M CAD-tekenaar m/v Beleidsmedewerker Civieltechniek (water) m/v meijers sxaaiiiouw dv Banen QJobTrack.nl Leuk werk staat op onze agenda. Ook op die van jou? Westvoorne Recreatiegemeente Juridisch Medewerker m/v 1. Konstruktiebankwerkers 2. Montagemedewerkers www.meijers-staalbouw.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 14 juni 20081 41 Het Zuid-Hollandse Westvoorne ligt aan de kust dichtbij Rotterdam en is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente. De gemeente telt iets meer dan 14.000 inwoners, verdeeld over Oostvoorne, Rockanje en Tinte. 36 uur per week, vacaturenummer G.16, max. 3.027,-- bruto per maand (schaal 8 bij 36 uur per week) 36 uur per week, vacaturenummer G.08, max. 3.800,- bruto per maand (schaal 10 bij 36 uur per week) Voor een ervaren kracht biedt ons beloningsbeleid nog extra financiële ruimte! Als CAD-tekenaar vervaardig, muteer en beheer je de digitale kaarten en tekeningen voor voornamelijk civiel- en cultuurtech nische toepassingen. Je coördineert en beheert de geautomati seerde beheersystemen en hebt de zorg voor de gemeentelijke Grootschalige Basiskaart. Ook overige voorkomende werkzaam heden binnen de afdeling vallen binnen jouw takenpakket. Je beschikt over een mbo-opleiding en hebt kennis van civiel techniek en/of geodesie en vastgoed- en beheersystemen. Je hebt affiniteit met geautomatiseerd CAD-werk en bent in het bezit van een eigen motorvoertuig en rijbewijs B. Het accent van de functie beleidsmedewerker Civieltechniek ligt op het initiëren, ontwikkelen, adviseren over en uitvoeren van het beleid op het gebied van beheer (afval)water en het realiseren van de daaruit voortvloeiende (civieltechnische) projecten. Daarnaast geef je leiding aan omvangrijke c.q. specifieke projecten en begeleid je de besteksvoorbereiding en uitvoering van (her)inrichting woonwijken, rioolaanleg en -vervangingen en waterbeheerprojecten. Je beschikt over een hbo-opleiding civiele techniek, waarbij kennis op het gebied van riolering, waterbeheer en civiel techniek essentieel is. Je bent goed geïnformeerd over maat schappelijke en politieke ontwikkelingen of andere omgevings factoren en benut deze kennis effectief voor eigen functie of organisatie. Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden is een pre. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief inclusief cv vóór 30 juni 2008 onder vermelding van het vacaturenummer naar het college van Burgemeester en Wethouders van Westvoorne, Postbus 550, 3235 ZH Rockanje. Per e-mail reageren kan ook: mvpelt@westvoorne.nl. Meer informatie? Ais je meer informatie wilt over deze functies, kun je contact opnemen met het hoofd bureau Civieltechniek, de heer Valk. Hij is bereikbaar op telefoonnummer (0181) 40 80 54. De complete functiebeschrijvingen, onze uitstekende arbeids voorwaarden en onze bedrijfscultuur, vind je op onze website www.westvoorne.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. het Juridisch Stichting het Juridisch Loket Is erop gericht om de burger op een open en transparante manier gratis hoogwaardige juridische informatie en advies te verstrekken. Het Juridisch Loket is er voor alle burgers die niet zelf de toegang tot het recht weten te vinden, waarbij kwetsbare groepen in de samenleving, zoals ouderen, laagopgeleiden, mensen met beperkte sociale vaardigheden en personen met een andere culturele achtergrond, speciale aandacht hebben. Het Juridisch Loket is een zakelijke betrouwbare gesprekspartner die de weg wijst in het recht en tevens een rol speelt in het aanbieden van alternatieve geschillenbeslechting. De organisatie is ambitieus, staat midden in de maatschappij en biedt zijn medewerkers een stimulerende werkom geving. Het Juridisch Loket is een landelijk werkende organisatie met dertig vestigingen. Wij zijn voor de vestiging, per 1 juli a.s., op zoek naar een: 32 uur per week Als Juridisch Medewerker verleen je zelfstandig hulp aan klanten door middel van vraagverhel- dering en het beantwoorden van uiteenlopende hulpvragen. Afwisselend verstrek je telefonisch, aan de balie of op het spreekuur op adequate en juiste wijze juridische informatie en advies aan klanten. Indien noodzakelijk, verwijs je gericht naar externe deskundigen en organisaties. Daarnaast verzorg je de correcte registratie van klantcontacten. Als professional consulteer je regelmatig collega's en lever je vanuitje eigen deskundigheid een bijdrage aan de professionali sering van de organisatie. Functie eisen Een voltooide HBO opleiding HBO Recht, Sociaal Juridische Dienstverlening/Nederlands Recht of WO Rechten; Bij voorkeur werkervaring binnen de juridische dienstverlening; Ervaring en affiniteit met applicaties en ICT; Goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden; Analytische vaardigheden en oordeelsvorming; Klantgerichtheid; Overtuigingskracht en zelfvertrouwen. Salaris De functie van Juridisch Medewerker is ingeschaald in schaal H van de CAO Rechtsbijstand 2.342,00 tot maximaal 3.200,00 op basis van 36 uur per week. Informatie en reactie Voor extra informatie over de functie kun je contact opnemen met Tineke Fonse, Vestigingsmanager Middelburg, telefoon 0118-652010. Als je wilt solliciteren, stuur dan je brief en CV vóór 24 juni a.s. naar Stichting het Juridisch Loket, t.a.v. Tineke Fonse, Postbus 35, 4330 AA in Middelburg of e-mail naar tfonse@juridischloket.nl 1___ De Meijers Groep bestaat uit een aantal werkmaatschappijen, elk met hun eigen activiteiten. Deze bestaan hoofdzakelijk uit het ontwerpen, engineering, produceren en monteren van staalconstructies. Deze soms zeer bijzondere constructies worden op locatie gemonteerd, alsmede de dak- en gevelbekledingssystemen. Andere activiteiten zijn, het ontwerpen en realiseren van turn-key projecten, ontwikkelen van bedrijfsterreinen. De Meijers Groep beschikt over een eigen materieel- en onderhoudsdienst. Het personeelsbestand bestaat uit ca. 80 vaste medewerkers. Meijers Staalbouw B.V. is een onderdeel van de Meijers Groep. acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld In verband met de toenemende groei van de diverse werkmaatschappijen zijn wij op zoek naar een aantal enthousiaste medewerkers. Hierdoor zijn de volgende vacatures ontstaan staalconstructie, dak- en gevelbekleding Wij bieden: goed salaris, passend bij ervaring en opleiding, volgens CAO metaalnijverheid uitdagende functies in een afwisselende en no nonsens werkomgeving mogelijkheid voor het volgen van cursussen Heb je interesse en wil je meer weten over de Meijers Groep kijk dan op onze website. Sollicitaties kunnen gericht worden aan: Meijers Staalbouw B. V. Dhr. H.L. Meijers (dir.) Postbus 25 4353 ZG Serooskerke(W) Bellen of mailen kan ook. tel. 0118-592320 e-mail: info@meijers-staalbouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 175