Sport Een zeer voordelige elektrische fiets Game'78 laat overwinning op Souburg glippen €400 Geen punten voor korfballers Zaamslag en BKC 28 Maandag 9 juni 2008 PZCZ Kring Speedofinales Garnalen prolongeren titel op Blackman en De Waele winnen Kapelle Open Philten krijgt zege in de schoot geworpen Leden voordeel ANWB-leden 999,- ANW§ TERNEUZEN - Op de Kring Speedofi- nales in Terneuzen won Björn Scherbeijn alle nummers waaraan hij meedeed. Vooral zijn 1.04,04 op de 100 meter vrije slag was sterk. Amke Bruijnzeel was snel op de 100 meter schoolslag (1.31,25). Bij de jongste zwemmers vielen Casper Zwier, Philip van Moll, Manon Aerssens, Hinke Oos- terhoff en Demi van der Werf op. KAPELLE - Dylan Blackman heeft de Kapelle Open van 2008 gewon nen in de categorie mannen drie. In een spannende finale trok de tennisser uit Slijkplaat tegen Brian Dijkstra in drie sets aan het lang ste eind: 2-6 6-2 6-3. In categorie vier bij de vrouwen was Brigith de Waele uit Breskens de sterkste. Zij was de winnares in poule met Xira van Benten en Eva Hartog. PHILIPPINE - De tennissers van Phil ten kregen gisteren de zege in het inhaalduel in de landelijke tweede klasse in de schoot geworpen. De Zoom uit Bergen op Zoom, dat al veilig was, kwam niet opdagen om het restant van de door regenval gestaakte wedstrijd (tussenstand 2-2) van 25 mei uit te spelen. Daar door verscheen een 4-2-eindstand op het scorebord. Philten hand haaft zich door dit resultaat. door Henk van de Voorde CLINCE - Het topduel in Clinge in de hoofdklasse van de Zeeuwse mixedtenniscompetitie tussen Ga me'78 en TC Souburg eindigde on beslist: 3-3. Net als twee weken eer der tegen De Schelde hadden de Zeeuws-Vlamingen de eindzege voor het grijpen. Janine Hollestelle en Fred van Cauteren legden ech ter in de eerste mixed, na een 5-3-voorsprong in games in de der de set, met 6-1 4-6 6-7 toch het loodje tegen Annegret Scheers en Yorrick de Lange. Eerder was Hollestelle samen met Fanny Kool wel succesvol tegen de zelfde Scheers en Naomi Francke. Het werd 6-0 6-3. Het mannendub- bel werd een prooi voor Rogier van Housselt (3) en Yorick de Lan ge (6) ten koste van Luc Missiaen en Randy Boddaert: 1-6 4-6. In de derde mixed kregen Natasja Haak en Randy Boddaert moeilijk vat op de sliceslagen van routinier Dirk Rempt. De tacticus zegevier de, in combinatie met Naomi Fran ke, met 6-3 6-4. In de vierde mixed waren Haak en Luc Mis siaen wel succesvol door met 7-6 6-3 te winnen. Het Vlissingse De Schelde is koplo per Souburg tot twee punten gena derd na een 5-1-zege op de reser ves van Yerseke. In de eerste klasse nam Gravelsteps de koppositie van De Boskreek over door in Schoon- dijke met 6-0 te winnen van De Schenge uit Arnemuiden. De Bos kreek bleef in Breskens met 3-3 ste ken tegen Domburg. "De laatste tijd ging ik niet meer zo makkelijk fietsen. Maar om nou voor elke boodschap de auto te pakken... De Adventure elektrische fiets was voor mij dé oplossing. Hij is prima betaaibaar en werd keurig netjes bij me thuis afgeleverd. Ik kan nu weer lekker met de fiets naar het dorp!" Adventure XT 10Ah Niet-leden 1.399,- Zeer voordelig geprijsd Handig uitneembare accu Thuis afgeleverd en afgemonteerd Incl. r onderhoudsbeurt aan huis Demodag 28 juni Kom naar de ANWB-winkel of WV-ANWB winkel en laat u uitgebreid informeren tijdens de fïetsdemodag. 5 g B.Ï c 9 3 S "T3 00 a c O 3= x: -c T3 a, S| S 5 'M=nt TERNEUZEN - De korfballers van Zaamslag en BKC Breskens sloten zaterdag de veldcompetitie af met een nederlaag. Zaamslag verloor thuis met 10-12 van Atlas uit Rit- them, Zevenbergen won op eigen veld met 11-9 van BKC. Zaamslag-Atlas 11-12. Zaamslag begon sterk aan de wedstrijd en liep binnen een kwartier tijd uit naar 5-1. Daarna bleek de thuis ploeg het kruit te hebben verscho ten en kwamen de bezoekers te rug in de wedstrijd. Bij de rust was het 6-6. In de tweede helft profiteerde Atlas van zwak verdedi gen van de thuisploeg. Aanvoerder Marco van Reeuwijk en Pjotr Ha melink sputterden nog tegen (8-8 en 9-9), maar in de slotminuten sloeg Atlas alsnog verdiend toe. Scores Zaamslag: Marco van Reeuwijk 5, Pjotr Hamelink 3, Linda Hamelink 2. Zevenbergen-BKC 11-9. Na een te leurstellende eerste helft begon BKC, dat afscheid nam van Natasja Boone, aan een achtervolging die bij 6-6 de aansluiting tot gevolg had. Daarna werd het zelfs 7-8 en 8-9. Omdat de thuisploeg enigs zins van slag was, leek de tweede overwinning van het seizoen er aan te komen. Maar met drie snel le doelpunten in de laatste minu ten pakte Zevenbergen toch de overwinning. Scores BKC: Marty de Vilder 4, Sandra de Reu en Mirte Faro 2, Lienke Vet 1. Het team van I've beat them (links) valt aan tegen Wudoenmaowah tijdens het beachvolleybal in Sas van Cent. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52