financieel administratief medewerker GroenRijkGoes QJobTrack.nl m/v I I Functiebeschrijving Interesse? www.werktvoorouderen.nl enthousiaste directeur Trainee Administratieve kracht Vakantiekrachten 2 VERKOOPMEDEWERKERS MA/ Productiemanager j I @■8*5 48 Zaterdag 14 juni 2008 PZC Kijk ook op Stichting Werkt voor Ouderen is met ruim 1000 medewerkers een grote zorgaanbieder op Walcheren. Voor onze afdeling Financieel Economische Zaken zoeken wij een nieuwe collega (28 - 36 uur per week). De taken van de financieel administratief medewerker zijn o.a.: factureren van verleende diensten uitvoeren van administratieve controles verzorgen van financiële overzichten assisteren bij het opstellen van begrotingen en de jaarrekening De medewerker die wij zoeken: heeft een relevant diploma op MBO-niveau heeft affiniteit en kan werken met geautomatiseerde systemen is stressbestendig, integer en betrouwbaar werkt systematisch en ordelijk Naast een passend salaris en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO WT, waaronder een eindejaarsuitkering van 4%. kijk op www.werktvoorouderen.nl onder 'vacatures' of neem contact op met dhr. E. den Boer (manager Financieel Economische Zaken), tel. 0118 - 448 420. Reacties kunnen vóór 22 juni a.s. gestuurd worden naar Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevr. M.S.A. de Goey, personeelszaken. Stichting Werkt voor Ouderen b Scholen voor Archipelschool Theo Thijssen-Paauwenburg te Vlissingen Wij zoeken iemand die: passie heeft voor het onderwijs en bewust kiest voor openbaar onderwijs; een duidelijke visie heeft op openbaar onderwijs, kwaliteitsontwikkeling en -zorg, een visie die aansluit bij die van Archipel Scholen; sturing geeft aan het onderwijskundig concept, het principe van adaptief onderwijs onderschrijft en hiermee wil werken; op een inspirerende wijze leiding geeft aan een gemotiveerd team van leerkrachten; een educatief ondernemer is; effectief en helder kan communiceren; open en betrokken is; bij voorkeur in het bezit is van het diploma schoolleider primair onderwijs; ruime ervaring heeft als directeur. Wij bieden: een school met in totaal circa 350 leerlingen en een team van 25 leerkrachten; een prettig, dynamisch, professioneel schoolklimaat; een school in beweging, met ambities; een effectieve, bovenschoolse structuur. Arbeidsvoorwaarden De nieuwe directeur wordt aangesteld in een volledig^ betrekking (één fte) met een salaris van directeur, schaal DB. Procedure Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige\directeur van Archipelschool Theo Thijssen-Paauwenburg, de heer W. Meulmeester (school: 0118 490245, privé: 0118 4s(8427) en de heer CJ. Corstanje (0118 493152), cjcorstanje@archipelscholerhol De profielschets is te lezen op www.archipelschoien.nl Schriftelijke sollicitaties voor 27 juni 2008 sturen naar: de Raad van Bestuur van Archipel Scholen, ter attentie van de heer CJ. Corstanje, Postbus 7,4380 AA Vlissingen. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 3 september. Een assessment (15 of 16 september) is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Een delegatie van ouders en personeel neemt deel aan de sollicitatiegesprekken. Seasun is een vooruitstrevende onderneming op het gebied van de teelt en handel in verse groenten. Seasun kenmerkt zich als een platte organisatie met een no-nonsense mentaliteit. Onze medewerkers zijn enthousiast, betrokken en verantwoordelijk voor hen handelen. Als team hebben zij de zorg om elke dag een goed, smaakvol en gezond product af te leveren. Ter versterking van ons team om goed de toekomst in te gaan zijn wij op zoek naar: Voor deze functie zoeken wij schoolverlaters op een MBO+/HBO niveau. Je zal een periode ervaring opdoen op onze verschillende afdelingen/productielocaties. Vervolgens kun je doorgroeien naar een commerciële, leidinggevende of een staffunctie. Je dient affiniteit te hebben met werken in een productieomgeving. Je vindt het leuk om verantwoording te nemen, je bent een doorzetter en flexibel in werktijden. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een dame die accuraat en sociaal vaardig is. Je bent verantwoordelijk voor de urenverwerking van onze arbeidskrachten. Je onder steunt met factuurcontrole en je verwerkt de orders en de transporten. Daarnaast ben je het middelpunt in het juist doorverbinden van telefoontjes en het ontvangen van klanten. Eindexamen gedaan of binnenkort zomervakantie? Je kunt gelijk aan de slag in het oogsten en sorteren van tomaten en paprika's. Seasun BV, Kreekweg 2, 4421 RV Kapelle t.a.v. Ilse Lensink sollicitatie@seasun.info www.seasun.info Interesse? Stuur je brief met CV vóór 27 juni '08 naar: GroenRijkGoes T.a.v.dhr, De Groot Nieuwe Rijksweg 2d 4472 AB 's Heer Hendrikskinderen of via mail: info@goes.groenrijk.nl Voor nadere informatie kun je contact opnemen met dhr. De Groot Tel: 0113-223359 is op zoek naar: 40 uur per week Kamerplanten/Potterie en trendafdeling Hout bestrating en blokhuttenafdeling De functie: - Presenteren, verkopen en aanvullen van artikelen - Adviseren en informeren van klanten omtrent deze producten - Bestellen en verwerken van orders Wij vragen: - Collegialiteit, enthousiasme en representativiteit - Klantgerichte en klantvriendelijke instelling/houding - Ervaring bij een tuincentrum/bouwmarkt/bloemisterij is een pré Wij bieden - Een baan met toekomstperspectief in een groeiend bedrijf - Arbeidsvoorwaarden volgens de Tuincentrum CAO - Salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie WSÊMMMi Nieuwe Rijksweg 2d 0113- 2233S9 www.groenrijk.nl Dagelijks werk maken van en voor mensen; dat is de kern waar het binnen WVS- groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkeien. De medewer kers zijn werkzaam in drie Divisies; WVS@Work, WVS Diensten en WVS Industrie. De stafdiensten van het hoofdkantoor ondersteunen de Divisies. WVS-groep, dat werkt! De Divisie WVS Industrie houdt zich bezig met groepsdetachering/ varia en procesindustrie. Deze Divisie bestaat uit drie vestigingen in Roosendaal, Bergen op Zoom en Etten-Leur. Wij zijn voor deze Divisie op zoek naar een: Productiemanager m/v (40 uur p/w) Wat verwachten we van je? Je bent verantwoordelijk voor het sociale- en productieresultaat van de aan jou toegewezen afdelingen en voor de voortgang en efficiënte uitvoering van de productie, productiemethoden en productiemiddelen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de afdelingsdoelstellingen en voor de realisatie van het business-unit plan. (Je geeft direct leiding aan de werkleiding en indirect aan de mensen van de productie). Je profiel Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau (functiegere- lateerd) en over kennis op het gebied van bedrijfsprocessen en het geldende kwaliteitssysteem. Verder beschik je over bedrijfs kundig inzicht, heb je minimaal driejaar leidinggevende ervaring in een productieomgeving en heb je affiniteit met de doelgroep. Wat kun je van ons verwachten? Je kunt rekenen op een marktconform salaris dat afhankelijk is van je leeftijd, opleiding en ervaring. Daarnaast heeft WVS-groep aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren? Meer informatie over deze vacature kun je verkrijgen via de heer Ruud de Vreede, Business Unit Manager WVS Industrie, telefoon 0165- 587800. Richt je sollicitatiebrief of e-mail binnen twee weken na verschijning van deze advertentie aan de heer Sjaak Snepvangers, P&O-adviseur WVS Industrie, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal (e-mail: algemeen@wvsgroep.nl). Uitgebreide informatie over deze vacature staat op onze website: www.wvsgroep.nl Bosstraat 81, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email algemeen@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 182