Voor meer familieberichten zie pagina 38 30 I Donderdag 12 juni 2008 2008 PZC Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf: liefde was de reden Vredig, tot het eind toe strijdbaar en opgewekt, is weg gegleden naar het Licht onze moeder Clazina van Kesteren-Ton - Sina gehuwd met Leo M.A. van Kesteren f31-10-1997 Serooskerke (W), 12-1-1945 Goes, 10-6-2008 Leiden: Marian Rotterdam: Flip Hollandiaplein 60, Goes Correspondentieadressen: Robijnstraat 94,2332 KV Leiden Louis Pregerkade322,3071 AZ Rotterdam Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 14 juni van 9.30 tot 9.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 10.00 uur de afscheidsplechtigheid worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouw centrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, onze zus, tante en mijn nicht Sina van Kesteren-Ton Wij wensen Marian en Flip veel sterkte en troost toe. Serooskeke (W): A. Ton-de Visser Driebergen: Kees en Adri Ton Veenendaal: Huib (in herinnering) en Henny Ton Vrouwenpolder: Cora en Wim Schout 's-Gravenpolder: Bert en Marleen Ton Middelburg: Pieter en Joke Ton Vrouwenpolder: Jan en Elly Ton Neven en nichten Serooskerke (W): Mw. E. de Visser Serooskerke, 10 juni 2008 Afgereisd naar De Grote Stilte 10 juni 2008 Sina van Kesteren-Ton Tot ons verdriet heeft onze lieve schoonzuster en tante haar gevecht tegen een slopende ziekte verloren. Onze gedachten zijn bij haar en haar dierbaren. Vlissingen Geert en Henny van Kesteren Frank "Zappa" van Kesteren t HeemstedeGaby van Kesteren en Sander Koetzier Sam en Storm Niemand leeft voor zichzelf Niemand sterft voor zichzelf Bij leven en steiven, voor God onze Heer Wij zijn altijd in Hem Vandaag is vredig uit het leven heengegaan Henk van der Linde 2 november 1915 10juni2008 oud-hoogleraar oecumenische theologie KU Nijmegen hervormd predikant; katholiek priester, pastor oecumenicus Den Haag: Robert van der Linde en Mat y Beuk Gouda: Maarten van der Linde en Els Rotte Martje en Mare Thijs Blaricum: Meta van der Linde en Paul Scheltes Sabine Daan Utrecht: Bas van der Linde en Trudy Harts Eindhoven: Ada van Leeuwen Gelegenheid voor een persoonlijk afscheid bestaat op zater dag 14 juni tussen 15.00 - 16.00 uur in Rouwcentrum Nijmegen. Burg. Daleslaan 27 te Nijmegen. De herdenkingssamenkomst vindt plaats op dinsdag 17 juni om 13.30 uur in de kapel van de Stevenskerk te Nijmegen. Correspondentieadres: Sophiastraat 98, 2805 HG Gouda Ik zal dan geduriglijlc bij U zijn: Gij hebt mijn rechterhand gevat: Gij zult mij leiden door Uw raad: en daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 23 en 24 De Heere nam tot Zich, na een periode van afnemende krachten, onze geliefde, zorgzame moeder en oma en onze geliefde schoonzuster Cornelia de Keuning-Baaijens sinds 22 december 2003 weduwe van Jannis de Keuning in de leefti jd van 85 jaar. Vlissingen Riet en Kees Franke-de Keuning VeerePiet de Keuning Vlissingen jan en Tineke de Keuning-Hoogesteger Vlissingen jannie en Rob van Steenis-de Keuning Nieuw en Sint joosland Lia en Jan Zwemer-de Keuning West-SouburgAnneke en Kees de Looff-de Keuning Nieuwdorp Anja de Keuning en Jan Bruël Klein- en achterkleinkinderen Nieuw en Sint Joosland A. de Keuning C. de Keuning Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de goede verzorging Middelburg, 10 juni 2008 Zorgcentrum Eben-Haëzer CorrespondentieadresFam. Franke Mesdaglaan 15 4382 TB Vlissingen Vrijdag 13 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 14 juni in de Marnixkerk, Mamixplein 41 te Vlissingen om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Nieuw en Sint Joosland om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Oud De tijd doet ons vergeten, dat wij aan het eind zelfs dat niet eens meer weten wat wij vergeten zijn. De geest blust langzaam uit, de dag wordt in een droom verdaan. Wij worden weer, als eens begonnen, een kind, onwetend vant bestaan. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze vader, schoon vader en opa Valeer Lodewijk Corneel Coopman Valère weduwnaar van Adriana Johanna de Maillie Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Paul en Inge Milan, Pieter Wim en Wendy Xander Terneuzen, 10 juni 2008 Correspondentieadres: Hoofdstraat 34 4564 AR St. Jansteen U kunt afscheid nemen van pa op zaterdag 14 juni van 15.00 tot 15.30 uur in het uitvaartcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 16 juni om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamy- straat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleancekamer van liet crematorium. In grote verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Rinus de Lijser die ruim 31 jaarin ons bedrijf werkzaam isgeweest. Wij zullen Rinus blijven herinneren als een loyale medewerker en een bijzondergoed collega. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Directie, Ondernemingsraad en Medewerkers VerbruggeTerminals B.V. be Verdrietig zijn we om het verlies van onze lieve dochter en zus Lucia 12-12-1958 108-06-2008 Terneuzen: Pa en Ma Meijer-Van Der Molen Hoek: Carla en Leon "de mens wikt, God beschikt Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten, zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve (schoon) moeder, oma en over-oma Jacoba Pieternella van der Moere sinds 25 april 1997 weduwe van Eduard van der Moere in de leeftijd van 85 jaar. Kamperland: Henk en Corrie van der Moere-Nelisse Middelburg: Riet en André Rademaker-van der Moere jolanda Jesse Kjeld Sonja en lack Serge Dominique Angelo Terneuzen: Janny en Ton den Braasem-van der Moere Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborchvoor de liefdevolle verzorging. 10 juni 2008 Zorgcentrum "Cleijenborch" Colijnsplaat Correspondentie-adres: Veerweg 43,4493 AM Kamperland De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 13 juni om 11.15 uur in het "Jhr. Mr. de Casembroothuis" aan de Nieuwstraat te Kamperland. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Jhr. Mr. de Casembroot huis". Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 10.45 uur tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster Coba van der Moere-van der Moere Kamperland: J van der Moere t Kamperland: P. Flipse-van der Moere t D. Flipse Goes: C. van Gilst-van der Moere A. van Gilst 10 juni 2008 Hand. 9:36 en 37a Met grote droefheid delen wij u mee dat ons is ontvallen onze geliefde, altijd voor ons klaarstaande buurvrouw Jannie Paardekooper-van Goudswaard Mogen allen die haar omringden, bijzonder de (klein)kinderen, kracht van God ontvangen om zonder haar verder te gaan. Leo en Annie Joosse Adrie Joosse Bram Wisse Andrea Matthijsse I.v.m. de begrafenis zal ons bedrijf VANDAAG vanaf 12.00 uur GESLOTEN zijn. Bike Totaal Leo Joosse, Dorpsplein 14, Aagtekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78