Webmaster Banen Bedrijfsleider/instructeur (Q| JobTrack.nl Grontmij WATERKLERK MA/ Geïnspireerde constructeurs en constructietekenaars planning connecting respecting the future 36 I Zaterdag 14 juni 2008 PZC Kijk ook op Grontmij, opgericht ir» 1915, is een multidisciplinair advies- en ingenieursbureau. Met ruim 8.000 pro fessionals actief op het gebied van milieu, water, energie, bouw, industrie en infrastructuur. Wij willen de beste lokale dienstverlener zijn in Noordwest-Europa en meerwaarde leveren op het hele traject van ontwerp, advisering, engineering, contracting en management van multidisciplinaire projecten. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen en partijen in regio's bij elkaar te brengen en met elkaar te verbinden. Wij doen dat met respect voor de omgeving, voor onze klanten en voor elkaar. Grontmij heeft een notering aan de Effectenbeurs van Euronext Amsterdam. Voor het team Constructies in Roosendaal zijn we op zoek naar: Voor volledige functieomschrijvingen en overige functies bij Grontmij kun je kijken op www.werkenbijgrontmij.nl Het team Constructies van onze vestiging in Roosendaal kent een collegiale sfeer waarin onderlinge samenwerkingondersteuning en kennisuitwisseling veelvuldig plaatsvindt. Om een kwalitatief en duurzaam advies te kunnen leveren en daarbij ook vooraan te kunnen lopen in nieuwe ontwikkelingen hechten wij veel waarde aan de opleiding en begeleiding van onze mensen. Er wordt door het team gewerkt aan een breed scala van projecten. Een van deze werken is bijvoorbeeld het spraakmakende meerjaren project De Baveise Berg. Hier wordt op een voormalige vuiistort een groot leisurepark gebouwd. Het team Constructies is hier vanwege de bijzondere funderingswijze al in een zeer vroeg stadium nauw bij betrokken. De leden van het team zijn zich zeer bewust van hun verantwoordelijke taak ten aanzien van kwaliteit, constructieve veiligheid en duurzaamheid. Ons aanbod Een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interessant en uitdagend werk Een pragmatische organisatie met een informele en collegiale bedrijfscultuur Ruimte voor eigen initiatief Uitstekende loopbaanmogelijkheden Inlichtingen Voor meer informatie met betrekking tot boven staande vacature kun je contact opnemen met Marloes Janknegt, Recruiter Grontmij Cluster Zuid, T 040 265 42 77. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien we graag binnen twee weken tegemoet. Deze kun je richten aan: Grontmij Nederland B.V. Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. Marloes Janknegt Postbus 1265 5602 BG Eindhoven E-mail: marloes.janknegt@grontmij.nl Ovet Shipping B.V. is een scheepvaart agentschap met vestigingen in Terneuzen en Vlissingen Voor de vestiging in Terneuzen zijn wij op zoek naar een De waterklerk voert alle voorkomende werkzaamheden uit voor zeeschepen die voor onze opdrachtgevers de havens van Terneuzen en Vlissingen aanlopen. Functieprofiel opleiding op MBO-niveau goede kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift klantgericht ingesteld representatief voorkomen u kunt goed zelfstandig en accuraat werken u bent bereid cursussen/opleidingen te volgen i.v.m. de noodzakelijke vakkennis u bent in het bezit van een rijbewijs en een auto De waterklerk werkt onder de dagelijkse leiding van de Coördinator Maritieme Dienstverlening. De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst, volgens een ploegenschema, verricht. De functionaris woont in de omgeving van Terneuzen. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 27 juni 2008 richten aan OVET SHIPPING B.V., Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN, Afdeling Personeelszaken De afdeling Communicatie en PR van Zuidwester zoekt een voor 18 uur per week. Functie informatie: Internet speelt een belangrijke en nadrukkelijke rol als communicatiemiddel van en naar onze medewerkers, cliënten en relaties. Naast de website, intranet en extranet, zijn meerdere sites in gebruik voor verschillende onderdelen van de organisatie. Als Webmaster ben je verantwoordelijk voor het aanbieden, beschikbaar houden en ontwikkelen van diverse websites en -applicaties (internet, intranet en extranet) van Zuidwester. Je implementeert technische en creatieve functionaliteiten en je voert inhoudelijke updates op de systemen uit. Tevens draag je zorg voor het technische beheer van de sites. Wij vragen: Een webmanager met minimaal HBO werk -en denk niveau en twee jaar werkervaring. Verder is het belangrijk datje ervaring en kennis hebt van content Management Systemen en met HTML, Java Script, PHP en ASP. Je hebt basiskennis van netwerken en servers, basiskennis van databases, MS SQL, MY SQL en Access, kennis van zoekmachineoptimalisatie technieken (SEO). Je hebt bij voorkeur affiniteit met grafische programmatuur, zoals Photoshop. Je beheersing van de Nederlandse taal is goed en je toont initiatief, brengt ideeën in en bent resultaat-, en servicegericht. Wij bieden een dienstverband in een enthousiaste werkomgeving met een informele sfeer. De webmanager krijgt de mogelijkheid om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de afdeling Communicatie en PR in een veranderende organisatie. Bij een fulltime werkverband bedraagt het maximumsalaris 2696,-bruto per maand (schaal 45 CAO Gehandicaptenzorg). Groen Industrie Integratie In de Kanaalzone bij Terneuzen is een glastuinbouwgebied van 400 ha in ontwikkeling, waar een groot aantal mensen werk zal vinden. Om mensen met afstand tot de arbeidsmarkt kansen te bieden op een baan in de glastuinbouw, wordt er een Voor- lichtings- en Opleidingscentrum neergezet. In dit centrum zullen kandidaten voorbereid en opgeleid worden voor een baan in de glastuinbouw. Het centrum zal bestaan uit een kas van 0,6 ha en een bedrijfsgebouw van 800 m2. Er zullen toma ten en/of paprika's worden gekweekt. Dethon, het reïntegratie- bedrijf van Zeeuws Vlaanderen, voert de regie over het centrum. Voor dit centrum zijn we op zoek naar een 'pionier' als Functie-inhoud: De bedrijfsleider is verantwoordelijk voor de teelt en het beheer en onder houd van de kas. Daarnaast is de bedrijfsleider het eerste aanspreekpunt voor bedrijven in de buurt voor het plaatsen van medewerkers en geeft instructie aan de mensen in opleiding en leiding aan een drietal vaste medewerkers. Functie-eisen: aantoonbare werkervaring in de glastuinbouw, m.n. in de teelt van tomaten en paprika's; affiniteit met het geven van instructie in het vakgebied; geschoold instructeur of bereid tot het volgen van een cursus instructeur; in het bezit van het rijbewijs B; vakinhoudelijk en didactisch competent; klantgerichte en commerciële instelling; flexibele werkhouding en organisatietalent; bereidheid om buiten de reguliere werktijden te werken. Benoeming: Het betreft een tijdelijk dienstverband van een jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet in een vast dienstverband. Salaris maximaal 3.216,00 per maand. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Telefonische informatie wordt verstrekt door de heer Gijs van den Berg, bedrijfsmanager Dethon Industrie Terneuzen (0115 - 675250). Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 23 juni 2008 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Sollicitatie en informatie Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van een cv, kun je vóór 30 juni 2008 a.s., richten aan Stichting Zuidwester, afdeling PO&O, postbus 16, 3240 AA, Middelharnis. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Annette van der Wulp, tel. 0187 89 8995. zorgcoopèratie nedertand Zuidwester is lid van Zorgcoöperatie Nederland. De individuele vraag van de cliënt vormt hierbij hel uitgangspunt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 170