Edelstenen, goud en Reynaert College Scheldemond College Vrijdag 13 juni 2008 PZC Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Davey Baas, Hulst; Ilona Baert, Koewacht; Samantha Barendrecht, Clinge; Suzanne de Cooker, Clin- ge; Nienke Crabbe, Hulst; Ann- efleur Dieleman, Axel; Kim de Ko ning, Heikant; Linsey Leonhart, Clinge; Linsey Maes, Hulst; Anoes- hka van Osselaer, Sint Jansteen; Robin De Schepper, Clinge; Pa trick de Smit, Sint Jansteen; Priscil- la Smit, Sint Jansteen; Veronique Vink, Vogelwaarde; Mariska War rens, Kuitaart; Femke Willemsen, Hulst Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Tessa Braem, Hulst; Bonita van Cadsand, Koewacht; Renske Celie, Koewacht; Lizanne Compiet, Hulst; Anouska van Damme, Clin ge; Annet van Damme, Hulst; Lynn De Decker, Hulst; Ymke He- melaar, Hulst; Naomi Joos, Hulst; Anika de Kort, Hengstdijk; Aukje Lansman, Sint Jansteen; Esmée Lu- casse, Koewacht; Dominick Mand jes, Clinge; Brigitta Mentzij, Hulst; Kimber Moorthamer, Axel; Lindey de Nijs, Kloosterzande; Sabina Omerovic, Hulst; Renske van Poor ten, Vogelwaarde; Charla de Reus, Heikant; Ilse van Rossum, Sint Jan steen; Ashley Saman, Sint Jan steen; Eva Sarneel, Clinge; Nicky Scheers, Clinge; Tatjana Schigt, Hulst; Nadja van der Veeken, Nieuw Namen; Naomi Vermeire, Koewacht; Lianne Wullems, Hei kant Vmbo, theoretische leerweg Sophie van Acker, Sint Jansteen; Annette de Bakker, Vogelwaarde; Jasper Bakker, Hulst; Kristoff Beens, Hulst; Eugène Blommaert, Kloosterzande; Thomas Boeding, Hulst; Daisy Bracké, Terhole; Yan- nick Bral, Vogelwaarde; Rianne Broekaart, Kloosterzande; Daniel Brooijmans, Hulst; Nadine de Brouwer, Hulst; Lidia de Bruijn, Hulst; Milou van den Bulck, Hengstdijk; Donna Burm, Hulst; Marissa van Cauteren, Hulst; Rut- ger-Jan Cleiren, Hulst; Vienna de Cock, Hulst; Kim van Damme, Hengstdijk; Henriëtte Dankloff, Temeuzen; Ricardo van Dorsse- laer, Sint Jansteen; Robbert-Jan Dubbeldam, Sas van Gent; Manon Duerinck, Kloosterzande; Ingrid Fassaert, Hulst; Anneloes Folkers- ma, Axel; Jeroen Franssens, Axel; Jordy Franssens, Axel; Joris Freij- ser, Hulst; Marinda Gordijn, Hulst; Natasja Groothaert, Hulst; Lise Van der Gucht, Clinge; Gwendoli ne van Haperen, Hulst; Timo van Heese, Kloosterzande; Melissa Hijl- kema, Hulst; Jony D' Hont, Zuid- dorpe; Yoni van Hooff, Klooster zande; Whitney van Houte, Sint Jansteen; Tessa Van Hove, Koe wacht; Mathieu Ivens, Kloosterzan de; Doenja Izeboud, Hulst; Steven Janse, Vogelwaarde; Sem van Kerk hoven, Koewacht; Bas Kint, Kloos terzande; Merel Kok, Axel; Kelly Kolen, Sint Jansteen; Inge Kouwen- berg, Walsoorden; Jessica Lauret, Hulst; Angela Linting, Hulst; Pim Loof, Hulst; Anouk van der Maas, Vogelwaarde; Johan Majoor, Koe wacht; Laura Mannaert, Graauw; Anne van der Meer, Hulst; Tom van Meer, Clinge; Quinten Mis- siaen, Hulst; Lynne de Munter, Zuiddorpe; Dinah Van Overmei- ren, Nieuw Namen; Angelique Plugge, Clinge; Robbin Rasenberg, Kloosterzande; Jana de Rijcke, Hulst; Michaël Roelandts, Clinge; Manon Schriemer, Kuitaart; Kelly Seghers, Sint Jansteen; Andy Spae nhoven, Hulst; Anne Thomaes, Hulst; Madeion Verhagen, Hulst; Phil Verheij, Hulst; Thomas Vink, Sint Jansteen; Carmen de Waal, Kloosterzande; Emmy de Waele, Hulst; Ashley de Waele, Zuiddor pe; Joyce van Waes, Zuiddorpe; Kim van Walsem, Nieuw Namen; Francine van Waterschoot, Wals oorden; Saskia van Waterschoot, Walsoorden; Senna Weemaes, Hulst; Manita Wolffensperger, Hei kant Havo Bas Beens, Hulst; Tessa De Belie, Hulst; Eline van Belleghem, Koe wacht; Anouk van Belzen, Hulst; Niels Van den Berghe, Koewacht; Tanja Bleyenberg, Nieuw Namen; Tessa Blommaert, Hulst; Niels Blommaert, Hulst; Lieke Boeding, Hulst; Monica Bogaert, Clinge; Si- mone Boon, Hulst; Tom Braem, Sint Jansteen; Ankie Bral, Vogel waarde; Kimberly van den Bran- de, Hulst; Rosalie Broeckaert, Hulst; Nienke Broekaart, Lams- waarde; Carmen de Brouwer, Axel; Sander de Bruijn, Temeu zen; Marnix De Bruyne, Overslag; Julian Clijncke, Hulst; Valérie de Cock, Zuiddorpe; Sjoerd Colsen, Hulst; Timo Colsen, Hulst; Priscil- la Cremers, Sint Jansteen; Marjo lein De Detter, Clinge; Robin Die leman, Koewacht; Joline de Dijcker, Vogelwaarde; Christian Doornbosch, Hulst; Tom Erpelin- ck, Hengstdijk; Inge Everaert, Vo gelwaarde; Michiel Gelderland, Hulst; Niels Gelderland, Sint Jan steen; Adinda Gorsele, Sint Jan steen; Ynske Hageman, Koewacht; Anouk Hamelink, Axel; Jouk Ha melink, Overslag; Tara van Hape ren, Koewacht; Nienke Heinis, Hulst; Evie Hermus, Hulst; Mirije Hogervorst, Sint Jansteen; Richard Hoogstrate, Hulst; Veerle de Jong, Hulst; Elisa de Jonge, Hengstdijk; Sophie Joos, Hulst; Channah Kaij- ser, Axel; Sebastiaan de Klerk, Kloosterzande; Daniëlle Kosten, Hulst; Bas Kouwenberg, Walsoor den; Karlijn Kuijpers, Ossenisse; Arjan Lambert, Lamswaarde; Ga- bor van der Loo, Kapellebrug; Mi chael De Loos, Hulst; Very Malcon tent, Kloosterzande; Karlijn Mang- nus, Hulst; Simone Mei, Sint Jan steen; Dimitri Merckx, Clinge; Joost Merckx, Hulst; Kim Mille- naar, Sint Jansteen; Chloé Morres, Hulst; Tom Neve, Hulst; Caroline van Overloop, Hulst; Nicky de Reu, Hulst; Soscha Rietbergen, Koewacht; Laura de Roeck, Hulst; Manon de Rooij, Vogelwaarde; So phie de Schepper, Vogelwaarde; Dylan de Schrijver, Sint Jansteen; Bart Seghers, Koewacht; Sonny Si- pido, Sint Jansteen; Inge Smet, Clinge; Wouter Smet, Graauw; Ro- wena van Stiphout, Hulst; Tomas Strooband, Hulst; Anne Talboom, Hulst; Kim van Velzen, Klooster zande; Kelly Vergauwen, Sint Jan steen; Ruben Vermorken, Hulst; Mandy Vernimmen, Axel; Pieter Verschueren, Hengstdijk; Sabien Vinke, Kloosterzande; Jasper Vonk, Heikant; Sofie de Waal, Hulst; Niek Weemaes, Clinge; Max Wink, Axel Atheneum Aniek Aper, Hulst; Annelies Baauw, Hulst; Josine Babijn, Clin ge; Tom Bakx, Hulst; Sabrina De Belie, Hulst; Jan van Bellen, Hulst; Jan den Boon, Sint Jansteen; Babet- te de Bruijn, Axel; Niek de Cal- uwe, Graauw; Josje Cappetijn, Graauw; Charlotte van Damme, Hulst; Anke Edink, Hulst; Emke Erpelinck, Hengstdijk; Nora Gantcheva, Hulst; Wendy van Geertruij, Clinge; Annemartien van Hoecke, Zuiddorpe; Carmen De Kesel, Vogelwaarde; Jan Kint, Heikant; Bente Koehof, Hulst; door Ondine van der Vleuten Lise heeft vandaag twee rin gen aan, een ketting, oorbel len en een horloge. Dat is nog heel bescheiden, wat haar be treft. „Ik draag veel sieraden. Dia manten heb ik niet. Nog niet. Maar ik vind ze wel heel mooi. Misschien dat ik ze later wel zelf ga gebruiken in mijn sieraden. We zien wel hoe het loopt." Eerst maar eens de opleiding Goud en Juwelen van de TNA Antwerpen doorlopen. En misschien daarna nog Uurwerken, als vervolgoplei ding. Ze wist altijd al dat ze iets met haar handen wilde doen. Op de havo al. Toen het daar na een paar jaar niet zo lekker ging, stapte Lise van der Gucht over naar vmbo-t. Lise is ontzettend blij dat ze het Reynaertcollege in Hulst nu met een diploma op zak mag verlaten om aan haar toekomst te gaan wer ken. „Ik ben naar een open dag ge weest van die school in Antwer pen en ik heb een dag stage gelo pen bij een juwelier in Hulst. De juwelier liet me een zilveren ring maken - die heb ik nog steeds - en zei dat ik het goed deed. Vroeger maakte ik ze zelf ook al, maar dan met kraaltjes. Ik tekende ook hoe het eruit moet zien. Straks leer ik met metaal werken en sieraden Michiel Kouijzer, Sint Jansteen; Thomas Leeraert, Kloosterzande; Cécile van Leest, Koewacht; Anika Luteijn, Axel; Roy Martens, Koe wacht; Stephanie Meertens, Hulst; Wesley van Mieghem, Kloosterzan de; Geertje van Rees, Overslag; Rianneke de Ritter, Hulst; Laura Round, Hulst; Anne Scheerders, Vogelwaarde; Annemei Selis, Hulst; Colinda Serie, Hulst; Anne Statujew, Zuiddorpe; Kylie Totté, Graauw; Elien Vergeer, Westdor- pe; Suzanne Vermue, Kloosterzan de; Bram Vroonland, Lamswaarde; Lissa van Waes, Clinge; Carmen van Waes, Clinge; Chris Warmen- hoven, Graauw; Daphne van der Wielen, Hulst; Sharon Zuurveld, Hulst Gymnasium Annelieke Anbeek, Hulst; Eline van den Boogert, Sint Jansteen; Emily Cadot, Hulst; Sabina van Doeselaar, Koewacht; Robbert van Driessche, Hulst; Renée van Hoof, Kuitaart; Sanne Inghels, Terhole; Thomas Meyfroyt, Hulst; Thierry Oppeneer, Sint Jansteen; Constant Pieters, Hulst; Kim Pietersz, Hulst; Peter Rubbens, Hulst; Ilse Schauwaert, Hulst; Michiel Voet, Sint Jansteen; Rutger Wessels, Hulst Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, administratie Souad Azzannagui, Vlissingen; Jen nifer van Belzen, Vlissingen; Lev- ent Dogan, Vlissingen; Fatih Kara- demir, Middelburg; Vadan Khalil, Vlissingen; Radjin Sardjoe, Vlissin gen; Mike Vergouwen, Vlissingen; Mustafa Yaprakq, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Jeffrey van Eenennaam, Vlissin gen; Nwerik Petrov, Vlissingen; Roy de Ruijsscher, Middelburg; Jef frey de Winne, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, metalektro Mohammed Belhadj, Vlissingen; Nigel Bezee, Vlissingen; Hassan Douwema, Vlissingen; Achmed Ekan, Vlissingen; Jerry Goddijn, Vlissingen; Achmed El Kaddouri, Vlissingen; Loftim Mendjici, Oost-Souburg; Merwin van Rijs wijk, Oost-Souburg; Louis Saija, Oost-Souburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, sport, dienstverlening en veiligheid Jalil el Bekkaoui, Vlissingen; Ricky Hamelink, Vlissingen; Donald Joosse, Middelburg; Abdelhakim El Kharbouchi, Oost-Souburg; Ja- cov Ratsjin, Vlissingen; Joey Roose, Middelburg; Joost Schutte, Vlissingen; Zilvano Tuhuleruw, Vlissingen; Robbert Wevers, Vlis singen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, verzorging: Gabriëla Bhugwansing, Vlissingen; Joyce Bommeljé, Oost-Souburg; Latifa Bousantouh, Vlissingen; Farah El-Aawadi, Vlissingen; Jordan El len, Vlissingen; Jennifer Elskamp, Vlissingen; Zahia al Hajaji, Vlissin gen; Malissa de Hamer, Oost-Sou burg; Romanja Kersbergen, Oost-Souburg; Manon Konijnen berg, Vlissingen; Timo van Nijnat- ten, Vlissingen; Mariëlle Peijpers, Vlissingen; Laura Pel, Vlissingen; Maran Pennings, Vlissingen; Mi chelle Spoor, Oost-Souburg; Ma- nuela Storm, Vlissingen; Kelly van de Wall, Oost-Souburg; Esmee van 't Westende, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, administratie Azziz Akhiyad, Oost-Souburg; Anette Baas, Oost-Souburg; Leroy Dingemanse, Vlissingen; Dirk van Iwaarden, Oost-Souburg; Jamie Jankowski, Vlissingen; Abdullah Mohamed Hassan, Vlissingen; Nayim Mracha, Oost-Souburg; Jus- tian Schot, Vlissingen; Ramona Sonnevijlle, Vlissingen; Hasan Sul- jic, Vlissingen; Mike van de Wae- ter, Vlissingen; Besiana Xhoxhaj, Oost-Souburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Wessel Boogaard, Vlissingen; Bas Dert, Vlissingen; Joey van der Horst, Oost-Souburg; Joey Sleij- pen, Oost-Souburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28