m&tmém Familieberichten Colofon Familieberichten Karei Anthonisse Rinusde Lijser Albert Mortier Albert Mortier Albert Mortier Albert Mortier 28 I Woensdag 11 juni 2008 PZC be Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige famiiieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-nraatl tel fax pzcfamilieberichten@weaenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op s Vandaag is het 50 jaar geleden dat onze ((over)groot)ouders Arie en Tiny Joosse-Wissel elkaar het ja-woord gaven. (O)pa en (0)ma, van harte gefeliciteerd! Arrianne en Bart, Esther, Erik, Monique, Marijn, Julia Corrine en Frank, Sander, Ramon Christa en Robert, I/se, Esmee Na een kortstondige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Sinds 1983 weduwnaar van Maatje Verhulst Kortgene: M. Anthonisse-Koets C. Anthonisse-Filius Geersdijk: A. Kramer-Anthonisse J.P. Kramer Heemskerk: L.W. Anthonisse M.M. Anthonisse-v. Waarde Goes: A.J. Anthonisse Kamperland:W.L. Anthonisse A.C. Anthonisse-Versluis Colijnsplaat: J. Anthonisse-Huige Zierikzee: J.A. Dalebout-Anthonisse C. Dalebout neven en nichten 9juni 2008 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat na een korte ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Corrie de Pree Cornelia Marina van den Dorpel *25 april 1932 t 9 juni 2008 Hoedekenskerke: Giel de Pree Hoek: Leo en Pleunie de Pree-Wolfert Carina Michel en Mirjam jack Marnix Terneuzen: Rini en Dian de Pree-de Werd Roy Melissa Baarland: André en Rianne de Pree-Versluijs Michiel Manon Hoedekenskerke: Joanne en Ronald Zuijdwegt-de Pree Romy Milan Driewegen: Marcel en Carolien de Pree-Steketee Oostendestraat 1 4433 AK Hoedekenskerke Op vrijdag 13 juni is er gelegenheid tot afscheid nemen van 19.30 - 20.00 in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 1 2 te 's-Gravenpolder De herdenkingsdienst zal worden gehouden zaterdag 14 juni om 11.00 uur in Protestantse kerk 'De Ark' te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats in Hoedekenskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis 'De Griend' te Hoedekenskerke. Een oma uit duizenden, altijd stond je voor ons klaar. Dag lieve oma Carina, Michel Mirjam, Jack, Marnix, Roy, Melissa, Michiel, Manon, Romy, Milan "See you in heaven Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon! Onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze lieve vader, zoon, broer, schoonbroer en oom in de leeftijd van 50 jaar. Middelburg: Sven Isabelle Zuidzande: Pa en ma de Lijser Axel: Jack Alex Zuidzande: Eriken Anneke Zuidzande, 7 juni 2008 Correspondentieadres: Zegveldstraat 9 4505 AM Zuidzande We nemen afscheid van Rinus op donderdag 12 juni om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die Rinus hebben gekend, zijn hierbij welkom. Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze medewerker en collega Dit plotselinge overlijden heeft ons allen zeer geschokt. Albert maakte 31 jaar deel uit van onze gemeentelijke organisatie. Als administratief juridisch medewerker van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling zorgde hij onder andere voor de grondverkoop en -verhuur van de gemeente. Albert was een sympathiek, nauwgezet en betrokken collega. Hij was een loyaal man die zich sterk maakte voor "zijn" gemeente. Met het overlijden van Albert verliezen wij een fijn en gerespecteerd collega. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar zijn vrouw Mariëtte en zijn kinderen Sander en Daphne. Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Albert kracht en troost voor de toekomst zuüen geven. College van burgemeester en wethouders, Gemeenteraad collega's van de gemeente Hulst J.F. Mulder, burgemeester D.J.M. Van Bunder, raadsgriffler S. ter Wal, gemeentesecretaris Geschokt zijn we na het plotselinge overlijden van onze collega Albert was een fijne collega, die altijd voor ons klaar stond. Onze gedachten zijn bij Mariëtte, Sander, Daphne en de naaste familie. Je collega's van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling Met droefheid vernamen wij het bericht van het overlijden van echtgenoot van onze collega Mariëtte Wij wensen Mariëtte en de kinderen de kracht toe om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers Morres Wonen B.V. Weer en wind hebben we samen met jou getrotseerd. Nu verliezen we in jou een sterke schakel. Heel diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze fletskameraad Wij wensen Mariëtte, Sander en Daphne en de verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Je fietsvrienden van de T.C.M.B. St. Jansteen: Willy George en Ingrid Adri en Emmy Edwin en Ria Fons enAnny Wilfried en Monique Frank en Rita Freddy en Monique Carlo en Anne-Marie Erwin en Chantal Mark en Annick Wij zijn erg bedroefd en aangeslagen om het verlies van onze dierbare zus, schoonzus en tante Jans Paardekooper-van Goudswaard Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen, dankbaar zijn we voor de goede zorg die ze aan hun moeder hebben besteed. Goes: Adrie de Penning-van Goudswaard, Wim in herinnering Wolphaartsdijk: Martina de Bokx-van Goudswaard, Arjaan in herinnering Kruiningen: Kees en Janny van Goudswaard-Kramer Kamperland: Lena Versluis-van Goudswaard, Cor in herinnering Ouddorp: Tannie en Johan de Regt-van Goudswaard Heinkenszand: johan en Hetty van Goudswaard-Weijers Ouwerkerk: Catrien en René van Loo-van Goudswaard Neven en nichten Het lichaam moe, haar onafhankelijke en vooruitstrevende geest nog immer krachtig. Onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder is overleden. Wij gedenken haar vol dankbaarheid en trots. Cornelia Spruit-Smallegange weduwe van Jan Gerardus Spruit geboren op 13juni 1911 overleden op 10juni2008 Vught: Jan Spruit Hilde Spruit-van den Beukei Lianne en John, Marijn NinekeenVidal, Miguel, Yannick en Nina Heilien en Mark Goes: Willie Spruit Connie en Jaap, Luca en Sem Jeroen en Kyoung, Hanna, Oscar en Sam Liesbeth en Conny Nisse: Adri Spruit Miep Spruit-de Muijnck Jan Ries en Wendy, Noë en Fieke Hoedekenskerke: Rinus Spruit Heinkenszand: Els Spruit Johan Rosink Maurice en Martine, Noah en Alise Kinderen en kleinkinderen Rosink Schippersweg 24,4455 VP Nieuwdorp iO juni 2008 Op vrijdag 13 juni zal een afscheidsdienst worden gehouden in de Bethelkerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp om 13.30 uur, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd. Omstreeks 15.00 uur begraven we moeder op de algemene begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw Ammekore, Hertenweg 2 te Nieuwdorp. In plaats van kaarten In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn Op 2 mei hebben we afscheid genomen van mijn man, onze vader, opa en overopa Leen Poleij Uw medeleven, in welke vorm dan ook, zal voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor onze hartelijke dank. M. Poleij-Taal kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kapelle, juni 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50