Familieberichten t» Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN 24 I Donderdag 5 juni 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail ozdamilieberir.hten@wenRnernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen-van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.U0-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wat is het mooi na 65 jaar te schitteren als een gelukkig paar 65 jaar getrouwd Als je ons hiermee wilt feliciteren Dan kan dat op Zaterdag 14 juni Vanaf 16.00 uur tot 18.00 uur. Restaurant De Kreek, Noteneeweg 28 Terneuzen Joseph en Debora van Cleemputte-Wisse Terneuzen Bedroefd zijn we door het overlijden van onze buurman en vriend Henk Bom U. Neve-Toumé W. den Hollander Oostburg, 1 juni 2008 De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed verbazingwekkend krachtig 't is op, zo is het goed Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen berichten wij u, dat na een moeilijke laatste levensfase, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Hendrik Jan Burgmeijer -Henk- in de leeftijd van 63 jaar. Zierikzee: Roelie Burgmeijer-Boers 's-Gravenpolder: Hendrik jan Burgmeijer Marja Burgmeijer-Stoel Leanne Maarten Zierikzee: lngrid Kreukniet-Burgmeijer Marcel Kreukniet Colin HU 3 juni 2008 Mastgatstraat 53 4301 WE Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden zater dag 7 juni in de Gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 12.00 uur. Voor de dienst is er van 9.45 tot 10.30 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. - Geen bloemen - O Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Iedere dag werd de wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Maar een ongelijke strijd verlies je altijd. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Joke Een spontane en lieve vriendin. Wij wensen Guido, Kevin, Dennis, Davey en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Carlo, Els en Nikita Bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van Joke van Schaick echtgenote van bestuurslid Guido van Schaick Wij wensen Guido, Kevin, Dennis, Davy en verdere familie veel sterkte toe. Spelers en begeleidingsteam eerste elftal HSV Hoek Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze collega Joke van Schaick echtgenote van bestuurslid Guido van Schaick Wij wensen Guido, Kevin, Dennis, Davy en verdere familie veel sterkte toe. Kantinepersoneel HSV Hoek Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Joke van Schaick Moeder van onze teamgenoot Kevin We wensen Kevin, Guido, Dennis, Davy en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Spelers H.S.V. Hoek 5 Na een ongelijke strijd is overleden Joke van Schaick vrouw van onze collega Guido Hoewel wij wisten dat zij ernstig ziek was, kwam haar overlijden toch nog onverwacht en veel te vroeg. Wij wensen Guido en zijn familie sterkte en troost toe om dit zware verlies te verwerken. Collega's van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Na alle fijne jaren die we mochten beleven hebben we afscheid moeten nemen van Rob Stada echtgenoot van Tina Stada-Kik eerder gehuwd geweest met Resie Stada-Baas, 126 januari 1995 Haarlem, 12 augustus 1920 t Vlissingen, 3 juni 2008 Vlissingen: T. Stada-Kik Gouda: Christoffël en Marjan Kik Sander Rutger Nanda Haarlem: André en Anne Kik Arend Matthijs Zijn liefde, persoonlijkheid en levenshouding zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Chopinlaan 135 4384 KX Vlissingen Rob is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen zondag 8 juni van 16.00 uur tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 9 juni om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Woorden schieten tekort waar het liefste bezit herinnering wordt. Intens verdrietig nemen wij afscheid van onze (o)mama Netty Antonetta Maria Josephina Martina Liefkens -Netty- 's-Hertogenbosch, t Eindhoven, 10 februari 1945 2 juni 2008 Ard en Diane Verhoeven-van Veldhoven Eline en Kim Marcel Verhoeven en Miling Chou Irene en Bart Mikkers-Verhoeven Max, Rob en Sophie Correspondentieadres: Grenswal 27 5509 KB Veldhoven We nemen afscheid van (o)mama Netty op maandag 9 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ontvangst en gelegenheid tot schriftelijk condoleren vanaf 12.30 uur. U kunt persoonlijk afscheid nemen op vrijdag en zaterdag van 15.00 tot 16.30 uur in Uitvaartcentrum Monuta de "Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Mama houdt van bloemen. En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 onberijmd Verdrietig delen wij u mee, dat na een arbeidzaam leven, door de Heere van ons is weggenomen, onze geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet- overgrootmoeder Catharina de Visser-Joziasse weduwe van Hendrik de Visser in de gezegende leeftijd van 102 jaar. Dirkje en Dick Bep en Huib Janny en Wim Chris en Gerda Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter- achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. 4 juni 2008 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", kamer 32 Briandlaan 2 Middelburg Correspondentie- adres: Familie Francke-de Visser Waterstraat 9,4356 B| Oostkapelle Onze moeder en oma is opgebaard op haar eigen kamer, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. vrijdag 6 juni van 19.30 uur tot 20.00 uur. De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op D.V. maan dag 9 juni om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Saronkerk", Noordweg 34 te Oostkapelle. Geen bloemen. Bevorderd tot heerlijkheid 'Veilig in Jezus armen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Berendina Johanna de Wee-Danen sinds 1983 weduwe van Hendrik de Wee in de leeftijd van 79 jaar. Zij heeft ons met haar geloof, hoop en liefde omringd. Goes: Herma en )oos Wim Joyce Aagtekerke: Jacob 's-Gravenpolder, 3 juni 2008 Woonzorgcentrum 'Vorsvliet' Correspondentieadres: Bachlaan 14,4462 JK Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 9 juni om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waama aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48