Uitblinker Wattimena ontroostbaar Een zeer voordelige elektrische fiets €400 Jong Ambon grijpt na strafschoppen naast laatste kans promotie. Leden voordeel ANWB-leden 999,- li 8,1 li ANWB Flohil haalt laatste vier van tennistoernooi Pasveer en Francke in voorste gelederen Tweede plaats voor crosser Martin Stroo Minderhoud tweede in kür op muziek Biljarttoernooi kent zijn finalisten Te weinig animo voor offroadduatlon 28 Maandag 9 juni 2008 pzc door Aector Dooms FIJNAART - Jong Ambon heeft geen promotie kunnen afdwingen naar de derde klasse van het zondag voetbal. De ploeg van trainer Paul Telussa sneuvelde gisteren in Fij naart in de strafschoppenserie te gen Sarto, nadat er in 120 minuten in het beslissende duel van de na- competitie niet was gescoord. Eli Wattimena miste voor Jong Ambon de veertiende strafschop. Doelman Theunissen Rensar stop te de inzet. De jonge verdediger van Jong Ambon was ontroost baar en liet zijn emoties de vrije loop. Uitgerekend hij, de onbetwis te uitblinker bij Jong Ambon, ver diende dit scenario niet. De acht tienjarige verdediger was de hele wedstrijd niet te passeren en speel de de gevaarlijkste aanvaller Fran cois Pigmans uit de wedstrijd. Eigenlijk verdiende het duel, dat net zo goed in 3-3 had kunnen ein digen, geen winnaar. „De gelukkig ste ploeg heeft gewonnen", vond Telussa. Sarto, een club met 1.200 leden, was in de Brabantse klasse op de tweede plaats geëindigd en had vier keer eerder op 't nipper tje de promotie naar de derde klas se gemist. Gisteren kregen beide ploegen in het zevende duel de laatste kans. De Tilburgers kenden een goede start, maar daarna was Jong Am- bon de betere ploeg. „Zij waren rustiger aan de bal. Het positiespel was bij ons slecht verzorgd", zei de scheidende Sarto-trainer Mare Stoelinga die naar RKTVY ver trekt. Dat was ook de verdienste van Jong Ambon, dat bij balbezit van de tegenstander meteen stoor de. Jong Ambon was het eerst via Jair Tomasoa dicht bij een treffer, een schot van Josar Pattinama ging net langs de verkeerde kant van de paal en de Middelburgers claimden een strafschop toen Mar tin Waisapy binnen het zestienme tergebied van achteren werd aange tikt. Pattinama was nog enkele ke ren dicht bij een treffer, maar het ontbrak hem aan geluk. In de tweede helft nam Sarto meer initiatief en was een paar keer dichtbij een doelpunt, maar doelman Bas Rijkeboer keepte at tent. In de verlenging van twee keer vijftien minuten maakten de Tilburgers een fittere indruk. Bij Jong Ambon zaten spelers er door heen, maar het bleef 0-0. Levi Wai sapy was al uitgevallen en Pattina ma durfde vanwege krampver schijnselen het niet aan om een strafschop te nemen. „Jammer, want ik had zo graag met een prijs afscheid genomen, dit verdient de ze groep niet", zei de negentienjari ge aanvaller die naar Hoek ver trekt. Sarto-Jong Ambon 0-0. Scheidsrechter: M. Nuijten (Bergen op Zoom). Strafschop penserie: Remco Felius, Daniël Pattinama, Delano de Keuning, Zico Tomasoa en Eldridge Pentury benutten de strafschop voor Jong Ambon. Koen van Geffen schiet de zevende strafschop voor Sarto raak. Eli Wattimena mist voor Jong Am- bon. Aantal toeschouwers: 450. Jong Ambon speelt komend sei zoen in de vierde klasse van het zondagvoetbal. De Middelbur gers grijpen tegen Sarto naast de laatste kans op promotie. Jong Ambon-voorzitter Nus Taniwel troost Jair Tomasoa nadat zijn ploeg naast promotie greep, foto Mario Lawalata "De laatste tijd ging ik niet meer zo makkelijk fietsen. Maar om nou voor elke boodschap de auto te pakken... De Adventure elektrische fiets was voor mij dé oplossing. Hij is prima betaalbaar en werd keurig netjes bij me thuis afgeleverd. Ik kan nu weer lekker met de fiets naar het dorp!" Adventure XT 10Ah Niet-leden 1.399,- Zeer voordelig geprijsd Handig uitneembare accu Thuis afgeleverd en afgemonteerd Ind. 1S onderhoudsbeurt aan huis Demodag 28 juni Kom naar de ANWB-winkel of VW-ANWB winkel en laat u uitgebreid informeren tijdens de fietsdemodag. S.& ■s e J3 2 S 1 o s S S S -O c s 2 c 5 t O do r/vsEO* goes - Tennisster Milou Flohil uit Oostkapelle heeft de halve finale gehaald van het nationaal ranglijst- toernooi in Den Haag. Flohil (14) versloeg Charlotte van der Meij, 98e van Nederland, met 6-2 6-0 en Melissa Gerritsen: 6-2 6-4. Daarna versperde Patricia van Worcor (89e op de seniorenrang lijst) Flohil de weg. goes - Enkele rensters van de Zeeuwse vrouwenwielerploeg Ra- bo Lady Force hebben goed gepres teerd in de Omloop van Stadsha gen, een klassieker bij Zwolle. Bij de nieuwelingen werd Annemarie Pasveer uit Arnemuiden tiende. Bij de junioren spurtte Agnieta Francke uit Koudekerke naar de ne gende plaats. axel - Motorcrosser Martin Stroo uit Oost-Souburg is zaterdag in de vijfde wedstrijd van de RES-cross tweede geworden bij de licentie houders. Hij eindigde in Axel ach ter Schouwenaar Marc Boot, maar bleef Roy Gijsel uit Heikant voor. De 8scc-klasse was een prooi voor Middelburger Jorony Roose. Bij de veteranen werd Maikel van de Goor uit Vlissingen tweede. goes - Dressuurruiter Hans-Peter Minderhoud is tijdens Outdoor Gelderland als tweede geëindigd in de kür op muziek. De voormalig inwoner van West- kapelle scoorde met de merrie Ex quis Nadine 77,050%, een fractie minder dan winnares Anky van Grunsven met haar tweede paard Painted Black. wemeldinge - Na een spannende vierde ronde zijn de finalisten van het Micha triatlonbiljarttoernooi bekend. Toby van de Vrede uit Kapelle, Bram de Waard, Richard Nieuwen- huize, Richard de Bruin en Johan Vermeij (allen uit Wemeldinge) strijden dinsdag en woensdag om de eindzege. zoutelande - Met het afblazen van de Zomid-offroadduatlon is de combinatie van duursporten vrijwel uit Zeeland verdwenen. De Stichting Sportevenementen Zoutelande wilde de strandduat- lon 14 juni houden als vervanger voor de Zomid-triatlon die na 17 edities het loodje legde. Een week voor het evenement zijn er te wei nig inschrijvingen binnen: 20.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30