Edelstenen, goud en
Reynaert College
Scheldemond
College
Vrijdag 13 juni 2008 PZC
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Davey Baas, Hulst; Ilona Baert,
Koewacht; Samantha Barendrecht,
Clinge; Suzanne de Cooker, Clin-
ge; Nienke Crabbe, Hulst; Ann-
efleur Dieleman, Axel; Kim de Ko
ning, Heikant; Linsey Leonhart,
Clinge; Linsey Maes, Hulst; Anoes-
hka van Osselaer, Sint Jansteen;
Robin De Schepper, Clinge; Pa
trick de Smit, Sint Jansteen; Priscil-
la Smit, Sint Jansteen; Veronique
Vink, Vogelwaarde; Mariska War
rens, Kuitaart; Femke Willemsen,
Hulst
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Tessa Braem, Hulst; Bonita van
Cadsand, Koewacht; Renske Celie,
Koewacht; Lizanne Compiet,
Hulst; Anouska van Damme, Clin
ge; Annet van Damme, Hulst;
Lynn De Decker, Hulst; Ymke He-
melaar, Hulst; Naomi Joos, Hulst;
Anika de Kort, Hengstdijk; Aukje
Lansman, Sint Jansteen; Esmée Lu-
casse, Koewacht; Dominick Mand
jes, Clinge; Brigitta Mentzij, Hulst;
Kimber Moorthamer, Axel; Lindey
de Nijs, Kloosterzande; Sabina
Omerovic, Hulst; Renske van Poor
ten, Vogelwaarde; Charla de Reus,
Heikant; Ilse van Rossum, Sint Jan
steen; Ashley Saman, Sint Jan
steen; Eva Sarneel, Clinge; Nicky
Scheers, Clinge; Tatjana Schigt,
Hulst; Nadja van der Veeken,
Nieuw Namen; Naomi Vermeire,
Koewacht; Lianne Wullems, Hei
kant
Vmbo, theoretische leerweg
Sophie van Acker, Sint Jansteen;
Annette de Bakker, Vogelwaarde;
Jasper Bakker, Hulst; Kristoff
Beens, Hulst; Eugène Blommaert,
Kloosterzande; Thomas Boeding,
Hulst; Daisy Bracké, Terhole; Yan-
nick Bral, Vogelwaarde; Rianne
Broekaart, Kloosterzande; Daniel
Brooijmans, Hulst; Nadine de
Brouwer, Hulst; Lidia de Bruijn,
Hulst; Milou van den Bulck,
Hengstdijk; Donna Burm, Hulst;
Marissa van Cauteren, Hulst; Rut-
ger-Jan Cleiren, Hulst; Vienna de
Cock, Hulst; Kim van Damme,
Hengstdijk; Henriëtte Dankloff,
Temeuzen; Ricardo van Dorsse-
laer, Sint Jansteen; Robbert-Jan
Dubbeldam, Sas van Gent; Manon
Duerinck, Kloosterzande; Ingrid
Fassaert, Hulst; Anneloes Folkers-
ma, Axel; Jeroen Franssens, Axel;
Jordy Franssens, Axel; Joris Freij-
ser, Hulst; Marinda Gordijn, Hulst;
Natasja Groothaert, Hulst; Lise
Van der Gucht, Clinge; Gwendoli
ne van Haperen, Hulst; Timo van
Heese, Kloosterzande; Melissa Hijl-
kema, Hulst; Jony D' Hont, Zuid-
dorpe; Yoni van Hooff, Klooster
zande; Whitney van Houte, Sint
Jansteen; Tessa Van Hove, Koe
wacht; Mathieu Ivens, Kloosterzan
de; Doenja Izeboud, Hulst; Steven
Janse, Vogelwaarde; Sem van Kerk
hoven, Koewacht; Bas Kint, Kloos
terzande; Merel Kok, Axel; Kelly
Kolen, Sint Jansteen; Inge Kouwen-
berg, Walsoorden; Jessica Lauret,
Hulst; Angela Linting, Hulst; Pim
Loof, Hulst; Anouk van der Maas,
Vogelwaarde; Johan Majoor, Koe
wacht; Laura Mannaert, Graauw;
Anne van der Meer, Hulst; Tom
van Meer, Clinge; Quinten Mis-
siaen, Hulst; Lynne de Munter,
Zuiddorpe; Dinah Van Overmei-
ren, Nieuw Namen; Angelique
Plugge, Clinge; Robbin Rasenberg,
Kloosterzande; Jana de Rijcke,
Hulst; Michaël Roelandts, Clinge;
Manon Schriemer, Kuitaart; Kelly
Seghers, Sint Jansteen; Andy Spae
nhoven, Hulst; Anne Thomaes,
Hulst; Madeion Verhagen, Hulst;
Phil Verheij, Hulst; Thomas Vink,
Sint Jansteen; Carmen de Waal,
Kloosterzande; Emmy de Waele,
Hulst; Ashley de Waele, Zuiddor
pe; Joyce van Waes, Zuiddorpe;
Kim van Walsem, Nieuw Namen;
Francine van Waterschoot, Wals
oorden; Saskia van Waterschoot,
Walsoorden; Senna Weemaes,
Hulst; Manita Wolffensperger, Hei
kant
Havo
Bas Beens, Hulst; Tessa De Belie,
Hulst; Eline van Belleghem, Koe
wacht; Anouk van Belzen, Hulst;
Niels Van den Berghe, Koewacht;
Tanja Bleyenberg, Nieuw Namen;
Tessa Blommaert, Hulst; Niels
Blommaert, Hulst; Lieke Boeding,
Hulst; Monica Bogaert, Clinge; Si-
mone Boon, Hulst; Tom Braem,
Sint Jansteen; Ankie Bral, Vogel
waarde; Kimberly van den Bran-
de, Hulst; Rosalie Broeckaert,
Hulst; Nienke Broekaart, Lams-
waarde; Carmen de Brouwer,
Axel; Sander de Bruijn, Temeu
zen; Marnix De Bruyne, Overslag;
Julian Clijncke, Hulst; Valérie de
Cock, Zuiddorpe; Sjoerd Colsen,
Hulst; Timo Colsen, Hulst; Priscil-
la Cremers, Sint Jansteen; Marjo
lein De Detter, Clinge; Robin Die
leman, Koewacht; Joline de
Dijcker, Vogelwaarde; Christian
Doornbosch, Hulst; Tom Erpelin-
ck, Hengstdijk; Inge Everaert, Vo
gelwaarde; Michiel Gelderland,
Hulst; Niels Gelderland, Sint Jan
steen; Adinda Gorsele, Sint Jan
steen; Ynske Hageman, Koewacht;
Anouk Hamelink, Axel; Jouk Ha
melink, Overslag; Tara van Hape
ren, Koewacht; Nienke Heinis,
Hulst; Evie Hermus, Hulst; Mirije
Hogervorst, Sint Jansteen; Richard
Hoogstrate, Hulst; Veerle de Jong,
Hulst; Elisa de Jonge, Hengstdijk;
Sophie Joos, Hulst; Channah Kaij-
ser, Axel; Sebastiaan de Klerk,
Kloosterzande; Daniëlle Kosten,
Hulst; Bas Kouwenberg, Walsoor
den; Karlijn Kuijpers, Ossenisse;
Arjan Lambert, Lamswaarde; Ga-
bor van der Loo, Kapellebrug; Mi
chael De Loos, Hulst; Very Malcon
tent, Kloosterzande; Karlijn Mang-
nus, Hulst; Simone Mei, Sint Jan
steen; Dimitri Merckx, Clinge;
Joost Merckx, Hulst; Kim Mille-
naar, Sint Jansteen; Chloé Morres,
Hulst; Tom Neve, Hulst; Caroline
van Overloop, Hulst; Nicky de
Reu, Hulst; Soscha Rietbergen,
Koewacht; Laura de Roeck, Hulst;
Manon de Rooij, Vogelwaarde; So
phie de Schepper, Vogelwaarde;
Dylan de Schrijver, Sint Jansteen;
Bart Seghers, Koewacht; Sonny Si-
pido, Sint Jansteen; Inge Smet,
Clinge; Wouter Smet, Graauw; Ro-
wena van Stiphout, Hulst; Tomas
Strooband, Hulst; Anne Talboom,
Hulst; Kim van Velzen, Klooster
zande; Kelly Vergauwen, Sint Jan
steen; Ruben Vermorken, Hulst;
Mandy Vernimmen, Axel; Pieter
Verschueren, Hengstdijk; Sabien
Vinke, Kloosterzande; Jasper
Vonk, Heikant; Sofie de Waal,
Hulst; Niek Weemaes, Clinge;
Max Wink, Axel
Atheneum
Aniek Aper, Hulst; Annelies
Baauw, Hulst; Josine Babijn, Clin
ge; Tom Bakx, Hulst; Sabrina De
Belie, Hulst; Jan van Bellen, Hulst;
Jan den Boon, Sint Jansteen; Babet-
te de Bruijn, Axel; Niek de Cal-
uwe, Graauw; Josje Cappetijn,
Graauw; Charlotte van Damme,
Hulst; Anke Edink, Hulst; Emke
Erpelinck, Hengstdijk; Nora
Gantcheva, Hulst; Wendy van
Geertruij, Clinge; Annemartien
van Hoecke, Zuiddorpe; Carmen
De Kesel, Vogelwaarde; Jan Kint,
Heikant; Bente Koehof, Hulst;
door Ondine van der Vleuten
Lise heeft vandaag twee rin
gen aan, een ketting, oorbel
len en een horloge. Dat is
nog heel bescheiden, wat haar be
treft. „Ik draag veel sieraden. Dia
manten heb ik niet. Nog niet.
Maar ik vind ze wel heel mooi.
Misschien dat ik ze later wel zelf
ga gebruiken in mijn sieraden. We
zien wel hoe het loopt." Eerst
maar eens de opleiding Goud en
Juwelen van de TNA Antwerpen
doorlopen. En misschien daarna
nog Uurwerken, als vervolgoplei
ding.
Ze wist altijd al dat ze iets met
haar handen wilde doen. Op de
havo al. Toen het daar na een paar
jaar niet zo lekker ging, stapte Lise
van der Gucht over naar vmbo-t.
Lise is ontzettend blij dat ze het
Reynaertcollege in Hulst nu met
een diploma op zak mag verlaten
om aan haar toekomst te gaan wer
ken. „Ik ben naar een open dag ge
weest van die school in Antwer
pen en ik heb een dag stage gelo
pen bij een juwelier in Hulst. De
juwelier liet me een zilveren ring
maken - die heb ik nog steeds - en
zei dat ik het goed deed. Vroeger
maakte ik ze zelf ook al, maar dan
met kraaltjes. Ik tekende ook hoe
het eruit moet zien. Straks leer ik
met metaal werken en sieraden
Michiel Kouijzer, Sint Jansteen;
Thomas Leeraert, Kloosterzande;
Cécile van Leest, Koewacht; Anika
Luteijn, Axel; Roy Martens, Koe
wacht; Stephanie Meertens, Hulst;
Wesley van Mieghem, Kloosterzan
de; Geertje van Rees, Overslag;
Rianneke de Ritter, Hulst; Laura
Round, Hulst; Anne Scheerders,
Vogelwaarde; Annemei Selis,
Hulst; Colinda Serie, Hulst; Anne
Statujew, Zuiddorpe; Kylie Totté,
Graauw; Elien Vergeer, Westdor-
pe; Suzanne Vermue, Kloosterzan
de; Bram Vroonland, Lamswaarde;
Lissa van Waes, Clinge; Carmen
van Waes, Clinge; Chris Warmen-
hoven, Graauw; Daphne van der
Wielen, Hulst; Sharon Zuurveld,
Hulst
Gymnasium
Annelieke Anbeek, Hulst; Eline
van den Boogert, Sint Jansteen;
Emily Cadot, Hulst; Sabina van
Doeselaar, Koewacht; Robbert van
Driessche, Hulst; Renée van Hoof,
Kuitaart; Sanne Inghels, Terhole;
Thomas Meyfroyt, Hulst; Thierry
Oppeneer, Sint Jansteen; Constant
Pieters, Hulst; Kim Pietersz, Hulst;
Peter Rubbens, Hulst; Ilse
Schauwaert, Hulst; Michiel Voet,
Sint Jansteen; Rutger Wessels,
Hulst
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, administratie
Souad Azzannagui, Vlissingen; Jen
nifer van Belzen, Vlissingen; Lev-
ent Dogan, Vlissingen; Fatih Kara-
demir, Middelburg; Vadan Khalil,
Vlissingen; Radjin Sardjoe, Vlissin
gen; Mike Vergouwen, Vlissingen;
Mustafa Yaprakq, Vlissingen.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, bouwtechniek
Jeffrey van Eenennaam, Vlissin
gen; Nwerik Petrov, Vlissingen;
Roy de Ruijsscher, Middelburg; Jef
frey de Winne, Vlissingen.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, metalektro
Mohammed Belhadj, Vlissingen;
Nigel Bezee, Vlissingen; Hassan
Douwema, Vlissingen; Achmed
Ekan, Vlissingen; Jerry Goddijn,
Vlissingen; Achmed El Kaddouri,
Vlissingen; Loftim Mendjici,
Oost-Souburg; Merwin van Rijs
wijk, Oost-Souburg; Louis Saija,
Oost-Souburg.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, sport, dienstverlening
en veiligheid
Jalil el Bekkaoui, Vlissingen; Ricky
Hamelink, Vlissingen; Donald
Joosse, Middelburg; Abdelhakim
El Kharbouchi, Oost-Souburg; Ja-
cov Ratsjin, Vlissingen; Joey
Roose, Middelburg; Joost Schutte,
Vlissingen; Zilvano Tuhuleruw,
Vlissingen; Robbert Wevers, Vlis
singen.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, verzorging: Gabriëla
Bhugwansing, Vlissingen; Joyce
Bommeljé, Oost-Souburg; Latifa
Bousantouh, Vlissingen; Farah
El-Aawadi, Vlissingen; Jordan El
len, Vlissingen; Jennifer Elskamp,
Vlissingen; Zahia al Hajaji, Vlissin
gen; Malissa de Hamer, Oost-Sou
burg; Romanja Kersbergen,
Oost-Souburg; Manon Konijnen
berg, Vlissingen; Timo van Nijnat-
ten, Vlissingen; Mariëlle Peijpers,
Vlissingen; Laura Pel, Vlissingen;
Maran Pennings, Vlissingen; Mi
chelle Spoor, Oost-Souburg; Ma-
nuela Storm, Vlissingen; Kelly van
de Wall, Oost-Souburg; Esmee
van 't Westende, Vlissingen.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, administratie
Azziz Akhiyad, Oost-Souburg;
Anette Baas, Oost-Souburg; Leroy
Dingemanse, Vlissingen; Dirk van
Iwaarden, Oost-Souburg; Jamie
Jankowski, Vlissingen; Abdullah
Mohamed Hassan, Vlissingen;
Nayim Mracha, Oost-Souburg; Jus-
tian Schot, Vlissingen; Ramona
Sonnevijlle, Vlissingen; Hasan Sul-
jic, Vlissingen; Mike van de Wae-
ter, Vlissingen; Besiana Xhoxhaj,
Oost-Souburg.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, bouwtechniek
Wessel Boogaard, Vlissingen; Bas
Dert, Vlissingen; Joey van der
Horst, Oost-Souburg; Joey Sleij-
pen, Oost-Souburg.