Ciïsiaigi
leger zitten niet alleen Rambo's
Praktijkschool
Het Bolwerk
PZC Vrijdag 13 juni 2008 19
Maurits Borghouts
Adriaanse, Biggekerke; Richard
Brasser, Middelburg; Guus Hae-
gens, Vlissingen; Rob Haegens,
Vlissingen; Axl Spruijt, Driewe
gen.
VMBO, kaderberoepsgerichte
leerweg, metalektro: Koen van
Beveren, Middelburg; Evert Blaas-
se, Middelburg; Preben de Visser,
Oost Souburg; Tom Ytsma, Middel
burg.
VMBO, kaderberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn:
Amber Belfroid, Middelburg; Shei
la de Bruijne, Middelburg; Joyce
de Buck, Oostkapelle; Ann-Julie
Chamroe, Middelburg; Wouter
van Dooren, Zoutelande; Brenda
Dreesens, Middelburg; Joyce Fran-
cke, Grijpskerke; Priscilla Heezen,
Middelburg; Leendert de Keijzer,
Zoutelande; Dimphy van Klooster,
Middelburg; Kim Koppejan, Dom
burg; Jessica van Leenen, Zoutelan
de; Corinda Maljers, Arnemuiden;
Debby Mekelenkamp, Oost Sou
burg; Jamie Lee Minnaar, Middel
burg; Julia Mulder, Middelburg;
Brecht Pauw, Gapinge;
Rosanne Pleijte, Middelburg;;
Yvonne van der Schoor, Oost Sou
burg; Nicole Schuren, Middelburg;
Chavelli Sonodimedjo, Middel
burg; Lydia Spruijt, Ritthem; Lau
ra Traas, Middelburg; Denise Veen-
hof Middelburg; Jorina Verbeek,
Middelburg; Rody Verhulst, Mid
delburg; Chelsea Vreeke, Middel
burg; Matgoyza Wessel, Aagteker-
ke; Liselotte de Wolf, Oost Sou
burg; Kimberly Wondergem, Vlis
singen; Caroline Wondergem,
Oostkapelle.
Onderhoud Plantsoen (KPC cer
tificaat): Wesley Dunnes,
Oost-Souburg; Duncan van Sche-
ijndel, Middelburg; Frans van der
Schoor, Middelburg.
Bloemsierkunst (Niveau t):
Freya de Haan, Oost-Souburg; Sa-
mira van Hees, Serooskerke.
Groene Ruimte (Niveau t): Milo
Josimovic, Middelburg; Aart de
Korte, Meliskerke; Arthur van der
Schoor, Middelburg; Werner
Smits, Middelburg; Foort de Wit
te, Zoutelande; Leo van Zetten,
Vlissingen.
Schoonmaak in de Groothuis
houding (KPC certificaat):
Mihriban Dilmen, Middelburg;
Joyce Donker, Vlissingen; Manuela
van de Goor, Vlissingen; Kelly
Hendriks, Kortgene; Desmaline
Vlissingen; Amira Kramessi, Mid
delburg; Denise de Leij, Middel
burg; Jennifer Mensah, Middel
burg; Mirella Odogaso, Middel
burg; Melissa Putters, Middelburg;
Mandy van der Weide, Middel
burg.
Werken in de Detailhandel
(KPC certificaat): Imad Berrazzel,
Vlissingen; Patrick Beye, Vlissin
gen; Dany Caus, Middelburg; De-
wi Caus, Middelburg; Freya de
Haan, Oost-Souburg; Angela Hoor-
enman, Vlissingen; Gamze Kurt,
Vlissingen; Esra Özqelik, Vlissin
gen; Silvia Pieper, Vlissingen; Da-
vey Pieters, Oost-Souburg; Mi
chael Schroevers, Vlissingen; Ra-
quel Weber, Vlissingen.
Werken in de Keuken (KPC cer
tificaat): Virhu Bhoelai, Oost-Sou
burg; Wensley Bhoelai, Vlissingen;
Ravenna Corbijn, Oost-Souburg;
Stephen Daniël, Middelburg; Ra-
mona Dingemanse, Biggekerke; Jef
frey Dunnes, Oost-Souburg; Rowe-
na van Eenennaam, Vlissingen; Yo-
ran Knol, Vlissingen; Esther Lijne-
ma, Vlissingen; Serge Nijsse, Vlis
singen; Daisy Smits, Middelburg;
Nardus Steenbakkers, Vlissingen;
Jonathan Western, Vlissingen.
Werken in de Keuken PLUS (sa-
menwerkingstraject gelijk aan
Niveau t): Shauni Aldenhoff Vlis
singen; Rianne Berrevoets, Seroos
kerke; Kimberley Beye, Vlissingen;
Aline van der Linde, Middelburg;
Clista van Luijk, Vrouwenpolder;
Ilse Stoltink, Oost-Souburg; Sanjee-
van Theivendran, Vlissingen; Isa
Willems, Middelburg; Savannah
van Zanten, Middelburg; Ikram Za-
riouh, Oost-Souburg; Sharona
Zorgvliet, Middelburg.
Werken in de Kinderopvang
(KPC certificaat): Joyce Donker,
Vlissingen; Esther Evertse, Vlissin
gen; Kelly Hendriks, Kortgene;
Mandy van der Weide, Middel
burg.
Werken in de Zorg (KPC certifi
caat): Dilara Cibeci, Middelburg;
Kirstie de Fretes, Middelburg; Ma
nuela van de Goor, Vlissingen; Mel-
lissa Hoeven, Middelburg; Denise
de Leij, Middelburg; Charmilla Mi-
saine, Middelburg; Raquel Weber,
Vlissingen; Shirley van der Weide,
Middelburg; Yolanda Singerling,
Middelburg.
Werken in het Schoolmagazijn
(KPC certificaat): Corné Meul-
meester, Vlissingen; Meivin den
Outer, Vlissingen; Jordy Slabbe-
koorn, Serooskerke.
Veilig op stage: Virhu Bhoelai,
Oost-Souburg; Joyce Donker, Vlis
singen; Esther Evertse, Vlissingen;
Giovanni van Hoeve, Terneuzen;
Aart de Korte, Meliskerke; Har-
veyson Lourens, Vlissingen; Par-
ham Nawwabi, Middelburg; Gary
O'Hagan, Vlissingen; Arno van
Oorschot, Vlissingen; Davey Pie
ters, Oost-Souburg; Arthur van
der Schoor, Middelburg; Werner
Smits, Middelburg; Leo van Zet
ten, Vlissingen.
VCA Basisveiligheid: Esther
Evertse, Vlissingen; Giovanni van
Hoeve, Terneuzen; Aart de Korte,
Meliskerke; Harveyson Lourens,
Vlissingen; Middelburg; Serge Nijs
se, Vlissingen; Gary O'Hagan, Vlis
singen; Arno van Oorschot, Vlis
singen; Davey Pieters, Oost-Sou
burg; Arthur van der Schoor, Mid
delburg; Foort de Witte, Zoutelan
de;
Vorkheftruck certificaat: Richard
Beenhakker, Goes; Patrick Beye,
Vlissingen; Milad Rahmani-Seryat,
Middelburg; Michael Vermeylen,
Middelburg.
Word basiscursus: Patrick Beye,
Vlissingen; Dewi Caus, Middel
burg; Dilara Cibeci, Middelburg;
Ebrina Dingemanse, Zoutelande;
Clista van Luijk, Vrouwenpolder;
Melissa Putters, Middelburg;
Shirley van der Weide, Middel
burg.
Schoolverlaters met een baan
2007-2008: Malissa Vermeulen,
Middelburg; Meivin Walraven,
Vlissingen; Linda Olcayalp, Vlissin
gen; Desmond van Sluijs, Middel
burg; Isaac van Gemert, Middel
burg; Marcel Joosse, Vlissingen
Natascha Roelse, Arnemuiden; Yo
landa Singerling, Middelburg.
Schoolverlaters met vervolgop
leiding ROC: Raquel Weber, Vlis
singen (Zorg); Yolanda Singerling,
Middelburg (Zorg).