hmLl De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden m rawSfr* Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil of testament op? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Telefoon: 0800 -44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu 30 I Woensdag 4 juni 2008 PZC JHerinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij, in de stralende zon, fioe ikjuas, toen Haalles nog kgn. Verdrietig, maar dankbaar voor odes wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve, pittige moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Elisabeth Adriana Kousemaker-Openeer Bep weduwe van Jan Pieter Kousemaker Hansweert, 15 september 1917 t Goes, 2 juni 2008 Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Onze danfcgaat uit naar het team van huisje 4.OS" van "TerVatcbg", voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Kamperfoeliestraat 43 4461 NK Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 6 juni om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8,4461MH Goes. Aansluitend is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bezoek aan huis. Tot onze droefheid vernamen wij dat zondag jl. is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Pie Leijnse-Wisse Weduwe van W. Leijnse M. Leijnse-Wisse C.W. Leijnse (in herinnering) L. Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering) In herinnering: J. de Korte en A.M. de Korte-Wisse A. Verhage en M.A. Verhage-Wisse Neven en nichten Bedroefd zijn wij omdat wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriendin en buurvrouw Joke Wij wensen Guido, de kinderen, kleinkinderen en oma van der Lijcke heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ellie, Fina en Leo, Ilonka en Leo, bure Pladdet, Marian en Mike, Verie en Ko, Jan en Betty Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van Joke van Schaick echtgenote van ons bestuurslid Guido van Schaick Joke was lid, sponsor, supportster en vrijwilligster van onze vereniging. Wij wensen Guido, Kevin, Dennis, Davy en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging HSV Hoek Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Joke van Schaick medesponsor van HSV hoek We wensen Guido, de kinderen en de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies. Sponsor Stichting HSV Hoek You "11 Never Walk Alone Op 3 juni 2008 hebben wij na een korte ziekte afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en dochter Jozina Elizabeth Johanna van der Lijke Joke echtgenote van Guido van Schaick in de leeftijd van 47 jaar. Hoek: Guido Davey en Nikita Hoek: Kevin en Anne-Marie Karsten Mitchell Milan Terneuzen: Dennis en Nelleke Meggy Linsey Breskens: J.J. van der Lijke-Oostet'ling Hoek, Korenbloemstraat 24 4542 CS De crematiebijeenkomst vindt plaats op maandag 9 juni om 11.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematiebijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. be "Het is de weg die wij moeten gaan Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat toch nog plotseling uit ons midden is weg genomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maria Thona Trijselaar sinds 18 februari 1991 weduwe van Cornelis Wesdorp in de leeftijd van 82 jaar. Harry en Agnita Kees en Willie Gea Klein- en achterkleinkinderen 2 Juni 2008 Poortdijkstraat 22 4318 AN Brouwershaven Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 5 juni van 19.00 tot 20.00 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 6 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 13.45 uur. Na de begrafenis is er in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke gelegenheid met elkaar samen te zijn. Oh Vader, die al 't leven voedt. Na een eenvoudig leven is onze ome Theun overleden in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Hij heeft tot het laatst toe in zijn eigen huis gewoond, hetgeen zijn grote wens was. Antheunis Maas Fien en Marie Louw en Ellen Rinus en Cathrien Piet en Joke Willemen Ma We bedanken de medewerkers van Thuiszorg voor alles wat zij de laatste jaren voor Ome Theun hebben gedaan, op een manier waar hij heel dankbaar voor was 3 juni 2008 Correspondentieadres: M.C. van Peene-Maas van Hallstraat 95,4384 BN Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van ome Theun te nemen op donderdag 5 juni van 19.00 tot 20.00 uur in zijn eigen huisje aan de Biggekerksestraat 1 te Koudekerke. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 6 juni om 11.00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zullen we hem om 12.00 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg" aan de Duinstraat te Koudekerke. Geen bloemen. In liefdevolle herinnering 04-02-1926 04-06-2007 G.G. Op 't Hof (Leo) Bij mooie en vrolijke muziek ben ik zeer bedroefd en komen er veel tranen. Dank aan hen van wie ik vriendschap ontvang. Nooit meer zien of horen, ongelooflijk. Zijn echtgenote: E.L. Op 't Hof-Rijnders (Bep)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58