'Snel SG Nehalennia Ostrea Lyceum 22 Vrijdag 13 juni 2008 PZC VMBO Gemengde leerweg Sec tor: Economie: Bas Hudales, Mid delburg; Maris Passenier, Dom burg; Jessica Wattel, Nieuw en Sint Joosland; Dianne Wentzel, Middelburg. VMBO Gemengde leerweg Sec tor: Techniek: Alvin Fabry, Mid delburg; Kevin Klaassen, Middel burg; Nicky van der Klooster, Oost-Souburg; Simone de Kraker, Oost-Souburg; Tommie van der Linden, Arnemuiden; Manuel Pe- lesic, Middelburg; Tom Schonis, Middelburg; Corisjo Schroevers, Middelburg; Frank Stok, Middel burg. VMBO Gemengde leerweg Sec tor: Zorg en Welzijn: Peter de Lange, Koudekerke; Sander Mon- deel, Middelburg; Jessica Smeding, Oost-Souburg; Yaël Vogel, Middel burg. VMBO Theoretische leerweg Sector: Economie: Teun Aarnout- se, Middelburg; Joos Boone, Mid delburg; Joeri van der Bovenkamp, Middelburg; Michael Dekker, Kou dekerke; Sanne de Graag, Oostka- pelle; Maxime Haegens, Middel burg; Jitske Havermans, Bergen op Zoom; Mick Jansen, Middelburg; Frank Jobse, Koudekerke; Ryan Kalloe, Middelburg; Daan Kosters, Middelburg; Liza van Maaren, Vlis- singen; Samantha Maas, Dom burg; Rens Maljers, Veere; Nick Muilwijk, Koudekerke; Elisa Ngoesmin, Middelburg; Mikhaël Quandt, Middelburg; Roel Thier, Middelburg; Carmen de Witte, Middelburg. VMBO Theoretische leerweg Sector: Techniek: Adrie de Bliek, Middelburg; Joost Bos, Middel burg; Jarco Meerman, Arnemui den; Rasoel van Nek, Middelburg; Joël Schroevers, Arnemuiden; Al- varo Souisa, Middelburg; Mark Vel- raeds, Middelburg. VMBO Theoretische leerweg Sector: Zorg en Welzijn: Kelly Adriaansen, Middelburg; Fatima Kawash, Grijpskerke; Janinka de Klerk, Oost-Souburg; Laurent Leg rand, Middelburg; Sathya Ros, Mid delburg; Femke Schuitema, Mid delburg; Asib Sekandari, Vlissin- gen; Nela Tomicic, Middelburg; Maureen Wisse, Westkapelle. OPDC VMBO Gemengde leerweg Sec tor: Zorg en Welzijn: Bram Brou wer, Vlissingen. VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg Sector: Zorg en Welzijn: Joanne Giljam, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maat schappij: Marco Blom, Lewedorp; Vincent van Boven, Oost-Souburg; Samantha Davidse, Middelburg; Babette Goossens, Koudekerke; Laura Hannewijk, Middelburg; Vincent van de Ketterij, Arnemui den; Emmelie Labruijère, Middel burg; Rosalie Matthijsse, Middel burg; Jaap de Meester, Middel burg; Hilde Modderman, Middel burg; Cirelle Pluijlaar, Middelburg; Fenna van Raaij, Middelburg; Ra- chid Roemeratoe, Middelburg; Max Roovers, Arnemuiden; Rosa lie Veenenbos, Middelburg; Eva Verhage, Middelburg; Daphne de Visser, Middelburg; Yorben West- strate, Koudekerke. Havo, profiel economie en maat schappij: Kasper van Aalst, Mid delburg; Koen Bastiaanse, Westka pelle; Cemil Car, Middelburg; Mai- kel Catsman, Middelburg; Isabelle Dielwart, Middelburg; Taco Drijf hout, Vrouwenpolder; Maurits Ip- pel, Middelburg; Allard de long, Vlissingen; Nigar Kandemir, Mid delburg; Marieke ten Klooster, Middelburg; Melissa Mott, Grijps kerke; Dennis Mulder, Veere; Rens Niehe, Middelburg; Tim van Oostrom, Middelburg; Dore Pries ter, Nieuw- en Sint Joosland; Jus tin Toet, Middelburg; Joao To- masoa, Middelburg; Danny de Vos, Vlissingen; Marieke van de Werfhorst, Burgh-Haamstede. Havo, profiel natuur en gezond heid: Thijs André de la Porte, Oost- kapelle; Lonneke Boot, Arnemui den; Xander Bos, Middelburg; Lianne Brand, Middelburg; Sheilly Eendragt, Middelburg; Marloes van Eijkelenburg, Middelburg; Max Harte, Middelburg; Joyce Kel der, Arnemuiden; Isa Kort, Middel burg; Linde Kuilboer, Nieuwdorp; Seline Lampert, Koudekerke; Li- selotte Meijler, Middelburg; Nata lie Meulenberg, Arnemuiden; Jessi ca Reijerse, Arnemuiden; Veerle Siebinga, Middelburg; Rénald Stroo, Middelburg; Loes Vis, Vlis singen. Havo, profiel natuur en tech niek: Veerle Westenburger, Mid delburg. Vwo - Gymnasium, profiel cul tuur en maatschappij: Karlijn van der Peijl, Domburg; Joachim Springer, Nieuw- en Sint Joosland; Vwo - Gymnasium, profiel eco nomie en maatschappij: Merijn van Eenennaam, Middelburg; Nic ky Kattenbroek, Vlissingen; Char lotte Nobel, Middelburg; Kimberly van Sparrentak, Middelburg. Vwo - Gymnasium, profiel na tuur en gezondheid: Milou Antheunisse, Middelburg; Anne- miek Dekker, Middelburg; Camille Habets, Middelburg; Wout La- mers, Vlissingen; Marijn de Pagter, Oost-Souburg; Cristiaan van Pop- ta, Vlissingen; Heieen van Russen Groen, Vlissingen. Vwo - Gymnasium, profiel na tuur en techniek: Milou Antheu nisse, Middelburg; Agnieta Fran- cke, Koudekerke; Camille Habets, Middelburg; Wout Lamers, Vlissin gen; Marijn de Pagter; Oost-Sou burg. Vwo - Atheneum, profiel cul tuur en maatschappij: Nikolai Ja cobs, Middelburg; Marije van Lie- re, Middelburg; Noor Verkooijen, Middelburg; Yvette Veurink, Mid delburg. Vwo - Atheneum, profiel econo mie en maatschappij: Maureen Hendrikx, Middelburg; Lennart Huis in 't Veld, Middelburg; Lisa lansen, Middelburg; Maria Kranen donk, Koudekerke; Jasmin Lagziel, Middelburg; Nanice de Mooij, Mid delburg; Robin Schotel, Middel burg; Luuk Vaessen, Middelburg; Dylan Verhage, Koudekerke. Vwo - Atheneum, profiel natuur en gezondheid: Samantha de Bruijn, Middelburg; Danny Hui- bregtse, Westkapelle; Tomas Lie- vense, Westkapelle; Yessi van de Pas; Middelburg; Rens van de Pep pel, Middelburg; Eva Pot, Middel burg; Stella Prins, Middelburg; Kas per Recourt, Biggekerke; Kasper Si- derius, Koudekerke; Matei Szabo, Veere; Ruena Tahitu, Middelburg; Stephen Verburg, Middelburg; Rens de Visser, Westkapelle; Ma- non van de Weerdhof, Arnemui den; Jeffrey Willems, Arnemui den. Vwo - Atheneum, profiel natuur en techniek: Roy de Bokx, Middel burg; Vito de Nooijer, Arnemui den; Stephen Verburg, Middel burg; Jeffrey Willems, Arnemui den. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie: Nicky van Bremen, Goes; Joh nny Dekker, Kapelle; Riri Diets, Roosendaal; Soraya Lobbezoo, Kruiningen; Ellen Meesters, Goes; Ilse Schoe, Goes; Phung Thaisong- khram, Wemeldinge; Alex Tram per, Krabbendijke; Rutger Vergou wen, Wemeldinge; Alicia Voshol, Noordgouwe; Yosra Zemmouri, Goes. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Caitlin Boel, Goes; Monica Breure, Kapel le; Angelika de Cloe, Goes; Talitha Hage, Arnemuiden; Diana Hooge- steger, 's-Gravenpolder; Cindy Is- rie, Goes; Ronald de Neef, Wissen- kerke; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg LWT, zorg en welzijn: Maayke Flikweert, Kapelle Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, SDV: Kristy Blommaert, Zierikzee; Ruardy Grootenboer, Rilland; Robin de Jonge, Goes; Joey de Looff, Goes; Loïs Verhage, Goes; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie: Ilias Azzagari, Goes; Arlette Burger, Wemeldinge; Kirsten Dek kers, Driewegen; Sven de Dreu, Goes; Iman Ezzoubai, Goes; Tam ara Goetheer, Goes; Thai-Binh Ha, Yerseke; Lindsay Hazen, Lewe dorp; Jarina van Helleman, 's-Gra- venpolder; Iris de Jong, Goes; Sas- kia de Jonge, Heinkenszand; Vero nica van Leeuwen, Kerkwerve; Adil El Mecaniqui, Goes; Kiki Min- naard, Goes; Danar Mohamed, Goes; Ebbygail Morsen, Goes; Me lissa Paauwe, Yerseke; Mellanny van de Plasse, Yerseke; Nathalie Priester, Goes; Maher Razch, Hein kenszand; Rick de Smit, Goes; Ma- rina Smits, Heinkenszand; Jessica Vermeulen, Hoedekenskerke; San ne Vermeulen, Kapelle; Esther de Zeeuw, Wolphaartsdijk. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Xhej- lan Avdosoji, Goes; Sabrina Boon man, Kapelle; Torben Bouterse, Goes; Tirza Clarijs, Heinkenszand; Kimberly Drijdijk, Driewegen; An- nelies 't Hart, Kapelle; Jamie van der Heijde, Goes; Gabriela Holle mans, Yerseke; Alouette Hooft- man, Bruinisse; Hannah van den Houten, Hansweert; Eline Kou- wenberg, Goes; Suzanne Over- beeke, Kapelle; Esther de Rijke, Kloetinge; Valeska Schrier, pelle; Kimberly Sinke, Goes; Jacolien Slabbekoorn, Yerseke; Femke Sol daat, Wolphaartsdijk; Rosario Ste- ijn, Yerseke; Simone van Veen, Goes; Mandy de Witte, Kapelle. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, SDV: Naomy Bakboord, Goes; Kevin Beenakker, Hans- weert; Stefan van Beveren, Yerse ke; Maurits Borghouts, Zierikzee; Marley van den Bosch, Kruinin gen; Martijn Fonteine, Zierikzee; Pasquale Hoekman, Krabbendijke; Aniek Huissen, Goes; Ruben Jume- let, Zierikzee; Koen Leendertse, Hoedekenskerke; Yannick Modde, Zierikzee; Yves Nyemb, 's-Graven- polder; Jim Paauwe, Hansweert; Stefan Philipse, Goes; Jelmer Stou ten, Oosterland; Kevin Timmer, Goes; Koen Traas, Yerseke; Johnny de Visser, Goes. Vmbogemengde leerweg, zorg en welzijn: Eleanore Boel, Goes; Anne de Jonge, Kapelle; Bianca Kloosterman, Heinkenszand; Sa mantha Meedendorp, Goes; Steffy Meijer, Wissenkerke; Inge Over- beeke, Kapelle; Lotte Strijd, Wolp haartsdijk; Jamie Vermue, Lewe dorp. Vmbo, theoretische leerweg: Jim van Aken, Goes; Nashwan Al-Duhaysi, Goes; Eelco van den Berge, Kruiningen; Eva Bergman, Goes; Lisette Jasmijn van Berkel, Goes; Wouter Blommaert, Zierik zee; Anne-Sophie Bol, Yerseke; Sander Bos, Yerseke; Sander Bosch, Goes; Nick van Boven, Ka pelle; Yoeri Braamse, Wolphaarts dijk; Guido Bruijn, Kapelle; Clau dia Caceres, Goes; Marieke Dale bout, Zierikzee; Nicole Davidse, Goes; Stephan Dijkhuizen, Goes; Babette de Dreu, Goes; Carmen Duarte da Conceiqao, Goes; Mar loes During, Heinkenszand; We sley Erentreich, Borssele; Kiki Ernst, Kortgene; Caroline Faes, Yer seke; Marijn Filius, Kamperland; Niels Fokke, Lewedorp; Daphne van Gastel, Zierikzee; Tristan van Geelen, Brouwershaven; Bart Ge- lok, Heinkenszand; Robin Gode schalk, Goes; Kim Hanssens, Goes; Jeroen Heeren, Lewedorp; Kimberley Hersevoort, Goes; Ke vin Hillebrand, Goes; Leon van den Hoek, Goes; Micheile Holle- stelle, Heinkenszand; Jay Hoogede- ure, Lewedorp; Yannick Hoogstra- te, Wemeldinge; Laura de Hoogt, Colijnsplaat; Nicole van Hove, Goes; Martijn Jansen, Goes; Alice Jas, Rilland; Mathijs Jung, Kamper land; Rosanne Kleppe, Goes; Melis- sa Koekkoek, Kruiningen; Davey Kommers, Goes; Rob Koopmans, Kortgene; Simone Koppelaar, Goes; Femke Kort, Kerkwerve; Li- zet Lammerts, Noordgouwe; Cynthia Lamper, Yerseke; Rody Lamper, Heinkenszand; Werner Lantinga, Goes; Paul van Liere, Yer seke; Liz Lucasse, Kloetinge; Karo- la Marcusse, Wissenkerke; Irini Mavredakis, Goes; Manuela de Munck, Wemeldinge; Bas Neels, Yerseke; Mieke Noordhoek, Kam perland; Bryan Noteboom, Kapel le; Lisa van Oost, Renesse; Mar- greet Otte, Lewedorp; Arina van der Perk, Ovezande; Kylie Polman, Arnemuiden; Rutger Pouwelse, Rilland; Luc Priester, Kortgene; An- ne-Li de Putter, Kamperland; Pa trick Raas, Kwadendamme; Kees Rijborz, Lewedorp; Edwin Rijk, Ovezande; Maikel Rijk, Ovezande; Miranda Rijk, Goes; Irina de Roo, Goes; Nathalie Saczynski, Goes; Ju- anita Sanabria, Kamperland; Dai- mon Schrier, Yerseke; Nico Schro der, Kapelle; Latifa Sealioui, Goes; Erwin Sinke, Kapelle; Janine Sin ke, Yerseke; Miriam Speckens, Goes; Femke van Splunter, Zierik zee; Eric Stevense, Heinkenszand; Jordy van Strien, 's-Heerenhoek; Sanne Tholhuijsen, Renesse; Kelly van Tilborg, 's-Gravenpolder; Niki Timmerman, Kwadendamme; Iris Traas, 's-Heer Arendskerke; Arike Twigt, Kloetinge; Thomas van Vel- zen, Krabbendijke; Marloes Ver- burg, Goes; Luca Vermeule, Goes; Jolijn Vermue, Heinkenszand; Mar- got Vermue, Kwadendamme; San der Vermue, 's-Gravenpolder; Myr- na Visser, Wolphaartsdijk; Killian van de Vreede, Rilland; Stefan Vreeke, Waarde; Sander de Vries, Zierikzee; Waldemar Vroegop, Goes; Ingrid Vroman, Krabbendij ke; Melanie Vullinghs, Wemeldin ge; Niki Waegemaekers, 's-Heer Arendskerke; Kimberley Wagen- aar, Lewedorp; Denise van Wallen burg, Oudelande; Ruben van Weel- den, Heinkenszand; Maikel Weese- poel, Goes; Leon van der Wekken, Zierikzee; Rick Westdorp,s-Heer Arendskerke; Martijs Weststrate, Krabbendijke; Mitchel Wielema- ker, Heinkenszand; Martijn Wild- erom, Kamperland; Janneke Win- gelaar, Sirjansland; Hidde Wisse- link, Wolphaartsdijk; Nour Ysebae- rt, Kattendijke; Laura Zuidhof, Hoedekenskerke. Havo, profiel Cultuur en Maat schappij: Stefan van Antwerpen, Zierikzee; Annemieke Ars, Goes; Martine Barbé, Yerseke; Jeanne Bijl, Kapelle; Nicky Braam, 's-Heer Hendrikskinderen; Laura Dijkstra, Goes; Manon van Dixhoorn, door Ton van den Nouweland T ens Hoeijmakers (17) uit Zon- I nemaire gaat sterrenkunde stu- deren in Leiden. Hij heeft vwo-plus met natuur en techniek gedaan aan de Pontes Pieter Zee man in Zierikzee. Bètamannetje zeker? „Yo," zegt Jens, die naar eigen zeggen zijn op leiding 'geblinddoekt en met twee handen op de rug' heeft voltooid. „Het is nog even de vraag of het ze vens, achten of negens worden. Maar dat ik geslaagd ben, weet ik zeker. Iedereen zat in de stress voor de examens. Ik ben drie we ken van tevoren begonnen met le ren, maar zónder had het ook ge kund." Dan heeft ie de laatste tijd zeker flink gesport en in de kroeg gehan gen? 'Op de basisschool hield ik al spreekbeurten over de maan.' Jens trekt een zuur gezicht: „Totaal niet! Fietsen van school naar huis, is het enige dat ik aan sport doe. In plaats van uitgaan, zit ik liever achter mijn pc'tje: 3D-animaties, Startrek, dat soort dingen. Maar ik doe wel aan muziek, hoor. Ik speel klarinet bij Nut 8c Uitspanning." Wat is er zo boeiend aan sterren kunde? Jens: „Het is een heel breed ter rein. Dat je alleen maar naar bo ven zit te loeren, is niet waar. De ze wetenschap bestaat grofweg uit twee delen; waarnemen en analy- Wolphaartsdijk; K elly Driedijk, Heinkenszand; Manon van den Dries, Kapelle; Sven van den Dries, Heinkenszand; Marjolein Elenbaas, Kloetinge; Sanne Filius, Kamperland; Madeion Focke, 's-Heer Arendskerke; Sanne Gie- lens, 's-Heerenhoek; Janne van Gilst, Colijnsplaat; Italia Gomes, Hansweert; Jessica Harthoorn, 's-Gravenpolder; Marleen Hoon- dert, Wolphaartsdijk; Josje Hop mans, Goes; Arthur Huige, Goes; Tiiu Jansen, Goes; Jonneke Jor- dans, Goes; Daphne de Kam, Wolphaartsdijk; Bo Klaassen, Goes; Sabrina de Koster, Lewe dorp; Lisette Krijger, Hansweert; Annemarie de Kunder, Waarde; Farron van de Linde, Kruiningen; Irene van Loo, Kapelle; Janick van Megroot, Heinkenszand; Colette Meuldijk, Brouwershaven; Jochem van Noord, Goes; Youri Olie, 's-Gravenpolder; Kylie van der Pen nen, Goes; Geert van Pijkeren, Noordwelle; Maaike Ponjee, Goes; Diederik de Rave, Goes; Jamie Rijk, Ovezande; Rutger de Ronde, Kwadendamme; Andrea Rouw, Goes; Niels van de Schraaf, Katten dijke; Susanne Streefkerk, Burgh Haamstede; Iris Verhage, Goes; An neke Vermeule, Ovezande; Eline Viergever, Goes; Anne Witte, We meldinge; Christian Woudenberg, Heinkenszand; Ruben Wouden berg, Heinkenszand; Ferdi Zwa- nink, Goes. Havo, profiel Economie en Maat schappij: Esther Allemekinders, Kwadendamme; Djoeke Altena, Nisse; Anne de Bakker, Kapelle; Pa trick Bakker, Kamperland; Melanie Barentsen, Kapelle; Jos Beerens, Kortgene; Jorrit Boelhouwer, Ril-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22