Zoekportaal voor bedrijfsonroerend goed kl" Lensen bouw en bedrijfsmarkt» K. Dieleman bv BUSINESS SCOPE ZEELAND producent van houten gevelelementen Timmerfabriek Wilt u in een oogopslag zien wel ke bedrijfspanden precies vol doen aan uw wensen? En zoekt u een kavel, kantoor of bedrijfspand in Zeeland? Kijk dan eens op de site van de regionale ontwikkelingsmaat schappij NV Econmische Impuls Zeeland, www.impulszeeland.nl en klik op Bedrijfs O.G. In samenwer king met makelaars, projectontwik kelaars en gemeenten houdt Impuls precies bij welke kantoor- en be drijfspanden te koop of te huur wor den aangeboden en welke nieuw bouwprojecten op stapel staan in de provincie Zeeland. MIDDELBURG - De NV Economische Impuls Zeeland (Impuls) is de ontwikke lingsmaatschappij van Zeeland en heeft tot doel het vergroten van de dynamiek van de Zeeuwse (kennis-) economie. Dit ge beurt onder andere door de acquisitie van bedrijven, om zo de werkgelegenheid te bevorderen en de economische structuur te versterken. In samenwerking met de Zeeuwse make laars, gemeenten en projectontwikkelaars houdt Impuls namelijk dagelijks het totale aanbod in Zeeland bij. Dit aanbod wordt opgeslagen in de databa se "Business Scope", die voor eenieder te raadplegen is op de internetsite www.im- pulszeeland.nl. Op deze wijze kan men op zeer simpele wijze het totale bedrijfson roerend goed bestand, zowel koop als huur inzien. En dit niet alleen, aan alle objecten zijn meerdere digitale foto's gekoppeld die een goed beeld geven van het aangeboden ob ject! Op dit moment wordt volop gewerkt aan het opbouwen van de databank en de ze bevat nu al enkele honderden objecten in heel Zeeland! Selectie Voor bedrijven die op zoek zijn naar een geschikte vestigingsmogelijkheid kan een selectie worden gemaakt op basis van plaats, gewenste oppervlakte, voorkeur voor koop of huur, combinatie met een bedrijfswoning. Daarnaast kan iemand die bijvoorbeeld interesse heeft voor vestiging in een kantoor- of bedrijfsverzamelge bouw, ook op deze keuzemogelijkheid se lecteren. Bedrijven kunnen dus zelf hun voorkeu ren aangeven en vervolgens in een oogop slag het totale aanbod zien. Vanuit dit tota le aanbod kan een bedrijf doorklikken naar specifieke informatie per object over bij voorbeeld prijzen, parkeergelegenheid, openbaar vervoermogelijkheden, aantal units, bijzonderheden over het bestem mingsplan, milieuregelgeving, en de ma kelaar of ontwikkelaar die het pand in por tefeuille heeft. Voor dit onderdeel van de Business Scope is een wachtwoord beno digd dat eenvoudig per e-mail of telefoon bij Impuls te verkrijgen is. Supersnel Het zoeksysteem werkt supersnel en is zeer gebruiksvriendelijk. Uniek is dat een bezoeker niet afzonderlijk iedere makelaar of aanbieder apart hoeft te benaderen maar gewoon een totaalbeeld krijgt van het aan bod in Zeeland. Hiermee vervult Impuls de rol van één onafhankelijk loket voor heel Zeeland. Tot slot biedt de internetsite van Impuls ook veel informatie over de verschillende activiteiten van Impuls, waaronder de ont wikkeling van regionale projecten. Neem zelf eens een kijkje op de site en laat Im puls weten wat u ervan vindt. Woningbouw Verbouwingen Utiliteitsbouw Industriële bouw sinds 1010 Terneuzensestraat 28 - Zaamslag - 0115-437100 e-mail: info@kdieleman,nl - website: www.kdieleman.nl Meekrapweg 12 Postbus 49 4570 AA Axel Tel. 0115-561468 info@lensenbv.nl Bouwend Nederland BOUW GARANT www.lensenbv.nl Bij Impuls kunt u ook terecht voor advies over subsidiemogelijkheden, bouwkosten en arbeidsmarktanalyses. Daarnaast kan Impuls u helpen bij het maken van de af weging om te kopen, huren of leasen en locatie analyses voor u maken t.o.v. ande re regio's. Meer informatie is te verkrijgen via de internetsite www.impulszeeland.nl of via info@impulszeeland.nl Meer info over de Business Scope is te verkrijgen via Lia Kok, l.kok@rewin.nl of via Mathieu Pasquier, m.pasquier@rewin.nl Bouw- en aannemingsbedrijf Bedrijventerrein Middelburg. Bedrijventerrein Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 121