-umiheberïchten Colofon Familieberichten Cleman J.F. de Cock u\t-vaardig aiexandramari<usse Laat je baby zien en misschien wordt jouw kanjer wel verkozen tot de leukste! 6 I Maandag 9 juni 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging U kunt niet reclameren n.a.v telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl I Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje fens Geboren op 5 juni 2008 te Ovezande. lens weegt 4060 gram en is 55 cm lang. Lian, Raoul en Guusje Beuns-Meerhoff Haircare Ambulantekapsalon Hoofdstraat 27 4441 AA Ovezande Soms is het beter iets moois te verliezen Beter verliezen dan dat je het nooit hebt gehad Donderdagavond 5 juni is onze 'Pa' en opa overleden. Pa speelde een grote rol in ons leven. Als man en levensgezel, als vader en opa. Hij hielp ons op weg en wij zijn dankbaar voor zijn steun die wij zullen blijven voelen. 23 maart 1922 5 juni 2008 Montgommerysingel 33 4587 EX Kloosterzande Kloosterzande: Annie de Cock-Vereecken Marleen en Lauran Anneleen en Martin Gertjan en Anne Biervliet: Ronald en Elly Lieke, Anke en Jules Oosterbierum: Paul en Hermien Wessel, Ana-Vianney en Moon Woensdag 11 juni nemen wij om 13.00 uur voor de laatste keer afscheid van Pa. Als u daarbij aanwezig wilt zijn bent u van harte welkom. De afscheidsdienst vindt plaats in Crematorium Terneuzen. U vindt Crematorium Terneuzen aan de Bellamystraat 28c 4532 CP Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren is er na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moedige maar moei zame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Johannis Petrus Franse -Jan echtgenoot van Paula Peeters 's-Heerenhoek, f Kwadendamme, 2 november 1937 7juni 2008 Kwadendamme: Paula Franse-Peeters Kloetinge: Anne-Marie Schouwenaar-Franse Kees Schouwenaar Iris, Koen Lisse: Judith van der Lans-Franse Jaap van der Lans Manouk, Kim Onze dank gaat uit naar dokter de Graaf en de medewerkers van thuiszorg 'allévo', voor de goede en liefdevolle zorg. A. de Koningstraat 18 4434 AH Kwadendamme Dinsdag 10 juni is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Jan in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 11 juni om 12.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 14.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen grapjes maken. Nooit meer samen fietsen. Nooit meer samen in de tuin werken. Nooit meer samen tenten bouwen. Liefs Iris, Manouk, Koen, Kim Veel heb je ons gegeven je voerde een niet te winnen strijd wij konden alleen maar meeleven en je bewonderen voor je dapperheid Na een ernstige ziekte is zaterdagavond overleden onze oudste broer, zwager en oom Jan Franse echtgenoot van Paula Peeters Onze gedachten zijn bij Paula, Annemarie, Judith. Kees en Jaap en de kleinkinderen. Oost-Souburg: Goes: 's-Heerenhoek: 's-Heerenhoek: Westdorpe: 's-Heerenhoek: 's-Heerenhoek: Piet en Catharien Franse-Ars Ko t en Janny t Franse-Geus Rinus Franse Catrien en Han de Jonge-Franse Bertus en Suzan Franse-Moelker Nel en Han de Jonge-Franse Kees en Margaret Rentmeester-Franse Neven en nichten 7 juni 2008 Bedroefd zijn wij bij het overlijden van Jan Franse Hij bood ons altijd een helpende hand. Paula en kinderen veel sterkte toegewenst. M.A. Baarends-Peeters Joke en Wim Boel-Baarends Kees Baarends Annelies en Peter Verburg-Baarends Marloes en Pautien uitvaartwinkel geopend op afspraak info@uicvaartinzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uicvaartinzeeland.nl Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van mede oprichter van trimclub "Groot Verzet" Jan Franse Wij wensen Paula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ie fietsvrienden Trimclub "Groot Verzet" Kwadendamme wa Enige en Algemene Kennisgeving Stenen doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe. Bedroefd, maar toch dankbaar delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten een einde is gekomen aan het leven van onze moeder, oma en omaatje Jacoba de Jager-Pol sinds 12 juni 1983 weduwe van Matthijs de Jager Vlissingen, t Vlissingen, 26 augustus 1925 7 juni 2008 Oost-SouburgAd en Corrie de Jager Corina Roeland, Tom Miranda en Johan Fabiënne Mathieu Wij zijn al het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Ter Reededankbaar voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Buteuxstraat 27 4388 CV Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 12 juni om 14.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier van 13.45 tot 14.10 gelegenheid tot afscheid nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Hij zei het vaak: "Ik ben zo moe". Maar op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, berichten wij u dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden, onze lieve pa, schoonpapa en opa Antoon Jongejan - Anton sinds 1991 weduwnaar van Levina van Zuidland in de leeftijd van 69 jaar. Roosendaal, Bea en Chris Tim en Kiki Burgh-Haamstede, Anita en Niek Nick en Lisa Amanda en Eric Renesse, Gerry ~in liefdevolle herinnering- Zierikzee, Johan en Connie Elise Jamie Zierikzee, 6 juni 2008 Ravesteinhof 13 Correspondentieadres: Van Goghlaan 258 4703 JH Roosendaal Maandag 9 juni is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de aula van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Emil Sandström- weg te Zierikzee. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal dinsdag 10 juni om 11.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. In plaats van bloemen kunt u een gift geven aan het KWF, bussen hiervoor staan bij het condoleanceregister. Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven is overleden mijn lieve zorgzame man en vader Adriaan Pieter Lukus in de leeftijd van 92 jaar. W. Lukus-Raamsdonk Leen Lukus 7 juni 2008 Ring 3 4305 AE Ouwerkerk - Geen bezoek aan huis De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 11 juni om 13.15 uur in het Dorpshuis van Ouwerkerk, Ring 42, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Indien u deze dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6