Familieberichten Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN 28 I Donderdag 12 juni 2008 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Tigo Leendert Willem Tigo is geboren op 9 juni 2008 Marcel, Brenda en Vera Schuil Torenstraat 42 4361 CV Westkapelle 14 juni2008 zijn we 40jaar getrouwd! Wilt u ons daar mee feliciteren, dan bent u van harte welkom op de receptie op deze dag van 16.00- 17.30 uur in Huys ter Schelde in Koudekerke. Joost en Zoetje (Jos) Dekker-Maranus Burg. Geuzestraat 57 4363 AP Aagtekerke Hierbij willen wij graag iedereen hartelijk bedanken voor alle kaarten, telefoontjes en attenties ter gelegenheid van onze 50 jarige huwelijksdag. Hartelijke dank Jannie en Rinus Verseput it" Nooit meer zaaien Nooit meer oogsten Nooit meer 'Landbouwlust' Maar ook. Nooit meer moe Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij kennis dat na een kortstondig ziekbed zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Dirk Pieter de Bruijne Kats, 9 janauri 1930 Kortgene, 10 juni 2008 Kortgene: Janny de Bruijne-Priester Kortgene: Meeuw en Tanja Roy Christy en Nick Kats: Marco en Anneke Tommy Boogerdlaan 17 4484 ST Kortgene We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Dirk te nemen op zaterdag 14 juni om 11.00 uur in de Protestantse Kerk te Colijnsplaat, Havelaarstraat 30. Aansluitend zal in familiekring de begrafenis plaatsvinden. Voor condoleance bent u vanaf 12.30 uur welkom in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. ff Opa hield van de polder, het weidse land Daaraan had hij zijn hart verpand Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Roy Christy en Nick Met diepe droefheid geven wij kennis dat na een kort stondig ziek zijn van ons is heengegaan mijn lieve broer, onze zwager en oom Dirk de Bruijne echtgenoot van Janny de Bruijne-Priester Wij wensen Janny, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Colijnsplaat: Piet de Bruijne t Biddinghuizen: Marie Wisse-de Bruijne Wim Wisse t Colijnsplaat: Rinus de Bruijne t Tonia de Bruijne-Kole Klundert: Ko de Bruijne t Lies de Bruijne-Zuidweg Neven en nichten Kortgene, 10 juni 2008 zv De toekomst is geschiedenis geworden Na een waardevol en intens leven heeft hij, omringd door zijn dierbaren, afscheid genomen van dit leven Frederik Jan Eijke - Frits - echtgenoot van Janneke de Feijter Hij is bijna 88 jaar geworden. Terneuzen: Jenny Eijke-de Feijter Lembeke: Piet en Ingrid Eijke-Heijstek Christiaan Thomas Clinge: Frits Eijke en Ineke Altena Rutger Iva 10 juni 2008 Churchilllaan 732 4532 JB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 14 juni om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het Hampshire-Churchill, Churchilllaan 700. Wij zijn erg bedroefd om het overlijden van de mede oprichter van de Eyke Hogendoorn groep Frits Eijke Wij wensen Jenny, Piet en Ingrid, Frits en Ineke en de kleinkinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. Namens directie en personeel van de Eyke Hogendoorn Groep Wij zijn erg verdrietig om het plotselinge overlijden van Frits Eijke Frits heeft zich altijd met hart en ziel ingezet voor de Eyke Hogendoorn groep en kwam ook na zijn pensionering regelmatig langs om eens bij te praten. Wij wensen Jenny, Piet en Ingrid, Frits en Ineke en Rutger, Christiaan, Iva en Thomas veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Antoine en Marie-José, Sandra en Bart, Jean-Paul en Carla V Gedenk uw mensen dat zij niet vergeefs geboren zijn Corrie de Pree trouw lid van de zanggroep van de Prot. Gemeente 'De ArkHoedekenskerke is overleden. Bedroefd zijn wij om dit verlies en dankbaar voor de vele jaren dat zij zich heeft ingezet voor de zanggroep. Wij wensen haar man en haar kinderen veel sterkte toe. Namens de leden van de zanggroep Jos Roelse Je leven was een mooie melodie Beleefd in goede harmonie Verdrietig zijn wij door het overlijden onze geliefde zwager en oom Dirk Pieter de Bruijne Kats: Eduard Priester in liefdevolle herinnering - Nel Priester-Remeeus Maris Yvonne en Richard, Joey, Damiën en indy Sanny en Martin Erwin, Marnix en Patricia Wilco en Carolien Lotte en Madelief Zij heeft haar strijd gestreden haar wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden weet niemand; zij alleen. Na een kortstondig ziekbed, is toch nog onverwacht overleden, onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder jannetje van Eekelen-van Haveren sinds2006 weduwe van Marinus Jacobus van Eekelen in de leeftijd van 90 jaar. Nellie van Eekelen Klein- en achterkleinkinderen 8 juni 2008 Correspondentieadres: Bramestraat 56 4462 CZ Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. v, i. .«i*. - 1 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Laat ik bedenken, dat er onder de sterren één is, die mijn leven geleidt door het duistere onbekende. 'Tagore' Verdrietig, maar met vele goede herinneringen, nemen we afscheid van onze lieve, vrolijke en wilskrachtige vader, opa en opa Wim Willem Jacobse sinds 22 oktober2004 weduwnaar van Johanna Jacobse-Barentsen in de leeftijd van 91 jaar. Hij hield zó van het leven. Middelburg: Corrie en Jaap Utrecht: Fried Hekendorp: Joos en Esther Max Middelburg: Hannekin en Michiel Lisa Daan Utrecht: Bram en Joëlle 10 juni 2008 Correspondentieadres: Maalweg 7 4456 RM Lewedorp De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 juni a.s. om 9.30 uur in de Protestantse Kerk, Zand- kreekstraat 31 te Lewedorp. Aansluitend zullen wij hem om 11.00 uur naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te ont moeten in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56