robimo beheei b.v. Jongeneel: specialist in hout en bouwmaterialen jongeneel Te Huur—- infotorial Tel: 0115-697492 - Mobiel: 06-53511018 - E-mail: info@robima.nl Voor velerlei doeleinden geschikt Objectomschrijving: Op Al locatie gelegen bedrijfsobject bestaande uit kantoren, showroom, werkplaatsen, pantry's, was- en sanitairgroepen en kantine. Groot buitenterrein met 22 parkeer plaatsen, fietsenstalling en groenvoor zieningen. Voorzieningen: Verwarming middels radiatoren en luchtverwarming. Deels airconditioning. Kabelgoten t.b.v. electra, data en telefoon. Werkplaatsen toegankelijk met overheaddeuren. Systeemplafonds met ingebouwde verlichtingsarmaturen. Lamellen en vloerbedekking. Afgesloten buitenterrein met elektrisch bediende toegangspoort. Adres: Rooseveltlaan 8 Plaats: Terneuzen Stichtingsjaar: 1988 Perceel: 7350 m2 BVO: 2278 m2 Parkeerplaatsen: 22 Beschikbaar: januari 2008 Prijs: Pand is zowel te koop als te huur tegen gunstige voorwaarden. Sinds de landelijke Jongeneel-or- ganisatie in 1990 de oude Schoenmakers vestiging aan de Terneuzense Schependijk overnam, zijn de ontwikkelingen in het Zeeuwse in een stroomversnelling geraakt. Anno 2008 is Jongeneel Terneuzen een begrip in heel Zee land op het gebied van hout, bouw stoffen en plaatmaterialen, terwijl het personeelsbestand inmiddels uitgegroeid is tot 22 medewerkers. Koninklijke Jongeneel B.V. (hoofd vestiging Utrecht) heeft een rijke historie van ruim tweehonderd jaar en is ondertussen een zelfstandige dochter van de Rotterdamse N.V. Deli. Jongeneel verkoopt en distribueert hout, plaatmaterialen en afbouwmaterialen aan de professionele bouw en industrie via een landelijk netwerk van 41 vestigingen. Jongeneel Terneuzen maakt aldus deel uit van het landelijke netwerk van een van de grootste spelers in de branche, hetgeen veel synergievoordelen biedt. „De kracht van ons is samenwerking. Jongeneel is opgebouwd uit regio's. Wij behoren tot de regio Zuid-West waarbinnen we nauw samenwerken met onze zusterbedrijven in Bergen op Zoom, Breda, Moerdijk en Tilburg. Dat komt onze service als dienst verlenend handelsbedrijf ten goede", al dus manager Maarten Simons van Jonge neel Terneuzen. Jongeneel is een be trouwbare partner voor aannemers van groot tot klein, houtverwerkende indus trieën en (semi) overheidsinstellingen. Kwaliteit, betrouwbaarheid, service en flexibiliteit zijn de pijlers waarop Jonge neel is gegrondvest. Zo beschikt de Ter neuzense onderneming mede door het uitgebreide landelijke netwerk over veel kennis en ervaring en is ze tegelijkertijd compact genoeg om flexibel te zijn. De overname in 2007 van Haak uit Axel heeft geleid tot extra marktvergroting voor Jongeneel Terneuzen, met name op het gebied van binnen- en buitendeuren. Jongeneel is dé specialist op het gebied van hout, plaat- en (aanverwante) bouw materialen zoals deuren, plafonds, dakele menten, isolatiemateriaal, en dergelijke. „Wij zijn een dienstverlenend handelsbe drijf, terwijl we tevens op het gebied van bewerkingen een groot scala aan moge lijkheden hebben. Zo beschikken we ook m Terneuzen over onze eigen machinale houtbewerking waar we hout- en plaat materialen op maat kunnen maken. Wij schaven, profileren, zagen, boren en fre zen zelf, wat uiteraard de leveringssnel heid bevordert", legt de manager uit. Grondleggers van Jongeneel Terneuzen zijn de gebroeders Aad en Piet Schoen makers. Naast hun hoofdvestiging in Am sterdam realiseerden ze aan de Terneu zense Stationsstraat een nevenvestiging. In 1982 verhuisde het bedrijf naar de voormalige loods van de Terneuzense Scheepsbouw Maatschappij (TSM) aan de Schependijk. Met de overname door Jon geneel kwamen er met name meer moge lijkheden op het gebied van bouwstoffen en plaatmaterialen, mede door een cen trale afdeling waar onder andere veel Tre spa bewerkt wordt. Voor de Jongeneel- orgamsatie staat duurzaam ofwel maat schappelijk verantwoord ondernemen niet alleen hoog in het vaandel maar is het ook een soort van tweede natuur. „Wij als houthandelaren zijn net zo goed tegen ontbossing als anderen. Zowel ons vuren hout (met name uit Scandinavië) als hard hout (uit alle wereldwijde windstreken) is afkomstig uit duurzaam beheerde bos sen." Koninklijke Jongeneel is met 41 re gionale vestigingen een uitstekende part ner voor landelijk opererende aannemen, grote bouwbedrijven en houtverwerken de industrieën. Maar ook als het gaat om middelgrote en kleine bouwbedrijven en timmerfabrikanten is Jongeneel een goede gesprekspartner en meedenker. Voor elke klant heeft Jongeneel een passende oplos sing. Jongeneel staat bekend om zijn slag vaardige logistieke dienstverlening met just-in-time leveringen op de bouwloca tie. Daarnaast is het ook mogelijk om ma terialen direct uit voorraad af te halen in de vestigingen of kunnen afspraken wor den gemaakt om direct van de leverancier te bezorgen op de klus. Uiteindelijk kan de verantwoordelijke zich dan volledig richten op zijn kerntaak: het regisseren van het bouwproces. Jongeneel zorgt er voor dat de materialen op de juiste plaats en op de juiste tijd afgeleverd worden. Maarten Simons, manager Jongeneel Terneuzen. Het ha u t naait op! Koninklijke Jongeneel Schependijk 33, Terneuzen Tel: 0115-613655 Fax: 0115-620541 E-mail: terneuzen@jongeneel.nl www.jongeneel.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 116