Familieberichten Colofon Familieberichten Jacobus Koster 28 I Woensdag 4 juni 2008 PZC ZV Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmgdi9,nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Joppe 31 mei 2008 Paul, Francisca en Gijs van den Broeke Oostkapelseweg 9 4353 ED Serooskerke Wij zijn erg blij met de geboorte van onze kleindochter en nichtje Fenne Geboren op 2 juni 2008 Dochter van Fabian en Maartje Kasander Zusje van Mathijs Trotse Opa, Oma en tante, Frans en Betsie Kasander-Simonse Bemadette Duinstraat 18 4371 AZ Koudekerke beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden niet zo goed meer met je praten die blik, die stilte deed vaak zeer die vrouw van vroeger was je niet meer maar nu je hier voorgoed bent heengegaan zeggen we: 'Dank jevoor wat je voor ons hebt gedaan Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, geven we kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus en tante Jacomientje Kaijser weduwe van Krijn Bareman in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen Piet Bareman - in herinnering Adrie Bareman-Dees ZaamslagN. Overbeeke-Kaijser C. Overbeeke - in herinnering TerneuzenP.D. Kaijser E. Kaijser-de Putter Neven en nicht Onze oprechte dank gaat uit naar al de medewerkenden van zorgcentrum 'Bachten Dieke' en verpleeghuis 'Ter Schorrevoor de liefdevolle verzorging die ze daar mocht ontvangen. Terneuzen, 3 juni 2008 Corr.adres: A. Bareman-Dees, Roerstraat 46,4535 GM Terneuzen. Donderdag 5 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 juni om 14.00 uur in verzorgingshuis 'Bachten Dieke', Koninginne- laan 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Henk Bom Je vrienden, A.Lako A.S. Lako-v.d. Slikke W.P.M. Risseeuw-Verhage J. Bron-Dees Oostburg, 1 juni 2008 Heel verdrietig zijn we, door het overlijden van ons clublid drs H.L.A. Bom Wij hebben Henk leren kennen als een hartelijke en humor volle persoonlijkheid met een brede interesse en een grote betrokkenheid bij onze club. Henk was een charterlid en heeft veel voor onze Lionsclub betekend. Wij zullen hem heel erg missen! Lionsclub West Zeeuwsch-Vlaanderen Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Ps.91vers 1 Op 2 juni 2008 heeft de Here God tot zich geroepen mijn onvergetelijke en bescheiden, lieve vrouw; zij was onze beste zus, schoonzus en tante Maria Eva Fraanje-de Feijter echtgenote van Johannes Fraanje Schoondijke, 20 april 1925 Terneuzen, 2 juni 2008 Mijn lieve vrouw was een diepgelovige vrouw, en meer dan 55 jaar waren wij een fijn en goed team. Sluis: Johannes Fraanje Breskens: J.J. de Feijter C. de Feij ter-de Regt t Sluis: Joz. J. de Feijter t J. de Feijter-Balkenende Austr.: A.W. de Feijter M. de Feijter-van der Kooij Austr.: M. Kruizinga-Fraanje Austr.: C. Fraanje t Vrouwenpolder: J.P. Baljeu-Fraanje C. Baljeu Goes: J. Blok-Fraanje P. Blok Austr.: A. Fraanje J.M. Fraanje-Muis Nieuw en St. Joosland: T. Fraanje D.J. Fraanje-Lammers Neven en nichten Hoogstraat 58Z 4524 AD Sluis Er is gelegenheid tot condoleren op donderdagmorgen om 10.00 uur in Rozenoord te Sluis. De dienst van Woord en Gebed hopen wij te houden op vrijdag 6 juni om 14.30 uur in de Hervormde Kerk te Oost burg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oudestad te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum tegenover de Hervormde Kerk te Oostburg. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging door het personeel van afd. A-1 van het ziekenhuis "De Hontete Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Op vrijdag 30 mei 2008 is plotseling op 48-jarige leeftijd overleden onze medewerkster Wiea van Gelder Wiea werkte sinds 1 augustus 2007 als brugwachter bij Rijkswaterstaat. Vooral vanwege haar positieve uitstraling zullen wij haar herinneren als een fijne en gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar haar kinderen. We wensen hun veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Rijkswaterstaat Zeeland Rein van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Ondernemingsraad Don Berndsen Voorzitter Lieve Wiea Veel te vroeg Veel te snel Niet te bevatten Hebben wij vernomen dat onze collega is overleden. Wij wensen Amanda en familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens collega's bruggen Sluiskil en Sas van Gent Mattie, Marion, Cees, Peter, Koos, Ronny, Rudi, Rowdy, Hedo, Peter, Erwin, George, Jonny. |oke, Edith Je had nog zoveel plannen Je hebt zoveel voor ons gedaan Je wilde nog zo graag bij ons blijven Het zat er niet meer in. Veel te vroeg is van ons weggenomen mijn trouwe man, zoon, onze lieve pap, schoonpa, fijne opa en baasje van Luna Pieter Adriaan Geldof Piet Koudekerke, 2 mei 1943 Middelburg, 2 juni 2008 Middelburg: Lucy Geldof-Meulmeester Middelburg: M.J. Geldof-Wondergem Vlissingen: Martin en José Tessa Vlissingen: Karla en Roelof Luna <JS Heel veel steun en warmte hebben wij ontvangen van Dr. Maria en alle medewerkers en vrijwilligers van het Gasthuis, afdeling Watertoren. We zullen het nooit vergeten. Abeelseweg 6 4335 JX Middelburg Piet is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 6 juni van 11.00 uur tot 11.30 uur. De crematie zal aansluitend om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je strandhuis, zo mooi. Het er van genieten zo kort. Met droefheid hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Piet Geldof Wij wensen Lucy, Martin, José, Tessa, Karla en Roelof veel sterkte met dit verlies. Koudekerke: Sjaak en Annie Meulmeester Vlissingen: Michel en Marloes Vlissingen: Ingrid en Dick, Teun Wie moet nu de appeltaarten bakken? H.A. DE KOEN - VAN TILBURG medewerkster huishoudelijke dienst van 1976 tot 2007 Dertig jaren maakte Annette de voormalige Van Dusseldorp-mavo en Het Goese Lyceum blinkend schoon - van reageerbuisje tot klaslokaal. Juist haar was veel gegund, met name een langer pensioen. Wij zijn trots op het feit dat zij graag op Het Goese Lyceum werkte. Leerlingen, ouders, personeel, directie en bestuur van Het Goese Lyceum, Goes Na een moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht overleden onze lieve broer Jaap in de leeftijd van bijna 82 jaar. We zullen hem erg missen. Breskens: Th. Vlaardingerbroek-Koster A. Vlaardingerbroek t Breskens: Briendje Koster 4511 ER Breskens, 2 juni 2008 Dr. Broodmanstraat 30 De afscheidssamenkomst, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 5 juni or 12.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamtj straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve^ deze advertentie als zodanig te beschouwen<i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68