Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie a I ilieberichten Familieberichten vervolg van pagina 30 38 Donderdag 12 juni 2008 2008 PZC wa Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze medewerker Willem Sewdajal Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Zeeland Aluminium Company N.V. Tot ons groot verdriet hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Willem Sewdajal In de ruim 28 jaar dat Willem bij ons werkte, hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker. We zullen Willem herinneren als een altijd opgewekte en levendige collega. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's en Afdelingsleiding FO Zeeland Aluminium Company NV Dankbaar voor zijn kracht en levenslust, zijn liefde voor de natuur die hij op zijn kinderen overbracht. Een groot mens, echtgenoot en steunpilaar, vader en opa is op 10 juni 2008 overleden Cornells Riemslag Kees echtgenoot van Cornelia Maria Riemslag-Verkooijen Voormalig jachtopzichter en boswachter van De Braakman Lid in de Orde van Oranje Nassau Voormalig onbezoldigd ambtenaar van het korps Rijkspolitie Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Biervliet: Corry Riemslag-Verkooijen Geersdijk: Ton, Ester, Steven, Eline De Heen: Herman, Helma, Stijn, Sam Zuidzande: Corné Bolderweg 1,4522 PX Biervliet U kunt afscheid nemen van Kees in het rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op vrijdag 13 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 14 juni om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Maagd Maria Onbevlekt Ontvangen te Biervliet, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Smallegange weduwe van J.G. Spruit 's Heer Arendskerke: C. Koppenhol-Smallegange A.W. Koppenhol Goes: P.A. Smallegange H. Smallegange-Meulpolder Neven en nichten Nieuwdorp, 10 juni 2008 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Pieter Verton willen we u langs deze weg hartelijk dankzeggen. Wij waarderen dit zeer en het is voor ons een grote steun geweest. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Brouwershaven, juni 2008 De Uitvaart Informatie Hulplijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40