Geslaagd
zilver
Zeldenrust/
Steelant College
PZC Vrijdag 13 juni 2008 I 29
ontwerpen. Het eerste jaar met ko
per, dan gaat het erom dat ik de
technieken onder de knie krijg en
de afwerking leer. Het tweede jaar
mogen we met edele metalen wer
ken, met goud en met zilver. En je
leert ook edelstenen te verwer
ken."
Als ze die opleiding achter de rug
heeft, zou Lise nog er nog een
paar jaar horlogemaken aan vast
kunnen plakken. „Misschien doe
ik dat wel. Bij die open dag heb ik
een uurwerk uit elkaar gehaald en
weer in elkaar gezet. Dat ging
goed. Thuis pruts ik ook veel. Ik
vind het leuk dingen uit elkaar te
halen en te kijken hoe ze in elkaar
zitten. Ik repareer ook mijn eigen
fiets en scooter."
Bij de open dag heb ik een
uurwerk uit elkaar gehaald
en weer in elkaar gezet
Als straks het schooljaar begint,
hoeft Lise niet te verhuizen. De
bus van Breda naar Antwerpen
stopt in Clinge, dus da's makkelijk.
Jammer dat ze vroeg op moet,
maar het is maar voor een paar
jaar. „Daarna hoop ik ergens een
baan te krijgen, zodat ik een paar
jaar ervaring op kan doen. Maar
wat ik uiteindelijk wil, is voorme-
zelf beginnen. Niemand boven
me, niemand onder me. Een eigen
zaak."
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, metalektro
Michael Bakker, Vlissingen; Danny
van Belsen, Oost-Souburg; Mitch
van Dijk, Vlissingen; Kenny Gel-
jon, Vlissingen; Mike Joosse,
Oost-Souburg; Jason Kleeman,
Vlissingen; Jeroen Koeman, Vlis
singen; Marko Papastergiou, Vlis
singen; Bryan Quaars, Vlissingen;
Ben Robertson, Vlissingen; Louis
Robijn, Oost-Souburg; Robin de
Winter, Vlissingen.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, sport, dienstverlening
en veiligheid
Nick Adriaanse, Vlissingen; Kelly
van Gorkom, Vlissingen; Jerry van
Luijk, Middelburg; Younes Mouel-
hi, Vlissingen; Florentijn van der
Paal, Oostkapelle; Marvin Schout,
Oost-Souburg; Kylian Verheul,
Vlissingen; Gianni Verwoert, Vlis
singen; Gydo Weug, Vlissingen.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, verzorging
Chaima Abou Al Kheir, Oost-Sou
burg; Yasmine Afassi, Oost-Sou
burg; Roos Bommeljé, Vlissingen;
Eva van den Broek, Vlissingen; Me
lissa But, Vlissingen; Anneloes van
den Hoek, Vlissingen; Sowie Klap,
Vlissingen; Amanda Koetje,
Oost-Souburg; Chelsea Luitwieler,
Vlissingen; Patricia van Meeren-
donk, Vlissingen; Larissa Meer
man, Vlissingen; Chantal Net,
Oost-Souburg; Fleur van Oor
schot, Vlissingen; Melissa Ova,
Vlissingen; Sanne Verstraate, Vlis
singen; Daan de Vries, Vlissingen.
Vmbo, theoretische leerweg
Wessel Arendts, Vlissingen; Guido
Ars, Vlissingen; Thierry Ars, Vlis
singen; Birgül Asian, Vlissingen;
Jiska Bertram, Oost-Souburg;
Prachala Bhoelai, Vlissingen;
Mirthe de Boer, Oost-Souburg; Ab
dul Karim Bousantouh, Vlissin
gen; Daphne Brandes, Vlissingen;
Davy van den Broek, Vlissingen;
Mark van Dalen, Vlissingen; Adre-
ano van den Driest, Middelburg;
Angela Filius, Vlissingen; Cansu
Gedik, Vlissingen; Talisha Girja-
sing, Vlissingen; Cherish Herz,
Vlissingen; Sarah Izat, Vlissingen;
Donn Janse, Vlissingen; Koen Jans
sen, Vlissingen; Justin Jasperse,
Vlissingen; Redmar de Jonge, Vlis
singen; Peter Keim, Vlissingen;
Chantal Kranendonk, Oost-Sou
burg; Eva van Leeuwen, Vlissin
gen; Rik van Leeuwen, Oost-Sou
burg; Tim Liek, Vlissingen; Marili-
sa Maas, Vlissingen; Evelien Oran
je, Vlissingen; Ben Polvliet, Vlissin
gen; Frans Poortvliet, Oost-Sou
burg, Tom Provoost, Vlissingen;
Daniëlle Santrac, Vlissingen; His-
ham Taha, Vlissingen; Juriën
Tjon-A-Koy, Vlissingen; Bobby
van de Velde, Vlissingen; Nicole
Verstelle, Vlissingen; Gianni Ver
straate, Vlissingen; Romana Vulin,
Vlissingen; Rosanne Westveer,
Vlissingen; Milan Wondergem,
Westkapelle; Iris van Zalinge, Vlis
singen; Daniëlle Zuiderhof,
Oost-Souburg.
Havo, profiel Cultuur en Maat
schappij
Zahra Al Musawi, Vlissingen;
Cynthia Franse, Vlissingen; Man-
dy Hassan, Vlissingen; Mireille van
der Hoeven, Vlissingen; Britt Lu-
kasse, Vlissingen; Reinie de Meijer,
Middelburg; Kelly Melse, Vlissin
gen; Lilian Moens, Vlissingen; Ro-
sie Peters, Oost-Souburg; Ivan Po-
povic, Oost-Souburg; Kim de
Roos, Vlissingen; Lynn Schalk
wijk, Vlissingen; Marlot
Schuuring, Vlissingen; Tamara Sin-
ke, Vlissingen; Maja Stamenkovic,
Middelburg; Chloë de Witte, Vlis
singen; Lianne Zwijnenberg, Vlis
singen.
Havo, profiel Economie en Maat
schappij
Yasmin Al Khatib, Middelburg; Ru
ben Baljeu, Vlissingen; Ismail Bard-
did, Vlissingen; Rocco Blank, Vlis
singen; Danny Cevaal, Oost-Sou
burg; Joost van Druenen, Vlissin
gen; Carolijn Feij, Vlissingen; Char-
mayne Flolslag, Oost-Souburg;
Boudewijn Jagers, Vlissingen; Ri-
tesh Joeglal, Oost-Souburg; Michel
le lAnnee de Betrancourt, Vlissin
gen; Max Leijer, Vlissingen; Lotte
Mastenbroek, Vlissingen; Sharon
Notebaart, Vlissingen; Dilan Öz-
can, Vlissingen; Nayara de Ridder,
Vlissingen; Glenn van Roggen,
Vlissingen; Jasper Willem Rouwen-
dal, Vlissingen; Robert de Ruijter,
Vlissingen; Djade Sadloe, Vlissin
gen; Melissa Stroo, Vlissingen; Ke
vin Tuns, Vlissingen; Jordy Ver
meulen, Oost-Souburg; Bas van de
Waeter, Vlissingen; Jean-Paul van
der Weele, Scharendijke; Mladen
Zivanovic, Vlissingen.
Havo, profiel Natuur en Gezond
heid
Robert Altena, Oost-Souburg; De-
nise Buijck, Vlissingen; Davy
Buijs, Vlissingen; Erwin van Dron-
gelen, Oost-Souburg; Nander
Haas, Vlissingen; Iris van Huijstee,
Vlissingen; Shair Mir, Vlissingen;
Brechtje de Schipper, Oost-Sou
burg; Johann Sluijs, Vlissingen.
Havo, profiel Natuur en Techniek
Dimitri Hubrouck, Vlissingen;
Thieme Joziasse, Vlissingen; Joey
Luitwieler, Vlissingen; Tim Schot
man, Oost-Souburg; Jean-Paul Sij-
mons, Vlissingen.
Vwo, profiel Cultuur en Maat
schappij
Maira Burggraaff, Vlissingen;
Rosanne Geljon, Vlissingen;
Winya Hak, Vlissingen; Dominic
de Jonge, Vlissingen; Dorothea Ko-
letsos, Vlissingen; Natascha Tum-
mers, Vlissingen; Lisa Tuppert,
Vlissingen; Chabeli Verbart, Vlis
singen; Bernadette de Vos, Koude-
kerke; Chana Waisapy, Oost-Sou
burg; Eliza van der Zwan, Vlissin
gen.
Vwo, profiel Economie en Maat
schappij
Yedney America, Oost-Souburg;
Eva van Enckevort, Vlissingen;
Erik Goedegebure, Vlissingen; Dor
de Karadzic, Vlissingen; Katja de
Looffj Vlissingen; Robert Riteco,
Oost-Souburg; Renske Sinke, Vlis
singen.
Vwo, profiel Natuur en Gezond
heid
Marni Boer, Vlissingen; Yvonne
van Dalen, Vlissingen; Shemara Fa-
thi, Vlissingen; Steffannie Hemel-
aar, Vlissingen; Thijs van der
Horst, Oost-Souburg; Linda Me
ijer, Vlissingen; Marjolein Mijn-
ders, Oost-Souburg; Andrea Ver-
berkmoes, Vlissingen.
Vwo, profiel Natuur en Techniek
Robbert Provoost, Vlissingen; Va-
ya Vos, Vlissingen.
VMBO, basisberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn - breed
Melina Bareman, Terneuzen; Sha-
ry Constancia, Terneuzen; Nayro-
bi Marte Feliz, Terneuzen; Marloes
van Oeffelen, Breskens; Queeny
Prenger, Sas van Gent; Sheree
Sanches, Terneuzen; Eline Slabbe-
koorn, Terneuzen; Ellen Snijders,
Philippine; Dudu Uzun, Terneu
zen.
VMBO, basisberoepsgerichte
leerweg, handel en administra
tie
Fadime Yilmaz, Terneuzen.
VMBO, kaderberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn - breed
Lotte Bakker, Terneuzen; Lieke
Blondeel, Terneuzen; Nandi de
Braai, Terneuzen; Sara de Bree, Ter
neuzen; Daphne de Bruijn, Sas
van Gent; Tessa Cortvriendt, Sas
van Gent; Yasmin van Dalen, Yer-
seke; Jennifer Dierickx, Terneu
zen; Anna Doorns, Terneuzen;
Caitlin Dophemont, Vogelwaarde;
Kimberly Faas, Sluiskil; Karlijn de
Jonge, Sluiskil; Talitha de Jonge,
Hoek; Nanda Kaijser, Terneuzen;
Jolanda Kamerik, Terneuzen; Mar-
lena Lensen, Terneuzen; Amy Op
penneer, Terneuzen; Charlotte
Overbeeke, Hoek; Marlot Rouw,
Axel; Roxanne de Ruijter, Zaam-
slag; Shedy Scholtz, Axel; Astrid
Sol, Westdorpe; Wendy
Strooband, Terneuzen; Evelien
Verstraten, Terneuzen; Myron Vis
ser, Terneuzen; Christianne van
Vuuren, Zaamslag; Shelley Witte,
Terneuzen.
VMBO, kaderberoepsgerichte
leerweg, handel en administra
tie
Maide Ardigyaka, Axel; Neyibe Ars-
lan, Terneuzen; Dylan de Beer,
Westdorpe; Lowie Calle, Zaam
slag; Serdar (Jil, Terneuzen; Davor
Duricic, Sas van Gent; Marciano
van Es, Terneuzen;
Birdie-Lynn Giele, Sluiskil; Sami
Göktepe, Axel; Naomi Gras, Sas
van Gent; Kim van de Haar,
Hengstdijk; Kim van Hoorn, Sluis
kil; Natasa Hrkac, Terneuzen; Tug-
ba Kabaklar, Terneuzen; Erkan Ka-
ya, Terneuzen; Patrick Maas, Ter
neuzen; Xaviera Partodinomo,
Axel; Aamir Syed, Terneuzen; Ma-
rijn Verhelst, Zaamslag; Fallon
Weermann, Hoek.
VMBO, gemengde leerweg, eco
nomie
Sibel Cretin, Terneuzen; Kelsey den
Exter, Vogelwaarde; Sylvia Rijk-
sen, Terneuzen.
VMBO, gemengde leerweg, tech
niek
Ilse van Broekhoven, Terneuzen.
VMBO, gemengde leerweg, zorg
en welzijn
Nina van Loon, Ossenisse.
VMBO, theoretische leerweg
Carine van Aken, Terneuzen; Eric
Bakker, Terneuzen; Deniz Bas, Ter
neuzen; Stefan den Boeft, Axel; Ta
litha Bogerd, Terneuzen; Saskia de
Bruijne, Axel; Celien Diele-
man,Zaamslag; Yannick Dieleman,
Zaamslag; Kevin Doorns, Terneu
zen; Leroy den Duik, Sluiskil; Niek
Fermont, Sluiskil; Marije Geel
hoed, Terneuzen; Arjan Geertse-
ma, Terneuzen; Demi Geleedst,
Terneuzen; Eline Goossen, Axel;
Caroline Govaert, Groede; Hamza
Göncü, Terneuzen; Silvan Heijens,
Axel; Esmee Hendrikse, Terneu
zen; Suzanne D'Hondt, Westdor
pe; Rafaël Hoogenberg, Axel;Eline
de Hoon, Terneuzen; Simone de
Hoon, Terneuzen; Peter ten Hoor,
Terneuzen; Eline Jansen, Hulst;
Priscilla van Jole, Axel; Kevin Kake-
beeke, Terneuzen; Robbin van den
Kieboom, Terneuzen; Arzu Kilic,
Terneuzen; Vincent de Kind, Ter
neuzen; Michael Kindt, Terneu
zen; Jeffrey Kox, Zuiddorpe; Nadi-
ne de Kraker, Terneuzen; Anouk
van Langevelde, Terneuzen; Len-
nard van Mil, Terneuzen; Terence
Mirrer, Axel; Chantal Moortha-
mer, Terneuzen; Roy Overbeeke,
Axel; Dominique Pijpelink, Ter
neuzen; Tim de Pooter, Axel; An-
niek de Regt, Hoek; Caren-An
Scheele, Zaamslag; Monique Schee-
Ie, Axel; Kevin Schot, Terneuzen;
Sanjay Singh, Terneuzen; Vincent
Sleuyter, Terneuzen; Charmaine
Tjan-Asem, Terneuzen; Larissa
van der Velden, Hoek; Arwen Ver
doorn, Terneuzen; Arjan Verhelst,
Hoek; Arnold Verschelling, Axel;
Tamara de Voogt, Terneuzen;Eline
van de Wege, Terneuzen; Yvonne
Wieles, Axel; Bart Wijnacker,
Kloosterzande; Jolien Wonder
gem, Terneuzen; Stefan Ypma,
Axel; Gina Zegers, Terneuzen.
Havo, profiel cultuur en maat
schappij
Sander Aerts, Terneuzen; Elma
van Aken, Terneuzen; Vincent de
Bree, Terneuzen; Elles Dekker, Ter
neuzen; Jesca Donken, Terneuzen;
Esther van Ee, Terneuzen; Ashley
Haers, Zaamslag; Karlijn Hemel-
soet, Terneuzen; Sanne de Koeijer,
Axel; Claudia Koopman, Zaam
slag; Daniëlle Lijbaert, Sas van
Gent; Luca van Loon, Ossenisse;
Manouk Maas, Biervliet; Paul Mo
rel, Oostburg; Annemarie Noort-
hoek, Hoek; Floor Princen, West
dorpe;
Manouk Rijnberg, Terneuzen; Tim
Roos, Terneuzen; Vincent Rouw,
Terneuzen; Sati Sakinmaz, Axel;
Valerie Sutterland, Terneuzen; Lie-
selot van de Velde, Terneuzen;
Lennard Verhelst, Hoek; Mathieu
Verhulst, Philippine; Ninia Ver
meulen, Heikant; Tim Wieland,
Zaamslag.
Havo, profiel economie en maat
schappij
Jeroen Blanckaert, Terneuzen;
Sjoerd van Campenhout, Sint Jan
steen; Joery Casteleijn, Axel;
Arianne Cysouw, Zaamslag; Ra
chel van Doeselaar, Terneuzen; Ma-
rissa van Doorn, Hoek;
Nadine Hamelink, Zaamslag; Li-
selot Hemelsoet, Terneuzen; San-
der Jansen, Terneuzen;
Robert van der Linden, Terneu
zen; Milou Maas, Terneuzen; Ro
wan Martens, Terneuzen;
Anke van der Meijden, Westdor
pe; Leon Verhelst, Terneuzen; Jessi
ca Verschelling, Axel; Amber de
Zeeuw, Terneuzen.
Havo, profiel natuur en gezond
heid
Cynthia den Beer, Sint Jansteen;
Lizzy de Block, Axel; Bianca Cuele-
naere, Philippine;
Melanie Deij, Sas van Gent; Mat-
thijs Droesbeke, Axel; Jelle Pieters,
Terneuzen; Robert-Paul de Roo,
Terneuzen; Tamara Rutten, Ter
neuzen; Janneke Scheele, Axel;
Roy van der Staal, Zaamslag; Jolisa
Stokhof Axel; Tim Verpoorte, Ter
neuzen; Jory van de Wege, Terneu
zen.
Havo, profiel natuur en techniek
Collin Kleine, Terneuzen; Michal
Sprenkels, Zaamslag.
Havo, profiel natuur en techniek
en natuur en gezondheid
Dries de Beleir, Westdorpe; Ray
mond Freeke, Terneuzen; Brian
van Goethem, Sluiskil;
Ahmad Hadi, Terneuzen; Mattijs
Mertens, Sas van Gent; Daan Op
peneer, Axel.
Atheneum, profiel cultuur en
maatschappij
Jaap van der Heijden, Terneuzen;
Nikki Polderman, Westdorpe; An
gela de Pooter, Sluiskil;
Jochem Schelfhout, Terneuzen; Ni
co van der Wiel, Sas van Gent; Ga-
wah Youkhana, Axel; Charlotte de
Zeeuw, Axel.
Atheneum, profiel economie en
maatschappij
Lisanne Hamelink, Terneuzen;
Wouter Hamelink, Axel; Michelle
van Hoeve, Zaamslag; Mark Rome-
ijnsen, Terneuzen; Ozkan Yilmaz,
Sas van Gent.
Atheneum, profiel natuur en ge
zondheid
Bas van den Berg, Terneuzen; Lie
ke Dekker, Terneuzen; Anne Lafar-
re, Terneuzen; Axel; Hans Mat-
theeuws, Philippine; Maaike de
Pooter, Terneuzen; Emanuel San-
drini, Zaamslag;
Daphne Verhoeven, Terneuzen.
Atheneum, profiel natuur en
techniek
Christian Boeije, Axel.
Atheneum, profiel natuur en
techniek en natuur en gezond
heid
Christian Gaillard, Terneuzen; Jos-
je van Houwelingen, Terneuzen;
Nick Kerckhaert, Terneuzen; Ar
nold Mathijssen, Terneuzen;
Michiel Twisk, Terneuzen.