Pontes Goese Lyceum Pontes Pieter Zeeman Vrijdag 13 juni 2008 PZC Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, transport en logistiek Marciano Andela, Goes; Harm Stoel, Brouwershaven. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, tech niek-breed Bart Bickelmeijer, 's Heer Arends- kerke; Adriaan den Boer, 's-Heer Hendrikskinderen; Pelo de Cock, Kapelle; Davy Helmers, Hans- weert; Lloyd Hieftje, Yerseke; Julian den Hollander, Goes; Lu- cien Kabonajoro, Goes; Robbie Kappetijn, Zierikzee; Karei Kroo- nenberg, Wemeldinge; Jordy Lam- per, Wemeldinge; Gilbert Langen- dijk, Krabbendijke; Dylan van der Poel, Lewedorp; Johnno Rijnhout, Yerseke; Frank de Rooij, Goes; Marc Roskam, Zierikzee; William de Ruijter, Scharendijke; Gydo Scheele, Zierikzee; André Sinke, Kruiningen; Kenny Toering, Yerse ke; Frank Veerhoek, Krabbendijke; mrgen Willemse, Kapelle; Niels Zoutewelle, Goes. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed Karin Besuijen, Kapelle; Natasja de Looff, Colijnsplaat; Denice Moorman, Goes; Annemiek Re- mijn, Goes; Marianne Storm, Oudelande; Kelly Vialle, Goes. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal dienstverlening commercie Marley van Aerde, Goes; Esmeé Broeren, Vlissingen; Nienke Bus- ch, Westdorpe; Dominiek van Craenenbroeck, 's Heerenhoek; Alison Croese, Vlissingen; Beaudil Elzenga, Middelburg; Roy de Fouw, Goes; Ivet Luteijn, Driewe gen; Elise Moll, Vlissingen; Steven Riemslag, Gapinge; Delilah Samson, Middelburg; Lianne San- dee, Kloetinge; Marit Stolk, Goes; Karina Truong, Goes; Kelly de Vis ser, Goes. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal technologie dienstverlening Anne van Benthem, Goes; Tho mas Groenewald, Rilland; Matthijs Ingelse, Middelburg; Tim Reijerse, 's Gravenpolder; Boaz Timmer mans, Middelburg. Vmbo, gemengde leerweg, eco nomie, technologie Roy de Kok, Wolphaartsdijk; Saki- na Poese, Hansweert; Mai Anh Tran, Goes; Robin de Winter, Goes. Vmbo, gemengde leerweg, tech niek, technologie Mick Burgs, Wemeldinge; Robin Katsman, Ovezande; Tin Lam Ngoc, Goes; Serge Vermeule, Ril land; Eric Vermijs, Yerseke. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn, technologie Veerle van Slooten, Sirjansland. Vmbo, theoretische leerweg, economie Jelle de Bel, Yerseke; Natasja van den Berg, Goes; Bores van den Broek, Kortgene; Maxim Carton, Goes; Iris Dommanschet, Goes; Lou-Young Dong, Heinkenszand; Collin Eversdijk, Kapelle; Roy Franse, Kwadendamme; Kevin Goud, Wemeldinge; Jurrian Heij- mans, Goes; Roeqayya Hoessein- baks, Goes; Arne Hopmans, Kloe- inge; Boy Hopmans, Goes; Wiets- ke Hopstaken, Kapelle; Ebru Irgö- ren, Krabbendijke; Nick Israël, Kortgene; Alice Kalau, Goes; Ro meo Kenson, Kloetinge; Roos de Koek, Heinkenszand; Wendel de Koning, Goes; Jordy de Koster, Co lijnsplaat; Quinten Leenpoel, Kam perland; Gwendolyn de Leeuw, Goes; Solange de Maillie, Westdor pe; Janneke Maris, Zierikzee; Iris Moerdijk, Hansweert; Mark van der Moere, Kortgene; Juliëtte Mul ler, Kortgene; Lindsay de Nijs, Goes; Angela Oele, Wemeldinge; Wilmar Pathuis, Goes; Carmen van der Reest, Geersdijk; Suzanne Regterschot, Scharendijke; Priscilla Ros, Hansweert; Cor Schipper, Goes; Olivier van der Sijpt, Borsse- le; Stefan Verburg, Kamperland; Marjolein Vermeij, Wemeldinge; Kim Versluis, Kamperland; Stepha nie van der Wal, Goes; Perry van der Weele, Kortgene. Vmbo, theoretische leerweg, landbouw Johnny Rommens, Oost-Souburg. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Hai Cao, Goes; Richard van Klave ren, Renesse: Angelo van Meel, Goes; Niels Meijaard Heinkens zand; Francien Nijsse, Borssele; Matthijs Pinxteren, Kloetinge; Rens Verdonk, Goes; Djarno Wijk- huijs, Kats. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Saskia Blok, Wissenkerke; Anne Brevoord, 's-Gravenpolder; Liselot- te Chabot, Goes; Sarah Drost, Mid delburg; Tamara Gerritse, Geers dijk; Annique Gijs, Goes; Benja min Hartman, Wissenkerke; Pirre van Heesch, Goes; Rianka Hen- drikse, Wissenkerke; Brenda van den Hoek, Goes; Robin Korsuize, 's-Gravenpolder; Sylvana de Leeuw, Goes; Winnie Moerdijk, Hansweert; Kennie Nijsten, Goes; Evelien Nuijten, Kapelle; Savan nah Sandifort, 's-Heer Arendsker- ke; Stefan Tramper, Kloetinge. Havo, profiel cultuur en maat schappij Annop Catsman, 's-Heer Arends- kerke; Mendy Clarijs, Goes; Lisa Feij, Goes; Yvonne Goeman, Drie wegen; Manon van de Guchte, Heinkenszand; Lieke de Gunst, Goes; Rachèl Harthoorn, Nisse; Sa vanne Hintzen, Lewedorp; Mark de Jong, Wemeldinge; Chantal de Jonge, 's-Heerenhoek; Wietske de Klerk, Goes; Sander Koeman, Goes; Annika Kole, Goes; Jeanine Koole, Goes; Johannes Kort, Wolp haartsdijk; Lilach de Kraa, Kloetin ge; Roel Krijger, Renesse; Erik Kui per, 's-Heerenhoek; Andrea Lagen dijk, Krabbendijke; Marlou van Loo, Kapelle; Mieke Meeuwsen, Wemeldinge; Cynthia Nagelkerke, Wemeldinge; Chloë Nieuwdorp, Goes; Nikkie Oosterveld, Goes; Ro wan Poortvliet, Goes; Marianne Schipper, Hansweert; Marije Schrier, Nieuwdorp; Nicolette Steenks, Goes; Marianne Verburg, Kortgene; Vera van der Weele, Goes; Marlou Welleman, Kapelle; Patricia van 't Westende, 's-Heer Arendskerke; Lydia de Witte, Goes; Nathalie Zoeteweij, Wemel dinge. Havo, profiel economie en maat schappij Ramon Anthonise, Goes; Pascal Bevelander, Kapelle; Puck Bras, Goes; Yara Breukers, Hansweert; Nikita Buur, Kruiningen; Volkan Cosgun, Rilland; Mark Geurts, Bruinisse; Joy Hillebrand, Kapelle; Frits Joosse, Goes; Roan van Leer dam, Yerseke; Thomas Mattheijer, s3ê3SHBBfcSsn»s JKtwtesSr-'*» - Lenneke de Ruyter Krabbendijke; Mitchell van Minde, Goes; Ilkin Musajev, Zierikzee; Tom Oldenmenger, Goes; Sarita Pannekoek, 's-Heer Abtskerke; Amy de Regt, Kattendijke; Sophie de Regt, Kortgene; Joris Rheber- gen, Kloetinge; Edwin Rouw, 's-Heer Hendrikskinderen; Valenti- na Shala, Goes; Patrick Smit, Ka pelle; Joeri van Stee, Yerseke; Lean- der van der Stoep, Goes; Angela Stok, Goes; Mohamed Suleiman, Goes; Hieu Ta, Goes; Davey Tave- nier, Wolphaartsdijk; Edwin Tuijt, Goes; Annemarije Verspuij, Baar land; Bennie van de Vrie, Kapelle; Fabian Vuik, Kamperland; Meivin Westdorp, Kapelle; René Zijder- veld, Kloetinge. Havo, profiel natuur en gezond heid: Daniëlle Frenken, 's-Heer Arendskerke; Eva Jongenelen, Goes; Tom Kole, Goes; Roel Maas, Wolphaartsdijk; Nard Vliegent- hart, Goes. Havo, profiel natuur en techniek Yanick Breukers, Hansweert; Nico van Driel, Yerseke; Lies de Jong, Noordgouwe; Thom Koomen, Goes; Yoep de Ligt, Ovezande; Michiel de Pree, Baarland; Bas Ver- telman, Kapelle. Havo, profiel natuur en gezondheid/profiel natuur en techniek Isis van der Have, Ellewoutsdijk; Evert-Jan Peelen, 's-Gravenpolder; Rinus Verhulst, Krabbendijke. Atheneum, profiel cultuur en maatschappij Tessa Adriaansen, Kloetinge; Mat- tie Baars, 's-Heer Arendskerke; Na- dia Bleyenberg, Nieuw Namen; Ni cole Emmerik, Goes; Maaike de Feiter, Heinkenszand; Evi Geluk, Noordwelle; Anouk van de Guch te, Heinkenszand; Tim Hamelink, Kapelle; Doenja Hertogh, Vlissin gen; Steven Hollestelle, Kats; Step hanie Jansen, Kapelle; Laura van Kleef, Waarde; Kylie de Kok, Goes; Esther Minnaard, Rilland; Zinzy Nimako, Wemeldinge; Jeroen Pes- sers, Zierikzee; Stephanie Stobbe laar, Yerseke; Ellen Stolk, Goes; An ouk Versluis, Colijnsplaat; Willem Wesdorp, Kortgene; Annet We vers, Kloetinge; Marthe de Win, Goes. Atheneum, profiel economie en maatschappij Ramon Caljouw, Goes; Joppe Cur- vers, Kloetinge; Sjors van Deijk, Heinkenszand; Nelleke den Dek ker, Kruiningen; Dennis Dorssers, Goes; Rick Filius, Heinkenszand; Marieke Goeree, Goes; Anne Heij- mans, Goes; Meivin Hunnik, Wis senkerke; Elvira Koole, Goes; Neels de Leeuw, Kwadendamme; Sara Mahboeb, Goes; Brenda Min naard, Yerseke; Wouter Oosterlee, Wemeldinge; Joyce Postema, Hein kenszand; Yannick de Potter, Goes; Hugo de Rijke, Wemeldin ge; Mart Roumen, 's-Heer Arends kerke; Michiel Schuijs, Heinkens zand; Jan-Kees Sonke, Kruiningen; Anne Steendijk, Goes; Bert aan den Toorn, Kwadendamme; Adriaan Verschoore, Goes; Sonny Verspoor, Kloetinge; Felix van der Walle, Goes; Jasper Zuidhof, 's-Heer Abtskerke. Atheneum, profiel natuur en ge zondheid Adriaan de Bourgraaf, Goes; Tobi as de Brouwer, Goes; Nicole Cal jouw, Heinkenszand; Wouter Coo- mans, Scharendijke; Matthieu van Damme, Ovezande; Mare Dorst, Heinkenszand; Joost Geenen, Goes; Joan Heijning, Goes; Anne Hijgenaar, Bruinisse; Saranke Ingel se, Hoedekenskerke; Hans Koele- mij, Wemeldinge; Joost van de Korput, Goes; Thomas Mol, Nisse; Liselotte Peelen, 's-Gravenpolder; Sander van Riet, Goes; Manon Wierikx, Bergen op Zoom. Atheneum, profiel natuur en techniek Mohsin Al Hadi, Kruiningen; Ok- ko Coppejans; Kamperland; Justin Mieras, Kapelle; Dennis Smits, Kamperland; Bas Wagemaker, Wis senkerke; David Wielemaker, Mid delburg. Atheneum, profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek Sbss^tSÉIï Quinten Akkerman, Goes; Viktor Beelen, Goes; Mischa van der Haar, Goes; Rens Hasman, Kapel le; Marco de Kraker, Kruiningen; Sander de Leeuw, 's-Heer Hendrik skinderen; Daniël Lintvelt, Goes; Rob Maas, Wolphaartsdijk; Patrick Meijaard, Heinkenszand; Jasper Pouwelse, Westkapelle, Ivo Schue- ler, Goes; Luuk Speckens, Goes; Teun Steur, Kloetinge. Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Samantha Gerritse, Geersdijk; Iris Rijke, Wolphaartsdijk; Georgianna Verhage, Burgh-Haamstede. Gymnasium, profiel economie en maatschappij Tim Buschman, Goes; Elisabeth Cappon, 's-Heerenhoek; Linda Oosdijk, Kamperland; Eóin Win- field, Nieuwerkerk. Gymnasium, profiel natuur en gezondheid Paula Cox, Goes; Paul van Riet, Ka pelle; Maarten Slager, Goes; Gymnasium, profiel natuur en techniek Zeger Kievit, Zierikzee. VMBO Basisberoepsgerichte leerweg Sector: Economie Sylvia Landman, Burgh Haamste de; Dimitri Schnitzler, Kerkwerve; Djulita Smid, Oosterland; Yannick Verseput, Zierikzee; VMBO Basisberoepsgerichte leerweg Sector: Techniek Daniël Gommers, Zierikzee; Wil mar Hart, Burgh Haamstede; Jef- fery Verton, Zierikzee; VMBO Basisberoepsgerichte leerweg Sector: Zorg en Welzijn Hélène van Andel, Zierikzee; Lin- dy Koster, Zierikzee; Mandy de Ruiter, Zierikzee; Èmira Wannink- hof, Zierikzee;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26