Ciïsiaigi leger zitten niet alleen Rambo's Praktijkschool Het Bolwerk PZC Vrijdag 13 juni 2008 19 Maurits Borghouts Adriaanse, Biggekerke; Richard Brasser, Middelburg; Guus Hae- gens, Vlissingen; Rob Haegens, Vlissingen; Axl Spruijt, Driewe gen. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, metalektro: Koen van Beveren, Middelburg; Evert Blaas- se, Middelburg; Preben de Visser, Oost Souburg; Tom Ytsma, Middel burg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Amber Belfroid, Middelburg; Shei la de Bruijne, Middelburg; Joyce de Buck, Oostkapelle; Ann-Julie Chamroe, Middelburg; Wouter van Dooren, Zoutelande; Brenda Dreesens, Middelburg; Joyce Fran- cke, Grijpskerke; Priscilla Heezen, Middelburg; Leendert de Keijzer, Zoutelande; Dimphy van Klooster, Middelburg; Kim Koppejan, Dom burg; Jessica van Leenen, Zoutelan de; Corinda Maljers, Arnemuiden; Debby Mekelenkamp, Oost Sou burg; Jamie Lee Minnaar, Middel burg; Julia Mulder, Middelburg; Brecht Pauw, Gapinge; Rosanne Pleijte, Middelburg;; Yvonne van der Schoor, Oost Sou burg; Nicole Schuren, Middelburg; Chavelli Sonodimedjo, Middel burg; Lydia Spruijt, Ritthem; Lau ra Traas, Middelburg; Denise Veen- hof Middelburg; Jorina Verbeek, Middelburg; Rody Verhulst, Mid delburg; Chelsea Vreeke, Middel burg; Matgoyza Wessel, Aagteker- ke; Liselotte de Wolf, Oost Sou burg; Kimberly Wondergem, Vlis singen; Caroline Wondergem, Oostkapelle. Onderhoud Plantsoen (KPC cer tificaat): Wesley Dunnes, Oost-Souburg; Duncan van Sche- ijndel, Middelburg; Frans van der Schoor, Middelburg. Bloemsierkunst (Niveau t): Freya de Haan, Oost-Souburg; Sa- mira van Hees, Serooskerke. Groene Ruimte (Niveau t): Milo Josimovic, Middelburg; Aart de Korte, Meliskerke; Arthur van der Schoor, Middelburg; Werner Smits, Middelburg; Foort de Wit te, Zoutelande; Leo van Zetten, Vlissingen. Schoonmaak in de Groothuis houding (KPC certificaat): Mihriban Dilmen, Middelburg; Joyce Donker, Vlissingen; Manuela van de Goor, Vlissingen; Kelly Hendriks, Kortgene; Desmaline Vlissingen; Amira Kramessi, Mid delburg; Denise de Leij, Middel burg; Jennifer Mensah, Middel burg; Mirella Odogaso, Middel burg; Melissa Putters, Middelburg; Mandy van der Weide, Middel burg. Werken in de Detailhandel (KPC certificaat): Imad Berrazzel, Vlissingen; Patrick Beye, Vlissin gen; Dany Caus, Middelburg; De- wi Caus, Middelburg; Freya de Haan, Oost-Souburg; Angela Hoor- enman, Vlissingen; Gamze Kurt, Vlissingen; Esra Özqelik, Vlissin gen; Silvia Pieper, Vlissingen; Da- vey Pieters, Oost-Souburg; Mi chael Schroevers, Vlissingen; Ra- quel Weber, Vlissingen. Werken in de Keuken (KPC cer tificaat): Virhu Bhoelai, Oost-Sou burg; Wensley Bhoelai, Vlissingen; Ravenna Corbijn, Oost-Souburg; Stephen Daniël, Middelburg; Ra- mona Dingemanse, Biggekerke; Jef frey Dunnes, Oost-Souburg; Rowe- na van Eenennaam, Vlissingen; Yo- ran Knol, Vlissingen; Esther Lijne- ma, Vlissingen; Serge Nijsse, Vlis singen; Daisy Smits, Middelburg; Nardus Steenbakkers, Vlissingen; Jonathan Western, Vlissingen. Werken in de Keuken PLUS (sa- menwerkingstraject gelijk aan Niveau t): Shauni Aldenhoff Vlis singen; Rianne Berrevoets, Seroos kerke; Kimberley Beye, Vlissingen; Aline van der Linde, Middelburg; Clista van Luijk, Vrouwenpolder; Ilse Stoltink, Oost-Souburg; Sanjee- van Theivendran, Vlissingen; Isa Willems, Middelburg; Savannah van Zanten, Middelburg; Ikram Za- riouh, Oost-Souburg; Sharona Zorgvliet, Middelburg. Werken in de Kinderopvang (KPC certificaat): Joyce Donker, Vlissingen; Esther Evertse, Vlissin gen; Kelly Hendriks, Kortgene; Mandy van der Weide, Middel burg. Werken in de Zorg (KPC certifi caat): Dilara Cibeci, Middelburg; Kirstie de Fretes, Middelburg; Ma nuela van de Goor, Vlissingen; Mel- lissa Hoeven, Middelburg; Denise de Leij, Middelburg; Charmilla Mi- saine, Middelburg; Raquel Weber, Vlissingen; Shirley van der Weide, Middelburg; Yolanda Singerling, Middelburg. Werken in het Schoolmagazijn (KPC certificaat): Corné Meul- meester, Vlissingen; Meivin den Outer, Vlissingen; Jordy Slabbe- koorn, Serooskerke. Veilig op stage: Virhu Bhoelai, Oost-Souburg; Joyce Donker, Vlis singen; Esther Evertse, Vlissingen; Giovanni van Hoeve, Terneuzen; Aart de Korte, Meliskerke; Har- veyson Lourens, Vlissingen; Par- ham Nawwabi, Middelburg; Gary O'Hagan, Vlissingen; Arno van Oorschot, Vlissingen; Davey Pie ters, Oost-Souburg; Arthur van der Schoor, Middelburg; Werner Smits, Middelburg; Leo van Zet ten, Vlissingen. VCA Basisveiligheid: Esther Evertse, Vlissingen; Giovanni van Hoeve, Terneuzen; Aart de Korte, Meliskerke; Harveyson Lourens, Vlissingen; Middelburg; Serge Nijs se, Vlissingen; Gary O'Hagan, Vlis singen; Arno van Oorschot, Vlis singen; Davey Pieters, Oost-Sou burg; Arthur van der Schoor, Mid delburg; Foort de Witte, Zoutelan de; Vorkheftruck certificaat: Richard Beenhakker, Goes; Patrick Beye, Vlissingen; Milad Rahmani-Seryat, Middelburg; Michael Vermeylen, Middelburg. Word basiscursus: Patrick Beye, Vlissingen; Dewi Caus, Middel burg; Dilara Cibeci, Middelburg; Ebrina Dingemanse, Zoutelande; Clista van Luijk, Vrouwenpolder; Melissa Putters, Middelburg; Shirley van der Weide, Middel burg. Schoolverlaters met een baan 2007-2008: Malissa Vermeulen, Middelburg; Meivin Walraven, Vlissingen; Linda Olcayalp, Vlissin gen; Desmond van Sluijs, Middel burg; Isaac van Gemert, Middel burg; Marcel Joosse, Vlissingen Natascha Roelse, Arnemuiden; Yo landa Singerling, Middelburg. Schoolverlaters met vervolgop leiding ROC: Raquel Weber, Vlis singen (Zorg); Yolanda Singerling, Middelburg (Zorg).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 19