Geslaagd- Calvijn College Middelburg Calvijn College Tholen PZC Vrijdag 13 juni 2008 1 7 Nelleke Janse, Meliskerke; Stefano Lintvelt, Arnemuiden; Ingrid Mat- thijsse, Meliskerke; Jacyntha Me- ijers, 's-Gravenpolder; Christa Nieuwenhuijse, Borssele; Jaco- rriien Nieuwenhuijse, Oostdijk; Heidi Rovers, Krabbendijke; Marjo- rie Steketee, Yerseke; Maurice Uijl, Scherpenisse; Erwin Verhelst, Zaamslag; Manuela Walhout, Krab bendijke; Petra Westerbeke, Bors sele; Judith Willemse, Meliskerke; Marijke Witsel, Krabbendijke Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Pauli ne Andriesse, Scherpenisse; Joëlle Baaijens, Kapelle; Bas van Beelen, Oud-Vossemeer; Mathilde van Bel- zen, Arnemuiden; Gerlinda Boen der, Krabbendijke; Gerrit-Jan van den Bosse, Lewedorp; Pim de Brui ne, Zierikzee; Giovanni de Calla- fon, Goes; Matthea Corbijn, Mid delburg; Andrea Dingemanse, Oost-Souburg; Carina Duerink, Zaamslag; Marlise Elenbaas, Scher penisse; Mirjam Faasse, Westkapel le; Christina Harinck, Kapelle; Mar jan van Horssen, Arnemuiden; Nellianne Houmes, Middelburg; Je- 11e Jacobse, 's-Gravenpolder; Loui se Janse, Middelburg; Marije Janse, Nieuw en Sint-Joosland; Sabine Joosse, Aagtekerke; Merlijne Kunst, Sint-Philipsland; Jacqueline de Landmeter, Yerseke; Andrea de Leeuw, Krabbendijke; Gerald Lob- bezoo, Krabbendijke; Denise Lute- ijn, Krabbendijke; Emma Nijsse, Middelburg; Miranda Poortvliet, Kortgene; Cora Reitsma, Sint-Phi- lipsland; Mariska Schaefiër, Oostka- pelle; Nicolien Schrijver, 's-Graven- polder; Heidi Slingerland, Bos koop; Cobi de Smit, Middelburg; Saskia Spruijt, Meliskerke; Thama- ra Steketee, Yerseke; Willemien Steketee, Yerseke; Marinda Tijssen, Scherpenisse; Jessie Ventevogel, Arnemuiden; Jorina de Visser, Aag tekerke; Relinde de Visser, Aagte kerke; Elina de Water, Krabbendij ke; Danielle van der Wekken, Brui- nisse; Elma Westerbeke, Borssele; Carin Wisse, Kapelle; Elize Wisse, Aagtekerke; Ria Wisse, Krabbendij ke; Willeke de Wolf, Middelburg. Praktijkonderwijs: Corné Bou- wens, 's-Gravenpolder; Jan-Paul van den Ende, Borssele; Jordi Faas- se, Westkapelle; Elma van Liere, Baarland; Lourens Louws, Kapelle; Ilona de Munck, Middelburg; Ste ven Oehlers, Middelburg; Marian ne Otte, Nieuwerkerk; Simone de Visser, Hoek. Vmbo, theoretische leerweg, economie: Fransien Dekker, Nieuw en St. Joosland; Christian Hofman, Arnemuiden; David Jan se, Middelburg; Miranda Meer man, Arnemuiden; Alitha de Meul- meester, Arnemuiden; Evelien Minderhoud, Aagtekerke; Niels-Pieter Moens, Nieuw en St. Joosland; Stefan Poppe, Melisker ke; Jeanine de Ridder, Middelburg; Jorieke Rottier, Vlissingen; Ma- rie-Ellen Schroevers, Arnemuiden; Joey Siereveld, Arnemuiden; As- trid Slump, Oost-Souburg; Maria de Visser, Middelburg; Jacoline van der Weele, Arnemuiden. Vmbo, gemengde leerweg, eco nomie: Remco van Belzen, Arne muiden; Margje Boogaard, Middel burg; Jan-Rico van den Engel, Ar nemuiden; Mariëlle Hendrikse, Westkapelle; William Keyts, Mid delburg; Sander Koole, Middel burg; René de Landmeter, Veere; Ivonne van Luijk, Oost-Souburg; George Marteijn, Arnemuiden; Linda Moens, Arnemuiden; Wil- ly-Anne de Nooijer, Arnemuiden; Adriaan Prinsen, Middelburg; Gui- do de Ridder, Arnemuiden; Eline Verhage, Oost-Souburg; Jonathan de Voogd, Meliskerke. Vmbo, theoretische leerweg, techniek: Pieter Louws, Vlissin gen; Frans Willem van der Maas, Vlissingen; Armando Murre, Vlis singen; Arjen Poppe, Meliskerke; Bart Schot, Aagtekerke; Michiel de Visser, Aagtekerke; Rien Visser, Ar nemuiden. Vmbo, gemengde leerweg, tech niek: Arnold Corbijn, Middelburg; Henk Lokerse, Arnemuiden; Step- han Vogel, Oost-Souburg. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn: Gerdine Marte ijn, Arnemuiden; Lianne Ovaa, Rit- them; Joanne de Ridder, Arnemui den; Suzanne de Visser, Aagteker ke; Caroline Wisse, Meliskerke. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Jolien van Belzen, Ar nemuiden; Suzanne Bostelaar, Ar nemuiden; Willemieke Jeras, Arne muiden; Mirjam Keijts, Oostkapel- le; Maarten Koppejan, Meliskerke; Carina Lievense, Westkapelle; Jas mijn Maljaars, Oostkapelle; Heidy Maranus, Meliskerke; Alinda Meul- meester, Vlissingen; Caroline Quist, Westkapelle; Marije Tui nier, Aagtekerke; Maaike Verheij, Middelburg; Marjolijn Walhout, Vlissingen; Mirna Wisse, Melisker ke. Vmbo, theoretische leerweg, economie: Christianne Brink man, Sint-Maartensdijk; Anne Va der, Tholen. Vmbo, gemengde leerweg, eco nomie: Janco Bout, Tholen; Trudy Dekker, Sint Philipsland; Corinne van den Doel, Poortvliet; Marinda Duijzer, Sint-Annaland; Niels Heij- boer, Sint-Annaland; Ard-Jan Prins, Tholen; Jan Ruben, Tholen; Mariska Schot, Tholen; Rob Vroeg- op, Scherpenisse; Sander van der Welle, Dinteloord. Vmbo, gemende leerweg, tech niek: Rick van de Breevaart, Tho len, Richard Cornelisse, Tholen; Daan de Groen, Tholen; Peter Hoek, Tholen; Matthijs Klippel, Scherpenisse; Peter Kramer, Tho len; William Quist, Tholen; Lou rens Riemens, Oud-Vossemeer; Joost Schot, Tholen; Colin van der Slikke, Scherpenisse; Leander Struijk, Sint-Maartensdijk; Har- men Verwijs, Tholen; Bart de Wit te, Sint Philipsland. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn: Kees Baaij, Tho len; Elles van den Berge, Tholen; Marieke Cornet, Scherpenisse; Geert-Jan Franssen, Scherpenisse; Nathalie van de Merbel, Tholen; Johanna Pronk, Oud-Vossemeer; Nelleke Snoei, Poortvliet; Naomi Verbruggen, Tholen. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Marjolein Aarnoudse, Tholen; Adriënne Boekhout, Tho len; Elwina den Braber, Stavenis- se; Laurien van Dijke, Sint-Anna land; Jacobi Duine, Oud-Vosse meer; Pauline Geuze, Tholen; Lin da Geuze, Tholen; Anneke van Gorsel, Oud-Vossemeer; Johanna van Haaften, Sint-Maartensdijk; Elise Hoek, Sint Philipsland; Patri cia Ista, Sint-Maartensdijk; Corine Jansen, Tholen; Mare Koopman, Sint-Maartensdijk; Corine Moer land, Sint-Annaland; Daniëlle de Rijke, Scherpenisse; Kailey Scher penisse, Sint-Annaland; Corinda Zwagemaker, Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17