Spruijt transport Werken in de logistiek 'Hz™' Zoekt u personeel? h'hhiihimuüj 9.150 kg 4,270 I 2.393 cuft Gebruik de kracht van de combinatie! (Qfc JobTrack Gezocht: logistieke talenten van de toekomst lodmt i- ê&Stuk SCiJk op www.werkenvakmanschap.nl voor alle informatie www.hz.nl HBO Logistiek Technische Vervoerskunde Omdat je alles in goede banen wilt leiden! ilSSB Hogeschool ËfJZeeland 8 Donderdag 12 juni 2008 Het in 1988 door Kees Spruijt opgerichte bedrijf Spruijt Pallethandel is gestart in Vrouwen polder. Na enkele jaren werd deze locatie te klein en werd een terrein van ca 8.000 m2 aange kocht in Middelburg waar de activiteiten werden voortgezet. In 1995 is hieruit Spruijt Transport ontstaan, waarin zoon Patrick mede-vennoot is. Nu in 2008, 20 jaar na de oprichting is het terrein in Middelburg te klein geworden voor beide familiebedrijven en is er een terrein aangekocht in Vlissingen-Oost van 18.000 m1. Hier zal naar verwachting medio september Spruijt Pallethandel zijn activiteiten voortzetten, Kees' andere zoon Remco is hier mede-vennoot. Elektraweg 30 4338 PK Middelburg Tel 01 18-639275 Fax 01 18-623237 e-mailinfo@spruijtpallets.nl www.spruijtpallets.nl Middelburg Tel 01 18-642936 Mob 0653-847366 Fax 01 18-640497 e-mail info@spruijttransport.nl Door de verhuizing van Spruijt Pallethandel naar Vlissingen-oost komt er in Middelburg ruimte vrij waardoor Spruijt transport zijn activiteiten verder kan uitbreiden. Waaronder de op- en overslag van goederen en uiteraard de transport activiteiten. Spruijt transport is begonnen met het vervoer van pallets, en heeft zich in de loop der jaren weten te specialiseren in volume transporten tot 120 m3 door de gehele BeNeLux en Engeland. Dit gebeurt met vrachtwagencombinaties met een inwendige hoogte tot 3.09 mtr. Tevens zijn er open volume combinatie's en trailers waardoor exceptionele transporten ook tot de mogelijkheden behoren. Dit geheel word aangevuld met een recent aangekochte Dieplader, deze heeft een vloerhoogte van slechts 33 cm en is uitschuifbaar tot 13 meter in het diepbed. Door de geringe hoogte van 33 cm zijn ladingen tot 3.67 meter binnen de wettelijk toegestane hoog- te's te vervoeren waardoor er geen extra vergunningen nodig zijn en dus ook geen extra kosten voor de klant. Hierdoor heeft Spruijt een bepaalde diversiteit in het wagenpark waarmee men probeert een zo passend mogelijke transport oplossing te bieden. 020 517 5165 Spruijt Pallethandel is gespecialiseerd in de handel van gebruikte pallets en kisten. Nieuwe pallets worden ook steeds meer verkocht door veel vraag van export bedrijven en een tekort van bepaalde soorten gebruikte pallets. Nieuwe pallets kunnen indien gewenst in voorraad gehouden worden om op afroep te leveren. Er is een constante voorraad van +/- 50.000 stuks pallets, om de klanten vaak binnen 24- uur na bestelling te bedienen.Veel aanverwante producten zoals opzetranden, IBC-containers en stuw- en verpakkingshout kunnen ook uit voorraad geleverd worden, welke zowel in gebruikte als nieuwe uit voering leverbaar zijn. Bij bedrijven/fabrieken worden de overtollige pallets opgekocht. Deze worden handmatig uitgesorteerd op maat en kwaliteit naar de wensen van de klant. Er is een speciale reparatie afdeling waar de kapotte pal lets worden hersteld, door er nieuwe planken en/of klossen op te spijkeren. De onbruik bare pallets worden verzaagd om de bruikbare onderdelen te hergebruiken, of op een verantwoorde manier af te Onlangs is de eerste paal geslagen voor de bouw van een nieuw bedrijfspand aan de Andorraweg te Vlissingen- oost door Kees (rechts op foto naast Remco) op een 18.000 m2 groot terrein. Hier is een capaciteit voor de opslag van meer dan 100.000 pallets en een ruimer opge zette werkplaats voor repara tie en houtbewerking. Palief litinjel Werk Vakmanschap biedt je de mogelijkheid om je te ontwikkelen in de logistiek. Met een maatwerk instroomproject richting warehousemedewerkers. En met individuele (opleidings-)trajecten in logistieke functies in tal van andere richtingen. Werken en leren in de logistiek Dat je vooropleiding en werkervaring niet richting logistiek zijn, hoeft geen probleem te zijn. In een vrijblijvend kennismakingsgesprek nemen onze consultants de mogelijkheden met je door. Heb je gevoel voor logistiek, dan regelt en financiert Werk Vakmanschap een opleiding en een baan voor je mét uiteraard een prima salaris. Een groot netwerk van technische, industriële en logistieke bedrijven ondersteunt de unieke werkwijze van Werk Vakmanschap. Zij werken graag mee aan jouw toekomst in de logistiek. Dat is wat wij het logistieke perspectief noemen! Meer weten? Ben je nieuwsgierig naar wat Werk Vakmanschap voor jou kan betekenen, neem dan vandaag nog vrijblijvend contact met ons op voor een afspraak of kijk op www.werkenvakmanschap.nl. Werk Vakmanschap Roosendaal T: 0165-52 46 80 E: logistiek@werkenvakmanschap.nl Dit project wordt mede mogelijk gemaakt door: RPA West-Brabant werkt door. F, 81.8 ciliïi Ben jij een grote regelaar? Iemand met organisatorisch talent? Deze opleiding stoomt je klaar tot Logistiek Manager. Je wordt een specialist in het logi stieke proces met kennis van distributie, transport en opslag, planning, communicatie en ondersteunende disciplines. Een gewilde kracht in het werkveld! Heb je een VWO of een MBO diploma? Dan kun je de opleiding mogelijk in 3 jaar volgen. Kijk op www.hz.nl voor meer info!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 92