Geslaagd Bij het CS Prins Maurits Middelharnis CSW Middelburg 1 8 I Vrijdag 13 juni 2008 PZC Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie afd. mode en commercie: Jonathan Moer land, Bruinisse; Samantha Mol, Sint Philipsland; Vmbo, basisberoepsgerichte leer weg, zorg en welzijn afd. verzor ging algemeen Julia van den Berge, Bruinisse; Co- rinda de Bruine, Oosterland; Jaap Flikweert, Oosterland; Jolanda Gre- vink, Bruinisse; Lieke Houdé, Sint Philipsland; Paul Legemate, Zierik- zee; Daniëlle Neele.Sint Philips land; Marije van den Ouden, Oos terland; Martineke Suurlant, Sint Philipsland; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn afd. lwt: Cynthia Stouten, Oosterland; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie afd. mode en commercie: Claudia Kroeze, Oosterland; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn afd. ver zorging algemeen: Jolita Eien- baas - Poortvliet; Rhodé van der Eist - Tholen Daniëlle van Erkel Marjolein de Rooij, Sint Anna- land; Jacolien Slingerland, Bruinis se; Vmbo,gemengde leerweg, zorg en welzijn: Jeanine Brokx, Brui nisse; Andrea van de Velde, Zierik- zee; Stefanie van de Velde, Dreischor; Vmbo, theoretische leerweg: Marsha van den Bos - Nieuwer- kerk; Kristian Bouwman - Nieu- werkerk; Marlotte van 't Hoff- Zie- rikzee; Manon Kole - Bruinisse; David Krabbe - Zierikzee; Joëlle Moerland - Bruinisse; Arjan van Tiggele - Sint Annaland; Havo, profiel cultuur en maat schappij: Karlijn Dane - Zierikzee; Niels Lipman - Bruinisse; Frans van der Male - Zonnemaire; Tho len; Judith Schenkel - Tholen; Ma- riëlle Tichem - Anna Jacobapol- der; Maartje Viergever - Zierikzee; Havo, profiel economie en maat schappij: Sibren van Leeuwen - Nieuwerkerk; Mariëlle de Ronde - Bruinisse; Adriaan van Winkelen - Sint Philipsland; Havo, profiel natuur en gezond heid: Lotte van den Berg - Zierik zee; Alieke Vroegop - Sint Anna land; Patty Weijler - Sint Anna land; Vwo, profiel economie en maat schappij: Danny Tichem - Sint Philipsland; Rik Zwalua - Tholen; Vwo, profiel natuur en gezond heid: Rianne Koetsier - Nieuwer kerk; Veerle Lammers - Sint Anna land; HAVO, profiel cultuur en maat schappij: Maria Bimmel, Middel burg; Ingmar van Bloois, Vlissin- gen; Mehrell de Boer, Vlissingen; Ruby Boer, Vlissingen; Erwin Bostelaar, Koudekerke; Chava Bult huis, Vlissingen; Esther Coppool- se, Oostkapelle; Marjolein Felius, Vlissingen; Annemare Guépin, Serooskerke (w); Annoeska Haaze, Middelburg; Jeanneke Helderman, Middelburg; Ellen Hendriks, Dom burg; Redmar Hiemstra, Middel burg; Vera Huibregtse, Domburg; Alinde Huisman, Middelburg; Ma- riëtte van IJsseldijk, Burgh Haam stede; Sanne Knol, Oost Souburg; Rubia Langeler, Oostkapelle; Ma rije Maliepaard, Middelburg; Ilse van der Mark, Middelburg; Robin van Osch, Vlissingen; Anne-Rens- ke Pagé, Grijpskerke; Anouk Patti- peilohij, Vlissingen; Maartje van der Ploeg, Vlissingen; Brigitte de Ruiter, Oostkapelle; Evelien Sinke, Oost Souburg; Violet van Tol, Vlis singen; Joyce van de Velde, Middel burg; Carmen Vermeulen, Oost Souburg; Marlinde Versluis, Mid delburg; Jeanine Willemse, Dom burg; Fay Wisse, Middelburg; Ma- riëlla Zijl, Gapinge. HAVO, profiel economie en maatschappij: Jeffry van Beek, Vlissingen; Michel Bijl, Burgh Haamstede; Victor Bogdanov, Mid delburg; Micha de Boks, Middel burg; Rogier Brusell, Middelburg; Sophie Cevaal, Middelburg; Anne Dekker, Aagtekerke; Marjolein Din- gemanse, Serooskerke (w); Lisa van den Driest, Aagtekerke; Mare Frans, Vlissingen; Sander Geel hoed, Veere; Milou Geijp, Middel burg; Timo Groot Koerkamp, Mid delburg; Roy Koole, Grijpskerke; Martijn van de Korput, Middel burg; Judith de Looff, Koudekerke; Brian Matthijsse, Oost Souburg; Karsten Nagelkerke, Middelburg; Lars Numeijer, Middelburg; Ros- han Oedjagirsing, Vlissingen; Mi chael van Oostende, Middelburg; Rutger Rijkse, Middelburg; Ra mon Vereecke, Vlissingen; Bas Wattel, Middelburg; Joyce van der Weide, Middelburg; Zhi Wei Yang, Westkapelle; Robert van der Zwaag, Veere. HAVO, profiel natuur en gezond heid: Remco den Boeft, Vlissin gen; Kelly Boogert, Gapinge; Janne van Dalen, Middelburg; Inge Dees, Vlissingen; Miranda van der Ende, Middelburg; Rochelle Franssen, Middelburg; Bas Gunter, Middel burg; Mirjam Hermans, Middel burg; Vicky Joziasse, Serooskerke (w); Sascha Kluijfhout, Koudeker ke; Jasper Kramer, Middelburg; Femke de Kuiper, Gapinge; Eline Poortvliet, Oost Souburg; Mare Riemens, Arnemuiden; Tatyana Riethoven, Vlissingen; Daphne Stroo, Oost Souburg; Renée van Tilburg, Middelburg; Susanne Ver baas, Vlissingen; Kim Verhage, Oost Souburg; Sven Versluijs, Grijpskerke; Douwe de Winder, Middelburg; Matthijs de Wolf Oost Souburg; Pepijn van der Zan den, Grijpskerke. HAVO, profiel natuur en tech niek: Mark van Beers, Grijpskerke; Job Koetje, Vlissingen; Tjerk Kra mer, Middelburg; Boy Lankhaar, Zoutelande; Remi Lorier, Gapinge; Wicher Nijkamp, Vlissingen; Gie- do Notschaele, Arnemuiden; Mau rice Richard, Zoutelande. HAVO, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid: Davy Davidse, Meliskerke; Irma Kluijfhout, Koudekerke; Nikita Kruis, Middelburg; Jeremy Kuiper, Koudekerke; Anne Landman, Burgh Haamstede; Pieter Lands man, Middelburg; Tom Lievense, Westkapelle; Thomas Meijer, Mid delburg; Levi Parlevliet, Vlissin gen; Jonathan Spruyt, Ritthem. VWO, atheneum, profiel cultuur en maatschappij: Theresa Beek man, Serooskerke (w); Kyra Bom- meljé, Grijpskerke; Hanneke de Bruijne, Oostkapelle; Florien van Dijk, Middelburg; Lars Engels, Mid delburg; Julien Geschiere, Middel burg; Noor Goedhart, Burgh Haamstede; Myrthe de Goeij, Mid delburg; Karen Hagen, Vlissingen; Ines den Hollander, Vlissingen; Na- dine Huiskes, Middelburg; Geertje van Keulen, Koudekerke; Hanna Laport, Middelburg; Berbel Lippe, Middelburg; Madeleine Mans, Mid delburg; Veerle Pouwelse, Middel burg; Lenneke de Ruijter, Vrou wenpolder; Jorian Schol, Renesse; Mike Sies, Middelburg; Frédérique Smit, Vlissingen; Frederique Wis se, Westkapelle. VWO, atheneum, profiel econo mie en maatschappij: Andrea Ali- basic, Oost Souburg; Stefan Alla- art, Grijpskerke; Timo van Belzen, Middelburg; Rutger Blom, Aagte kerke; Kyra van Elswijk, Veere; Bart Francke, Aagtekerke; Joanne van Hoek, Middelburg; Gina Jacob- se, Middelburg; Maurits Knibbe, Vlissingen; Sylvestro Lorello, Bigge- kerke; Corona Meerman, Arnemui den; Merijn Moeliker, Middelburg; Martine Moens, Middelburg; Jus tin Schiewold, Vlissingen; Peter Schmelzer, Middelburg; Tijn Tuin- hof Middelburg; Quinten van de Vrie, Middelburg; Mare Wagenaar, Grijpskerke; Michelle Witsenburg, Middelburg; Marianne Woudstra, Middelburg; Anneke Woudstra, Middelburg. VWO, atheneum, profiel natuur en gezondheid: Joost Adriaanse, Middelburg; Bart Boomstra, Mid delburg; Karien Bosselaar, Aagte kerke; Nick Dijkstra, Oost Sou burg; Kees van Dorp, Vlissingen; Koen Gideonse, Vrouwenpolder; Stijn Gillissen, Middelburg; Erik Hermans, Middelburg; Coen van der Hilst, Koudekerke; Lisanne Joosse, Nieuw en St. Joosland; Eli sabeth Kool, Middelburg; Bart Peene, Westkapelle; Cessa Rauch, Middelburg; Monique Schukking, Koudekerke; Arjanne Sturm, Mid delburg; Ruud Verhoef, Oost Sou burg; Martijn Verhulst, Westkapel le; Stefan van de Weerdt, Vlissin gen; Mirjam van Wijk, Burgh Haamstede; Jesse van der Zanden, Grijpskerke. VWO, atheneum, profiel natuur en techniek: Mas de Miranda, Middelburg; Tobias van der Most, Middelburg; Paul Vergouwe, Mid delburg; Casper Vos, Serooskerke (w). VWO, atheneum, profiel natuur en techniek/natuur en gezond heid: Romy Aarnoutse, Koudeker ke; Eddie Nijholt, Arnemuiden; Ivo de Visser, Aagtekerke. VWO, gymnasium, profiel cul tuur en maatschappij: Alexandra van Dam Merrett, Veere; Robin Eij- lers, Vlissingen; Tabitha van der Stel, Middelburg. VWO, gymnasium, profiel eco nomie en maatschappij: Jolien van den Broeke, Serooskerke (w); Judith Herwig, Koudekerke; Harm- ke Lankhorst, Middelburg; Dani- que Ton, Vrouwenpolder. VWO, gymnasium, profiel na tuur en gezondheid: Iris Adan, Middelburg; Bastiaan Blom, Veere; Marijke van der Heijden, Ritthem; Martine Kallemeijn, Middelburg; Marjon Meulmeester, Middelburg; Tamar van Moolenbroek, Middel burg; Annemiek Schout, Middel burg; Dominique Smilde, Vlissin gen. VWO, gymnasium, profiel na tuur en techniek: Wessel van der Deijl, Oost Souburg; Sander Sleij- pen, Oost Souburg; Caroline Snoek, Vlissingen. VWO, gymnasium, profiel na tuur en techniek/natuur en ge zondheid: José van Hanegem, Middelburg; Yaïr Klazen, Gapinge; Jorg Portegies, Middelburg. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie: Bryan Besuijen, Veere; Meivin Gelens, Middelburg; Sisley de Groot, Oost Souburg; Rina Jok- hoe, Oostkapelle; Stephan Koom- an, Zoutelande; Aron Koster, Ga pinge; Johan van der Maale, Arne muiden; Deborah van der Mheen, Middelburg; Isacan Özen, Oost Souburg; Martijn Sanderse, Seroos kerke (w); Natalia Shahinyan, Vlis singen; Jerreida Tikitau, Middel burg; Robin de Visser, Vrouwen polder; Jermaine Willeboordse, Middelburg. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek: Carlos Bos, Middelburg; Marcel Christi- aanse, Serooskerke (w); Sander Da vidse, Middelburg; Robin Gideon se, Serooskerke (w); Rinon Groot- veld, Oost Souburg; Ronald Mal- jaars, Westkapelle; Mario Paauwe, Gapinge; Mark Rijnhart, Ritthem; Ruben Willeboordse, Nieuw en St. Joosland. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek: Jeroen Muis, Middelburg; Herbert van der Schoor, Middelburg; Andrew Seddon, Middelburg; Harmjan van Vliet, Middelburg; Niels Witte, Middelburg. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek: Willi am van Belzen, Arnemuiden; Va lentino Braafhart, Middelburg; Jer ry Duvekot, Vrouwenpolder; Ezra Geluk, Middelburg; Désan Huis man, Vlissingen; Danny van Kor- tenhof, Vlissingen; Jorn Niemants- verdriet, Vlissingen; Kevin Smits, Middelburg; Rudi Verkamman, Ar nemuiden; Rens de Visser, Gapin ge; Ricardo Wouters, Grijpskerke. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Stefa nie Balk, Vlissingen; Sherilyn van Belzen, Middelburg; Elize de Bruij ne, Middelburg; Joline van Burgh, Vlissingen; Sharina van Dam, Oost Souburg; Marielle Eiff Koudeker ke; Naomi Francke, Grijpskerke; Marinca Haarbosch, Middelburg; Sanne Hazenoot, Middelburg; Sa mara van Hetten, Middelburg; Eli ne Kesteloo, Koudekerke; Kelly de Looff Middelburg; Daniëlle de Looff, Serooskerke (w); Mirjam Manusama, Middelburg; Neryna Marijnissen, Middelburg; Kelly Nij- hof, Zoutelande; Claudia Patty, Middelburg; Cecilia Poortvliet, Middelburg; Samantha Poppe, Middelburg; Laura van der Rest, Grijpskerke; Shamary Sabandar, Oost Souburg; Sylvana van der Schoor, Middelburg; Margriet Si- monse, Westkapelle; Kelly Stroo, Vlissingen; Amanda van Tilborg, Oost Souburg; Anne Vader, Zoute lande; Kelly Verdonk, Middelburg; Lindsey Viergever, Vlissingen; Liz zy Volmer, Vlissingen; Berivan Yü- ce, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie: Talitha Biswane, Middelburg; Mouna Boujemaa, Middelburg; Ke vin van der Bruggen, Grijpskerke; Jasper Doorns, Vlissingen; Jacintha Flameling, Grijpskerke; Jesper Groesser, Vlissingen; Kjeld Hen- driksen, Oost Souburg; Rowena van der Horst, Arnemuiden; Niels door Ondine van der Vleuten Maurits Borghouts wist als kind al wat hij wilde wor den: militair. Zit ook een beetje in de familie. Maurits' zwager zit bij de Nationa le Reserve, een andere is beroeps. Die moet over een maand weer naar Afghanistan. En zijn vader heeft vroeger ook bij het leger ge zeten. „Die zei altijd: dat is echt iets voor jou." Klopt, zegt de Zie- rikzeeënaar. Toch is hij geen Ram- bo-type. „Ik loop gewoon in T-shirt en spijkerbroek. En als er een vechtpartij is, ben ik niet zo ie mand die vooraan staat. Al zal ik altijd voor mijn maten opkomen, natuurlijk. Waar het mij om gaat: je kunt wat doen voor de mensen. Zorgen dat ze water hebben en zo. In de pantserdivisie ben je altijd daar waar het gebeurt. Maar je zit Als er een vechtpartij is, ben ik niet zo iemand die vooraan staat niet de hele tijd in die tank, je moet ook veel lopen, handelen. Ik ben een doener." Het diploma vmbo/kader/basis van het Ostrea Lyceum in Goes heeft hij in zijn zak. In oktober gaat hij een nieuwe levensfase in, als alles meezit. „Ik moet nog een sporttest doen, maar dat zit wel goed. De medische en de psycholo gische keuring heb ik achter de rug. In oktober begint mijn oplei ding. Na een jaar ben je klaar voor uitzending. Overal waar ze me no dig hebben." Huiszoon, Middelburg; Antoine van Hulst, Biervliet; Mylene Ingel- se, Middelburg; Anisha Jhinnoe, Middelburg; Theo Kristelijn, Mid delburg; Abel Lensen, Vlissingen; Shane Mariana, Vlissingen; Clau dia Meulmeester, Oost Souburg; Angelly Montero Mosquera, Mid delburg; Lesley de Nooijer, Vlissin gen; Andy Pie, Koudekerke; Cédric Saija, Middelburg; Andy Simons, Oost Souburg; Robin Willemsen, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek: Angelo Commelin, Grijpskerke; Jacob Nieuwenhuis, Serooskerke (w); Nick Sturm, Gapinge. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek: Ruben van den Berge, Middelburg; Thij- men de Bruin, Middelburg; Jacco Cevaal, Grijpskerke; Jan Dingeman- se, Arnemuiden; Redouan Elmi- rou, Middelburg; Pieter Joosse, Middelburg; Kevin Maljaars, Oost kapelle; Ronald Poppe, Oost Sou burg; Justin Schonis, Middelburg; Jeffrey van Sluijs, Nieuw en St. Joosland; Niek Verhage, Westkapel le; Guido van Wouwe, Seroosker ke (w). VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek: Mario

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18