Televisie
diep kan een ijsbeer zinken?
Haar dikke vacht is veel te warm, waardoor ze niet genoeg vaart kan maken
om een rendier in te halen. 'Planet Carnivore: Icebear'
I
I
I
I
to
to
to
to
u>
PZC Donderdag 5 juni 2008 39
SBS 6
RTL 7
RTL 8
NETS
VERONICA
06:00 Koopjes tv 07:05
The Fresh Prince of Bel-
Air 07:35 According to
Jim 08:00 The Cosby
show 08:30 ER 09:25 De
kraamafdeling 10:00 JAC
10:55 Best of Home-
shopping 11:55 Off Cen
tre 12:20 Two guys, a girl
and a pizza place 12:50
Hotel 13:20True Holly
wood story: Baywatch
15:10 McLeod's daugh
ters 16:00 The Cosby
show 16:35 JAC 17:30 ER
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 PRAutotype 09:40
RTL Z Nieuws 11:20 Tul-
penrallye 11:40 RTL Z
Nieuws 15:20 Special:
Auto Lease 15:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
06:35 Teen Titans 06:55
SamenWonen 07:55 Ho
tel 08:25 SamenWo
nen 09:20 Trauma cen
trum 09:50 Providen
ce 10:55 Astro TV 12:55
Gilmore girls 13:50 Ro-
seanne 14:20 Comple
te Savages 14:45 Dis
ney Feest: Kim Possible
15:15 Born2Cook 15:50
Ready steady cook 16:45
Suddenly Susan 17:10
Will Grace 17:40 Jud
ging Amy
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get St The Gadgetini's,
Be vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Ful, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
O
18:25 Hotel, realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Baywatch, soapse-
18:45 What not to 18:35 Gilmore girls, dra- 18:00 The Fresh Prince
wear, make-over- maserie of Bel-Air, come-
programma dyserie
18:30 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:50 AllezallezZim- 19:40 Dr. Phil, talkshow
19:30 McLeod's daugh
19:00
Trick Treat,
land - Vroege
babwe, docusoap
ters, dramaserie
candid camera
editie, nieuwspro
show
gramma
19:05
Friends, comedy
19:20 Shownieuws -
serie
Vroege editie
19:30
Two guys, a girl
and a pizza place
20:00 Trauma centrum, 20:30 Terminator 2:
informatief Judgement day,
20:30 House, ziekenhuis- sf-film
serie
20:30 A cool, dry place, 20:30 Just like heaven,
filmdrama romantische kome
die
20:00 Off centre, come
dyserie
20:30 The lost world:
Jurassic Park,
avonturenfilm
21:30 Close to home,
dramaserie
22:30
Hart van Neder
22:20 Spectaculaire be
22:15 Law Order:
land - Late editie,
vallingen, serie re
Special Victims
reportages
portages
Unit, dramaserie
22:45
Piets weerbe
22:50 As the world
richt, weerbericht
turns, soapserie
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15 Trauma Team:
Critical Hour,rea-
lityserie
23:00 Cyborg cop I
film
sf- 23:40 Oprah Winfrey
show, talkshow
23:05 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
23:00 Spring break
shark attack, thril
ler
00:20
Airline USA
00:45
RTL Poker: Euro
00:30
Teleshop 8
00:00
Will Grace (h)
00:45
Bottom
00:50
Astro TV Night
pean Poker Dort
00:31
Sneak preview
00:35
Nachtprogram
01:25
Nachtprogram
01:50
Red Live
mund
02:00
KamasutraTV
mering: Happy
mering
01:45
Teleshop 7
05:30
Astrotijd
Hour en Relax TV
02:00
Poker after dark
01:46
Nachtlounge
04:00
Hart van Neder
02:45
Nachtprogram
03:00
The hotspot
land - Late editie/
mering
05:30
Astrotijd
Shownieuws (h)
00
VO
O
O
N)
O
O
O
n
bevriezen en extra dikbehaarde po
ten met een stevige anti-sliplaag.
Daar heeft arme Binne in het 'war
me' zuiden van Spitsbergen even
niks aan. Ze heeft hier juist last
van haar winteruitrusting. Haar
dikke vacht is veel te warm, waar
door ze niet genoeg vaart kan ma
ken om een rendier in te halen en
haar witte kleur is in het groen
bruine landschap het tegenoverge
stelde van een goede camouflage.
Gelukkig stuit Binne net op tijd
op een onverwacht feestmaal in
de vorm van een aangespoelde
walvis. Maar waarschuwt NGC, als
de aarde warmer blijft worden is
het misschien afgelopen met Bin
ne en haar soortgenoten. Walvis
sen spoelen niet elke zomer aan.
Planet Carnivore - Icebear, 20.30 uur,
NCC
Ijsbeer Binne vindt een walvisgeraamte. National Geographic schetst de
dreiging voor deze dieren door klimaatveranderingen, foto Joel Sartore/CPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 De kunstkeet
18:46 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
14:00 Thuis. 14:30 Dieren
dokters in het wild. 15:00 Villa
politica. 16:20 Clips. 16:35
Meesterdief. 17:05 Vrolijk
Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
1000 zonnen. 20:00 Het weer.
20:05 F.C. de Kampioenen.
20:40 Koppen. 21:10 Baantjer.
22:05 Zomer 2008.22:55 Het
journaal laat. 23:16 KENO-uit-
slagen. 23:17 Het weer. 23:20
The bill. 00:10 De rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40
Stafkes straffe kost. 08:50
Disney classic cartoons. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Lentebeelden. 14:00 Sporza:
Tennis - Roland Garros 2008.
17:59 KETNET. 18:00 Oggy
en de kakkerlakken. 18:10 Go
IV. 18:20 Peperbollen. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De Canvascrack.
21:10 De Canvascollectie.
22:10 The genius of photo
graphy. 23:10 Monty Python's
flying circus. 23:45 Sporza:
Tennis - Roland Garros 2008.
RTBF1
09:15 Home delivery. 10:20
Louis Page: Des bleus de l'ame.
11:55 Questions d'argent.
11:57 Table des terroirs.
12:05 Les feux de I'amour.
12:49 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme. 13:50 Derrick. 14:55
L'ame de la rose. 16:50,17:40
7 a la maison. 18:30 Le 6 minu
tes. 18:35 Weerbericht. 18:45
Au quotidien. 19:20 Chaud
devant. 19:22 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Julie Lescaut: La
nuit la plus longue. 22:00 Le
sanglot des anges: Le piège.
23:40 Questions d'argent.
23:45 Opinions. 00:00 La clef
des champs. 00:25 50° nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:25 Minuscule. 10:30 Zoom
arrière. 11:34 Questions
d'argent. 11:35 Plus belle la
vie. 12:00 Toute une histoire.
13:00 Tennis: Roland Garros.
17:30 Minuscule. 17:35 Les
niouzz. 17:51 Air de familie.
17:55 Toute une histoire. 18:55
Plus belle la vie. 19:25 Les
Griffin. 19:50 Un gars, une fille.
19:55 Beursberichten. 20:00
Slotconcert Concours Reine
Elisabeth 2008- Zang. 22:05
Retour a Roland Garros. 22:33
D'art d'art. 22:34 KENO. 22:36
Weerbericht. 22:40 Le 12
minutes. 22:55 Beursberichten.
23:00 D6Bels: Laurent Volzy.
23:30,00:25 MI-5saison.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Doctors. 15:15 Diagnosis mur
der. 16:00 Nieuws en weerbe
richt. 16:05 LazyTown. 16:30
Dennis the menace. 16:55
Frankenstein's cat. 17:05 Stake
out. 17:35 Hider in the house.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws. 20:00 The One show.
20:30 EastEnders. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 Holby Blue, 22:00 The
invisibles. 23:00 Nieuws en
¥1
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Question time.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and Kan-
trop. 08:25 Newsround. 08:30
Hider in the house. 09:30
Springwatch. 10:00 Bob the
builder. 10:10 Charlie and Lola.
10:25 Fun with phonics. 10:30
Big barn farm. 10:45 Nina and
the neurons. 11:00 In the night
garden. 11:30 Primary his
tory. 11:50 Megamaths. 12:10
Primary geography. 12:30,
12:40 Thinking skills. 12:50
The maths channel. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Out of the blue.
14:25 Coast. 14:30 Sun, sea
and bargain spotting. 15:30
Through the keyhole. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook.
18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 A
taste of my life. 20:00 Jonathan
Meades: Magnetic North.
20:30 Women in black. 21:00
Springwatch. 22:00 Heroes.
22:45 The Graham Norton
show. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Heroes
unmasked.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Hurenkinder. 12:00
heute mittag. 12:15 UEFA Fufê-
ball-Europameisterschaft 2008
Österreich-Schweiz: EURO live.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau urn
fünf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Insel
des Lichts. 21:45 Panorama.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Schmidt Pocher - Best of.
23:45 POLYLUX. 00:15 Nacht-
magazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 Reich
und Schön. 11:35 Schatten
der Leidenschaft. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Kiichen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:40 Leute heute. 17:50
Ein Fall für zwei. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Notruf Hafenkante. 21:00 ZDF.
reporter. 21:45 heute-journal.
22:12 Weerbericht. 22:15
Maybrit lllner. 23:15 Markus
Lanz. 00:15 heute nacht.
Discovery
07:40 Rides: Driven. 08:30
Wrecks to riches USA: Ford
Fairlane Thunderbolt. 09:25
Brainiac: History abuse. 10:15
Mean machines: The transat
lantic challenge - 4x4s. 10:40
Scrapheap challenge: Power
paddlers. 11:35 Cell phone
revolution. 12:30 How do they
do it?: Crash helmets/Rubber/
Wave piercing. 13:00 How do
they do it?: Airbags/lce Rinks/
Mattresses. 13:25 Dirty jobs:
Well digger. 14:20 Building the
future: 21 st century shelter.
15:15 American chopper:
Intel. 16:10 American hotrod:
Hildebrandt car. 17:05,17:35
Wheeler dealers: BMW 325i.
18:00 How do they do it?:
Armoured cars/Lifts/Cheese.
18:30 How do they do it?:
Phoenix Stadium/LA Trade
Tower/Surfing. 19:00 Mythbus-
ters specials: Shop till you drop.
20:00 Dirty jobs: Cave digger.
21:00 Final 24: Jim Morrison.
22:00 Most evil: Gang murders.
23:00 Bad boy racers. 00:00
Wheeler dealers: MRU Mark I.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel, 12:00 Strange days on
planet earth: The one degree
factor. 13:00 Great Wall of
China: Protecting the dragon.
14:00 Dangerous encounters:
Deadliest snake. 15:00 In
the womb: Animals. 15:59
National Geographic Junior.
16:00 Totally wild. 16:30 Let's
get inventin. 17:00 The snake
wranglers: Venom harvest.
17:30 Get outta town: Madrid.
18:00 Gabon: Triumph of the
wild. 19:00 Ancient megas-
tructures: Chartres cathedral.
20:00 I didn't know that. 20:30
Planet carnivore: Icebear.
21:30 Food lovers guide to the
planet: Taste of Vietnam. 22:00
Chasing time: Marrakech.
22:30 Trekking Malaysia with
Jason Scott Lee. 23:30 No
mads: Wakeboarding pros.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF NL.
13:00 10 X Sean Paul. 14:00
De videotheek. 15:00 Serveert.
15:30 Your superchart. 16:30
Reaction. 17:30 Serveert.
18:00 Clipkennis. 18:30 De
videotheek. 20:00 Your super
chart. 21:00 Serveert. 21:30
Valerio duikt onder. 22:00 TMF
NL. 23:00 TMF Classics. 00:00
Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10.11:00 M is for music. 14:00
Base chart. 15:00 Pageant
place. 15:30 Life of Ryan. 15:55
My super sweet 16.16:20 The
Hills. 16:50 The X-Effect. 17:15
Can't get a date. 17:40 Pimp
my ride. 18:10 Made. 19:00
My super sweet 16.19:30 The
Hills. 20:00 Hogan knows best.
20:25 True life. 21:20 Pimp my
ride. 21:45 My super sweet 16.
22:10 The Hills. 22:40 Hogan
knows best. 23:05 Punk'd.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
Base chart.
TVS
08:00 Canadees nieuws, 08:30
Escapade gourmande. 09:00
Jardins et loisirs. 09:25 Chroni-
ques d'en haut. 09:50 Le géant
de la vallée perdue. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout Ie monde veut prendre
sa place, 12:00 TV5Monde
I'info. 12:05 La nature des
grands chefs. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Cathérine. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous le
soleil. 15:00360°-GEO: Les
crabes attaquent. 16:00 Nos
années pension. 16:30 Questi
ons pour un champion. 17:00
Le débat TSR. 18:00 Nieuws.
18:25 Le journal de l'éco.
18:30 Vie privée, vie publique.
20:30 Frans nieuws. 21:00 Les
bronzés 3 - Amis pour la vie.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:45 Esprits libres/
Musiqueaucoeur.
Eurosport
08:30 Game, set mats.
08:45 Road to EURO. 09:00,
10:00 Paardensport. 11:00
Road to EURO. 11:15,12:00
Voetbal: EURO 2008.13:00,
14:00 Tennis: Roland Garros.
18:00 Game, set mats. 18:15
Ritmische gymnastiek. 19:45
Voetbal: EURO 2008.20:15
Road to EURO. 20:30 Game,
set mats. 20:45 Voetbal:
EURO 2008.21:15 Boksen.
23:00 Tennis: Roland Garros.
00:00 Vechtsport: Fight club.
CNN
09:00 Business international.
10:15 My city my life. 10:30
World sport. 11:00 Larry King.
12:00 Business international.
13:00 World news Asia. 14:30
World sport. 15:00 World
news Asia. 15:30 World's unt
old stories. 16:00 Your world
today, 19:30 World's untold
stories. 20:00 Your world
today. 20:30 World business
today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today, 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.