Geilaa 'dit wil ik ook' ROC Zeeland, Pontes Goese Lyceum PZC Vrijdag 13 juni 2008 25 Ga a met mijn zusje in de truck achter de hoofdrolspelers." Met een havo-diploma van de CSW op zak gaat Vera de komen de vier jaar op de Willem Nijholt Academie haar best doen om zo wel het zingen, dansen als acteren goed onder de knie te krijgen. Na tien weken les, werken de studen ten de rest van het jaar aan een musicalproductie. Op dansgebied heeft ze vast en ze ker een voorsprong. „Ik zit al op ballet vanaf dat ik een peutertje ben." Twee jaar geleden besloot Smits, Sas van Gent; Ismail Tekir, Terneuzen; Bianca Vermeirsch, Terneuzen; Rick van de Voorde, Hoek; Nick Wegman, Sas van Gent; Bart van Wijck, Terneuzen. Havo, profiel natuur en gezond heid Elles Benthem, Terneuzen; Stepha nie de Bruijne, Sluiskil; Cynthia Buijze, Axel; Niek van de Calseij- de, Hoek; Mandy van Dalen, Ter- neuzen; Dennis Dobbelaar, Zaam- slag; Mireille Dobbelaar, Terneu zen; Kristy Donze, Terneuzen; Ma rieke Drabbe, Terneuzen; Tom van Duyn, Terneuzen; Nienke de Haas, Hoek; Björn Hollebosch, Ter- neuzen; Dennis Ivens, Sluiskil; Tamara Koek, Terneuzen; Peter Leonenkov, Terneuzen; Naomi Martens, Hoek; Mark Slabbe- koorn, Zaamslag; Farah Stegeman, Terneuzen; Monique de Vries, Axel; Karlijn van de Worp, Terneu zen; Thijs de Zeeuw, Hoek. Havo, profiel natuur en techniek Kevin Baecke, Hengstdijk; Niek van den Berge, Hoek; Fabien Don- ze, Terneuzen; Edwin Haak, Hoek; Rutger van Hecke,Philppine; Tom Kerckhaert, Terneuzen; Mark van Os, Terneuzen; Steven Radema kers, Sas van Gent; Sven Slijker- man, Terneuzen; Tim Westerterp, Terneuzen. Vera ook op zangles te gaan. „Ik wist dat mijn zang beter moest worden als ik in een musical wilde spelen." Met acteren heeft ze de minste er varing. „Maar wie weet kom ik er tijdens mijn opleiding wel achter dat ik actrice wil worden. Ik ben van plan om dat allemaal uit te proberen." Voorlopig droomt ze nog van een carrière als musicalster. Het liefst zo eentje als Chantal Janzen. „Aaah, zoals zij Jane speelt in de musical Tarzan..." Havo, dubbelproflel economie en maatschappij en cultuur en maatschappij Marjolein van Deurzen, Terneu- Havo, dubbelproflel natuur en techniek en natuur en gezond heid Xiaoru Lin, Axel; Merel van der Meijden, Terneuzen; Geoffrey van der Ven, Hoek. Havo, dubbelproflel natuur en gezondheid en natuur en tech niek Alex Eversdijk, Axel; Jenneke Hee- re, Hulst; Jessica van der Werf, Ter- neuzen. Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Bob Villerius, Hoek; Varda Wag- ter, Terneuzen Gymnasium, profiel economie en maatschappij Sarah de Bakker, Terneuzen; Eve lien van Hoeve, Terneuzen Gymnasium, profiel natuur en gezondheid Cheridina Meeusen, Hoek; Die- derik Minneboo, Philippine, Lotte de Smet, Terneuzen Gymnasium, dubbelproflel eco nomie en maatschappij en cul tuur en maatschappij Marieke van der Heide, Terneuzen Gynmnasium, dubbelproflel na tuur en techniek en natuur en gezondheid Laurens Jonkheijm, Westdorpe Atheneum, profiel cultuur en maatschappij Kim Rasmussen, Terneuzen; Li- selotte Stoelinga, Aardenburg Atheneum, profiel economie en maatschappij Jessica Mannaert, Zaamslag; Iris Persijn, Axel; Sarah Tobée, Zaam slag Atheneum, profiel natuur en ge zondheid Laury van Bedafj Westdorpe; Mar co Faas, Terneuzen; Stuart Jansma, Axel; Lienke Oostvogels, Terneu zen; Tomas de Ruijsscher, Bier vliet; Ralph Slijkerman, Terneu zen; Liselotte Stam, Sint Jansteen Cluster Educatie, Afdeling VAVO te Vlissingen Vmbo, theoretische leerweg Frederik Bommeljé, Koudekerke; Sander Bulten, Aagtekerke; Lau rens van Dijk, Middelburg; Tim Hagedoorn, Vlissingen; Thomas van Iwaarden, Middelburg; Evan Koole, Vlissingen; Robbert Kras, Ritthem; Danielle Lammers, 's Gra venpolder; Raymondo Lossie, Mid delburg; Jason de Palm, Rilland; Philip Schouw, Middelburg; Joyka Tuijn, Heinkenszand; Carlo Wijf fels, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maat schappij Sybe Bouwman, Middelburg; Mei- ke Coppoolse, Vlissingen; Edith Gijzen, Kapelle; Thaïsa Lie, Middel burg; Zenna van der Mei, Middel burg; Sofie de Nijs, Yerseke; Dia- manda Notebaart, Oost-Souburg; Sanne Pijnenburg, Heinkenszand; Lex Pluijmers, Vlissingen; Marieke Schnebeli, Vlissingen; Suzanne Te- vel, Koudekerke; Jair Tomasoa, Middelburg. Havo, profiel economie en maat schappij Myrthe van Baal, Goes; Sander Cox, Goes; Geert Hopmans, Mid delburg; Thomas Janse, Oost-Sou burg; Robert Waverijn, Goes; Éloy Weijgers, Heinkenszand. Havo, profiel natuur en gezond heid Marie Louise Horlings, Burgh Haamstede, Juri Kristalijn, Zierik- zee; Daphne Schager, Middelburg. Havo, profiel natuur en techniek Laurens Hoekman, 's Gravenpol der. Havo, profiel cultuur en maatschappij/economie en maatschappij Erwin Huibregtse, Zoutelande; Gert-Jan van Leiden, Middelburg; Joeri Maas, Wolphaartsdijk; Nicole Slager, Serooskerke. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Doeka Baddevithana, Middelburg; Bart Glerum, Vlissingen; Guus van Spaandonk, Vlissingen. Vwo, atheneum, profiel cultuur en maatschappij Lisanne Euser, Vlissingen; Sonny Kempkes, Koudekerke; Rowan Meester, Goes; Baue Weemaes, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel econo mie en maatschappij Arthur Bolderheij, Kapelle; He Yue Ge, Kloetinge; Roelof van Gilst, Middelburg; Sander Goorsen- berg, Koudekerke; Sharon Huige, Heinkenszand; Dana Rijborz, Mid delburg. Vwo, atheneum, profiel natuur en gezondheid Alexander Beulens, Kwadendam- me; Janneke van Gemert, Burgh Haamstede; Leander Grundeken, Vlissingen; Miguel Jasperse, Vlissin gen; Twan Vaal, Goes. Vwo, atheneum, profiel natuur en techniek Bas Feelders, Zonnemaire; Frank Leijnse, Middelburg; Jasper de Smit, Oost-Souburg; Maurice Wis se, 's Gravenpolder. Vwo, atheneum, profiel cultuur en maatschappij/ economie en maatschappij Lianne van de Vrie, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel natuur en techniek/natuur en gezond heid Dagmar Froijen, Kloetinge. Vwo, gymnasium, profiel na tuur en gezondheid Thirza van der Stel, Middelburg Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtech niek-timmeren: Ludo Vermeulen, Lewedorp. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtech niek-fijnhout: Bas Coppoolse, Goes; Duncan de Haas, 's-Graven- polder; Michel Mulder, Brouwers haven. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie, consump- tief-breed: Jeroen Bennink, Kort- gene; Wouter Boonman, Driewe gen; Eline Bruijnzeel, Heinkens zand; William Hoekman, Oost- dijk; Britta Irwin, Goes; Nicolas de Jager, Kattendijke; Leon de Jonge, Lewedorp; Yoeri van Kleunen, Goes; Alycha Korstanje, Yerseke; Artan Siceva, Goes; Joey Smith, Oost Souburg; Stefan Tuik, Goes; Dennis Veldman, Middelburg; Mandy Verhaegen, Putte. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie-breed: Nando Ba- hadoer, Goes; Katarina Bajrami, Goes; Ermir Berisa, Goes; Djermo Block, Goes; Jordy de Jonge, Hein kenszand; Ricardo Leijs, Kortgene; Trung Ly, Goes; Ashwin Sewnath, Goes; Wesley Westerweele, Goes. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, transport en logistiek: Rien Bierings, Zierik- zee; Arnold de Bil, Serooskerke; Wilco Goulooze, Colijnsplaat; Mi- cha Hoogendoorn, Hansweert; Robbert de Kramer, Yerseke; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, tech niek-breed: Carlo Bevelander, Ril land; Leroy de Bruijn, Wolphaarts dijk; Edwin Coomans, Wemeldin- ge; Yannick van Duin, Yerseke; Kees Flikweert, 's Gravenpolder; Nicky Geelhoed, Kruiningen; Joël van Haaster, Goes; Thomas Holle- stelle, Heinkenszand; Remi Labru- jère, Goes; Romano Martens, Le wedorp; Rick van der Meer, Hein kenszand; Jeffrey Peeters, Goes; Koen Schouten, Wemeldinge; Edwin Tuik, Goes; Eloy Voet, 's-Heerenhoek; John van Wingen, Baarland; Jimi van den Berge, Krui ningen; Glenn Govaarts, Goes; Jeroen Groen, 's-Gravenpolder; Björn van Hasselt, Kamperland; Pascal Hector, Wemeldinge; Jaimy Hoogesteger, Hansweert; Ricardo Klaassen, Wolphaartsdijk; Dave de Kramer, Yerseke; Emiel de Looff, Kortgene; Arnold Maljaars, Goes; Kevin Mulder, Borssele; Stefan Nieuwdorp, 's-Heer Arendskerke; Nick Nieuwenhuyzen, Kruinin gen; Jordy van Poelje, Yerseke; Bob by van Rookhuizen, Wemeldinge; Rajas van Sabben, Goes; Robert Shema, 's Heerenhoek; Youri Ver donk, Heinkenszand; Kevin van der Weele, Goes; Patrick de Weerdt, Wilhelminadorp; Tom Westhoeve, Goes; Michael Willem- se, 's Heer Arendskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed: Viviënne Amperse, Goes; Jodie Bol, Wemeldinge; Jeroen van den Bunder, Ovezande; Amanda van den Dool, Wemeldinge; Laura van Eerden, Goes; Nathalja Frankemöl- le, Krabbendijke; Nicole Goed man, Goes; Judith van de Griek, Rilland; Kristie Heikens, Kruinin gen; Kimberly Hilleman, Goes; Seyma Karaca, Goes; Kelly de Kra ker, Goes; Rukiye Liman, Rilland; Michaëla van de Pas, Hansweert; Chantal Quinten, Goes; Rosanne de Rooij, Goes; Carry Tom, Goes; Déwi Verhoofstad, Goes; Joyce Westerdijk, Goes; Bianca Weststra- te, 's-Heerenhoelc; Mare Zoeteweij, Kattendijke; Jaimy Zwart, Goes. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal dienstverlening 8c commercie Menno Boerdam, Halsteren; Jessi ca Hage, Scharendijke; Genevieve Moeslan, Vlissingen; Donna Vleu gel, Wemeldinge; Daninca Vooijs, Goes. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal technologie 8c dienstverlening: Jimi Houtekamer, Kruiningen; Na- tasja Krayenbrink, Hansweert; Ra mon Nieuwenhuize, Kruiningen; Bina van de Vrie, Veere; Nathaniël Westveer, Middelburg; Silver Zui- dam, 's-Heer Hendrikskinderen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, bouwtech niek-timmeren: Mart-Jan den Boer, Zonnemaire; Mike Brevoord, Rilland; Dave Dekkinga, Hans weert; Matthias Jobse, Rilland; Jel- le Kloet, Rilland. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtech niek- fijnhout: Dirk Hovens, Oost Souburg; Bram Priem, Goes; Serlo Snijders, Goes Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consump- tief-breed: Davey Brandt, Hans weert; Rina Buwalda, Kamper land; Nino Leenders, Colijnsplaat; Jasper Sturm, Kloetinge; Pascal Vermue, Heinkenszand. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie-breed: Deniz Ayer- dem, Goes; Sven Bennink, Kortge ne; Winesh Bishesar, Goes; Dami- ën Donkersteeg, Goes; Geoffrey Huisman, Kapelle; Leslie Kalubi, Kapelle; Erwin van Mastrigt, Burgh Haamstede; Evelien Njima, Kruiningen; Naomi Peeters, Goes; Elvera van Steenbergen, Heinkens zand; Desiree Steketee, Borssele; Sander Verloo, Zierikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 25