•Geslaagd
Geslaagd! Klaar voor de
Calvijn College
Goes
14 Vrijdag 13 juni 2008 PZC
De eindexamens zijn achter
de rug, de diploma's
uitgereikt. Zoals elk jaar
publiceert de PZC de lijst
met geslaagden van de
scholen in Zeeland en van
de Zeeuwse leerlingen van
scholen in Bergen op Zoom
en Coeree-Overflakkee.
Zeven jongeren vertellen
verder over hun plannen
voor de toekomst.
foto's: Mechteld Jansen
teksten: Ondine van der Vleuten,
Selma Osman en Ton van den
Nouweland
Agnieta Francke: biomedische we
tenschappen, pag. 16 en 17
Vmbo, gemengde leerweg, zorg en
welzijn: Nadine van de Beek, Borsse-
le; Tieneke Blok, 's-Gravenpolder; Ali-
ne den Boer, Ouwerkerk; Mariska
Bostelaar, Kapelle; Gerco Braamse,
Goes; Harmen Don, Goes; Thea Doo-
ge, Oosterland; Cornalie Flikweert,
Sluiskil; Rosanne Flikweert, Goes;
Lennard Geluk, Goes; Lizeth Geluk,
's-Gravenpolder; Leendert van Heuke-
lom, Nieuwerkerk; Annelies Hoogeste-
ger, 's-Gravenpolder; Tinie Hout, Oos
terland; Marieke van Houte, Goes; Es
ther Houterman, 's-Gravenpolder; Ma
rieke de Keijzer, Noordgouwe; Marina
de Kok, Wolphaartsdijk; Leon Koppe
laar, Kapelle; Judith van Liere, Borsse-
le; Jantine van der Maas, 's-Gravenpol
der; Suzanne van der Maas, 's-Graven-
polder, Marianne Meeuwse, Borssele;
Rosa Post, Zierikzee; Anne Riemens,
Terneuzen; Heieen de Schipper, Ka
pelle; Wiebren Visser, Goes.
Vmbo, theoretische leerweg, zorg
en welzijn: Christien Beeke, Hoede-
kenskerke; Jeanet Berman, Kapelle;
Caroline Butijn, Borssele; Petra de
Goffau, 's-Gravenpolder; Joanne van
't Hofïj Oosterland; Gemma Kooij-
man, 's-Gravenpolder; Roelien de Kor-
ne, 's-Gravenpolder, Nelleke van Ma
nen, Kapelle; Erna Mol, 's-Heer Abts-
kerke; Janneke Molenaar, Goes; Rian-
ne Oppeneer, Terneuzen; Davine
Slabbekoorn, Goes; Alinda Verdonk,
's-Gravenpolder; Mary Walhout,
Wolphaartsdijk; Sharon Zegers, Zaam-
slag.
Vmbo, gemengde leerweg, tech
niek: Marnick de Bat, Hoek; Rinus
Boot, Goes; Henri Hollebrandse,
Goes; Marijn van der Maas,
Burgh-Haamstede; Ardjan Midavaine,
Kloetinge; Arjen Zwanenburg, Goes.
Vmbo, theoretische leerweg, tech
niek: Arjan Braam, 's-Gravenpolder;
Gerbert van Genderen, Kapelle; Mark
de Graaf, Wolphaartsdijk; Jaap Hoek
man, Hoedekenskerke; Nick Moeren
hout, Kapelle; Johan van der Schelde,
Scharendijke; Frederik Spaanderman,
Goes; Willem-Jan van Vliet, Kapelle;
Sander de Wit, Nieuwerkerk.
Vmbo, gemengde leerweg, econo
mie: Paulo van Bezooijen, Goes;
Wianka Butijn, Wilhelminadorp;
Henk van Dalfsen, Baarland; Elise
Dorst, Kapelle; Carolien Duijnhou-
wer, Goes; Dick Geuze, Nieuwerkerk;
Pleuni-Marie de Haan, 's-Gravenpol
der; Stefan Hartog, Goes; Jeroen van
der Have, Oosterland; Reinier Hooge-
steger, 's-Gravenpolder, Daan Janse,
's-Gravenpolder; Herman van der Me-
ij, Goes; Nadine Moeleker, 's-Graven-
polder; Marien Moerdijk, Goes; San-
der Polak, Kapelle; William de Visser,
's-Gravenpolder; Peter Vos, 's-Graven-
polder; Mayke de Waal, 's-Gravenpol-
der; Peter Wagenaar, 's-Gravenpolder,
Martina Walhout, Kapelle; Andrea
Witte, Borssele.
Vmbo, theoretische leerweg, econo
mie: Wilfred Beij, 's-Gravenpolder,
Aline Bouwman, Nieuwerkerk; Wou
ter van Cadsand, Biervliet; Maurice
den Hollander, Goes; Hubrecht Janse,
's-Gravenpolder; Annemarie Koom-
an, Kapelle; Mieke van Leeuwen, Ka
pelle; Maurits Pieper, Oosterland;
Coen de Rijke, Terneuzen.