Televisie
van de groene mat
'Britten zijn goed in het vertellen van een verhaal. Niet geweld om het geweld
of Schieten om het schieten'. KRO-woordvoersterAnnemieke Hartman over de detectivemaand
X
PZC Dinsdag 10 juni 2008 I 39
06:00 Koopjes tv 06:35
The bank of mum St
dad 07:35 According
to Jim 08:05 The Cosby
show 08:35 ER 09:30 De
kraamafdeling 10:00 JAG
11:00 Best of Home-
shopping 12:00 Off Cen
tre 12:25 Two guys, a girl
and a pizza place 12:55
Hotel 13:25 Roseanne
13:55 Hart van Neder
land - Late editie 14:15
Wegmisbruikers! 15:10
McLeod's daughters
16:05 Hotel 16:35 The
Cosby show 17:05 JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
15:20 Wekelijks gesprek
met de minister van Fi
nanciën 15:30 RTL Z
Nieuws 15:50 Wekelijks
gesprek met de minister
van Financiën 16:00 RTL
Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:OOTel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
06:40 Teen Titans 07:10
SamenWonen 08:00 Ho
tel 08:35 Lekker weg op
het water 09:05 Sud
denly Susan 09:35 Trau
ma centrum 10:00 Pro
vidence 11:00 Astro
TV 13:00 Gilmore girls
13:55 Roseanne 14:25
Complete Savages 14:50
Disney Feest: Kim Pos
sible 15:20 Born2Cook
15:55 Ready steady cook
16:55 Suddenly Susan
17:20 Will Grace 17:45
Judging Amy
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get The Gadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Ful, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
O
18:05 ER, dramaserie
18:00 The A-Team, ac
18:45 Het roer om, rea-
18:40 Gilmore girls, dra
18:00
Politieachtervol-
tieserie
lityserie
maserie
gingen
18:15
According to Jim
18:45
Hotshots: EK Lin
gerie
18:55
Trots op onze
jongens
19:00
Hart van Neder- 19:50 Allez allez Zim-
19:40 Dr. Phil, talkshow
19:35 McLeod's daugh- 19:00 Friends, comedy-
land-Vroege babwe, docusoap
ters, dramaserie serie
editie, nieuwspro
19:25 Two guys, a girl
gramma
and a pizza place,
19:20
Shownieuws -
comedyserie
Vroege editie
19:55 Off centre, come
dyserie
20:00
Trauma centrum, 20:30 The hole, thriller
20:30 Glitter, muzikaal
20:30 Ugly Betty, come- 20:40 Big daddy, filmko-
realityprogramma
filmdrama
dyserie medie
20:30
House, ziekenhuis
serie
21:30
Medical exami
21:25 Gossip girl, dra- 21:30 Hotshots: EK Lin-
ners, misdaadserie
maserie gerie, amusement
21:40 Big daddy, come
dy
22:30 Hart van Neder- 22:30 The exorcist III,
22:05 Rich bride poor
22:15 Law Order:
22:20 Pussycat Dolls
land - Late editie, horrorfilm
bride, reallifeserie
Special Victims
Present: Girlici-
reportages
22:35 As the world
Unit, dramaserie
ous, realityshow
22:45 Piets weerbe
turns, soapserie
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws -
Late editie
23:20 De opvoedpoli-
23:45 Oprah Winfrey
23:05 Law Order:
23:20 America's Most
tie, informatief
show, amusement
Special Victims
Smartest Model,
Unit, dramaserie
realityshow
00:15
De puinruimers
00:40
RTL Poker: Po
00:35
Teleshop 8
00:00
Two twisted
00:15
Veronica Poker
00:50
Astro TV Night
kerkampioen van
00:36
Sneak preview
00:25
Will St Grace (h)
01:20
Nachtprogram
01:50
Red Live
Nederland
02:00
KamasutraTV
00:55
Nachtprogram
mering
01:40
Teleshop 7
05:30
Astrotijd
mering
02:00
Poker after dark
01:41
Nachtlounge
04:00
Hart van Nederl.
02:45
Nachtprogram
03:00
The hotspot
St Shownieuws
mering
05:30
Astrotijd
(h)
strijd staat Rebus, waarin inspec
teur John Rebus moordenaars op
pakt en ander kwaad probeert te
verbannen. Rosemary Thyme
wordt morgen gevolgd door The
Commander en donderdag door
het Edison Klassiek Gala.
Behalve de detectives op Neder
land 2 zendt de KRO spannende
series uit op digitale zender Hilver
sum Best. Ook op de KRO-site
kan de liefhebber zich onderdom
pelen in de wereld van misdaad.
Met een quiz, een test om uit te
vinden of je een goede profiler
(misdaadpsycholoog) bent, een
luisterhoek en het complete tv-aan-
bod voor deze maand.
Rosemary Sr Thyme, vandaag, Nederland 2,
18.40 uur. Rebus, vandaag, Nederland 2,
21.08 uur.
00
0
O
10
0
O
O
IO
O
IO
O
O
to
IO
IO
w
O
O
n
Rosemary en Thyme vormen een tuiniersduo, dat al tuinierend mysterieuze
zaken oplost. foto CPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 Trugkieke
18:46 Regioned
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
14:00 Thuis. 14:25 Airport.
14:55 Heartbeat. 15:40
Sporza: Wielrennen. 17:05 Vro
lijk Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 1000
zonnen. 20:00 Het weer. 20:05
F.C. de Kampioenen. 20:35 Eén
wereld: De naakttempel. 21:10
Baantjer. 22:00 Zomer 2008.
22:50 Het journaal laat. 23:11
KENO-uitslagen. 23:12 Het
weer. 23:15 The bill. 00:05 De
rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en
de kakkerlakken. 07:30 Miss
BG. 07:45 Rocket mijn raket.
07:55 George van de jungle.
08:05 Samson Gert. 08:30
Oggy en de kakkerlakken.
08:40 Stafkes straffe kost.
08:50 Disney classic cartoons.
08:59 CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Lentebeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Pocoyo. 15:35
Bumba. 15:40 Draakje. 15:45
Bob de Bouwer. 15:55 Harry
en zijn emmer dinosauriërs.
16:05 Kleine Einsteins. 16:30
Samson Gert. 16:55 Smos.
17:10 Doug in het Disney
festival. 17:35 Miss BG. 17:50
Rocket mijn raket. 18:05 Oggy
en de kakkerlakken. 18:10 Go
IV. 18:20 Peperbollen. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Lizzie Mc-
Guire. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De Canvascrack.
21:15 Olympische verhalen.
21:45 To the beach: Karachi,
Pakistan. 22:15 How to live
to 101 without trying. 23:05
Coupling. 23:35 Virus. 00:20
Desperate housewives.
RTBF1
09:30 Escapade gourmande.
10:05 Jardins loisirs. 10:25
L'ex de ma fille. 11:56 Ques
tions d'argent. 11:57 Table
des terroirs. 12:05 Les feux
de I'amour. 12:48 Nieuws
overzicht. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Sur Ie
chemin de Compostelle. 16:50,
17:40 7 a la maison. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Chaud devant. 19:22 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:20 Une vie
inachevée. 22:10 Construction
de l'extrême: La cité pyramide
de Tokyo. 23:03 Questions
d'argent. 23:05 En quête de
sens: La pensée et les hommes.
23:20 50° nord. 00:05 Le12
minutes. 00:20 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:55 Minuscule. 11:05 Auto
mobile. 11:35 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
12:55 Tekenfilms. 13:25 Mi
nuscule. 13:35 Superscience:
La grande pyramide. 14:25
Toute une histoire. 15:20 C'est
pas sorcier. 15:45 Tekenfilms.
16:50 Les niouzz. 17:00 Air
de familie. 17:05 Plus belle la
vie. 17:35 Studio Euro 2008.
17:55 Euro 2008: EK Voetbal.
19:55 Studio Euro 2008.20:06
Beursberichten. 20:08 D'art
d'art. 20:10 Un gars, une fille.
20:20 Studio Euro 2008.20:40
Euro 2008: EK Voetbal. 22:40
Studio Euro 2008.23:00 D'art
d'art. 23:05 KENO. 23:06
Weerbericht. 23:10 Le 12
minutes. 23:25 Beursberichten.
23:30 Mille-feuilles.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Doctors. 15:15 Diagnosis
murder. 16:00 Nieuws en
weerbericht. 16:05 LazyTown.
16:30 Animalia. 16:55 Arthur.
17:10 Blue Peter. 17:35
Newsround. 17:45 Voetbal:
Euro 2008.20:00 Nieuws en
weerbericht. 20:15 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:30
EastEnders. 20:57 Nieuws en
regionaal nieuws. 21:00 Holby
City. 22:00 Panorama special.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Imagine.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and Kan-
trop. 08:25 Newsround. 08:30
Hider in the house. 09:30
Springwatch. 10:00 Bob the
builder. 10:10 Charlie and Lola.
10:25 Fun with phonics. 10:30
Big barn farm. 10:45 Nina and
the neurons. 11:00 In the night
garden. 11:30 Let's write a
story. 11:50 Primary history.
12:10 Timewatch. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Out of the blue.
14:25 Tennis. 19:00 Eggheads.
19:30 A taste of my life. 20:00
Michael Palin's new Europe.
21:00 Springwatch. 22:00 The
supersizers go.... 23:00 The cul
ture show. 23:30 Newsnight.
00:15 Weerbericht. 00:20
Absolute zero.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 UEFA Fufêball-Europa-
meisterschaft 2008 Österreich/
Schweiz: Waldis EM-Club.
10:35 Plötzlich Millionar. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
UEFA Fufêball-Europameis-
terschaft 2008 Österreich/
Schweiz: EURO live. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Brisant. 16:30,18:00
UEFA Fufêball-Europameis-
terschaft 2008 Österreich/
Schweiz: EURO live. 20:00
Tagesschau. 20:15,20:45 UEFA
FuRbalj-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
EURO live. 23:20 UEFA Fufêball-
Europameisterschaft 2008
Österreich/Schweiz: Waldis
EM-Club. 00:00 Nachtmagazin.
00:20 Innenleben.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Kiichenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Ruhrpott-Schnauzen. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Wege
zum Glück. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKOWien. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rosenheim-Cops. 20:15 Rosa-
munde Pilcher: Gewissheit des
Herzens. 21:40 heute-journal.
22:07 Weerbericht. 22:10 Ein
starkes team: Dunkle Schatten.
23:40 Markus Lanz.
Discovery
07:40 Rides: Bond. 08:30,
08:55 5th Gear. 09:25 Brainiac.
10:15 Mean machines: The
transatlantic challenge - Quad
bikes. 10:40 Scrapheap chal
lenge: Submarine racers. 11:35
Science of Star Wars: Man and
machines. 12:30 How do they
do it?: Fighter jet/Baseball/
Sports car. 13:00 How do they
do it?: Rescue services/Rota
ting boat/Parachutists. 13:25
Dirty jobs: Wine maker. 14:20
Oil, sweat and rigs: The road
to recovery. 15:15 American
chopper: Australia. 16:10
American hotrod: '59 Chevy
low rider. 17:05 FutureCar: The
body. 18:00 How do they do
it?: Monster digger/Subma
rine/Beer car. 18:30 How do
they do it?: Racing drivers/Bank
vaults/Telling time. 19:00 My-
thbusters: Confederate rocket.
20:00 Dirty jobs: Steam ship
cleaner. 21:00 Really big things:
Dry docks. 22:00 Smash lab:
Crash absorbing concrete.
23:00 Fight quest: China. 00:00
Deadliest catch: Long sleepness
nights.
National Ceographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Light at the
edge of the world: Hunters of
the northern ice. 13:00 Ancient
megastructures: The Colos
seum. 14:00 Earth investigated:
Pyramids investigated. 15:00
Earth investigated: Telepathy.
15:59 National Geographic
Junior. 16:00 Totally wild.
16:30 Let's get inventin. 17:00
The snake wranglers: Rat
tlesnake road trip. 17:30 Get
outta town: Shanghai. 18:00
Ultimate vipers. 19:00 Bible
uncovered: Lost kings of Israel.
20:00 Seconds from death: The
eruption of Mount St Helens.
20:30 Planet mechanics:
Lake district dilemma. 21:30
America's hardest prisons: At
tacked nurse. 22:30 America's
hardest prisons: Outnumbered
and alone. 23:30 Seconds from
disaster: Skywalk collapse.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 De video
theek. 13:00 10 X Snoop Dogg.
14:00 De videotheek. 15:00
Serveert. 15:30 Your super-
chart. 16:30 Reaction. 17:30
Serveert. 18:00 Clipkennis.
18:30 De videotheek. 20:00
Your superchart. 21:00 Nikki
vs. Alicia Keys. 21:20 De video
theek. 22:00 TMF Rock top
10.23:00 TMF Classics. 00:00
Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10.11:00 M is for music. 14:00
UK top 20.15:00 Making the
band IV. 15:55 My super sweet
16.16:20 The Hills. 16:50
The X-Effect. 17:15 Can't get
a date. 17:40 Pimp my ride.
18:10 Made. 19:00 My super
sweet 16.19:30 The Hills.
20:00 Hogan knows best.
20:50 True life. 21:20 Pimp my
ride. 21:45 My super sweet 16.
22:10 The Hills. 22:40 Hogan
knows best. 23:05 Punk'd.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00 UK
top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Cöté cuisine. 09:00 Cöté
jardins. 09:25 Télétourisme.
09:50 D'un monde a l'autre:
Mexique, entre ciel et terre.
10:45 Des chiffres et des let
tres. 11:15 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Les es
capades de Petitrenaud. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Cathé-
rine. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Sous le soleil. 15:00
360° - GEO: Des buffes en
patrouille. 16:00 Nos années
pension. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Temps
présent. 18:00 Nieuws. 18:25
Le journal de l'éco. 18:30,
19:20 Ondes de choc. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Thalassa.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Complement
d'enquête.
Eurosport
08:30 Olympische Spelen.
09:00 EURO 2008 Show.
09:30,11:30 Voetbal: EURO
2008.13:30 EURO 2008 Show.
14:00 Tennis. 15:15 Wielren
nen. 16:45 Tennis. 17:00 EURO
2008 Show. 17:15 Tennis.
20:00 EURO 2008 Show. 20:15
Tennis. 20:30,21:00 Boksen.
23:00 EURO 2008 Show. 23:30
Voetbal: EURO 2008.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
i Report for CNN. 16:00 Your
world today. 19:30 i Report for
CNN. 20:00 Your world today.
20:30 World business today.
21:00 World news Europe.
21:30 World business today.
22:00 World news Europe.
22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.