Porselein- technicus1 'i JobTrack.nl VV COMMERCIEEL DIRECTEUR die meer kan èn wil qL dethon Partime Kijk ook op PZC Zaterdag 14 juni 2008] 31 Hl Wij zijn een succesvolle detailhandelsonderneming in Zuidwest Nederland die uniek is in de supermarktwereld. De twee winkelformules die wij hebben zijn: Agrimarkt Supermarkt enAgriland (vakdiscounter voor tuin, huisdier en plant). Deze formules worden in 8 vestigingen geëxploiteerd waaronder 5 supermarkten. Bij ons bedrijf werken ruim 500 medewerkers in een levendige en afwisselende omgeving. We hebben een kleine en flexibele organisatie waar wekelijks tienduizenden klanten komen. Agrimarkt is een volle dochter van de landbouwcoöperatie CZAV te Wemeldinge. Agrimarkt BV Postbus 404,4460 AV Goes www.Agrimarkt.nl rL.V MB Agrimarkt BV is per direct op zoek naar een SUPERMARKT Het werk Het betreft een fulltime functie met de verantwoordelijkheid voor de ontwikkeling en uitvoering van het commerciële beleid. De verantwoordelijkheden In uw rol als commercieel directeur formuleert u de uitgangspunten en draagt u zelf actief bij aan de uitvoering.Verder geeft u leiding aan een eigen team van medewerkers, die zich bezig houdt met: Formuleontwikkeling en -beheer Inkoop en Category-management Onroerend goed beheer en expansie Functie-eisen HBQ+/Academisch werk- en denkniveau op commercieel gebied Teamplayer Inspirator en Motivator Excellerend communicator Energiek en systematisch werkend Servicegericht en probleemoplossend Stressbestendig Visionair en ervaren op het vakgebied van de foodretailbranche Ondernemer en onderhandelaar'pur sang' Ons aanbod Zeer zelfstandige positie met verantwoordelijkheid Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie De functionaris wordt geacht te (gaan) wonen binnen het werkgebied van de onderneming. Een volledige functiebeschrijving en -profiel is te downloaden vanaf onze website. Uw sollicitatie Uw brief en CV ontvangen wij graag uiterlijk op 24 juni 2008. U kunt uw sollicitatie per post of email sturen ter attentie van Stefan van der Linden, hoofd personeel en organisatie: Svd.Linden@CZAV.nl Een assessment behoort tot de procedure. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heerAntoon van Vugt, algemeen directeur CZAV/Agrimarkt BV, telefoon 06-49879814. Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 900 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstel ling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achter stand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen, Postbezorging en Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratie trajecten. Binnen Dethon Diensten worden nieuwe activiteiten ontwikkeld, zoals schoonmaak. Functie-inhoud: Het geven van leiding aan enkele ploegen schoonmakers (deels in oprichting en opleiding). Is verantwoordelijk voor de uitvoering van de contractueel vastgelegde schoonmaaktakën bij objecten en de interne schoonmaakwerk- zaamheden bij Dethon. Functie-eisen: kennis van en ervaring in schoonmaakactiviteiten en werkvoorbereiding; passende opleiding, zoals de SVS-kaderopleiding; leidinggevende ervaring; goed in organiseren en motiveren; goede communicatieve vaardigheden op alle niveaus. Salaris: Inschaling afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het gaat om een dienstver band bij Viaflex BV. In eerste instantie voor een jaar. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Stroo, bedrijfsmanager Nieuwe Diensten (0115-675264). Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 28 juni 2008 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Dental Goes Wij persen elke prothese met high-impact kunststof. Door deze kunststof toe te passen zijn de prothesen veel moeilijker breekbaar en is de algehele kwaliteit beter. Luxe prothese- werk met transparant palatum en meer-kleuren- rand is ons toevertrouwd. De kennisoverdracht en samenwerking combineren we met een open werksfeer. Wat we nodig hebben zijn medewerkers die met beide benen op de grond staan, in een team kunnen werken en affiniteit hebben met handvaardige werkzaamheden. Onze klanten zijn tandartsen uit de regio. De uiteindelijke eindgebruiker is de patiënt. Om een zo hoog mogelijke kwaliteit te garanderen zorgen wij ook dat al onze medewerkers op de hoogte blijven van de nieuwste ontwikkelingen. Het aantal uren is in overleg vast te stellen, maar ook een fulltime werkweek (38 uur) is bespreekbaar. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met cv naar: Dental Goes T.a.v. de heer C. Nuijten Van de Spiegelstraat 56, 4461 LN Goes (S.v.p. alleen schriftelijk solliciteren. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) c.nuijten@excent.eu www.excent.eu Helpende handen voor mooie tanden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 163