i C Maak kans op een reischeque t.w.v. 250,- Met 4 personen GRATIS naar het Arsenaal I I Met 4 personen GRATIS naar Miniatuur Walcheren Win 2 toegangskaarten voor speelcircus Bambini! De PZC trakteert! Meer voordeel vindt u op www.pzc.nl/dekrant Voor de reisliefhebbers heeft de PZC een buitenkans. Geef antwoord op onderstaande vraag en maak kans op een reischeque t.w.v. 250,-! Geef antwoord op de volgende vraag: Wie was Zeeland's bekendste zeevaarder? A Columbus B Popye C Michiel de Ruijter SMS uw antwoord als volgt door naar telefoonnummer 2002: PZCREIS spatie A, B, of C spatie uw POSTCODE spatie uw HUISNUMMER Bijvoorbeeld: PZCREIS A 4462DZ 28 U betaalt 1,50 per SMS, de de helft hiervan komt rechtstreeks ten goede aan vogelopvang De Mikke. Spelregels: nadat u uw sms-bericht heeft verzonden, krijgt u direct per sms een ontvangstbevestiging uw sms dient uiterlijk op donderdag 5 juni 2008 om 17.00 uur bij ons binnen te zijn de winnaars ontvangen persoonlijk bericht over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd deelname geldt voor personen vanaf 16 jaar pE Pgc 25 X 4 KAARTEN! Sta oog in oog met een echte haai, maak kennis met levens echte piraten of speur op 65 meter hoogte de Westerschelde af. Van het bovendek tot in het donkere ruim, hier is voor jong en oud van alles te beleven! Op avontuur door de piratenwereld in A Pirate's Adventure. Het piratenhol laat het woeste piratenleven zien met een vleugje humor. Je ervaart een bloedstollende zeeslag aanboord van de scheepssi- mulator en wordt een echte piraat in de nieuwste attractie "Piraten Missie". Geniet van het schitterende uitzicht vanuit de 65 meter hoge uitkijktoren over Zeeland en de Wester schelde. Tenslotte de indrukwekkende onderwaterwereld, met een uitgebreide collectie Noordzeevissen en tropische vissen, hier kun je zelfs de haaien en roggen aaien. Doe mee! Ga naar www.pzc.nl/dekrant, klik op de PZC trakteert en vul uw gegevens in. De PZC heeft voor dit jubileumjaar een goed doel uitgezocht. Dit goede doel is Vogelopvang De Mikke in Middelburg. Indien u tot de gelukkigen behoort vragen wij van u een bedrag van 5,-. Dit bedrag komt volledig ten gunste van Vogelopvang De Mikke. De winnaars ontvangen de kaarten thuis. dab Het Arsenaal, Arsenaalplein 1 Vlissingen, www.arsenaal.com OEPjc Wie al het moois van Walcheren in één dag wil zien moet een bezoek brengen aan Miniatuur Walcheren, dat in het monumentale stadscentrum van Middelburg ligt. Hier beieren de klokken van Arnemuiden, torent het indrukwek kende Middelburgse Stadhuis en ziet u de Vlissingse haven. Heel Walcheren is nagebouwd in schaal 1 op 20. Met zijn originele speelvoorzieningen is het park ook een uitste kende bestemming voor kinderen. Zo zijn er op het park een indoorspeeltuin en een outdoor speelslot. Verder is er een spelletjesroute, een hobbelhoek, een avonturen-mini- golfbaan, een boemeltreintje die door de sprookjestunnel rijdt en zijn er ook nog een springkussen en radiografische bestuurbare bootjes en autootjes. Doe mee! Ga naar www.pzc.nl/dekrant, klik op de PZC trakteert en vul uw gegevens in. De PZC heeft voor dit jubileumjaar een goed doel uitgezocht. Dit goede doel is Vogelopvang De Mikke in Middelburg. Indien u tot de gelukkigen behoort vragen wij van u een bedrag van 5,-. Dit bedrag komt volledig ten gunste van Vogelopvang De Mikke. De winnaars ontvangen de kaarten thuis. Miniatuur Walcheren Molenwater, Middelburg www.miniatuurwalcheren.nl 25 x 2 KAARTEN! Van snoezelhoek tot spectaculaire freefall-glijbaan, in Speel circus Bambini wordt het allemaal werkelijkheid. Kinderen kunnen zich helemaal uitleven in deze geheel gethemati seerde indoorspeeltuin, je waant je er echt in de wereld van het circus! Wat Speelcircus Bambini zo uniek maakt is, dat de kleine en de grote kinderen in gescheiden speelpistes kunnen spelen. De kinderen kunnen zich o.a. uitleven met de reuzen-lego, hobbeldieren, een spelletjes spelen op de touchscreens, een zeven meter hoog klim- en klauterpar- cours met vijf verschillende glijbanen, een luchtkussen en de mega-ballenbak met ballenkanon. Even genoeg van het spelen dan kun je rustig neerploffen in de 'Bios Bini', met de leukste kinderfilms. Doe mee! Ga naar www.pzc.nl/dekrant, klik op de PZC trakteert en vul uw gegevens in. De PZC heeft voor dit jubileumjaar een goed doel uitgezocht. Dit goede doel is Vogelopvang De Mikke in Middelburg. Indien u tot de gelukkigen behoort vragen wij van u een bedrag van 2,50. Dit bedrag komt volledig ten gunste van Vogelopvang De Mikke. De winnaars ontvangen de kaarten thuis. Speelcircus Bambini Baskenburgplein 2 Vlissingen www.speelcircusbambini.nl O 8PBBLGIBCD8 E»lE3*\ Pc grootst* Indoorspeeltuin van Zeeland. Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Zie ook het Privacy Statement op www.pzc.nl Voor meer informatie mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50