CTscu; De Ui tvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu 8 I Maandag 9 juni 2008 PZC wa Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze zwager en oom Adriaan Pieter Lukus echtgenoot van W. Lukus-Raamsdonk in de leeftijd van 92 jaar. BrouwershavenM. Bokelaar-Raamsdonk OuwerkerkP. Hage-Raamsdonk RillandP. Raamsdonk L. Raamsdonk-Stoel Neven en nichten Ouwerkerk, 7 juni 2008 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze oom Adriaan Pieter Lukus echtgenoot van W. Lukus-Raamsdonk in de leeftijd van 92 jaar. Neven en nichten familie Lukus Ouwerkerk. 7 juni 2008 Verdrietig delen wij u mede dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve oom en oudoom Adriaan Pieter Lukus in de leeftijd van 92 jaar. We wensen Tante Willie en Leen heel veel sterkte voor de komende tijd. OuwerkerkAdrie Harinck-Sies Remco, Monique en Jacqueline Ouwerkerk, 7 juni 2008 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van een oud drager van onze onderneming Adriaan Pieter Lukus Vele jaren heeft de heer Lukus zich ingezet om bij onze onderneming te dragen, of om de dragers te regelen. We wensen zijn vrouw en zoon Leen nu en de komende periode veel kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en Personeel van: Uitvaartzorg De Vlieger l voorheen Schoonaard Oosterland, 7 juni 2008 Op Zijn tijd. maar voor ons nog onverwacht, is na een langdurig, geduldig gedragen ziekbed van ons weggenomen onze lieve moeder Jannetje Forra Machelina Murre-Flikweert sinds 11 november 1977 weduwe van Jan Murre geboren, 26 februari 1950 overleden, 7 juni 2008 Peter en Linda Jos Provincialeweg 14 4431 NB 's-Gravenpolder De rouwdienst zal D.V. worden gehouden donderdag 12 juni om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaal uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd. Tot ons verdriet werd, na een langdurig ziekbed, toch nog onverwachts door de HEERE weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Annet Murre-Flikweert Jaap en Joke Flikweert-Mol lohan-Peteren Hendriek Forianne en Roy jeanine Rien en Joke Flikweert-Mol Jan-Joost en Winette Roos Forine en Floras Diederik, Maurice, Liselot en Isabel Pieter Alinda en Benny Adriaan Marijn 's-Gravenpolder 7 juni 2008 Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde en zorg voor zijn dierbaren. Nu is hij rustig van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan Cornelis de Ronde - Adri - 22 mei 1936 16 juni 2008 M.P. de Ronde-Kleppe Marja Kik-de Ronde Herman Kik Martijn en Anneleen Lilian en Bert Amanda Renate Joke Stouten-de Ronde Jan Stouten Damian Indy van de Abeelestraat 34 4307 BN Oosterland De afscheidsdienst zal woensdag 11 juni om 13.45 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de "Voorkerk". Geen bloemen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Adrie de Ronde Wij zullen hem missen. Goes: Cobie Steketee-de Ronde Frans Steketee Nieuwerkerk: Johan de Ronde Carla de Ronde-Bom Neven en nichten In een uitstorting van toorn heb Ik mijn aangezicht een ogenblik voor u verborgen, maar met eeuwige goedertierenheid ontferm Ik Mij over u, zegt uw Losser, de Here. jesaja 548 Plotseling is van ons heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Neeltje Jobse weduwe van Marinus Schaeffer in de leeftijd van 98 jaar. Middelburg Oostkapelle Hilversum Vlissingen Sydney J.G. Schaeffer C. Schaeffer-van der Vliet W. Schaeffer C. Schaeffer-Wagenaar F. Schaeffer J. Schaeffer-van Werkhoven J.H. Schaeffer W. Schaeffer-Hofman M. Schroo-Schaeffer H. Schroo Klein- en achterkleinkinderen 6 juni 2008 Zorgcentrum Roggeveen CorrespondentieadresJ.H. Schaeffer Jacoba van Beierenweg 7 4386 NG Vlissingen Woensdag 11 juni zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg om 13.30 uur. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het koor van de kerk van 13.00 tot 13.20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oud Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceraimte van de begraafplaats. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze kegelvriend Jan Stoel Kegelclub V.O.C. Diepbedroefd, maar vol mooie en fijne herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoon zoon, zwager en oom Mare Stadhouders partner van Annelein Anderiesse Hij overleed in hun woonplaats Tilburg, waar ook de begrafenis zal plaatsvinden. Annie en Frans Anderiesse Rianne en Jaco Aalbregt-Anderiesse Eva, Jasper Astrid Anderiesse en Fred de Jonge 6 juni 2008 Europalaan 33,4334 EA Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8