Familieberichten Colofon Familieberichten Karei Anthonisse 24 I Dinsdag 10 juni 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Meer informatie op www.pzc.nl Voor jullie 25 jaar is dit ons gebaar. Een kus van Evy en een knuffel van Rik. Pap en mam jullie verdienen het dik. Evy en Rik de Vos "de eik is geveld" Op 9 juni 2008 is aan zijn laatste tocht begonnen sedert 6 augustus 1963 weduwnaar van Maatje Verhulst in de leeftijd van bijna 86 jaar vader en schoonvader van: Wim en Henny Anthonisse-Dommisse Ingrid en Peter Krijnsen-Anthonisse opa van: Christiaan, Lizanne en Richard Rrijnsen Balou en Quincy 's-Heer Arendskerke, Zorgcentrum Poelwijck We voelen ons gedragen door de liefdevolle verzorging van alle medewerkers van team 1 van Zorgcentrum "Poelwijck" Correspondentieadres: Van der Poest Clementstraat 16,4443 AM Nisse De herinnering aan het leven van vader, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 13 juni om 13.15 uur in 't Durpsuus, Dorpsplein 28,4443 AE Nisse. Aansluitend brengen wij vader, ingevolge zijn wens, naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats van Nisse. Nadien is er voor eenieder gelegenheid om elkaar te ontmoeten in 't Durpsuus. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega van Fabricom GT1 Major Projects BV, de heer Rini Franken Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn vrouw en dochter. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van Fabricom-GTI Major Projects BV Zo gevochten maar toch verloren Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Jan Franse Jan en Corrie Hans en Anja Rick, Roy en Anouk Bob en Anita Stefanie en Jessica Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Jan Franse Hij was 25 jaar als secretaris de spil van onze stichting. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen en verdere familie. Wielercomité "De Sportvrienden" Kwadendamme Herinner mij zoals ik was maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Louise Marquenie weduwe van Maurice Aloys Herman 4 13-03-1914 t 08-06-2008 Wachtebeke (B) Sas van Gent Zuiddorpe: Bennie en Frida Herman-Inghels Zegge: Hendrik en Jeanette Herman-Verplanken Paul en Daphne, Dominique Xander Julie Dirk en Saskia Sas van Gent: Leo en Tilly Herman-Cleijman Dorien en Stefan, Nino Xavier en Tieneke Ertvelde (B): Jeaqueline Herman (t) Andy en Carine, Falco Andrey Ira en Lieven, Alessandro Alessia Familie Marquenie Familie Herman Sas van Gent, 8 juni 2008 Corr.adres: Europalaan 68,4551 VD Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 13 juni om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats Sint Jans Schorre te Sas van Gent. Donderdag 12 juni om 18.30 uur zal er een gebedsdienst plaatshebben in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 12 juni om 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondigingals zodanig te beschouwen. Dag Adrie Nog zo jong 57 jaar. Harrie Hennie - Wim en kinderen Vlissingen, 7 juni 2008 Na, voor haar gezorgd te mogen hebben, is toch nog onverwacht, door de Heere van ons weggenomen onze lieve Annet Murre Corry de Koster Christine Moerdijk Arianne v.d. Ende Jeanette Moerdijk Dat de Heere, Peter en Linda en Jos kracht wil geven om dit smartelijke verlies te dragen. 's Gravenpolder, 7 juni 2008 Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u mede dat plotseling van ons is heen gegaan onze lieve vader en opa Jan Gerardus Nagelkerke - Jan - Sinds 11 oktober 2004 weduwnaar van Jeanette Louise den Held op de leeftijd van 76 jaar. Zwijndrecht: Eric Nagelkerke Annelies Nagelkerke-van der Burg Tom Paul en Robin Ridderkerk: Monique Nagelkerke Hans Boet Burgh-Haamstede, 8 juni 2008 Correspondentieadres: Fam. Nagelkerke, Meubelmaker 33,3335 VG Zwijndrecht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 13 juni om 16.00 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 15.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mijn genade is u genoeg; want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. 2 Kor. 12:9 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Jans Paardekooper-van Goudswaard fannie sinds 6 augustus 2004 weduwe van Jan Johannis Paardekooper in de leeftijd van 70 jaar. Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Aagtekerke: Margreet en Daan Faasse-Paardekooper Jannica en Rinus, Marith Hans en Gerlien Mariëlle Daan Aagtekerke: Peter Paardekooper (in gedachtenis) Scherpenisse: Janneke en Nico Lindhout-Paardekooper William Rosanne Marjolein Tamara Remco Rotterdam: Geertruida Paardekooper Kapelle: Marieke en Peter Beeke-Paardekooper Julia Jordi Onze dank gaat uit naar het personeel van Ziekenhuis Walcheren, afd. Oost 4 en van Verpleeghuis Salem, afd, Regenboog, te Ridderkerk voor de liefdevolle zorg. 8 juni 2008 Dorpsplein 43 4363 AB Aagtekerke Woensdag 11 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden, waarbij u wordt uitgenodigd, D.V. donderdag 12 juni om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Jans Paardekooper-van Goudswaard Nieuwdorp: M.M. Dekker-Paardekooper C. Dekker en kinderen Borssele: M.M. Hofman-Paardekooper J.C. Hofman 8 juni 2008 Mijn hulp is van de HERE, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:2 In vertrouwen op zijn hemelse Vader en tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Dirk Tack Ridder in de Orde van Oranje Nassau Groede, 6 maart 1927 Ridderkerk, 7 juni 2008 Ridderkerk S.|. Tack-Leenhouts Alphen a/d Rijn Dirk en Ineke Hester Pieter Bodegraven Bram en Arjen Suzan Petra en Maarten Annemieke en Jaap Ridderkerk Jozien en Dick Noordwijkerhout Suus en George Hannah Jorge Laura Louise de Colignylaan 10 2983 TL Ridderkerk Piet is bij ons thuis, liever geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren is op woensdag 11 juni van 19.30 tot 21.00 uur in de Goede Herderkerk, Seringenstraat 1Ridderkerk. Op donderdag 12 juni kunt u afscheid nemen van 13.00 tot 13.45 uur. De dienst, waarin wij dankbaar terugzien op zijn leven, begint om 14.00 uur in deze kerk. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om omstreeks 15.15 uur op begraafplaats 'Rusthof', Lagendijk 50, Ridderkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De bloemen zijn volgens zijn wens verzorgd. Voor online condoleren zie www.rouwbericht.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68