Meer dan kwaliteit en maatwerk oplossingen «infotorial KÖLLER ADVOCATENKANTOOR UW ZAAK IS DE BELANGRIJKSTE VAN DE WERELD SPECIALIST FAMILIERECHT LID vFAS SCHEIDINGSBEMIDDELAAR LID NMI JEUGDRECHT LID NVJA STRAFRECHT ARBEIDSRECHT HUURRECHT BEZOEKADRES Gortstraat 36 4330 AA Middelburg POSTADRES Postbus 44 4330 AA Middelburg T 0118 62 00 00 F 0118 65 II II E infoSJmrkoller.nl I www.mrkoller.nl Beëindiging Een solide contract is dus belangrijk, zeker als sprake is van een verstoorde relatie tussen verhuurder en huurder Bijvoorbeeld doordat het aantal bezoekers, het pand of de omgeving tegenvalt of door een wijziging van het bestem mingsplan. "In die gevallen weten betrokkenen vaak niet, welke mogelijkheden zij hebben om nakoming van de over eenkomst af te dwingen of wanneer nlet-nakoming kan lelden tot een beëindiging", vervolgt Corinne Bijlsma. "Wanneer bijvoorbeeld een huurder drie maanden niet aan zijn betalingsverplichtingen heeft voldaan, kan de verhuurder bij de kantonrechter een verzoek tot ontbinding indienen. Er zijn legio andere mogelijkheden om het contract voortijdig te beëindigen of juist de relatie te herstellen. Daarvoor kunnen partijen een beroep doen op onze expertise. Nog beter is, voor het aangaan van de overeenkomst samen met ons een solide huurcontract op te stellen. Dat bespaart zowel verhuurder als huurder veel narigheid." Sinds 1 mei 2008 zijn de broers André en Peter Jasperse eigenaar van Bouwbedrijf Kambier bv in Koudekerke, expert op het gebied van de meest uiteenlopende en veeleisende bouwprojecten. Dynamisch, daadkrachtig, professioneel en resultaatgericht Vanuit die eigenschappen voorzien de advocaten van Köller Advocatenkantoor uit Middelburg hun cliënten van een zo goed mogelijke rechtshulp. Het recht is een complex geheel van rechtsgebieden. Vanwege die complexiteit is het raadzaam dat partijen al in een vroeg stadium een deskundige advocaat betrekken bij hun intentie tot het aangaan van een overeenkomst. Cliënten verdienen het beste resultaat. Daarom hebben de advocaten van Köller Advocatenkantoor zich toegelegd op een beperkt aantal rechts gebieden. Mr Sarah Köller verleent gespecialiseerd en up-to-date advies op het gebied van familierecht en mediation, mr Claudine Kouijzer is strafrecht- en jeugdrechtexpert en mr Corinne Bijlsma is huurrecht- en arbeidsrechtdeskundige. Zij worden ondersteund door advocaten mr Evelien Sijnesael (jeugdrechtspecialist) en mr Rivka Davidse. De advocaten beschikken over een uitgebreid netwerk van deskundigen in diverse andere disciplines. Huurovereenkomst Bij huur kan gedacht worden aan de huur van bedrijfsruimte, van kantoorruimte en van woonruimte. Het overgrote deel van ondernemend Nederland huurt een bedrijfsruimte of een kantoorruimte. De ondernemer heeft daardoor te maken met het huurrecht. Corinne Bijlsma: "De huur van een bedrijfsruimte is bijvoorbeeld de huur van een onroeren de zaak voor een kleinhandelsbedrijf; café, restaurant of afhaaldienst, toegankelijk voor het publiek en waar roerende zaken of diensten rechtstreeks worden geleverd. De huurovereenkomst voor bedrijfsruimte wordt doorgaans aange gaan voor vijfjaar De opzegtermijn daarvoor is één jaai; waarbij alleen kan worden opgezegd op een beperkt aantal gronden tegen het verstrijken van de termijn. Bij een onjuiste opzegging wordt de huurovereenkomst van rechtswege tot 10 jaar verlengd. Deze strikte regels gelden niet voor de huur van kantoorruimte, waar partijen meer vrijheid heb ben om onderling afspraken te maken. Daarom is van belang voorafgaand aan het sluiten van een overeenkomst goed vast te stellen welk huurregime van toepassing is." KOUDEKERKE - Zowel André als Pe ter Jasperse kennen het bedrijf als geen ander. André werkt er al vanaf de oprich ting in 1990 en is sinds 2003 mede-eige naar. Peter heeft er in de beginperiode vijf jaar in de uitvoering gewerkt en weet exact wat zich op de werkvloer afspeelt. Ook na het terugtrekken van Yoen Kam bier uit het voormalige familiebedrijf, blijft de opdrachtgever verzekerd van de vertrouwde kwaliteit en expertise van Bouwbedrijf Kambier. Verrassende meerwaarde Essentieel voor het slagen van elk project is het wederzijdse vertrouwen dat vanaf de kennismaking aanwezig moet zijn tus sen de opdrachtgever en het bouwbedrijf. André Jasperse: "Voor ons zijn naast dat vertrouwen, kwaliteit en maatwerkoplos singen regel en dus géén uitzondering. Bovendien gaat de service van ons gemo tiveerde en gekwalificeerde team verder dan de oplevering van een object. Van zelfsprekend leveren wij bouwkundig en financieel maatwerk, maar wij denken ook actief en creatief mee met de op drachtgever en architect over indeling, vormgeving en functionaliteit. Dat leidt steeds weer tot een onverwachte meer waarde aan het project of dit nu een com plete woning is of een aanbouw". Renovatie en restauratie Allround Bouwbedrijf Kambier is naast nieuwbouw en verbouw gespecialiseerd in renovatie en restauratie van monumen tale panden. Peter Jasperse: "Renovatie en restauratie zijn specialismen. Zij ver gen vaak geduld en flexibiliteit. Onze professionals houden van detail en tonen graag hun vakmanschap met betrekking tot traditionele bouwmethodes en origi nele kleuren en materialen. Die gaan bij ons hand in hand met moderne bouw kundige inzichten om een pand een func tionele toekomst te bieden zonder de his torische waarde ervan tekort te doen." Prefab Een andere expertise is prefab bouw7. Kambier plaatst bijvoorbeeld binnen één dag een prijsvriendelijke kwaliteitsdakka pel die in de eigen werkplaats is vervaar digd en voldoet aan alle eisen van de ge meente. Leerbedrijf In de woning- en utiliteitsbouw is Kam bier een begrip in Zeeland. Naast particu lieren en ondernemers rekent het bouw bedrijf diverse woningcorporaties, ge meenten, beleggers, externe projectont wikkelaars, architecten enzovoort tot zijn opdrachtgevers. Tevens is Kambier er kend leerbednjf. "Binnenkort starten wij met de restauratie van twee bouwvallige panden in Vlissingen. Dit wordt een leer lingbouwplaats die in samenwerking met het Restauratie Opleidings Project en de Bouw Opleiding Zeeland wordt uitge voerd door jonge timmerlieden en metse laars die willen doorstromen in de restau ratie. Door jongeren te enthousiasmeren en op te leiden tot waardevolle vaklieden, bieden wij tevens de maatschappij een stukje meerwaarde", aldus de heren Jas perse. Karreveld 8, Postbus 41 4370 AA Koudekerke T 0118 55 31 28 F 0118 55 31 27 e info@kambier.nl i www.kambier.nl i j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 118