5S medial
i media
van microfoon
snel groot wordt, kan het ook zo weer over zijn'
o
024-3650570
Monique Smit over haar carrière als presentatrice van 'Z@>pp Kids top 20'
PZC
Zaterdag 14 juni 2008
06:35 The bank of mum
dad 07:40 According
to Jim 08:05 Roseanne
08:35 ER 09:30 Little
angels 10:05 JAG 11:05
Best of Homeshopping
12:05 The Simpsons
12:55 De Planckaerts
13:30 ballroom Boot-
camp 14:35 Knorretjes
Grote Film 15:55 The
bank of mum dad
17:00 DeTuinruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Astro-
tijd 10:05 Best of shop
ping 12:00 Tek TV 12:30
RTL G P: T ransorienta-
le rally 200813:00 RTL
GP: European Truck Ra
cing 13:30 RTL GP: Red
Bull X-Fighters Mexico
14:00 RTL GP: 24 uurLe
Mans (start) 15:30 RTL
GP: Rally report 16:00
Blue Murder 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Gek op wielen
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 16:55 Campinglife
Ierland special 17:25 Ge
woon mooier 17:55 Li
ving with Fran
06:40 Suddenly Susan
07:00 Ed 07:55 Miss Po
pularity 08:55 Erik zoekt
een huis: Curasao 09:25
Trauma centrum 10:00
Providence 10:55 As
tro TV 13:05 Make me
beautiful 14:05 Tyra
15:00OneTree Hill
15:55 Stuart Little 17:20
Free Willy
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Disney's The Le
gend of Tarzan, Lilo
Stitch, Kim Possible, To
tally spies, Tofu's, Carl 2,
Shuriken school, Tuten-
stein, Yin Yang Yo, Poké-
mon Advanced Battle,
Totally spies, Hannah
Montana, Kim Possible
18:00 Bouw je droom,
18:00 RTL GP: 24 uur
18:25 Flight of the navi
18:05
Wegmisbrui
realityserie
van Le Mans (up
gator, avonturen
kers!, verkeerspro-
date), update
film
gramma
18:30 De politie op je
18:45
Hotshots: EK Lin
hielen!, serie re
gerie, amusement
portages
18:55
Trots op onze
jongens, verslag
19:00 Lachen om home 19:30 RTL GP: 24 uur
video's, homevi- van Le Mans (up-
deo's date), update
19:30 Friends, comedy
serie
19:05 Wegmisbrui
kers!, vervolg
19:20 Top Gear, auto
magazine
20:00 First knight, ro
mantisch filmdra-
20:00 RTLGP:Trans-
orientale rally
2008
20:30 Michel Vaillant,
actiefilm
20:00 The last emper
or, filmdrama
20:30 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
20:30 Back to school,
filmkomedie
21:25 Cold case, detecti- 21:30 Hotshots: EK Lin-
veserie gerie, amusement
21:40 Back to school,
vervolg
22:30 Hart van Neder- 22:30 RTL GP: 24 uur
22:15 Criminal intent,
22:35 Scream 2, horror-
land - Late editie, van Le Mans (up-
dramaserie
film
reportages date), update
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
23:15 Locusts: A day of 23:00 The fourth angel,
23:10 Criminal intent,
disaster, thriller thriller
dramaserie
00:55 Astro TV Night
01:55 Red Live
00:45
01:00
RTLGP: 24 uur
00:00
She spies
00:10
Tangled
00:55
Nachtprogram
van Le Mans (up
00:50
Teleshop 8
01:45
Nachtprogram
mering
date)
00:51
Sneak preview
mering: Happy
02:00
Poker after dark
RTLGP: Trans-
02:00
KamasutraTV
Hour Relax TV
02:45
Nachtprogram
orientale rally
05:30
Astrotijd
04:00
Hart van Neder
mering
2008
land - Late editie/
05:00
Rome
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
oo
to
o
to
O
O
ro
to
io
NJ
U>
n
Jan. Ook praten mocht een tijd
niet, „Verschrikkelijk, ik had zo'n
zin om te presenteren."Maar ze
hield zich er strikt aan. „Zingen en
presenteren is mijn leven. Dat ga
ik niet in gevaar brengen door te
smokkelen. Op een bordje schreef
ik wat ik wilde zeggen."
Als zangeres hoopt ze ooit Engels
talige nummers te vertolken. Met
dansers. „Een beetje als Britney
Spears. Hoe zij was", haast ze zich
te zeggen. Ze is niet van plan een
keuze te maken tussen zingen en
presenteren. Sterker nog: het liefst
zou ze er bij acteren. „Ik kijk graag
naar Gooische Vrouwen en Voetbal
vrouwen. Ik zou Solange willen spe
len, de rol van een dom blondje."
Z@pp Kids top 20, Nederland 3 om 8.25
en 15.10 uur.
De Volendamse Monique Smit verovert ook zonder te zingen de harten van
honderden kinderen. foto Ramon Mangold/GPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:25 Muis Leeuw
18:38 Regioned
BUITENLAND @391
België 1
09:00 Lentebeelden. 10:00
Donna op één. 12:00 Lente-
beelden. 12:15 TV Brussel.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Villa politica. 14:05 Sue
Thomas F.B. Eye. 14:50,16:50
Sporza: Wielrennen. 17:30
Buren. 17:55 Kijk uit! 18:00
Het journaal. 18:10 Vlaande
ren vakantieland. 19:00 Het
journaal. 19:30 1000 zonnen.
19:50 Joker- en lottotrekking.
19:55 Het weer. 20:00 Het
leven zoals het is: Planckendael.
20:30 F.C. de Kampioenen.
21:00 Bend it like Beckham.
22:50 Het journaal laat. 23:11
Winstverdeling joker en lotto.
23:12 KENO-uitslagen. 23:13
Euro millions-uitslagen. 23:15
Het weer. 23:20 Poirot: Pro
blem at sea. 00:10 Poirot: The
incredible theft.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fim-
bels. 07:35 Kleine Einsteins.
08:00 Samson en Gert. 08:25
Lazytown. 08:50 Mega Mindy.
09:15 Miss BG. 09:30 Doug in
het Disney festival. 09:55 De
hopeloze heks. 10:20 Doug
in het Disney festival. 10:40
New adventures of Lucky Luke.
11:05 Robbedoes en Kwab-
bernoot. 11:30 Spellbinder.
11:59 CANVAS. 12:00 Keien
van de Wetstraat. 15:29 KET-
NET. 15:30 Samson en Gert.
15:55 Lazytown. 16:20 Mega
Mindy. 16:45 Smos. 17:00 Kim
Possible in het Disney festival.
17:25 Go IV. 18:00 Tommy's
troep. 18:10 Peperbollen.
18:40 6tien. 19:05 George
van de jungle. 19:15 Tommy's
troep. 19:25 Flight 29 down.
19:50 Disney classic cartoons.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
Rebus. 21:50 Wallander: Voor
de vorst. 23:20 The elephant
man.
RTBF1
07:20 Doorlopende herhaling.
08:05 Intermédias. 09:10 Auto
mobile. 09:40 Jardins loisirs.
10:00 En quête de sens: La
pensée et les hommes. 10:30
Opinions - Magazine de l'UCM.
11:05,12:00 DrQuinn, femme
médécin. 12:46 Air de familie.
12:48 Euromillions - uitslagen.
12:49 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme. 14:05 La clef des
champs. 14:35,15:25 Brigade
du crime. 16:20 Trooping the
colors. 18:00 'Til death. 18:25
Questions d'argent. 18:30
Monk. 19:20 Contacts. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:15 Weerbericht. 20:20,
21:05 FBI portés disparus.
21:52 Joker- en lotto-uitslagen.
21:53 Questions d'argent.
22:00 Répercussions. 23:35
Autosport: WK Rally. 00:05 Le
12 minutes. 00:20 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:10
Christoph Colomb. 10:26,
10:49 Génial génie. 11:30 C'est
pas sorcier. 11:55 Auto mobile.
12:16 Les habitants. 12:25
Personal spectator. 12:28 Anna
ne sait pas. 12:40 Lapin aux
cepes. 13:10 Construction de
l'extreme. 13:55 Battlestar
Galactica. 14:45,15:40 Sum-
merland. 16:35 Geisha, le
crépescule des fleurs. 17:35
Voetbal: Euro 2008.20:15 Un
gars, une fille. 20:25 Voetbal:
Euro 2008.23:01 KENO.
23:02 Weerbericht. 23:10 Le
12 minutes. 23:20 Lotto- en
jokeruitslagen. 23:25 Terre
d'abondance.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 Satur
day kitchen. 11:20 Trooping
the colour. 13:15 Nieuws en
weerbericht. 13:25 Football
focus. 14:00 Tennis. 17:40
After you've gone. 18:10
Nieuws en weerbericht. 18:30
The kids are all right. 19:10 The
weakest link: Blue Peter special.
20:10 Doctor Who. 20:55 The
National Lottery: 1 vs 100.
21:45 Casualty. 22:35 The two
Ronnies sketchbook. 23:35
Nieuws en weerbericht. 23:55
Match of the day.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tikka-
billa. 07:55 Tweenies songtime.
08:00 Batfink. 08:10 Witch.
08:35 Trollz. 08:55 Bernard.
09:00 Best of friends. 09:30
Thumb wrestling federation.
09:35 Even Stevens. 09:55
Thumb wrestling federation.
10:00,10:30 Escape from Scor
pion Island. 10:55 50/50.11:25
The slammer. 11:55 What's
new Scooby-Doo? 12:15 Beat
the boss. 12:45 Sportsround.
13:00 Kyle XY. 13:45,14:10
Class of 2008.14:35 Sound.
15:05 The surgery. 15:25 Me-
ta4orce. 15:35 Rebecca. 17:40
Tennis. 18:30 Wild China.
19:30 The supersizers go....
20:30 Trooping the colour.
22:00 Have I got news for you.
22:30 Andrew Marr's history
of modern Britain. 23:30 The
apprentice.
Duitsland 1
08:00 Wissen macht Ah! 08:25
Die Pfefferkörner. 08:50,
09:20 Endlich Samstag! 09:50
neuneinhalb. 10:00 Tages-
schau. 10:03 Willi wills wissen.
10:30 Traume, Tranen, Tone.
11:00 Weiches Fell und scharfe
Krallen. 11:50 neuneinhalb.
12:00 Tagesschau. 12:15 UEFA
Fufêball-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
EURO live. 13:00 Zu Ehrender
Königin. 14:25 Tagesschau.
14:30 Ein Gauner Gottes.
16:00 Weltreisen: Plaza Latina
- Heifêe Insein - ein Streifzug
durch die Karibik. 16:30 Tages
schau. 16:35 UEFA FuRball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: EURO
live. 18:00 Voetbal: Euro 2008.
20:00 Tagesschau. 20:15 Zie-
hung der Lottozahlen. 20:20
Melodien der Berge. 22:05
Tagesthemen. 22:23 Das Wet
ter im Ersten. 22:25 Das Wort
zum Sonntag. 22:30 Hangt ihn
höher. 00:20 Tagesschau.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten
rund urn die Welt. 09:00 pur+.
09:25 Bibi und Tina. 09:50 In
einem Land vor unserer Zeit.
10:35 Löwenzahn. 11:00
heute. 11:05 Kerner kocht.
12:15 Forsthaus Falkenau.
13:00 heute. 13:05 ZDF-
wochen-journal. 14:00 ZDF
SPORTextra: Tennis. 16:00
Menschen - das Magazin. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Letzter Aufruf
Tempelhof: Abschied von einer
Berliner Legende. 17:30 Der
Ferienarzt.JmTessin. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Unser Charly. 20:15 ZDF
EK-Studio: EURO 2008.20:45
Voetbal: EURO 2008.22:45
ZDF EK-Studio: EURO 2008.
23:30 Nachgetreten! 00:15
heute. 00:20 Das Todesspiel.
Discovery
07:40 Everest: Beyond the limit
- Long way down. 08:30 Mega
builders: Moving mountains.
09:25 Really big things:
Skyscraper crane. 10:15 Smash
lab: Crash absorbing concrete.
11:10 Brainiac. 12:05 Ultimate
survival: Patagonia. 13:00 True
heroes: Suicide shoot out.
13:25 Everest: Beyond the
limit - Long way down. 14:20
Future weapons: Non-lethal
special. 15:15 Overhaulin'.
16:10,16:40 5th Gear. 17:05
Dirty jobs: Exotic animal
keeper. 18:00 Brainiac. 19:00
Mythbusters: Dog myths.
20:00 Mark Williams' big
bangs. 21:00,21:30 5th Gear.
22:00 Hot rod apprentice: Hard
shine - Jump start. 23:00 Die
Ludolfs. 00:00 Future weapons:
Non-lethal special.
National Geographic
07:00 Europe this week. 07:30
World business. 08:00 Business
Arabia. 08:30 Peter Popoff.
09:00 Answers with Bayless
Conley. 09:30 Business Turkey.
09:45 Business Russia. 10:00
Teleshopping. 11:58 National
Geographic Channel. 11:59
National Geographic Junior.
12:00 Monkey business. 12:30
Get outta town: London.
13:00 Hayden Turner's wildlife
challenge: Mona and colobus
monkeys. 13:30 Totally wild.
14:00 Earth investigated:
Loch Ness investigated. 15:00
Earth investigated: Bermuda
Triangle investigated. 16:00
Earth investigated: Atlantis
investigated. 17:00 Stone-
henge decoded. 19:00 Strange
days on planet earth: Invaders.
20:00 Air crash investigation
special report: Ripped apart.
21:00 The lost tribe of Palau.
22:00 Fight masters: Special
forces. 23:00 Perfect weapon:
Shootout. 00:00 America's
hardest prisons: Outnumbered
and alone.
TMF
09:00 Clipkennis. 11:10 Nikki
vs. Alicia Keys. 11:30 Valerio
duikt onder. 12:00 10 X Bon
Jovi. 13:00 Top 25.15:00
Clipkennis. 16:10 Nikki vs.
Alicia Keys. 16:30 Best of
Reaction. 17:30 Valerio duikt
onder. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF inde mix. 21:00
Zaternacht. 22:00 TMF in de
mix. 23:00 Zaternacht. 00:00
TMF in de mix.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 All access: Love
crazed celebrity couples. 09:20
Pageant place. 09:50 Making
the band IV. 10:40 Making
the video: Say - One republic.
11:10 All access: Michael Jack
son's most shocking moments.
12:00 Punk'd weekendbreak.
18:00 Making the movie.
19:00 Real world/Road rules
challenge. 19:50 Domenico's
passport to love. 20:15 Making
the band IV. 21:10 Pageant
place. 21:35 Jackass. 22:00 My
super sweet 16 marathon.
TV 5
07:15 Le dessous des cartes.
07:30 7 Jours sur la planète.
08:00 Canadees nieuws.
08:30 TiVi 5.10:30 C com-<;@.
10:55 Paroles de clips. 11:05
Acoustic. 11:30 Escapade
gourmande. 12:00 TV5Monde
I'info. 12:05 Nec plus ultra.
12:30 Carnets d'expédition: ln-
donésie, l'origine des mondes.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00 A
bon entendeur. 14:30 La vie en
vert. 15:00 Cité guide. 15:30
Une brique dans le ventre.
16:00 Tous a la brocante. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Palais d'Europe. 18:00
Nieuws. 18:30 Le ciel sur la
tête. 20:15 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Amusementsprogramma.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsej^
nieuws. 23:35 Fort Boyard.
Eurosport
08:30,09:00 Autosport.
09:45 EURO 2008 Show.
10:15 Voetbal: EURO 2008.
12:15 Autosport. 13:00 EURO
2008 Show. 13:30 Beachvol-
leybal. 14:30 Autosport. 15:45
Wielrennen. 17:00 EURO 2008
Show. 17:15 Tennis. 18:15
Autosport. 20:00 EURO 2008
Show. 20:15 WATTS. 20:30
Paardensport. 22:00 Auto
sport. 22:30 Autosport: Rally.
23:00 EURO 2008 Show. 23:30
Voetbal: EURO 2008.
CNN
07:45 CNN Marketplace Mid
dle East. 08:00 News special.
09:00 The campaign trail.
09:30 Business traveller. 10:3^7
World sport. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:00
World's untold stories. 13:30
Revealed. 14:30 World sport.
15:00 The spirit of15:15
My city my life. 15:30 Business
traveller. 16:00 News special.
17:00 TalkAsia. 17:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 18:30 Inside Africa.
19:30 Revealed. 20:00 The
campaign trail. 20:30 Business
traveller. 21:00 News special.
22:30 World sport. 23:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 00:00 World's
untold stories.