•Geslaagd Geslaagd! Klaar voor de Calvijn College Goes 14 Vrijdag 13 juni 2008 PZC De eindexamens zijn achter de rug, de diploma's uitgereikt. Zoals elk jaar publiceert de PZC de lijst met geslaagden van de scholen in Zeeland en van de Zeeuwse leerlingen van scholen in Bergen op Zoom en Coeree-Overflakkee. Zeven jongeren vertellen verder over hun plannen voor de toekomst. foto's: Mechteld Jansen teksten: Ondine van der Vleuten, Selma Osman en Ton van den Nouweland Agnieta Francke: biomedische we tenschappen, pag. 16 en 17 Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Nadine van de Beek, Borsse- le; Tieneke Blok, 's-Gravenpolder; Ali- ne den Boer, Ouwerkerk; Mariska Bostelaar, Kapelle; Gerco Braamse, Goes; Harmen Don, Goes; Thea Doo- ge, Oosterland; Cornalie Flikweert, Sluiskil; Rosanne Flikweert, Goes; Lennard Geluk, Goes; Lizeth Geluk, 's-Gravenpolder; Leendert van Heuke- lom, Nieuwerkerk; Annelies Hoogeste- ger, 's-Gravenpolder; Tinie Hout, Oos terland; Marieke van Houte, Goes; Es ther Houterman, 's-Gravenpolder; Ma rieke de Keijzer, Noordgouwe; Marina de Kok, Wolphaartsdijk; Leon Koppe laar, Kapelle; Judith van Liere, Borsse- le; Jantine van der Maas, 's-Gravenpol der; Suzanne van der Maas, 's-Graven- polder, Marianne Meeuwse, Borssele; Rosa Post, Zierikzee; Anne Riemens, Terneuzen; Heieen de Schipper, Ka pelle; Wiebren Visser, Goes. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn: Christien Beeke, Hoede- kenskerke; Jeanet Berman, Kapelle; Caroline Butijn, Borssele; Petra de Goffau, 's-Gravenpolder; Joanne van 't Hofïj Oosterland; Gemma Kooij- man, 's-Gravenpolder; Roelien de Kor- ne, 's-Gravenpolder, Nelleke van Ma nen, Kapelle; Erna Mol, 's-Heer Abts- kerke; Janneke Molenaar, Goes; Rian- ne Oppeneer, Terneuzen; Davine Slabbekoorn, Goes; Alinda Verdonk, 's-Gravenpolder; Mary Walhout, Wolphaartsdijk; Sharon Zegers, Zaam- slag. Vmbo, gemengde leerweg, tech niek: Marnick de Bat, Hoek; Rinus Boot, Goes; Henri Hollebrandse, Goes; Marijn van der Maas, Burgh-Haamstede; Ardjan Midavaine, Kloetinge; Arjen Zwanenburg, Goes. Vmbo, theoretische leerweg, tech niek: Arjan Braam, 's-Gravenpolder; Gerbert van Genderen, Kapelle; Mark de Graaf, Wolphaartsdijk; Jaap Hoek man, Hoedekenskerke; Nick Moeren hout, Kapelle; Johan van der Schelde, Scharendijke; Frederik Spaanderman, Goes; Willem-Jan van Vliet, Kapelle; Sander de Wit, Nieuwerkerk. Vmbo, gemengde leerweg, econo mie: Paulo van Bezooijen, Goes; Wianka Butijn, Wilhelminadorp; Henk van Dalfsen, Baarland; Elise Dorst, Kapelle; Carolien Duijnhou- wer, Goes; Dick Geuze, Nieuwerkerk; Pleuni-Marie de Haan, 's-Gravenpol der; Stefan Hartog, Goes; Jeroen van der Have, Oosterland; Reinier Hooge- steger, 's-Gravenpolder, Daan Janse, 's-Gravenpolder; Herman van der Me- ij, Goes; Nadine Moeleker, 's-Graven- polder; Marien Moerdijk, Goes; San- der Polak, Kapelle; William de Visser, 's-Gravenpolder; Peter Vos, 's-Graven- polder; Mayke de Waal, 's-Gravenpol- der; Peter Wagenaar, 's-Gravenpolder, Martina Walhout, Kapelle; Andrea Witte, Borssele. Vmbo, theoretische leerweg, econo mie: Wilfred Beij, 's-Gravenpolder, Aline Bouwman, Nieuwerkerk; Wou ter van Cadsand, Biervliet; Maurice den Hollander, Goes; Hubrecht Janse, 's-Gravenpolder; Annemarie Koom- an, Kapelle; Mieke van Leeuwen, Ka pelle; Maurits Pieper, Oosterland; Coen de Rijke, Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 14