terneuzen; Deniz Bas, Ter neuzen; Stefan den Boeft, Axel; Ta litha Bogerd, Terneuzen; Saskia de Bruijne, Axel; Celien Diele- man,Zaamslag; Yannick Dieleman, Zaamslag; Kevin Doorns, Terneu zen; Leroy den Duik, Sluiskil; Niek Fermont, Sluiskil; Marije Geel hoed, Terneuzen; Arjan Geertse- ma, Terneuzen; Demi Geleedst, Terneuzen; Eline Goossen, Axel; Caroline Govaert, Groede; Hamza Göncü, Terneuzen; Silvan Heijens, Axel; Esmee Hendrikse, Terneu zen; Suzanne D'Hondt, Westdor pe; Rafaël Hoogenberg, Axel;Eline de Hoon, Terneuzen; Simone de Hoon, Terneuzen; Peter ten Hoor, Terneuzen; Eline Jansen, Hulst; Priscilla van Jole, Axel; Kevin Kake- beeke, Terneuzen; Robbin van den Kieboom, Terneuzen; Arzu Kilic, Terneuzen; Vincent de Kind, Ter neuzen; Michael Kindt, Terneu zen; Jeffrey Kox, Zuiddorpe; Nadi- ne de Kraker, Terneuzen; Anouk van Langevelde, Terneuzen; Len- nard van Mil, Terneuzen; Terence Mirrer, Axel; Chantal Moortha- mer, Terneuzen; Roy Overbeeke, Axel; Dominique Pijpelink, Ter neuzen; Tim de Pooter, Axel; An- niek de Regt, Hoek; Caren-An Scheele, Zaamslag; Monique Schee- Ie, Axel; Kevin Schot, Terneuzen; Sanjay Singh, Terneuzen; Vincent Sleuyter, Terneuzen; Charmaine Tjan-Asem, Terneuzen; Larissa van der Velden, Hoek; Arwen Ver doorn, Terneuzen; Arjan Verhelst, Hoek; Arnold Verschelling, Axel; Tamara de Voogt, Terneuzen;Eline van de Wege, Terneuzen; Yvonne Wieles, Axel; Bart Wijnacker, Kloosterzande; Jolien Wonder gem, Terneuzen; Stefan Ypma, Axel; Gina Zegers, Terneuzen. Havo, profiel cultuur en maat schappij Sander Aerts, Terneuzen; Elma van Aken, Terneuzen; Vincent de Bree, Terneuzen; Elles Dekker, Ter neuzen; Jesca Donken, Terneuzen; Esther van Ee, Terneuzen; Ashley Haers, Zaamslag; Karlijn Hemel- soet, Terneuzen; Sanne de Koeijer, Axel; Claudia Koopman, Zaam slag; Daniëlle Lijbaert, Sas van Gent; Luca van Loon, Ossenisse; Manouk Maas, Biervliet; Paul Mo rel, Oostburg; Annemarie Noort- hoek, Hoek; Floor Princen, West dorpe; Manouk Rijnberg, Terneuzen; Tim Roos, Terneuzen; Vincent Rouw, Terneuzen; Sati Sakinmaz, Axel; Valerie Sutterland, Terneuzen; Lie- selot van de Velde, Terneuzen; Lennard Verhelst, Hoek; Mathieu Verhulst, Philippine; Ninia Ver meulen, Heikant; Tim Wieland, Zaamslag. Havo, profiel economie en maat schappij Jeroen Blanckaert, Terneuzen; Sjoerd van Campenhout, Sint Jan steen; Joery Casteleijn, Axel; Arianne Cysouw, Zaamslag; Ra chel van Doeselaar, Terneuzen; Ma- rissa van Doorn, Hoek; Nadine Hamelink, Zaamslag; Li- selot Hemelsoet, Terneuzen; San- der Jansen, Terneuzen; Robert van der Linden, Terneu zen; Milou Maas, Terneuzen; Ro wan Martens, Terneuzen; Anke van der Meijden, Westdor pe; Leon Verhelst, Terneuzen; Jessi ca Verschelling, Axel; Amber de Zeeuw, Terneuzen. Havo, profiel natuur en gezond heid Cynthia den Beer, Sint Jansteen; Lizzy de Block, Axel; Bianca Cuele- naere, Philippine; Melanie Deij, Sas van Gent; Mat- thijs Droesbeke, Axel; Jelle Pieters, Terneuzen; Robert-Paul de Roo, Terneuzen; Tamara Rutten, Ter neuzen; Janneke Scheele, Axel; Roy van der Staal, Zaamslag; Jolisa Stokhof Axel; Tim Verpoorte, Ter neuzen; Jory van de Wege, Terneu zen. Havo, profiel natuur en techniek Collin Kleine, Terneuzen; Michal Sprenkels, Zaamslag. Havo, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid Dries de Beleir, Westdorpe; Ray mond Freeke, Terneuzen; Brian van Goethem, Sluiskil; Ahmad Hadi, Terneuzen; Mattijs Mertens, Sas van Gent; Daan Op peneer, Axel. Atheneum, profiel cultuur en maatschappij Jaap van der Heijden, Terneuzen; Nikki Polderman, Westdorpe; An gela de Pooter, Sluiskil; Jochem Schelfhout, Terneuzen; Ni co van der Wiel, Sas van Gent; Ga- wah Youkhana, Axel; Charlotte de Zeeuw, Axel. Atheneum, profiel economie en maatschappij Lisanne Hamelink, Terneuzen; Wouter Hamelink, Axel; Michelle van Hoeve, Zaamslag; Mark Rome- ijnsen, Terneuzen; Ozkan Yilmaz, Sas van Gent. Atheneum, profiel natuur en ge zondheid Bas van den Berg, Terneuzen; Lie ke Dekker, Terneuzen; Anne Lafar- re, Terneuzen; Axel; Hans Mat- theeuws, Philippine; Maaike de Pooter, Terneuzen; Emanuel San- drini, Zaamslag; Daphne Verhoeven, Terneuzen. Atheneum, profiel natuur en techniek Christian Boeije, Axel. Atheneum, profiel natuur en techniek en natuur en gezond heid Christian Gaillard, Terneuzen; Jos- je van Houwelingen, Terneuzen; Nick Kerckhaert, Terneuzen; Ar nold Mathijssen, Terneuzen; Michiel Twisk, Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29